Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Upėtakiniai vobleriai, kiti masalai, vietos
 #619356   CrackJack
 21 Kov 2015 17:51
:gutgut nebloga dienele.... saunuolis.... :ruko - pas mus sninga..... ir taip po paskutinio pabraidziojimo kosiu kaip zilas....
 #619364   Naras00
 21 Kov 2015 18:28
Sveiki, naujoko klausimas- kiek vertos dėmesio nedideliam upelyje bebrų patvenktos vietos? Ar laikosi upėtakiai tokiuose ruožuose? jai taip tai kur geriau bandyt, prie pačios užtvankėles ar aukščiau, ar išvis aplenkt tokią vietą?
 #619382   RastaMan
 21 Kov 2015 19:47
Naras00 rašė:...Ar laikosi upėtakiai tokiuose ruožuose?...
Tikrai taip ;-) Neretai ir didesnis apsigyvena tokiuose vietose ypač mažesniuose upeliuose. Jei "gera" užtvanka, tai už jos visada būna pagylėjimas, neretai gan didelis. Esu pastebėjęs jei upely vanduo kritęs, tai tokiuose vietose būna, kad ir ne vienas upėtakis susitelkia ale "pergyvent" sausrą :grin: , bet ir paprastomis sąlygomis tikrai gali tokiose vietose jų rast.
 #619416   CrackJack
 21 Kov 2015 23:32
Kiek pastebėjau, jų tikrai galima ten rasti - tačiau jeigu bebrų aktyvumas toj vietoj didelis - upėtakiam tai nepatinka.... :!:
 #619639   Dag
 23 Kov 2015 19:58
Sveiki, upėtakiavom su draugu praeitą savaitę keliose skirtingose upėse, reziume toks, kad nieko gero neradom, upės geros tikrai, visi kibimai 16-17h tame tarpe, žvejota visom dienom nuo ankstaus ryto. Vienas legalas buvo užkibęs, be fotosesijos keliavo atgal, vienas geras margis buvo atsekęs, bet mane pastebėjęs paspruko. Viso: po 3 ištrauktas žuvis su draugu ir dar po kokias 3-5 atsivijo. Palaidojus (vėliau dar atsikabinsiu iš nedžio savo kozerį) Neptūnas atsilygino ir padovanojo greičiausiai Arabo kozerį, prisegu nutrauką (stygą nuėmiau), gal papasakosi, kaip praradai? :) beje kabliai įspūdingo aštrumo - čia originalūs ar keisti?
Paveikslėlis
 #619647   RastaMan
 23 Kov 2015 20:26
Dag rašė:...padovanojo greičiausiai Arabo kozerį...
Visgi maža ta Lietuva :-D
 #619652   kablys
 23 Kov 2015 20:56
Slovak rašė:Dag, Arabo butu su balta nugara :-D
Tai o cia tipo juoda? :koliorava
 #619660   Daugirdas
 23 Kov 2015 21:45
Po daugkartiniu Arabo benefisų (galima sakyti eilinių :) ) nenustebčiau jei visoj Lietuvėlėj (ir ne tik) tokių "baltnugarių" atrastum prilaidotų ir medžiuose prikabinėtų :D
 #619673   arabas
 24 Kov 2015 00:34
Dag rašė:Sveiki, upėtakiavom su draugu praeitą savaitę keliose skirtingose upėse, reziume toks, kad nieko gero neradom, upės geros tikrai, visi kibimai 16-17h tame tarpe, žvejota visom dienom nuo ankstaus ryto. Vienas legalas buvo užkibęs, be fotosesijos keliavo atgal, vienas geras margis buvo atsekęs, bet mane pastebėjęs paspruko. Viso: po 3 ištrauktas žuvis su draugu ir dar po kokias 3-5 atsivijo. Palaidojus (vėliau dar atsikabinsiu iš nedžio savo kozerį) Neptūnas atsilygino ir padovanojo greičiausiai Arabo kozerį, prisegu nutrauką (stygą nuėmiau), gal papasakosi, kaip praradai? :) beje kabliai įspūdingo aštrumo - čia originalūs ar keisti?
Paveikslėlis
Buvo mano. :-D
Na, dabar jau ne mano. Į teismą dėl grąžinimo nesikreipsiu. Džiugu, kad neprašapo ir kad kažkam dar patarnaus. Tikiuosi, bus sėkmingas. ''plot
Pakabinau medyje gal prieš dvi savaites. Ir neaukštai, visai virš vandens, bet nenorėjau bristi ir "sušikti" perspektyvią vietą. Galvoju: tegul pakaba, kol su kitu apgaudysiu, o jis pliumpt į vandenį su visa šaka ir nuplaukė. Bent jau taip pasirodė, o gal ir liko ten kabėti?
O kabliai pakeisti, nes originalius galima drąsiai apžergti ir į Rygą joti.
 #620370   upinis
 29 Kov 2015 11:22
Pasiilgau upėtakių, tai nusprendžiau kojas pramankštint.
Pradžiai patikrinau beveik niekeno nelankomą myžupį. Tai per pora valandų du teko atkabint nuo kablio, kad vandenin sugrįžtų. Tokie liekni maždaug 32-33cm. Netsiganę dar. Dar du tokie pat kibo, bet neužkibo.
Paskui pervažiavau į daugelio žinomą ir lankomą upelį. Pripėduotas. Nieko neištraukiau, tik vienas mažylis bandė vytis ir psio...
Nelabai aktyvūs margiai dar, nesivaiko masalą aršiai. Visi kibimai - užmetus pasroviui ir prilaikant, patampant masalą perspektyvioj vietoj.
Beje, mačiau varlę, tokią vos judančią. Ankstokai šiemet :?:
 #620385   f'eD
 29 Kov 2015 14:33
trys savaitės, ar dvi, bet kad dručkiai abejingi tai faktas. mažesnieji po 33-38cm dar papuola, bet didesnių nėjo prakalbinti net vėlai vakare. dvi šiltas pavakaręs čia kada porą frankenšteinų suradęs medžiojau ir likau it musę kandęs, vienas, matyt, daugybę kartų mokytas buvo aktyvesnis, kiekvieną pravedimą grybšteldavo, kitas turbūt jau tas varlių medžiotojas, tik vieną sykį šmėkštelėjo, nors vėliau kokią valandą sugaišau budėdamas.
 #620465   Baranauskas
 29 Kov 2015 22:17
nesuprasi tų upėtakių, savaitgalį sugauta gana daug .Vieni pririję varlių belekiek. nors kitą ištraukus - aplipęs dėlėm, nors sugaudyti visi toj pačioj upėj.
 #620473   arabas
 29 Kov 2015 22:58
Prieš kelias dienas pagavau vieną su kyšančia iš nasrų kažkieno uodega. Smalsu pasidarė, tai atsargiai su replėm atėmiau pietus -:kiwl , o patį upėtakį paleidau. Panašu, kad vijūnas ir dar kažkoks vabalas. Fui...
DSCF3373.JPG
 #620588   hoples
 30 Kov 2015 22:59
Buvau bandyt upetakio suviliot, tai palikau savo nauja zaisliuka kazkur akmenyne, bet uztai apkeiciau kitu :)

upei pragulejes koki 2 metus turbut, kabliu jau beveik nelike. bovo visas juodas juodas, zaidziam zaidima atspek pavadinima :))
Paveikslėlis

dabar bus tikslas sita apzuvint :D
 #620775   aurisss
 01 Bal 2015 10:43
Ar įmanoma gaudyt upėtakius kai vanduo ganėtinai drumstas? Ir iš voblerių kokį spalvinimą patartumėt? Iš anskto dėkui ;uolrait
 #620817   mindoze
 01 Bal 2015 16:46
labai ryskus , dar vadinami kislotnikai gerai suveikia drumstam vandeni. nor esu per kaka pagaves ir ant visiskai juodo.
 #620871   Donis
 01 Bal 2015 20:28
Mindoze,man dar neteko kake gaudyti :-D
P.S. arabas,ten kiek ižiuriu lašalo lerva arba dragonflajus-malunsparnis :[anuol
 #620907   arabas
 02 Bal 2015 08:27
Donis rašė:... kiek ižiuriu lašalo lerva arba dragonflajus-malunsparnis :[anuol
Štai kaip jūs atrodot, šiauriniai elniai.... O aš galvojau, kad čia koks svetimas.
 #620964   vava
 02 Bal 2015 14:49
aurisss rašė:Gal gali kokią foto įkelt kaip atrodo tie "kislotnikai"?
visokios ryskios spalvos. geltona, zalia, morkava ir t.t.
  • 1
  • 204
  • 205
  • 206
  • 207
  • 208
  • 303
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė