Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Velkiavimas; žūklė vobleriais, sukrėmis, blizgėmis, guminiais masalais; gaudymas skrituliais
 #266   Agis
 23 Vas 2006 16:29
Viskas kas susije su siu masalu naudojimu, patarimai gaudant jais, laimikiai su aprasymais kas liecia lydekas yra laukiama cia.

 #2461   alkanas
 12 Kov 2006 09:23
http://www.lockjawlures.com/
cia agio nuoroda imeciau is ano forumo. arteja sezonas, o is kur tokia gaut ?gal kas kur matet ? man tai labai patiktu toks daiktas, mat megstu zolese lydekiukus pavaikyt, dazniausiai buna negilu, ir matosi ataka- kaifas

 #9382   tuomahaukas
 22 Bir 2006 13:03
Mano pirktinės dažniausiai naudojamos geležys lydekoms
"Kibs":
Storm
Paveikslėlis
Breeze
Paveikslėlis
Cyclone
Paveikslėlis
Cunami
Paveikslėlis

Thunder
Paveikslėlis
Dažniausiai vasarą gaudau su Breeze ir Cyclone. Rudenį- Storm ir Thunder. Visų modelių turiu bent po porą- trejetą skirt. spalvų.
"ABU":
Atom
Paveikslėlis
Favorit Vass
Paveikslėlis
"Aisė":
Atomas
Paveikslėlis
Dar:
Jūratė ir Ežeruona. Mėgstu pateplioti ant jų.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Prifloodinau :oops: :oops: :oops:

 #9389   Vegys
 22 Bir 2006 13:57
O pas mane numero uno - Mepps Syclops :) Tiesa, ja dazniau naudoju spiningaudamas, nei kad velkiaudamas.

Nors keletas pazystamu gerai sugauna ant Kibs'u. Ypac neblogai pasiteisino vienam is ju spalvinimas toks kaip kad pas Tomahauka ant blizges Thunder, ty juoda ar pilka, nezinau kaip cia pavadint.
Paskutinį kartą redagavo 1 Vegys. Iš viso redaguota 22 kartus.

 #9394   tuomahaukas
 22 Bir 2006 16:05
Jo, nebloga spalvytė ;-) Spalvų variantų pas "Kibs" į valias, saite galima pažiūrėti.
Per tas tamsias blizgutes kartais šviriniu pereinu- ant tokių reljefų :gutgut atrodo
Paveikslėlis
"Savo" telkiniuose pilnai žalvario ar vario spalvos vartiklių nenaudoju. Nžn. net kodėl, greičiausiai vėlgi bizas užėjęs- ilgą laiką buvau drožęs, drožęs- anei velnio... vėliau laiks nuo laiko vėl pabandydavau pastoviai- :!fig! ... turbūt tikėjimas slopsta tom spalvom savo telkiniuose :donknow'
Nėra taip kad visiškai tų spalvų nebūtų, renkuosi blizgiu spalvų derinukus tipo:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Man tokie kontrastai pasiteisindavo dažniausiai. Kad ir pilvas, ir nugara būtų vienos spalvos, dažniausiai naudoju sidabro spalvos vartikles bei "apmusijusias". Bet vėlgi kartais nesusilaikau markeriu kokio dryžio neužpeckiojęs :oops:
Teko skaityti forumuose nekokius atsiliepimus apie žolinių vartiklių tipo prastesnį veikimą, kad blogiau pasikerta ir t.t. Tiesą sakant aš nesuprantu kuom taip smarkiai 2 vielutės gali įtakoti žaidimą ir kodėl sunku pakirsti ? Galbūt yra kokių nors niuansų :roll: ... smarkiai nesiginčysiu, pasakysiu tik tiek kad man- vienodai :donknow' Proto ribose pareguliavus vielutes man žūklauti ir žymiai smagiau, ir nervams sveikiau.
Jeigu ką, jokios tiesioginės reklamos "Kibs" produkcijai nedarau- tiesiog savo laiku ieškodamas žolinukių, atradau didesnį pasirinkimą šitos firmos, pasisekė pagauti, užpirkau kitokių modelių ir įsibėgėjau :lol:

 #14769   Magnumas
 23 Spa 2006 21:40
Gal kas bande Tasmanian Devil blizges? girdejau Vilniuj galima isigyt...gal zinot kur?

 #14770   Donis
 23 Spa 2006 21:48
Magnumas rašė:Gal kas bande Tasmanian Devil blizges? girdejau Vilniuj galima isigyt...gal zinot kur?

Kiek meginau,nieko :roll: nei grybztelejimo,bandziau zaliu ir melinu kuneliu.

 #14775   Magnumas
 24 Spa 2006 06:12
o kiek mokejai? koks svoris? berods yra puses uncijos ir uncijos

 #14786   saciokas
 24 Spa 2006 07:42
Bandziau su zaliu -0. Doni o bandei lankstyt korpusa?

 #14794   spiridonas
 24 Spa 2006 08:33
tu velniu dar turiu nuo Airijos laiku.. fignia kazkokia.. uzsimeta toli. Airijoje esu pagaves kelis upetakius- daugiau nieko. Netikiu siais masalais todel pastoviai ir guli dezuteje. siaip jei juos lankstyti , tai lankstosi tik tie sparnai o ne pats korpusas. nes kai bandziau vienam palenkti korpusa replemis nes su pirstais nebesugebejau tai nuluzo sparnas vienam, o palankscius sparnus darbas ju keiciasi. :roll: , bet rezultatas ne..

 #14795   saciokas
 24 Spa 2006 08:40
Na maniskis kazkiek lenkiasi per visa korpusa, o sparnu dar nebanziau lankstyt :oops: bet labai mazai su juo gaudziau, todel dar tikejimas siuo masalu neisbleso :grin:

 #16729   Agis
 21 Lap 2006 07:57
Magnumai, jei gerai mano atmintis dirba esi pats kazkur rases, kad stengiesi naudoti naturalias spalvas, sutinkamas gamtoje.Manau taip elgiasi ir kiti, zinoma kiekvienas dar turi ir po koki "rekianty" provokacijai, ale tos kitos "kosmines" spalvos manau ne musu zuvikem skirtos.

 #16735   Magnumas
 21 Lap 2006 09:53
sakai?nezinau,siaip gal pajimsiu koki eseriuko spalvos ar kita! neteko naudot tokiu spalvinimu blizgiu...tada naturalias spalvas sakiau jog naudoju zvejodamas vobleriais

 #69391   hamis
 25 Rgp 2008 22:19
siandienos didvyris :) http://www.hacik.sk/obchod/images/nahlad/3394001.jpg Zebco Laxus Blinker 21.5g 2val ir 6lydekos bei vienas eseriukas tiesa tik trys lydekos keliavo i keptuve, bet visviena smagu buvo. kiek bandziau ir cikadas ir kibs bizges ir mepsus nieko, o toj pacioj vietoj uzmetus sita iskart po poros metimu spurda.
zvejota siluteje uz buvusios lentpjoves kanaluose ties 2 ir 3 vandes kelimo stotimi.

 #71387   Tanius
 10 Rgs 2008 21:04
Nemegstu blizgiu nezinau kodel gal kad man tas vangus ju sukimasis. Sake kad blizge negalim is karto ant karabino maut, ka ten reikia pridurt? Beja ivertinkit mano kolekcija kuria is ju galim panaudot...? Beja kaip zaidziat su blizgem, t.y. timptelit, ar dzigaujat ar kaip? Is anskto dekui.

Paveikslėlis

 #71390   DainiusM
 10 Rgs 2008 21:21
JAXONas nieko atrodo, panasu, kad lengvas ir islenkimas neblogas... megstu tokias, kurias labai l;etai traukiant jos vartosi tai i viena tai i kita puse... tik tuos dazus as panaikinciau svitrinio popieriaus pagalba :roll:

 #71393   kazbekas
 10 Rgs 2008 21:37
Tanius rašė:Nemegstu blizgiu nezinau kodel gal kad man tas vangus ju sukimasis. Sake kad blizge negalim is karto ant karabino maut, ka ten reikia pridurt? Beja ivertinkit mano kolekcija kuria is ju galim panaudot...? Beja kaip zaidziat su blizgem, t.y. timptelit, ar dzigaujat ar kaip? Is anskto dekui
vartikles geras masalas, jei jos panaudojamos laiku ir vietoj.
Pirma tavo vartikle is "atomo" serijos - ideali lydekine vartikle. 6-ta kazkurios "Acme" vartikles kopija. taip pat puiki lydeku viliokle.
ant visu blizgiu ziedeliu uzmauk suktukus - noresi segsi metalini pavadeli, noresi ne, taciau valo nesusuks.
vartikles trauk neskubedamas. tolygaus traukimo joms nereikia, tad leisk sau paeksperimentuoti - kartais nustok keletai sekundziu sukes rite ir leiska joms sklesti, bei kartais traukiant jas tolygiai keisk spiningo virsunele traukimo krypti. zodziu pilna fantazijos laisve.
spalio antroje puseje, kada lydekos ima ieskoti stambesnio grobio, vartikles kartais tampa senai uzmirstu spiningautojo "sventuoju graliu".
ir daugelis kitu plesriu zuvu nespjauna i si neisvaizdu metalo gabala tik reikia laiku ir vietoj ji panaudot.

 #71554   Tanius
 11 Rgs 2008 22:28
Idealus tai tas pirmasis toks aprudyjas?O jaxonui kodel tie dryziukai netinka?

 #74605   Tanius
 06 Spa 2008 15:21
Dekui niuha, nutryneu dazus nuo jaxono. per 5 minutes 2 lydekos. metimas bam - peiliukas, metimas i ta pacia vieta bem - 1.5kkg :grin:

 #100778   EIMANTAS
 02 Kov 2009 19:30
Va kap patobulinau : http://public.fotki.com/EIMANTAS27/uchi ... 04122.html (plunksnos , taskeliai , geltona juosta(lipdukas nenusiklijuojantis damasnyj uch... :lol: ))

 #100819   tidass
 02 Kov 2009 22:39
nevertinu sio masalo...
gal del to kad juo zvejoju karta i metus, bet man jis nepatinka

 #109263   Tanius
 05 Bal 2009 21:11
eimantai, kaip ta kusiuka padarei?

 #109269   Suiram
 05 Bal 2009 21:17
Eimantas liux blizgė lydekai patiks :)
 #110839   t-vilkas
 12 Bal 2009 17:16
pjautine blizge, kas tai, kaip dirba, kaip atrodo

 #138280   Saugirdas
 05 Rgs 2009 21:29
Jūratė ir Ežeruona.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Legenda tapusi klasika.
Kiek prisimenu save spiningaujant, visad šias vartykles atmesdavau. Iki šiol...
Jos tapo šio savaitgalio lyderės.
Ir mano masalų dežutėje užema garbingą vietą. Nors nei viena lydeka nepasakė kranto. :roll:
Jūratė 2:0 (Kaltinu save, uždėjau kitą kablį, matyt per mažas)
Ežeruona 1:0. Lydeka ilekė į žoles.

Jaučiu kad rytoj pasiseks daug geriau.

 #138287   Fiskius
 05 Rgs 2009 21:46
Jurate ir as turedavau pacioj spiningavimo ligos pradzioj kai tokiu botkociu mojuodavau su lieva rite ir 3.3 valu. Sunki gi ji nezmoniskai. Su dabartiniais savo irankiais bijociau tokia kuvalda mest. Nors siaip blizge tikrai gera ;-)

 #138298   Rimasx
 05 Rgs 2009 22:19
Ale i pas mane kaskur da buvo tu juraciu ,reiks pasiknist,i botagelis imeitsa tavo klasa,kad tik nelitu rit aiciau pamosikuot :-D

 #138300   Saugirdas
 05 Rgs 2009 22:24
Sunki gyvatė, pirmu metimu sugebėjau į šilą imest. Bet juk nemedžiot nuėjas buvau. :grin:
Fiskiau kokias pats vartykles naudoji? Mepps Syclops nebandei?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė