Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklė dirbtiniais ir gyvais masalais
 #700747   zipas
 26 Lie 2017 07:47
Cia pritariu, man beveik neveikia tepalo spalva, daryk ka nori, mesk kaip nori ir nieko, o del modeliu ta pati mazoji tioga yra tikrai geri masaliukai pradet vaikyt eseri.
 #709222   edmundaxx
 09 Gru 2017 22:44
Imi Keitechus ir Baith Breathus.. Modelius rinkis pagal save ir ešerį. Daugiau ešeriui nieko nereikia :ruko
 #709225   linasykas
 10 Gru 2017 08:25
Mano megiamiausi CrazyFish veziukai, galima kabint tiek dzigu, su lceburaskom”, texsasais ir visom kitom sistemom, isvis pastaruju metu eseriams naudoju tik veziukus ir Reinso, ir BaitBreath ir kopijas visokias, bet CrazyFish Nr1 :/brazasista
Prikabinti failai
553BD9CF-D19A-4F48-8E9A-BA7D89524F71.jpeg
553BD9CF-D19A-4F48-8E9A-BA7D89524F71.jpeg (156.58 KiB) Peržiūrėta 9590 kartus(ų)
 #709229   SKYLINE
 10 Gru 2017 12:55
rusla02 rašė:Man , jeigu iš gumu.
1. Keitech swing impact.
2. Lucky john tioga
3. Crazy fich polaris.
Pavardink Keitecho spalvas einamesnes zemupy, reik jau ruostis kitiems metams ::hai-bai
 #709237   auriux
 10 Gru 2017 19:40
tukasG rašė:
auriux rašė:Na va jau šis tas pradedančiajam esiariaitojui. Gal dar kas pasireikš?
Nr.1 Fanatik Larva http://www.galvakablis.lt/index.php?opt ... 35&lang=lt
Nr.2 Perch'ik Zob http://www.galvakablis.lt/index.php?opt ... 35&lang=lt
Nr.3 Crazy Fish Power Mace https://zuklys.lt/guminukai-bendra-lt/c ... -4-0-cm-lt
O gal dar ir spalvas pasakytuo :oops: be to kokius dydžius pagrinde naudojat 2" ar 2"5?
 #709252   Rolandas19
 10 Gru 2017 21:41
tukasG rašė:
auriux rašė:Na va jau šis tas pradedančiajam esiariaitojui. Gal dar kas pasireikš?
Nr.1 Fanatik Larva http://www.galvakablis.lt/index.php?opt ... 35&lang=lt
Nr.2 Perch'ik Zob http://www.galvakablis.lt/index.php?opt ... 35&lang=lt
Nr.3 Crazy Fish Power Mace https://zuklys.lt/guminukai-bendra-lt/c ... -4-0-cm-lt
Man fanatiko larva permuse perchiko babka. Dar kas medstat netik 2abarotai pauze ir pan o pazaisti su paciu kotu tai siulau isbandyti perchiko legs. paskutines3zvejybas jis tiesiog valde.As negaliu isskirti3masalu nes kiekviena zvejyba jie gali buti vis kiti bet siuo metu visokie krakabolai valdo.
 #709253   rusla02
 10 Gru 2017 21:52
SKYLINE rašė:
rusla02 rašė:Man , jeigu iš gumu.
1. Keitech swing impact.
2. Lucky john tioga
3. Crazy fich polaris.
Pavardink Keitecho spalvas einamesnes zemupy, reik jau ruostis kitiems metams ::hai-bai
Kad žinok tokiu konkrečių spalvu nėra.
Man klasikinės spalvos raudonos, bluegill, po to visos tepalines ir naturalios.
Kartais gaudai dvi dienas iš eiles, 1 diena viena spalva, o kita žiurek jau kita. :grin:
 #709254   rusla02
 10 Gru 2017 21:53
linasykas rašė:Mano megiamiausi CrazyFish veziukai, galima kabint tiek dzigu, su lceburaskom”, texsasais ir visom kitom sistemom, isvis pastaruju metu eseriams naudoju tik veziukus ir Reinso, ir BaitBreath ir kopijas visokias, bet CrazyFish Nr1 :/brazasista
Čia kažkas panašaus bait breath moisia ir reins vežiuku hibridas.
 #709259   tukasG
 10 Gru 2017 23:29
auriux rašė:O gal dar ir spalvas pasakytuo :oops: be to kokius dydžius pagrinde naudojat 2" ar 2"5?
Kol kas žaidžiau tik su pačiais mažiausiais: Larva 1,6", Zob 2,2", Crazy Fish Power Mace 4.0 cm. Mažus dydžius rinkausi dėl dviejų priežasčių: kibimų skaičius (ypač tuomet, kai žvejybai laiko beveik nėra, o per tą minimalų laisvo laiko tarpą norisi patirt maksimaliai daug kibimų), kai ešerys neaktyvus, pastebėjau, kad smulkesnius masalus noriau ima stambesni ešeriai,( mamkos, kurioms ikrai pilvus spaudžia, mieliau ima mikro masalus, nei stambų guminuką, ar voblerį). Apie spalvas sunku kažką labai patart. Skiriasi jos šiek tiek priklausomai nuo to kur ir kada gaudai. Man skaidriame vandeny, saulėtu oru labiau groja natūralios spalvos, kuo drumsčiau ir tamsiau, tuo ryškesnės. Kaip ir visiems kitiems, taip ir man gerai dirba visokie tepaliniai, violetinis atspalviai (saulėtu oru), kartais praverčia salotiniai ar balti (kai tamsu ir niūru), labai mėgstu ryškiai morkinius, vyšninio raudonumo atspalvius. Mano sąlygomis jie bene universaliausi.
Larvos svarbu per daug neapkraut svoriu ir geriau naudot šarnyrinį montažą, nei standartinį galvakablį, pravedimas smulkūs, trumpi šuoliukai su pauzėmis, panašiai, kaip šitam filmuke: https://www.youtube.com/watch?v=1-x9TFeR8XQ . Kai pataikai ant ešeriokų būrio, tai kibimai kiekvienu metimu ir jei iš karto nepaima, tai vejasi, kramto, tampo, kol galų gale vis vien praryja, kartais jau visai po kojom. ;-) Įspūdžiai nerealūs. :gutgut
Zob vėžiukai, panašiai kaip Larva šokdinami, bet man gana daug tuščių kibimų, matyt dažnai mažiai tampo už "ūsų - žnyplių".
Crazy Fish Power Mace labai gerai tinka, kai reikia tolygesnio pravedimo, ar pravedimo aukščiau nuo dugno.
 #709260   tukasG
 10 Gru 2017 23:36
Rolandas19 rašė:Man fanatiko larva permuse perchiko babka. Dar kas medstat netik 2abarotai pauze ir pan o pazaisti su paciu kotu tai siulau isbandyti perchiko legs.
Kokios sistemos, kokie pravedimai labiau pasiteisino. Legs kol kas dar nebandžiau, o va Babkų turiu prisipirkęs, labai jos man fainai atrodo, labai jomis tikiu, bet kažkaip kol kas nesiseka jų prakalbint, Larva vis kažkaip sėkmingiau pasirodo. Beje, laukiu nesulaukiu ledo. Kažkodėl tikiu,kad šie masalai ir poledinėj žvejyboj turėtų pasiteisint. :roll:
 #709261   tukasG
 10 Gru 2017 23:43
auriux rašė:Tai taip eina suprasti kad su 3-4 masalais nėra ko eiti prie ešerio, reikia ju turėti kažkiek kad ešerių inorius išpildyti.
Jei pataikysi, kur jų gausu ir jei pataikysi ant aktyvaus kibimo, tai kibs praktiškai ant bet ko, o jei priešingai, tai tada jau taip, reiks nertis iš kailio, paeksperimentuot su formom, spalvom, pravedimais, kol sau tinkamiausius atsirinksi. Tada jau užteks ir tų pačio atsirinktų 3-4, kuriais labiausiai tikėsi. Visi kiti liks daugiau kaip atsarginiai, atvejams, kai "maža ką, maž ir iššaus".
 #709294   Rolandas19
 11 Gru 2017 17:32
tukasG rašė:
Rolandas19 rašė:Man fanatiko larva permuse perchiko babka. Dar kas medstat netik 2abarotai pauze ir pan o pazaisti su paciu kotu tai siulau isbandyti perchiko legs.
Kokios sistemos, kokie pravedimai labiau pasiteisino. Legs kol kas dar nebandžiau, o va Babkų turiu prisipirkęs, labai jos man fainai atrodo, labai jomis tikiu, bet kažkaip kol kas nesiseka jų prakalbint, Larva vis kažkaip sėkmingiau pasirodo. Beje, laukiu nesulaukiu ledo. Kažkodėl tikiu,kad šie masalai ir poledinėj žvejyboj turėtų pasiteisint. :roll:
As su ceburaskom,kol kas su carolina nebandziau nes neprireike,bet kiti ir jigrigu sekmingai gaudo. Pravedimas labai pasyvus tiesiog purtymas dugnu ir su babka taipat tik man dabar2.2colio einamesni2.8paliksiu pavasariui kai mariose eserys pasirodys.
 #709352   Saugirdas
 12 Gru 2017 16:35
Ešeriui:
1. Reins gtail saturn 2,5inch
2. Crazy Fish wibro vorm fat
3. Reins rockvibe shad 3inch
Kas liečia avižadrėbį ir mj iki 3g
1. Crazy Fish Nanominoske 4cm
2. Axenti Shmara ar kaip tas krakazeblikas vadinasi
3. Paprastas tvisteriukas Relax, Manns
 #711101   Evaldas Z
 15 Sau 2018 09:41
tukasG rašė:Kažkodėl tikiu,kad šie masalai ir poledinėj žvejyboj turėtų pasiteisint.
Buvau imerkes Perch'ik Babka 1.5" i kelias eketes ant dropshoto, tai eseriokai kapoja.
 #720830   romas100
 14 Lap 2018 15:29
Perskaiciau visa sita tema nuo pradziu. Idomu buvo skaityt valgomu guminuku invazijos pradzia :lol: , pintu valu atsiradima. Kiek daug netikijemo buvo ir piktu diskusiju, neva tai ismone kazkia.
Sove mintis pasipirkt saujele senuju mikriku, relax kanopikiu.
Nur ir sendienos zvejyba butent pradejau senaisais mikrikais.
Pagavau keleta asariuku. Kibo ant ju, bet kibimai tokie, bumt ir viskas.
Uzsidejus valgomas gumas gumas kibimai daug uztikrintesni ir ilgesni.
Galim sakyt kimba tol kol pakimba.
Kibo ant valgomu gumu , net ir pauzes metu, tycia laukdavau kaip su donke. O to negaliu pasakyt apie senuosius silikonus.
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė