Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Upėtakiniai vobleriai, kiti masalai, vietos
 #718377   rimantasm
 29 Rgp 2018 14:04
Evaldas Z, istorija neįtikėtina, bet matyt visko pasitaiko 👍

Aš antradienį irgi šiek tiek pasivaikščiojau nauju upeliu. Upėtakių buvo, bet nedidukai. Pakliuvo ir pirmasis mano kiršlys ir pagal mierką ant koto, legalus 👌
Nustebau, kai palei vieną duobę, pro kojas kuo ramiausiai praplaukė pusmetrinis upėtakis. Keista, bet pasirodė labai jau rožiniai jo šonai, lyg vaivorykštinis 😊, bet gal čia koks atspindys. Bet atrodė įspūdingai, žinosime, kad yra ir profesorių ten 😊
Eidamas sutikau kitą kolegą, tai taip ir pabaigiau :) Pora fotkiu, kiršlio nepavyko gražiai įrėminti su telefu, nes jau spurda, tai ne tas žodis :grin:
IMG_20180827_164255.jpg
IMG_20180827_164255.jpg (265.62 KiB) Peržiūrėta 8888 kartus(ų)
IMG_20180827_171843.jpg
IMG_20180827_171843.jpg (266.98 KiB) Peržiūrėta 8888 kartus(ų)
 #718515   Evaldas Z
 03 Rgs 2018 10:12
Va sitoki sukari'ka nuede, tai grazinkit, jeigu vagi pagausit :)
Prikabinti failai
IMA SUKARI 50 S.jpg
IMA SUKARI 50 S.jpg (6.78 KiB) Peržiūrėta 8729 kartus(ų)
 #718826   Germanas
 16 Rgs 2018 19:01
Sveiki :/braj; visi žiūriu tema visai apmirė ir sustojo tai biški galvoju atgaivinsiu. Na nuo paskutinių rašymų buvau išvažiavęs į dar 4 žūkles ir ką galiu pasakyti ogi tai buvo kažkas nerealaus ir žodžiais sunkiai perteikiama , nes trys iš 4 žūklių buvo tiesiog kažkokia fantastika, nes per šitas rugsėjo žūkles pasigirsiu pagavau 109 vnt upėtakių čia žinoma skaičiuojant nuo 10cm iki 35cm dydžio, o kiek dar atsikabino ir taip buvo mažių, kuriems specialiai neduodavau užkibti tai ir nesuskaičiuočiau. Vieną dieną sėdžiu darbe ir galvoju, kad paskutinė žūklė mano atrastame upelyje buvo ne pati geriausia tik 4 nelegalius upėtaskius pagavau ir du legalių kibimai, todėl nusprendžiau paieškoti naujų plotų ir ką atradau dar du upelius, kuriuose upėtakių tikrai labai daug tik gaila, kad dauguma nelegalūs . Viename pagavau 30vnt, kitame 40vnt, o vakar antro upelio naujame ruože 39vnt, iš viso šito skaičiaus buvo tik 20vnt legalių, plius virš legalumo. Visi toliau plaukioja apart vienas 34 gražuolis, kuris prarijo godžiai visą voblerį ir abu trišakiai išdrąskė žiaunas ir pasipylė kraujais, todėl teko pasiimti namo.
Labai daug užkibo 15-25cm upėtakių, buvo užkibę ir 40cm keli, bet jie buvo ant tiek stiprūs kovotojai, kad tiesiog siaurame upelyje nesugebėjau jų suvaldyti, nes išdarinėjo tokius fokusus, kurių dar ilgai nepamiršiu, užkibę darė pastoviai žvakes, oras vanduo po to dar salia kranto purvus pradėjo drabstyti ant manęs, o aš jau bandžiau į graibštelį ikišti, o jisai tik staigiai į urvą po paplautu krantu ir atlenkęs kablį pabėgo. Likau stovėti minutę, nes tiek adrenalino ir vaizdų dar nebuvau matęs į orą padarė 6 žvakes, plius visas purvais apdrabstytas. :-D :grin:
Beje per šitas žūkles pagavau beveik visų spalvų upėtakių, kas mane labai nudžiugino.
Vieną juodą pagavau, o jam iš burnos dar virškinama didelė varlė kyšojo, o jisai jau griebė mano voblerį plius irgi davė visokių vaizdų. Savo žūklės metu pačiu upeliu nueidavau tik po 2 arba 3km, nes tikrindavau bet kokį pagilėjimą po daugiau kartų, kol galiausiai neiškentę upėtakiai užkibdavo, bet tokiu būdu aš jų tiek ir pagavau, jeigu būčiau gaudęs tik aktyvius tai kibimų būtų per pus mažiau. Na daugiau pasakoti tingiu, nes tiek kiek patyriau tai atsibos man rašyti. Supratau tik tiek kad ten kur žmonės mažiau lankosi žuvies dar tikrai yra ir nekenčiu bebrų, nes jie tikrai žiauriai gadina visus upelius tiesiog užjojia iki tokio stovio, kad daug kur vandens visiškai nebelieka, o kitur gražiausias upelis pradeda dumblėti. 'viarkt
Beje greičiausiai vakar tai buvo mano paskutinė upėtakių žūklė šiemet, tegul ramiai užsiima giminės pratesimu. Dėkui jiems už suteiktą džiaugsmą, patirtį, adrenaliną ir visus patirtus nuotykius juos begaudant. Kelias foto imesiu vėliau. :grin:
 #718829   Foje
 16 Rgs 2018 19:56
Laukiam foto!!! ''plot O kai rašai apie tokius sumedžiotus kiekius upėtakių, tai man skamba kažkaip nerealiai :shock: Pats jei per žvejybą sulaukiu bent dviejų kibimų, skaitau, kad man žūklė užskaityta :grin: Šauniai varai, o dar smagiau, kad yra tokių gyvybės pilnų upelių ;-var-var.
 #718830   Germanas
 16 Rgs 2018 21:35
Na visu foto nedėsiu idedu tu kurie buvo gražesni man. :grin:
Prikabinti failai
25cm.jpg
ADD_DESCRIPTION
25cm.jpg (169.85 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
35 cm gražuolis.jpg
ADD_DESCRIPTION
35 cm gražuolis.jpg (172.39 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
beveik legalus.jpg
ADD_DESCRIPTION
beveik legalus.jpg (177.63 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
dar vienas 20cm.jpg
ADD_DESCRIPTION
dar vienas 20cm.jpg (164.32 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
Dar vienas gerai imites legalus gražuolis.jpg
ADD_DESCRIPTION
Dar vienas gerai imites legalus gražuolis.jpg (158.92 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
Dar vienas legalus tamsus.jpg
ADD_DESCRIPTION
Dar vienas legalus tamsus.jpg (151.91 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
dar vienas legalus.jpg
ADD_DESCRIPTION
dar vienas legalus.jpg (81.05 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
Gražus tamsus 20cm.jpg
ADD_DESCRIPTION
Gražus tamsus 20cm.jpg (60.18 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
Juočkis.jpg
ADD_DESCRIPTION
Juočkis.jpg (140.36 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
Kitas 30cm legalus tamsiai rudas gaila aprasojo deklas ir gavosi prasta foto.jpg
ADD_DESCRIPTION
Kitas 30cm legalus tamsiai rudas gaila aprasojo deklas ir gavosi prasta foto.jpg (200.68 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
Labai grazus 20cm.jpg
ADD_DESCRIPTION
Labai grazus 20cm.jpg (183.28 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
Legalus 30cm juočkis.jpg
ADD_DESCRIPTION
Legalus 30cm juočkis.jpg (132.61 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
Naujo upelio pirmas 25 storuliukas.jpg
ADD_DESCRIPTION
Naujo upelio pirmas 25 storuliukas.jpg (211.03 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
o čia gerai nusipenėjusi mamytė greičiausiai.jpg
ADD_DESCRIPTION
o čia gerai nusipenėjusi mamytė greičiausiai.jpg (173.25 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
sitas buvo didžiausias bebrynas, kurio viduryje padariau skyle.jpg
ADD_DESCRIPTION
sitas buvo didžiausias bebrynas, kurio viduryje padariau skyle.jpg (268.58 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
Štai tas gražuolis, kuris kaip sakau nusižudė pats su prarytu vobleriu 34cm.jpg
ADD_DESCRIPTION
Štai tas gražuolis, kuris kaip sakau nusižudė pats su prarytu vobleriu 34cm.jpg (206.51 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
t.jpg
ADD_DESCRIPTION
t.jpg (187.07 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
taip viskas lieka be vandens per bebrus.jpg
ADD_DESCRIPTION
taip viskas lieka be vandens per bebrus.jpg (206.11 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
tas pats.jpg
ADD_DESCRIPTION
tas pats.jpg (167.95 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
Taskuotis.jpg
ADD_DESCRIPTION
Taskuotis.jpg (152.51 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
Teko ir tokiose vietose gaudyti is po žoliu, kur randasi paplautuose krantuose urvai.jpg
ADD_DESCRIPTION
Teko ir tokiose vietose gaudyti is po žoliu, kur randasi paplautuose krantuose urvai.jpg (167.61 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
Teko išviso pragriauti bent per centrus 6 bebrynus.jpg
ADD_DESCRIPTION
Teko išviso pragriauti bent per centrus 6 bebrynus.jpg (212.1 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
Tos dienos topas kinietiska replika D contacto.jpg
ADD_DESCRIPTION
Tos dienos topas kinietiska replika D contacto.jpg (77.39 KiB) Peržiūrėta 8383 kartus(ų)
34cm tt.jpg
ADD_DESCRIPTION
34cm tt.jpg (95.34 KiB) Peržiūrėta 8381 kartus(ų)
Legalus gražuoliukas.jpg
ADD_DESCRIPTION
Legalus gražuoliukas.jpg (145.6 KiB) Peržiūrėta 8380 kartus(ų)
 #718832   Germanas
 16 Rgs 2018 22:17
Foje rašė:
16 Rgs 2018 19:56
Laukiam foto!!! ''plot O kai rašai apie tokius sumedžiotus kiekius upėtakių, tai man skamba kažkaip nerealiai :shock: Pats jei per žvejybą sulaukiu bent dviejų kibimų, skaitau, kad man žūklė užskaityta :grin: Šauniai varai, o dar smagiau, kad yra tokių gyvybės pilnų upelių ;-var-var.
Žinok foje, aš ir pats galvojau, kad ilgai dar reikės ieškoti upelių, kuriuose būtų tiek daug upėtakių, kad ir ne visai legalių, bet jų tiek kad kai eini negiliomis vietomis ir netyčia trinktelni į kokį akmenį vandenyje, ar šaka ant kranto trakštelna tai kai skaidrus dažniausiai vanduo viskas matosi ir jų tikrai daug nudumia, net smagu matyti tokius vaizdus, kad dar yra upelių, kurių nei žvejai, nei kiti negeri žmogėnai nenusiaubė, todėl stengiausi jų foto ir nerodyti, nes kaip žinia po to gali tekti vaikščioti tuščiais paupiais ir laukti bent vieno kibimo pačiam, beje visai nesenai viena dar buvau aplankęs upelį, bet deje jame radau tik tris upėtakius nelegalius per nueitus 2km, todėl tikrai žinok nėra smagu žvejoti tokiuose upeliuose, kuriuose nėra tiek gyvybės, kaip ten kur radau. Gaila vakar reikėjo baigti žvejyba 18 val, nes su polerizuotais akiniais miške, bruzgynuose pradėjau nieko nebematyti, nors buvau jau priėjęs geriausią dienos ruožą, kuriame per 100m turėjau vieno 40cm kibimą, tada sekė legalaus kibimas ir ant pačio galo dar 35 užkibo ir garantuoju, kad būčiau ir daugiau pagavęs, bet tikrai patamsėje kažkur miškais šnarinėti nėra malonu, nes ir bebrai tampa aktyvus, dar užlipsiu kokiam ant uodegos tai blogai baigtis gali. :grin:
Ai beje sugriuvo mitas, kad upėtakis tikrai nebekimba, jeigu gauna kablius i dantis kimba ir dar kaip tik reikia buti kantriam ir is kokio 10 metimo jisai ir vėl nebeištvėręs griebia ir dar vienas dalykas, kai sako, kad šviečiant saulei prastai kimba tai tada reiškiasi man neveikia, nes teko daug kartų žvejoti plieskiant saulei ryškiai ir jie vis tiek kimba, svarbiausiai pastebėjau gerai juos išnervuoti.
 #718992   Tadass
 22 Rgs 2018 21:33
Šiemet nekažką su laiku žvejybai. Nespėjau įsibėgėt, o še tau ir sezono pabaiga. Nieko įspūdingo, bet prie upelio visada dūšia dainuoja :grin:
1.JPG
ADD_DESCRIPTION
1.JPG (510.42 KiB) Peržiūrėta 8173 kartus(ų)
2.JPG
ADD_DESCRIPTION
2.JPG (425.72 KiB) Peržiūrėta 8173 kartus(ų)
3.JPG
ADD_DESCRIPTION
3.JPG (493.21 KiB) Peržiūrėta 8173 kartus(ų)
4.JPG
ADD_DESCRIPTION
4.JPG (531.82 KiB) Peržiūrėta 8173 kartus(ų)
5.JPG
ADD_DESCRIPTION
5.JPG (331.87 KiB) Peržiūrėta 8173 kartus(ų)
6.JPG
ADD_DESCRIPTION
6.JPG (470.67 KiB) Peržiūrėta 8173 kartus(ų)
7.JPG
ADD_DESCRIPTION
7.JPG (307.41 KiB) Peržiūrėta 8173 kartus(ų)
8.JPG
ADD_DESCRIPTION
8.JPG (342.68 KiB) Peržiūrėta 8173 kartus(ų)
 #719218   Ignassio
 29 Rgs 2018 14:05
Laba diena, gražūs aprašymai. Sveikinu su sezono uždarymu "su trenksmu". Šaunuolis. Išties, sezono pabaigoje upėtakiai patys agresyviausi. Tik pagrinde kimba patinėliai, patelės jau ruošisi nerštui ir nenoriai kimba. Patinai darosi agresyvesni ir aktyviau vaikos i masalus, norėdami išvyti "konkurentus". Pats rugsėjį nebežvekoju tikslingai, nes reikia duoti upėtakiams pasiruošti nerštui, pailsėti. O ir didžiosios žuvys jau būna iš jūros pakilusios į mano kraštus.

Rašau dėl bebrų... bebrynus reikia griauti, bet būtina tai dayti teisingai, t.y. taip, kad jų greitai neatstatytų. O ir sistemingumas reikalingas. Aš pats keliuose upeliuose periodiškai bebrynus išverčiu tam, kad neužpelkėtų mėgstami upėtakiniai ruožai. Jei turi draugų, kurie žvejoja tose pačiose vietose, pasiskirstykit kas kada tai daro ir bus paprasčiau. Beje, bebrynus didžiausius stato būtent rudenį. Juos lėčiau stato pavasarį ir vasarą, todėl jei nori kitą upėtakių sezoną rasti normalią upę, o ne belekokį tvenkinį su dumblinu dugnu, griauk bebrų užtvaras.
Germanas rašė:
16 Rgs 2018 19:01
Sveiki :/braj; visi žiūriu tema visai apmirė ir sustojo tai biški galvoju atgaivinsiu. Na nuo paskutinių rašymų buvau išvažiavęs į dar 4 žūkles ir ką galiu pasakyti ogi tai buvo kažkas nerealaus ir žodžiais sunkiai perteikiama , nes trys iš 4 žūklių buvo tiesiog kažkokia fantastika, nes per šitas rugsėjo žūkles pasigirsiu pagavau 109 vnt upėtakių čia žinoma skaičiuojant nuo 10cm iki 35cm dydžio, o kiek dar atsikabino ir taip buvo mažių, kuriems specialiai neduodavau užkibti tai ir nesuskaičiuočiau. Vieną dieną sėdžiu darbe ir galvoju, kad paskutinė žūklė mano atrastame upelyje buvo ne pati geriausia tik 4 nelegalius upėtaskius pagavau ir du legalių kibimai, todėl nusprendžiau paieškoti naujų plotų ir ką atradau dar du upelius, kuriuose upėtakių tikrai labai daug tik gaila, kad dauguma nelegalūs . Viename pagavau 30vnt, kitame 40vnt, o vakar antro upelio naujame ruože 39vnt, iš viso šito skaičiaus buvo tik 20vnt legalių, plius virš legalumo. Visi toliau plaukioja apart vienas 34 gražuolis, kuris prarijo godžiai visą voblerį ir abu trišakiai išdrąskė žiaunas ir pasipylė kraujais, todėl teko pasiimti namo.
Labai daug užkibo 15-25cm upėtakių, buvo užkibę ir 40cm keli, bet jie buvo ant tiek stiprūs kovotojai, kad tiesiog siaurame upelyje nesugebėjau jų suvaldyti, nes išdarinėjo tokius fokusus, kurių dar ilgai nepamiršiu, užkibę darė pastoviai žvakes, oras vanduo po to dar salia kranto purvus pradėjo drabstyti ant manęs, o aš jau bandžiau į graibštelį ikišti, o jisai tik staigiai į urvą po paplautu krantu ir atlenkęs kablį pabėgo. Likau stovėti minutę, nes tiek adrenalino ir vaizdų dar nebuvau matęs į orą padarė 6 žvakes, plius visas purvais apdrabstytas. :-D :grin:
Beje per šitas žūkles pagavau beveik visų spalvų upėtakių, kas mane labai nudžiugino.
Vieną juodą pagavau, o jam iš burnos dar virškinama didelė varlė kyšojo, o jisai jau griebė mano voblerį plius irgi davė visokių vaizdų. Savo žūklės metu pačiu upeliu nueidavau tik po 2 arba 3km, nes tikrindavau bet kokį pagilėjimą po daugiau kartų, kol galiausiai neiškentę upėtakiai užkibdavo, bet tokiu būdu aš jų tiek ir pagavau, jeigu būčiau gaudęs tik aktyvius tai kibimų būtų per pus mažiau. Na daugiau pasakoti tingiu, nes tiek kiek patyriau tai atsibos man rašyti. Supratau tik tiek kad ten kur žmonės mažiau lankosi žuvies dar tikrai yra ir nekenčiu bebrų, nes jie tikrai žiauriai gadina visus upelius tiesiog užjojia iki tokio stovio, kad daug kur vandens visiškai nebelieka, o kitur gražiausias upelis pradeda dumblėti. 'viarkt
Beje greičiausiai vakar tai buvo mano paskutinė upėtakių žūklė šiemet, tegul ramiai užsiima giminės pratesimu. Dėkui jiems už suteiktą džiaugsmą, patirtį, adrenaliną ir visus patirtus nuotykius juos begaudant. Kelias foto imesiu vėliau. :grin:
 #719257   Slovak
 01 Spa 2018 09:28
Ignassio, vakar specialiai nulekiau pagriauti, tai prie vienos susiburiavo 20-30 upetaliu, virsuje nerstaveciu kaip ir nera, nerstavetes zemiau, tai ir stovejo prie dambos.
 #719334   Lukas Drobnys
 03 Spa 2018 13:13
Neris, Rugsėjo 29d. apie 10h ryto. Masalas: Rapala x-rap dešimtukas.
Bandyta gaudyti lašišą, o pasirašė šis jaunuolis :). Auga toliau, na o tą dieną didesnių giminaičių taip ir nepakvietė... :/
upetakiokas.jpg
upetakiokas.jpg (249.96 KiB) Peržiūrėta 7703 kartus(ų)
 #719335   Mistake
 03 Spa 2018 13:27
Ignassio rašė:
29 Rgs 2018 14:05
Laba diena, gražūs aprašymai. Sveikinu su sezono uždarymu "su trenksmu". Šaunuolis. Išties, sezono pabaigoje upėtakiai patys agresyviausi. Tik pagrinde kimba patinėliai, patelės jau ruošisi nerštui ir nenoriai kimba. Patinai darosi agresyvesni ir aktyviau vaikos i masalus, norėdami išvyti "konkurentus". Pats rugsėjį nebežvekoju tikslingai, nes reikia duoti upėtakiams pasiruošti nerštui, pailsėti. O ir didžiosios žuvys jau būna iš jūros pakilusios į mano kraštus.

Rašau dėl bebrų... bebrynus reikia griauti, bet būtina tai dayti teisingai, t.y. taip, kad jų greitai neatstatytų. O ir sistemingumas reikalingas. Aš pats keliuose upeliuose periodiškai bebrynus išverčiu tam, kad neužpelkėtų mėgstami upėtakiniai ruožai. Jei turi draugų, kurie žvejoja tose pačiose vietose, pasiskirstykit kas kada tai daro ir bus paprasčiau. Beje, bebrynus didžiausius stato būtent rudenį. Juos lėčiau stato pavasarį ir vasarą, todėl jei nori kitą upėtakių sezoną rasti normalią upę, o ne belekokį tvenkinį su dumblinu dugnu, griauk bebrų užtvaras.
Germanas rašė:
16 Rgs 2018 19:01
Sveiki :/braj; visi žiūriu tema visai apmirė ir sustojo tai biški galvoju atgaivinsiu. Na nuo paskutinių rašymų buvau išvažiavęs į dar 4 žūkles ir ką galiu pasakyti ogi tai buvo kažkas nerealaus ir žodžiais sunkiai perteikiama , nes trys iš 4 žūklių buvo tiesiog kažkokia fantastika, nes per šitas rugsėjo žūkles pasigirsiu pagavau 109 vnt upėtakių čia žinoma skaičiuojant nuo 10cm iki 35cm dydžio, o kiek dar atsikabino ir taip buvo mažių, kuriems specialiai neduodavau užkibti tai ir nesuskaičiuočiau. Vieną dieną sėdžiu darbe ir galvoju, kad paskutinė žūklė mano atrastame upelyje buvo ne pati geriausia tik 4 nelegalius upėtaskius pagavau ir du legalių kibimai, todėl nusprendžiau paieškoti naujų plotų ir ką atradau dar du upelius, kuriuose upėtakių tikrai labai daug tik gaila, kad dauguma nelegalūs . Viename pagavau 30vnt, kitame 40vnt, o vakar antro upelio naujame ruože 39vnt, iš viso šito skaičiaus buvo tik 20vnt legalių, plius virš legalumo. Visi toliau plaukioja apart vienas 34 gražuolis, kuris prarijo godžiai visą voblerį ir abu trišakiai išdrąskė žiaunas ir pasipylė kraujais, todėl teko pasiimti namo.
Labai daug užkibo 15-25cm upėtakių, buvo užkibę ir 40cm keli, bet jie buvo ant tiek stiprūs kovotojai, kad tiesiog siaurame upelyje nesugebėjau jų suvaldyti, nes išdarinėjo tokius fokusus, kurių dar ilgai nepamiršiu, užkibę darė pastoviai žvakes, oras vanduo po to dar salia kranto purvus pradėjo drabstyti ant manęs, o aš jau bandžiau į graibštelį ikišti, o jisai tik staigiai į urvą po paplautu krantu ir atlenkęs kablį pabėgo. Likau stovėti minutę, nes tiek adrenalino ir vaizdų dar nebuvau matęs į orą padarė 6 žvakes, plius visas purvais apdrabstytas. :-D :grin:
Beje per šitas žūkles pagavau beveik visų spalvų upėtakių, kas mane labai nudžiugino.
Vieną juodą pagavau, o jam iš burnos dar virškinama didelė varlė kyšojo, o jisai jau griebė mano voblerį plius irgi davė visokių vaizdų. Savo žūklės metu pačiu upeliu nueidavau tik po 2 arba 3km, nes tikrindavau bet kokį pagilėjimą po daugiau kartų, kol galiausiai neiškentę upėtakiai užkibdavo, bet tokiu būdu aš jų tiek ir pagavau, jeigu būčiau gaudęs tik aktyvius tai kibimų būtų per pus mažiau. Na daugiau pasakoti tingiu, nes tiek kiek patyriau tai atsibos man rašyti. Supratau tik tiek kad ten kur žmonės mažiau lankosi žuvies dar tikrai yra ir nekenčiu bebrų, nes jie tikrai žiauriai gadina visus upelius tiesiog užjojia iki tokio stovio, kad daug kur vandens visiškai nebelieka, o kitur gražiausias upelis pradeda dumblėti. 'viarkt
Beje greičiausiai vakar tai buvo mano paskutinė upėtakių žūklė šiemet, tegul ramiai užsiima giminės pratesimu. Dėkui jiems už suteiktą džiaugsmą, patirtį, adrenaliną ir visus patirtus nuotykius juos begaudant. Kelias foto imesiu vėliau. :grin:
Tai pasipasakok kaip tu juos griauni? :ruko
 #719336   Mistake
 03 Spa 2018 13:31
Lukas Drobnys rašė:
03 Spa 2018 13:13
Neris, Rugsėjo 29d. apie 10h ryto. Masalas: Rapala x-rap dešimtukas.
Bandyta gaudyti lašišą, o pasirašė šis jaunuolis :). Auga toliau, na o tą dieną didesnių giminaičių taip ir nepakvietė... :/
upetakiokas.jpg
Kazkoks zombis-mutantas isdziuves :superšokas
 #719447   Slovak
 08 Spa 2018 13:07
VVytenis rašė:
07 Spa 2018 19:16
Sveiki, gal galėtumėte parekomenduoti, kur aplink Vilnių būtų realu upėtakių pažvejoti?
zmogau, gal ir rasi atidaryta upeli, bet duok tu jiems jau ramybes.
Vaziuok i prudus kaip siulo, gausi ir emociju ir mesos.
 #719512   VVytenis
 10 Spa 2018 12:15
Slovak rašė:
08 Spa 2018 13:07
VVytenis rašė:
07 Spa 2018 19:16
Sveiki, gal galėtumėte parekomenduoti, kur aplink Vilnių būtų realu upėtakių pažvejoti?
zmogau, gal ir rasi atidaryta upeli, bet duok tu jiems jau ramybes.
Vaziuok i prudus kaip siulo, gausi ir emociju ir mesos.
Ne dėl maisto į žūklę važiuoju, šiaip domiuosi. Pats ne vietinis todėl ir klausiu.
 #719515   Foje
 10 Spa 2018 13:33
VVytenis rašė:
07 Spa 2018 19:16
Sveiki, gal galėtumėte parekomenduoti, kur aplink Vilnių būtų realu upėtakių pažvejoti?
Kaip kolegos ir minėjo, iki sausio 1 d. upeliuose ramybės metas. O po sausio 1-osios gali traukti į bet kurį Neries intaką ir ieškoti laimės. Nenori toli belstis, gali mėginti laimę Vilnelėje ties Užupiu ar kitame ruože :ks>
 #719531   iusegun
 10 Spa 2018 20:31
VVytenis rašė:
10 Spa 2018 12:15
Ne dėl maisto į žūklę važiuoju, šiaip domiuosi. Pats ne vietinis todėl ir klausiu.
VVytenis, jei ne vietinis, o atvykes iš kitur (užsienio?). Tai prieš pradedant žvejoti svečioj šaly, reikia pasiskaityti tos šalies megėjiškos žūklės taisykles ir taip sužinoti, kas tuo metu leidžiama (juk draudimų yra kiekvienoj šaly ;-) ).
Skaitydamas gal gi atrasi kažkokių alternatyvų. Jei museliauji, tikiu, kad rasi ką gaudyti ir šiuo metu ir netgi legaliai :-D ;-var-var.
O, ir tik spiningaujant ta galima daryti ::hai-bai
 #719633   lokys
 12 Spa 2018 19:05
Sveiki,

Norėjau paklaust patarimo... Šiemet buvo pirmasis mano upėtakių sezonas, pagavau tikrai nemažai upėtakių ir šių metų rekortas 42cm margis. Gaudžiau su SPRO Trema Trout 2-7g spiningu. Tikrai neblogas kotas, bet norisi kažko naujo. Trumpai: kaina - iki 250e, ilgis - iki 210cm, užmetimas - iki 8g man per akis, bet gali būti ir daugiau :) Gaudau visais masalais - nuo sukrių iki voblerių, bet planuose pradėti daugiau voblikais gaudyti. Esu nusižiūrėjes du modelius: pirmasis tai major craft new finetail FSX-692ML ir Golden Mean Symphonia Trout SPTS-70. Gal kažkas turit kažką įdomiau patart?
 #719645   lokys
 13 Spa 2018 00:26
Ignassio rašė:
12 Spa 2018 23:27
Sveiki, kokiam regione planuojat žvejoti? 210 trumpokas...
Žemaitija. Dabartinis 240 yra tikrai per ilgas, nereikia tokio ilgo :) Noriu viduriuko tarp trumpo (1,8m - 2,4m). Jei bus poreikis ilgesniam tai panaudosiu jau turimą UL'ą ir nebus bėdų :)
 #719654   Germanas
 13 Spa 2018 18:13
Sveiki, na šitą sezoną man daugiau teko žvejoti mažuose upeliuose, kurių plotis tikrai nebuvo didesnis negu 5m ir vietomis iki 40cm, todėl su savo favorite balance 2,13m ilgio spiningėliu dažnai jaučiausi nepatogiai, nes net su juo būdavo sunku užmesti tarp krūmų ir supratau, kad reikės dar nusipirkti, ar tai 1,80-1,90cm ilgio spiningą. Tiesiog važiuodamas žvejoti įsidėsiu į automobilį du skirtingo ilgio spiningus ir problemos nebus. Pamatai nuėjęs, kad visiškas myžupis ir pasikeiti į trumpesnį.
 #719656   Slovak
 13 Spa 2018 19:35
2.4 ir tikrai dazania per trumpas net griovyje 2 m plocio.
Taip, nepatogu vaikscioti, bet patogu paduoti masala.
2 m. etapa praejau, ir prisimenu kaip kosmara
 #719661   gdeivis
 13 Spa 2018 21:25
jei zvejoji pievose, tai ir 3 metrai bus ok ir patogu. Bet jei aplink medziai, krumai, tai ir 1.5 m ilgas pasirodys. o siaip tai kiekvienam pagal savo iskrypima rinktis - vienos tiesos nera.
 #719666   Germanas
 14 Spa 2018 11:38
Teisingai pasakyta, kad kiek žvejų tiek nuomonių ir vienos tiesos būti negali, nes kai tik pradėjau žvejoti upėtakius, visi parduotuvėse siūlė trumpus 2,0m ilgio spiningus, tada galvojau, kad per trumpi man bus, nusipirkau 2,13m tikrai buvo pats tas ir dabar su tokiu gaudau, bet norėjosi dar biški ilgesnio tai nusipirkau 2,40 ir platesnėse upėse buvo pats tas, bet vėliau susiradau tikrus myžupius, kurie žiauriai apžėlę viskiais krūmais ir tuose šabakštynuose su savo 2,13 ilgiu buvo labai sunku paduoti masalą, visur kliūdavo viršūnė, todėl ir supratau, kad reikia man dar trumpesnio būtent tokių upelių tipui, o jeigu upelis 10 ir daugiau metrų pločio, arba kaip rašė pievomis eina tai pilnai galima gaudyti su ilgesniais spiningais. Kas liečia myžupius tai ištikrųjų jie turi kažką tokio, ko neturi platesnės didesnės upės, ar upeliai. Juose viskas aiškiau, kur stovi žuvis, gali viską greičiau apgaudyti, plius labai smagu, kai eini 10-30cm gylio upeliu ir tikrai nesitikėdamas, kad čia gali pagauti nors legalų upėtakį, pagauni 37cm, dar žinoma jį reikia suvaldyti tokiame siaurame upelyje, va tas jaumas mane tikrai užvežė šitą rudenį. :grin:
Pradžioje buvau prisiskaitęs visko, kad tuose myžupiuose beveik niekada didelių nepagausi tik smulkmė taip mažiukų, kas be ko kad daug, bet pasitaiko ir gerų bonusų, todėl dabar jau mažų upelių nebenurašau. :)
 #719668   lokys
 14 Spa 2018 13:49
Germanas rašė:
14 Spa 2018 11:38
Teisingai pasakyta, kad kiek žvejų tiek nuomonių ir vienos tiesos būti negali, nes kai tik pradėjau žvejoti upėtakius, visi parduotuvėse siūlė trumpus 2,0m ilgio spiningus, tada galvojau, kad per trumpi man bus, nusipirkau 2,13m tikrai buvo pats tas ir dabar su tokiu gaudau, bet norėjosi dar biški ilgesnio tai nusipirkau 2,40 ir platesnėse upėse buvo pats tas, bet vėliau susiradau tikrus myžupius, kurie žiauriai apžėlę viskiais krūmais ir tuose šabakštynuose su savo 2,13 ilgiu buvo labai sunku paduoti masalą, visur kliūdavo viršūnė, todėl ir supratau, kad reikia man dar trumpesnio būtent tokių upelių tipui, o jeigu upelis 10 ir daugiau metrų pločio, arba kaip rašė pievomis eina tai pilnai galima gaudyti su ilgesniais spiningais. Kas liečia myžupius tai ištikrųjų jie turi kažką tokio, ko neturi platesnės didesnės upės, ar upeliai. Juose viskas aiškiau, kur stovi žuvis, gali viską greičiau apgaudyti, plius labai smagu, kai eini 10-30cm gylio upeliu ir tikrai nesitikėdamas, kad čia gali pagauti nors legalų upėtakį, pagauni 37cm, dar žinoma jį reikia suvaldyti tokiame siaurame upelyje, va tas jaumas mane tikrai užvežė šitą rudenį. :grin:
Pradžioje buvau prisiskaitęs visko, kad tuose myžupiuose beveik niekada didelių nepagausi tik smulkmė taip mažiukų, kas be ko kad daug, bet pasitaiko ir gerų bonusų, todėl dabar jau mažų upelių nebenurašau. :)
Bandžiau ir didesniuose upeliuose gaudyti margius, tačiau man neprilipo kažkaip. Dabar gaudau pagrinde upeliuose, kurių plotis max 10m ir tai labai retai tiek pasitaiko :D . Rekordas kol kas 43cm ir jis buvo pagautas būtent tam "myžupy".. :) Todėl ir renkuosi spiną iki 2,10m ilgio, nes ilgesnio tikrai nereikia. Bandžiau 1,80m tai buvo šiek tiek trumpas (o gal tas trumpumas pasireiškė, nes pratęs prie 2,40m ilgio... ).

P.S. Gal kas bandėte berkley whiplash pe valą? Rašo, kad 0,06mm laiko 10kg... Na turbūt čia skaičiai iš kosmoso, bet visai norėčiau pintuką išbandyti, nes daugiausia gaudžiau su owner broad nano valu.

P.S.S. Tai niekas nieko įdomiau nepasiūlys? Gali būti ir pigesni ar šiek tiek brangesni, čia ne esmė. Ieškau smagaus, prie rankos limpančio koto.
 #719698   romas100
 15 Spa 2018 11:33
Sveikas, pats paskutiniu sqvo sakyniu atsakiai i sau rupima klausima. Ieski prie rankos limpancio koto, tad turi eit per pardes ir ciupint viska, kas prilips , tas ir bus tavo.
 #719844   Moonwalker
 18 Spa 2018 08:05
Sveiki, gal kazkas bande iskirtinai gaudyti upetakius silikoniniais masalais ? Area tipo masaliukais, viksriukais, sliekuciais ir t.t siais metais bandysiu iskirtinai gaudyti tik jais, su 1-2 gr. ceburaskomis
  • 1
  • 299
  • 300
  • 301
  • 302
  • 303
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė