Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Upėtakiniai vobleriai, kiti masalai, vietos
 #677701   sunnuva
 01 Spa 2016 06:51
aras-paukstis rašė:
sunnuva rašė:Perlas į Merkį neparduoda.
:grin: is kur tokia informacija? Gal kasininke tau taip pasake? Jeigu kartais taip tai tos moteriskes nevisada zino ka reikia paspausti ir kartais joms reikia pagalbos. Ideciau nuotrauka su leidimu pirktu is perlo bet neradau niekur uzsilikusio. Nevisada reikia tiketi ka jums sako :/braj;
Trijose maximose nepavyko ir vienoje iki. Čia pernai. Viena iš maximų gan pakeliui vilniečiams link Jašiūnų, tad susidarė įspūdis kad jei būtų galimybė, žinotų kaip. Nuo tada nebebandžiau, ir šiaip pritarčiau akvai. Esu leidimą pirkęs prie upės per mobilų. Beje gal žinote kaip toks skaitmeninis bilietas ekrane, ar tenkina inspektorius? Niekad dar nebuvau sutikęs...
 #677704   MikuMaku
 01 Spa 2016 07:52
Licenziniame Merkio ruoze privalu tureti atspausdinta leidima jei perki per Alis. Kiek teko pirkti per Alis niekada neturejau "gyvo" leidimo, visi budavo paste. Bet, vienam tai pasirodis formalus pazeidimas , o kitam rimtas taisykliu pazeidimas ir ate tavo irangai. Bet tik suzinojau, kad galima isgyti leidima per perlo terminala - visad dabar perku per perlo terminala ir jokiu bedu nera. Juk pakeliui vaziuojant tiek maximu, aibiu, ikiuku, lukoilu kur stovi terminalai.... Taip, nesklandumu kartais iskyla, bet pardaveja uzvedus ant kelio visada iseina.
Ziuresim, siaip planavau nebeuzsidarineti, bet sukritus gerai kortoms, gal ir pavyks istrukti link Merkio. Tikiuosiu sian dar galima uzsidaryti, ne?
 #677707   chukas1
 01 Spa 2016 09:00
Vakar su kolega nusprendem uzdaryti sazona, pasirinkom nebandyta upeli, atvykus vaizdas atrode liudnokas, gylio mazai zoliu daug, lapu prikrite tai pat nemazai, voblerius tokie dalykai puikiai uzvelia ir sugadina ju darba, kaip tycia neturejom jokiu labiau pavirsiniu variantu taigi bandem gaudyti sukrem pravezdami pavirsium ir...

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

rezultatas buvo ne toks kokio tikejomes is pradziu, pataikem i tirka upetakiu puota istraukti 4 vnt 33-34cm
vaizdu prisiziurejom kaip upetakai visu ugiu i pavirsiu soka arba kaip ryklys plaukioja palikdamas banga vandens pavirsiui

ir maziukai buvo labai grazus tamsiu spalvu

Paveikslėlis

Sezonas uzdarytas sekmingai visos zuvys plaukioja toliau ir ruosiasi nerstui :gutgut

Kaip jums sekesi :?:
 #677708   sunnuva
 01 Spa 2016 09:13
MikuMaku rašė:Licenziniame Merkio ruoze privalu tureti atspausdinta leidima jei perki per Alis.
Bet ar tikrai, ant dokumento parašyta "Kortelę privaloma turėti žvejybos vietoje." Nenurodyta kokia forma.
 #677710   GIVAR
 01 Spa 2016 10:09
Sveiki,pagal taisykles suprantu,kad rytoj dar galima upetakiu medžioklė.
 #677714   MikuMaku
 01 Spa 2016 14:54
Na ka, uzdariau ir as savo pirmaji upetakiu sezona ir as. Tik gaila, kad per kelias paskutines zvejybas nieko idomaus netadau. Tiesa, vienas 39cm buvo pasitaikes, bet sis prie uzdarymo nesiskaito.
Sian, tikrintas netoli namu naujas upelis. Upetakiai arba jau labai aukstai ir issibarste i intakelius arba dar neuzeje. Pirma zvejybos puse praejo tusciai, po to jau is nevilties uzdejau maza vabaliuka ir prasidejo sou:) Tiesa, visi neleagalai, bet daug. Va taip ir uzsidariau. Sita ruoza palieku vasarai.
O jei apibendrinant savo pirma sezona tai buvo Puikus. Pradzia sunki tik is ketvirto karto pataikiau i man tinkanti spininga, vobleriu be galo be krasto, o sezona uzbaigiau realiai su penkiais megstamiausiais ir kibiausiais :-D po to gaves kelias aukso vertes pamokas is Sensejaus atsimerke akys ir pradejo kibti padorus margiai. Aisku, vietos nevadovelines, bet tobulos margiams. Dydziausias sio sezono margis buvo 48cm, buvo ir kemseptintuku ir kemsestuku , o dydziausias deja nutruko per mano ziopluma. Tik Perziurejus video pamaciau, kad ji reikejo tiesiog issemsti is vandens, bet "gyvai" as jo nemaciau :-ug ; Reziumuojant: man patiko, uzsikabinau ir sedau manau dar ilgam ant margiu ;-var-var.
P.S. Jei kam bus idomu gal kada prie progos imesiu i youtube kelis filmukus jei kas dar nemate:)
 #677724   hoples
 01 Spa 2016 18:11
GIVAR rašė:Sveiki,pagal taisykles suprantu,kad rytoj dar galima upetakiu medžioklė.
mano supratimu ryt dar galima :)
 #677726   krioklis
 01 Spa 2016 19:00
ignas2 rašė:Paskutinis siu metu margis. Kaip ir smagu su tokia grazia zuvim pasisveikint, bet kaip ir liudna, kad iki kitu metu nebepasimatysim :)
https://youtu.be/kFX2IWG5xSM

Jei netingesi tai dar siais metais pasimatysi gruodzio 31d ispuola sestadienis ;-var-var. Grazus upetakis atsisveikinimui su sezonu tau uzkibo ;uolrait
 #677772   nafanialt
 02 Spa 2016 21:01
Sugalvojau ir aš uždaryti praktiškai nepradėtą sezoną. Ataskaita tiems, kam patinka svetimas skausmas ir nesėkmės... :)

Taigi nutariau nulėkt iki Aukštadvario regioninio parko upeliuko. Upelį radau nuostabaus grožio, bet jo lankomumas pasirodė proporcingas grožiui- ne takeliai, o autostrada. Na nieko nepadarysi. Žirgloju žemyn, vandenėlis skaidrus kaip ašara, na ir judesio jokio... Pavariau, kol dingo tikėjimas upeliu ir savimi, apsisukau ir rėplioju atgalios. Dilgėle gavau per snukį, kaip niekad negavęs. Už ką, galvoju... Vienoj perspektyvioj vietoj dar švysteliu, kad nuobodu nebūtų. Vėjas užneša į seklumos žolynėlį- na sakyčiau tokia puiki šapalinė vietelė, pravalas. Bum- žolės, bli, galvoju. Tempiu- žolėms tai nepatinka. Nespėjau dorai ir pridėt į kelnes- gražus margis pavaro dar gražesnę žvakę ir žvengdamas nuplaukia. Tas tai jaučiu buvo kokie 5kg (kaip visos nueję žuvys :) ). Dar vieną pravedimą atlydi kitas mažulis, bet pamatęs, kad tricolor'as be vienos akies- nepasirašo avantiūrai.

Visai patenkintas galvoju paroposiu dar aukštyn nuo mašinos. Švyst- į šaknis ir ištikimas vienaakis veteranas įstrigęs mirtinai. Dzin, kad bridkelnės palei velykinius kiauros- lašiukas nepakenks. Brendu gelbėt draugelio. Lieka 1 metras, staigus gilėjimas, girdžiu kaip kliokia vanduo į kelnes, o kojos jau kažkur anapus. Keisti refleksai įsijungė- ne raut atgal, o varyt tolyn nafig. Išplaukiu kitam krante, išlaisvinu vobleriuką- fak, kaip grįžt? Plaukt atgal kažkaip ne feng-shui, šalta, nors jau kuprinė tikrai labiau nesušlaptų :) ogi rastas po vandeniu matosi... o ką man nuotykių mažai? Prabalansavau nesuprantu kaip į kitą krantą- net neįdomu :) pasitikrinu įrangą- GPS'as waterproof, kaip deklaruota. Obuolio phonas- atvirkščiai. Taip jam ir reikia senam šlamštui.

Pilnom kelnėm varau link automobiliuko, pakeliui dar lepšių radau. Pasilenkiu paimt- šliūkšt iš kelnių vandens jam ant galvos. Aj, bus gerai ir be grybų :) taip ir parvažiavau trusikučius mūvėdamas, kaip koks senas iškrypėlis.

Uždarymas pavyko vien dėl tos žvakės, nors ir nerealizuotos.

p.s. kur tricolorui akį gaut?
p.p.s. dar likę nenusmaugtų / nenutryptų upelių? :/
 #677778   Vaidis
 02 Spa 2016 21:57
:) labai panašus uždarymas į manąjį vienais metais, tik aš uždarinėjau sezoną jūroje su lašiais. Bangos sukilo, o aš ant antro sekliaus....reik grįžti kažkaip...grįžau, tiksliau parplaukiau pasišokinėdamas :-D pilnom bridkelnėm, telefonas taip pat prigėrė, vandens temperatūra +8, malonumo maža buvo..
Būna dienų kaip tyčia... -:kiwl
 #677787   JustasM
 03 Spa 2016 08:03
Šeštadieni uždariau sezoną upėtakių, kiršlių tai tuntai didžiausi, nuo rėvos po dešimtį. Upėtakių ir buvo ;)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
 #677807   GIVAR
 03 Spa 2016 09:42
Užsidariau ir aš 29d. tai vienas 37cm,gal 10 mažiuku ir vienas monstras, geras pusmetrinis bandė griebt yo-zurika bet greit persigalvojo, ar mane pamatė nežinau,nors labai išlėto pasisukė i srove ir neskubėdamas nuplaukė i savo gelme, palaukes kokiu 10min. vėl pradėjau mėtyt keisdamas vobleriukus tyku,taip aš jo ir nebemačiau nors labai norėjosi pajaus jo jėga.Uždarimas iskaitytas.
 #677834   waiduoklis
 03 Spa 2016 13:41
nafanialt rašė:Sugalvojau ir aš uždaryti praktiškai nepradėtą sezoną. Ataskaita tiems, kam patinka svetimas skausmas ir nesėkmės... :)

Taigi nutariau nulėkt iki Aukštadvario regioninio parko upeliuko. Upelį radau nuostabaus grožio, bet jo lankomumas pasirodė proporcingas grožiui- ne takeliai, o autostrada. Na nieko nepadarysi. Žirgloju žemyn, vandenėlis skaidrus kaip ašara, na ir judesio jokio... Pavariau, kol dingo tikėjimas upeliu ir savimi, apsisukau ir rėplioju atgalios. Dilgėle gavau per snukį, kaip niekad negavęs. Už ką, galvoju... Vienoj perspektyvioj vietoj dar švysteliu, kad nuobodu nebūtų. Vėjas užneša į seklumos žolynėlį- na sakyčiau tokia puiki šapalinė vietelė, pravalas. Bum- žolės, bli, galvoju. Tempiu- žolėms tai nepatinka. Nespėjau dorai ir pridėt į kelnes- gražus margis pavaro dar gražesnę žvakę ir žvengdamas nuplaukia. Tas tai jaučiu buvo kokie 5kg (kaip visos nueję žuvys :) ). Dar vieną pravedimą atlydi kitas mažulis, bet pamatęs, kad tricolor'as be vienos akies- nepasirašo avantiūrai.

Visai patenkintas galvoju paroposiu dar aukštyn nuo mašinos. Švyst- į šaknis ir ištikimas vienaakis veteranas įstrigęs mirtinai. Dzin, kad bridkelnės palei velykinius kiauros- lašiukas nepakenks. Brendu gelbėt draugelio. Lieka 1 metras, staigus gilėjimas, girdžiu kaip kliokia vanduo į kelnes, o kojos jau kažkur anapus. Keisti refleksai įsijungė- ne raut atgal, o varyt tolyn nafig. Išplaukiu kitam krante, išlaisvinu vobleriuką- fak, kaip grįžt? Plaukt atgal kažkaip ne feng-shui, šalta, nors jau kuprinė tikrai labiau nesušlaptų :) ogi rastas po vandeniu matosi... o ką man nuotykių mažai? Prabalansavau nesuprantu kaip į kitą krantą- net neįdomu :) pasitikrinu įrangą- GPS'as waterproof, kaip deklaruota. Obuolio phonas- atvirkščiai. Taip jam ir reikia senam šlamštui.

Pilnom kelnėm varau link automobiliuko, pakeliui dar lepšių radau. Pasilenkiu paimt- šliūkšt iš kelnių vandens jam ant galvos. Aj, bus gerai ir be grybų :) taip ir parvažiavau trusikučius mūvėdamas, kaip koks senas iškrypėlis.

Uždarymas pavyko vien dėl tos žvakės, nors ir nerealizuotos.

p.s. kur tricolorui akį gaut?
p.p.s. dar likę nenusmaugtų / nenutryptų upelių? :/


:DDDDDDDDDDDDDDDDD dazniau parasyk ;-var-var.
 #677886   RastaMan
 03 Spa 2016 20:37
Justai,
graži žuve :grin: :gutgut :gutgut
 #678649   JungleBoogie
 12 Spa 2016 23:50
MikuMaku rašė:Na ka, uzdariau ir as savo pirmaji upetakiu sezona ir as. Tik gaila, kad per kelias paskutines zvejybas nieko idomaus netadau. Tiesa, vienas 39cm buvo pasitaikes, bet sis prie uzdarymo nesiskaito.
Sian, tikrintas netoli namu naujas upelis. Upetakiai arba jau labai aukstai ir issibarste i intakelius arba dar neuzeje. Pirma zvejybos puse praejo tusciai, po to jau is nevilties uzdejau maza vabaliuka ir prasidejo sou:) Tiesa, visi neleagalai, bet daug. Va taip ir uzsidariau. Sita ruoza palieku vasarai.
O jei apibendrinant savo pirma sezona tai buvo Puikus. Pradzia sunki tik is ketvirto karto pataikiau i man tinkanti spininga, vobleriu be galo be krasto, o sezona uzbaigiau realiai su penkiais megstamiausiais ir kibiausiais :-D po to gaves kelias aukso vertes pamokas is Sensejaus atsimerke akys ir pradejo kibti padorus margiai. Aisku, vietos nevadovelines, bet tobulos margiams. Dydziausias sio sezono margis buvo 48cm, buvo ir kemseptintuku ir kemsestuku , o dydziausias deja nutruko per mano ziopluma. Tik Perziurejus video pamaciau, kad ji reikejo tiesiog issemsti is vandens, bet "gyvai" as jo nemaciau :-ug ; Reziumuojant: man patiko, uzsikabinau ir sedau manau dar ilgam ant margiu ;-var-var.
P.S. Jei kam bus idomu gal kada prie progos imesiu i youtube kelis filmukus jei kas dar nemate:)
Kadangi margių sezonas jau baigėsi, mesk filmų nuorodas - žiūrėsim nostalgiškai iki naujamečio... :v-ar
 #678665   MikuMaku
 13 Spa 2016 08:22
Ka cia su upetakiais pries... Imesiu, tik tegu praeina jos Didenybes, karaliskosios lasisos manija:)
 #678771   Tomas L.
 14 Spa 2016 19:32
MikuMaku rašė:Licenziniame Merkio ruoze privalu tureti atspausdinta leidima jei perki per Alis. Kiek teko pirkti per Alis niekada neturejau "gyvo" leidimo, visi budavo paste. Bet, vienam tai pasirodis formalus pazeidimas , o kitam rimtas taisykliu pazeidimas ir ate tavo irangai.
Kur yra nustatytas reikalavimas turėti atspausdintą licenciją Merkio aukštupy įsigytą per Alis? Jeigu rasit, galim sutart dėl premijos :-D
Toliau hipotetiškai, jei ir yra toks reikalavimas, kodėl ate įrangai? :roll:
 #678776   MikuMaku
 14 Spa 2016 20:06
Kiek buvau sutikes GA , nei karto netikrino jokiu leidimu. Kaip ir minejau, niekada neturejau atspausdinto leidimo pirkto per ALIS. Po to nustojau pirkti per ta ALIS, man daug patogiau lukoile, ar bet kokioje kitoje lafkeje kur yra pakeliui perlo terminalas. Pasiziurejau, tai per ALIS pirktame leidime parasyta taip:... Kortelę privaloma turėti žvejybos vietoje. ... Kaip nori taip ir interpretuok. Kaip ir su Lasiais, jei neisirasai vardo pavardes kortele negalioja, bet asmens kodas tai yra... Zodziu...
 #678778   Tomas L.
 14 Spa 2016 20:29
Tai GA tikrino ar netikrino, jų reikalas. Tiesiog buvo replika dėl popierinio varianto reikalavimo ir " ate įrangai". Toliau dėl to kas kažkur parašyta. Leidime parašyta vienaip, ant tvoros kitaip, Slavikas iš Jašiūnų pasakė dar kitaip. Mane domina galiojantis teisės aktas, juo ir vadovaujuos. Tokio reikalavimo jame nėra.
 #678788   MikuMaku
 14 Spa 2016 21:51
Kaip per ALIS pirkdavau , tai turejau elektroniniam formate. Ar jis tinka, ar ne, nezinau, bet turejau.
Del irangos: jei leidimo neturi ir jei jis nuzpildytas teisingai yra gresme, kad tavo kota su rite kiti nupirks paskelbto aukciono kainomis.
 #678790   Tomas L.
 14 Spa 2016 22:17
Tai kodėl turėtų netikt, jei nėra reikalavimo turėti popieriuje? Asmeniškai tikrinamas Merkio aukštupy padiktuočiau specialiai tik alis leidimo numerį (MŽVVT 17.1 punktas leidžia), (beje jau šiemet man taip buvo), tegul tikrina per devaisą :-D jei neužtektų neprieštaraučiau jei užvestų bylą.

Dėl įrangos. Tai ar bus ate, ar jau yra tik grėsmė? Ir kur yra reikalavimas kažką leidime pildyt? Ir ką tikrinantysis rašys bylos popieriuose, jei kažkas neirašyta leidime? Dėl leidimo neturėjimo taip rimčiau, nenoriu čia plėstis, bet galiu susilažint, kad teismas gražintų įrankius.
 #678813   MikuMaku
 15 Spa 2016 08:46
Ai, apskritai, tampytis po teismus del kazkokiu upetakiu manau neverta ir niekada neteks :-D Geriau tureti leidima ir nesvarbu, ar elektronini ,ar "gyva" (popierini ) tiesiog reikia tureti ir taskas.
Zodziu, tyliai ramiai keiciam atlankstytus, nulauztus kablius savo megstamiems vobleriams ir laukiam sezono pradzios:) Nebedaug jau liko:)
 #678931   Slovak
 16 Spa 2016 20:14
MikuMaku rašė:Tikrinau kelis savo megstamus ruozus ir kelis bebrynus, bet praktiskai tusciai.
Rugsejo pabaigoje, jau ieskociau prie nerstavieciu, tikrai ne bebrinuose, kur akmenukai ir srove ir gylis iki metro
 #678946   MikuMaku
 16 Spa 2016 21:55
Bebru uztvenkta upe ir jei jo nieks "nepriziuri" turetu "suveikti" is principo bet kada. I "nepriziurima" bebryna galima vaziuoti kaip i "parduotuve" , bet tokiu yra tik vienetai. Nurinko ir basta, arba reikia ardyti bebryna ir laukti uzeimo arba ieskotis kito. Bet, bebru uztvenktos reikiamu metu upes gali duoti rekordiniu margiu,bet ten jokios romantikos, o tik baime, kad Shrekas gali išlisti :D
Vazinejant ir ieskant lasisos jau nusimates, pasizimejes kelis bebrynus margiams. Jei bus ziema tinkama reiks meginti.
 #679002   Slovak
 17 Spa 2016 12:23
MikuMaku rašė:Bebru uztvenkta upe ir jei jo nieks "nepriziuri" turetu "suveikti" is principo bet kada.
Vistiek liksiu prie savo nuomones, kad rugsejo paskutini savaite, jau daugiau sansu pagauti ne bebrine, o pries bebrina, ir salia nerstavieciu. Bent mano statistika rodo butent tai.
 #679753   mindoze
 23 Spa 2016 19:25
pasakysiu tau ish savo praktikos ir sensejus ta pabrez. nori pagauti graziu upetakiu, lauzyk bebrynus ir bus zuvies. nes udarame akvariume pagavus paskutine zuvi ten jokia sventa dvasia naujos neimes, o upetakis labai migruojanti zuvis. ;-)
 #679809   arvydas_
 24 Spa 2016 10:12
Darbe balsu susijuokiau beskaitydamas, kolegos kreivai žvilgteli į mane, ir klausiamai akis kilst, Ale davai pasakok. Ai sakau - nesuprasit (nei vienas nežvejoja) :)
nafanialt rašė:Sugalvojau ir aš uždaryti praktiškai nepradėtą sezoną. tiems, kam patinka svetimas skausmas ir nesėkmės... :)

Taigi nutariau nulėkt iki Aukštadvario regioninio parko upeliuko. Upelį radau nuostabaus grožio, bet jo lankomumas pasirodė proporcingas grožiui- ne takeliai, o autostrada. Na nieko nepadarysi. Žirgloju žemyn, vandenėlis skaidrus kaip ašara, na ir judesio jokio... Pavariau, kol dingo tikėjimas upeliu ir savimi, apsisukau ir rėplioju atgalios. Dilgėle gavau per snukį, kaip niekad negavęs. Už ką, galvoju... Vienoj perspektyvioj vietoj dar švysteliu, kad nuobodu nebūtų. Vėjas užneša į seklumos žolynėlį- na sakyčiau tokia puiki šapalinė vietelė, pravalas. Bum- žolės, bli, galvoju. Tempiu- žolėms tai nepatinka. Nespėjau dorai ir pridėt į kelnes- gražus margis pavaro dar gražesnę žvakę ir žvengdamas nuplaukia. Tas tai jaučiu buvo kokie 5kg (kaip visos nueję žuvys :) ). Dar vieną pravedimą atlydi kitas mažulis, bet pamatęs, kad tricolor'as be vienos akies- nepasirašo avantiūrai.

Visai patenkintas galvoju paroposiu dar aukštyn nuo mašinos. Švyst- į šaknis ir ištikimas vienaakis veteranas įstrigęs mirtinai. Dzin, kad bridkelnės palei velykinius kiauros- lašiukas nepakenks. Brendu gelbėt draugelio. Lieka 1 metras, staigus gilėjimas, girdžiu kaip kliokia vanduo į kelnes, o kojos jau kažkur anapus. Keisti refleksai įsijungė- ne raut atgal, o varyt tolyn nafig. Išplaukiu kitam krante, išlaisvinu vobleriuką- fak, kaip grįžt? Plaukt atgal kažkaip ne feng-shui, šalta, nors jau kuprinė tikrai labiau nesušlaptų :) ogi rastas po vandeniu matosi... o ką man nuotykių mažai? Prabalansavau nesuprantu kaip į kitą krantą- net neįdomu :) pasitikrinu įrangą- GPS'as waterproof, kaip deklaruota. Obuolio phonas- atvirkščiai. Taip jam ir reikia senam šlamštui.

Pilnom kelnėm varau link automobiliuko, pakeliui dar lepšių radau. Pasilenkiu paimt- šliūkšt iš kelnių vandens jam ant galvos. Aj, bus gerai ir be grybų :) taip ir parvažiavau trusikučius mūvėdamas, kaip koks senas iškrypėlis.

Uždarymas pavyko vien dėl tos žvakės, nors ir nerealizuotos.

p.s. kur tricolorui akį gaut?
p.p.s. dar likę nenusmaugtų / nenutryptų upelių? :/
 #679840   nafanialt
 24 Spa 2016 15:38
;) Visa laimė, kad ši gyvenimo būdo žurnalo skiltelė upėtakistams egzistuoja. Bet kuris upėtakistas papasakotų normaliam žmogui kur savo noru lenda- tiesus kelias pas galvos daktarėlį... kantriai laukiam sezono!
arvydas_ rašė:Darbe balsu susijuokiau beskaitydamas, kolegos kreivai žvilgteli į mane, ir klausiamai akis kilst, Ale davai pasakok. Ai sakau - nesuprasit (nei vienas nežvejoja) :)
  • 1
  • 274
  • 275
  • 276
  • 277
  • 278
  • 303
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė