Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Velkiavimas; žūklė vobleriais, sukrėmis, blizgėmis, guminiais masalais; gaudymas skrituliais
 #277748   MariusM
 28 Bal 2011 13:28
Man pvz labai gerai sueina kur yra žolių ir voblikų, gumų ar sukrių nepravesi, neparsitemdamas kuokšto žalumos. Sakyti, kad kibus masalas, negaliu,bet pasigauna ant jo tai tikrai. Turėjimas savo arsenale nepamaišys.
 #277758   Stabas777
 28 Bal 2011 14:10
Nu ka Edosiau dek dar 3 fotke su skirtinga spalva tada jau busiu itikintas kad ant ju galima ka npors pagauti :-D
 #277761   dusys
 28 Bal 2011 14:18
tu dziaukis kad tau nors viena idejo.
nieks cia nesistengia taves itikinti.
nei silta nei salta tiki tu ar ne...
 #277766   Stabas777
 28 Bal 2011 14:26
o prie ko cia tj dusy, kaip tavo sitas pasisakymas susijes su zoliniu vartykliu darbu ar ju kibimu? cia ne blevyzgu skyrius kad kieta vaidint;) as jau risu kad temos neterst
 #277769   dusys
 28 Bal 2011 14:36
taip taip cia tema " itikinkit staba kad minow spoonas jega "
 #277770   Stabas777
 28 Bal 2011 14:44
manes itikinet nereikia, as turiu jau savo nuomone susidares, bet va siemet bandysiu ta nuomone keist, gal sakau pavyks koki peiliuka suvyliot.
 #278377   Rapolas
 01 Geg 2011 07:42
Nu jo, kalbėti apie "minou spuną" pavasarį gali pasirodyti pats laikas...
Šiaip tai paskutinės naujienos - "šluoja" peiliai atomus, labai šluoja :))
 #278545   Edga
 01 Geg 2011 20:55
paskaiciau nuomoniu daug, visgi matau kibios taigi papildysim arsenala,beje tevukas turi keleta tokiu, tai vakar skambino sake kad butent ant situ ir pagavo 2 kg. dvi po 1 kg. 1,2 kg ir keletas peiliuku lydekas o juo as tikiu, nekarta mane apgaudes :e:e spalvinimas RFSH ir YET
 #311893   algutis
 16 Spa 2011 15:04
Aš dar žalias žvejys, tai paklausiu. Kokias tikrai vertėtų turėt/išbandyt žolines blizges? Konkrečiai važiuosiu į nedidelį ežeriuką, po truputi pradėjusį akt (ten žolynų, lelijų ir t.t. tikrai netrūksta), spalio gale, kai jau turėtų būt šalta. Ačiū už betkokius patarimus iš anksto;)
 #311894   Edosius
 16 Spa 2011 15:21
algutis rašė:Aš dar žalias žvejys, tai paklausiu. Kokias tikrai vertėtų turėt/išbandyt žolines blizges? Konkrečiai važiuosiu į nedidelį ežeriuką, po truputi pradėjusį akt (ten žolynų, lelijų ir t.t. tikrai netrūksta), spalio gale, kai jau turėtų būt šalta. Ačiū už betkokius patarimus iš anksto;)
Be jokių abejonių šitą imčiau.. Beje tokias kelias turiu, TIKRAI nesiskundžiu.
http://romada.lt/shop/index.php?route=p ... ct_id=1779
 #311899   algutis
 16 Spa 2011 16:06
Edošius rašė:
algutis rašė:Aš dar žalias žvejys, tai paklausiu. Kokias tikrai vertėtų turėt/išbandyt žolines blizges? Konkrečiai važiuosiu į nedidelį ežeriuką, po truputi pradėjusį akt (ten žolynų, lelijų ir t.t. tikrai netrūksta), spalio gale, kai jau turėtų būt šalta. Ačiū už betkokius patarimus iš anksto;)
Be jokių abejonių šitą imčiau.. Beje tokias kelias turiu, TIKRAI nesiskundžiu.
http://romada.lt/shop/index.php?route=p ... ct_id=1779
Dėkui ;)
 #311962   giedriuzzz
 16 Spa 2011 20:19
algutis rašė:Aš dar žalias žvejys, tai paklausiu. Kokias tikrai vertėtų turėt/išbandyt žolines blizges? Konkrečiai važiuosiu į nedidelį ežeriuką, po truputi pradėjusį akt (ten žolynų, lelijų ir t.t. tikrai netrūksta), spalio gale, kai jau turėtų būt šalta. Ačiū už betkokius patarimus iš anksto;)
O tai spalio gale visos zolės jau nebūna sumukusios ir dar ten reikalingos zolinukes
?
 #311965   algutis
 16 Spa 2011 20:22
giedriuzzz rašė:
algutis rašė:Aš dar žalias žvejys, tai paklausiu. Kokias tikrai vertėtų turėt/išbandyt žolines blizges? Konkrečiai važiuosiu į nedidelį ežeriuką, po truputi pradėjusį akt (ten žolynų, lelijų ir t.t. tikrai netrūksta), spalio gale, kai jau turėtų būt šalta. Ačiū už betkokius patarimus iš anksto;)
O tai spalio gale visos zolės jau nebūna sumukusios ir dar ten reikalingos zolinukes
?
Nežinau, gal ir taip, bet sakau, aš dar žalias, o tas ežeras tai ir toks pradedantis pelkėt
 #311972   Donasssss
 16 Spa 2011 20:32
algutis rašė:
giedriuzzz rašė:
algutis rašė:Aš dar žalias žvejys, tai paklausiu. Kokias tikrai vertėtų turėt/išbandyt žolines blizges? Konkrečiai važiuosiu į nedidelį ežeriuką, po truputi pradėjusį akt (ten žolynų, lelijų ir t.t. tikrai netrūksta), spalio gale, kai jau turėtų būt šalta. Ačiū už betkokius patarimus iš anksto;)
O tai spalio gale visos zolės jau nebūna sumukusios ir dar ten reikalingos zolinukes
?
Nežinau, gal ir taip, bet sakau, aš dar žalias, o tas ežeras tai ir toks pradedantis pelkėt
nu zoliu tai tikrai negaletu buti,nebent minimaliai
 #340163   failp
 07 Vas 2012 23:52
Sveiki, aš ir noriu pasisakyti, kad pavasaris pas mane be vartikių tikrai liūdnas būtų. Bent nemune ar jo įlankose ar senvagese man nepamainomas dalykas, nesenai pradėjau domėtis (metai gal) kai perskaičiau keletą senesių knygų apie žūklę. Pats naudoju pagrinde kibs vartikles "storm" su vario atspalviu dažniausiai ir nezinau, bet turiu trauka vartiklėm su ta uodegėle (lapeliu) :grin: tad kai perėjau nuo guminukų ant metalo rezultatai tikrai pasitaisė į mano naudą :grin: šį sezona tikrai padidinsiu savo asortimentą metalu
 #341304   Kairys
 11 Vas 2012 12:42
Šelviau, regis sausio "Žūklės" žurnale mačiau straipsnį apie vartikles, ar ne apie jūsų produkciją ten rašoma, lyg ir panašios blizgės nuotraukose pasirodė? :roll:
 #341319   shelwius
 11 Vas 2012 14:05
Kairys rašė:Šelviau, regis sausio "Žūklės" žurnale mačiau straipsnį apie vartikles, ar ne apie jūsų produkciją ten rašoma, lyg ir panašios blizgės nuotraukose pasirodė? :roll:
Taip, ten aš su tėvuku demonstruojam savas blizgutes :ruko
 #341404   Kairys
 11 Vas 2012 21:39
Šaunuoliai, kalkit ir toliau. ;uolrait
 #382829   SKarolis
 19 Bir 2012 20:38
Klausimas žmonėms gaudantiems žuvį tikslingai vartyklėmis. Gal galit pasidalinti patirtimi, kada turit daugiau kibimų, tolygiai traukiant ar su visokiais šokdinimais/patempymais/sustojimais ir panašiai?
 #382835   SauliusM
 19 Bir 2012 21:00
SKarolis rašė:Klausimas žmonėms gaudantiems žuvį tikslingai vartyklėmis. Gal galit pasidalinti patirtimi, kada turit daugiau kibimų, tolygiai traukiant ar su visokiais šokdinimais/patempymais/sustojimais ir panašiai?
ir taip ir taip vienodai nemazai esu pagaves. viskas nuo konkretaus laiko ir vietos priklauso.
 #382838   SKarolis
 19 Bir 2012 21:15
Dažniausiai tokį atsakymą gauna visi, o tokio pobūdžio atsakymas yra laaabai tolimas nuo norėtos informacijos. Norisi kažką tiksliau sužinot ar kokį pavyzduką išgirsti.
 #382843   SauliusM
 19 Bir 2012 21:48
velkiaujant tolygiai paskui valti blizge tempi ir kimba. upej kas 5 metrus patraukimo padarai pauze kad priskestu iki dugno blizge. irgi kimba. kitakart toj pacioj vietoj upej trauki letai palei dugna, kad puslankiu su srove plauktu ir irgi kimba. kokiu dar pavyzdziu?
 #382844   Wytux
 19 Bir 2012 21:49
Imi vartikle ir negiliai pamegini kaip ji 'neria' - jei leidziasi graziai vartydamasi- tai karts nuo karto gali pazaist su patampymais/pauzem ir pan, o jei ji pauzes metu 'nieko nerodo' o skesta kaip svino gabalas tai vargu ar verta su ja zaisti. Bet kuruio atveju pagrindas pratraukti lydekai palei nosi, jei tai padarysi dar ir letu tempu- bus tik geriau.
 #382913   shelwius
 20 Bir 2012 09:30
SauliusM teisingai minėjo, jog gaudymo būdas labai priklauso nuo vietos ir laiko. Asmeniškai Nemune lydį gaudau tolygiai traukdamas vartiklę ir stengius tą daryti kuo lėčiau. Vartiklės traukimas prieš srovę arba skersai. Visai kas kita, kai gaudau salatį, bet čia ne šita tema... ;-)
 #382921   Rapolas
 20 Bir 2012 09:38
shelwius rašė:...Visai kas kita, kai gaudau salatį, bet čia ne šita tema... ;-)
Tai ką ,salačių su vartiklėmis negaudai ,ar kaip čia suprasti ne ta tema :-D
Nu nu, klok dabar kaip gaudai su vartiklėmis salačius (tomis 66mm) ;-)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė