Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Upėtakiniai vobleriai, kiti masalai, vietos
 #842   Donis
 25 Vas 2006 13:39
Vakar vaziuodamas link Klaipedos gaudyti stintu,pravaziavau Smeltales upeli,jis jau praktiskai visas issivadaves is ledu.Manau rytoj reikes vykti prie vieno panasaus upelio,pasivaikscioti pakrantem,gal ir susikauti su zvaigzdzuve ;-)

 #914   Donis
 26 Vas 2006 18:59
Sendiena su kolega nuvykome prie vieno upelio.
Paveikslėlis
pakrantese sniego daug,vaikscioti sunku,taciau kazkas ir per sniega vis atbrenda pakurenti samanes bravoro ugneles :lol:
Paveikslėlis
kibimu nesulaukeme,taciau isbaidytus upetakius pastebejome net kelis,upelis neuzsales todel spiningauti galima pilnai
PaveikslėlisPaveikslėlis
galiu teigti beveik simtu prosentu,upetaki butume pagave tikrai,bet tam labai maise ziauriai is po koju traskantis sniegas,kuris upetakius baidydavo is didelio atstumu,is kur tokiame upelyje uzmesti praktiskai neimanoma
Paveikslėlis
niekis,sugrysime kai sniego nebebus,bet visdelto taip norisi nufotografuoti upetaki ant sniego ir paleisti ;-)

 #1006   Aukstaitis
 27 Vas 2006 13:22
Kiek matosi tai vos ne visur vandens iki kelių, O kokio dydžio upėtakių galima tokiame sekliame upelyje pagauti :oops: ;-)
Labai super vaizdai ''plot

 #1008   Gedasas
 27 Vas 2006 13:39
aš viename iš Merkio intakų niekaip neprisitrojinu ant upėtakių, nors keli vietiniai juos pavasrį sėkmingai gaudo, ten gylis kai kur ir 30 cm, bet prie pat kranto yra nedidelės rėvos beveik po medžiais, tai ten zarazos ir sėdi..., reiks šiemet su plaukiančiu vobleriuku pabandyt, nes ten nei užmes normaliai eina nei ką...., belieka tik įkiš tarp medžių spiningą , nuleist voblerį pasroviui ir plukdyt i tas rėvukes, o jei užkibs, tai ištraukt juos kaip dievas duos.... :roll:
upelis panašaus dydžio, kaip ir nuotraukose...

 #1017   Donis
 27 Vas 2006 14:16
Aukstaitis rašė:Kiek matosi tai vos ne visur vandens iki kelių, O kokio dydžio upėtakių galima tokiame sekliame upelyje pagauti :oops: ;-)
Labai super vaizdai ''plot

Tame upelyje esu pagaves 1,1kg upetaki,esu mates kai masala atsiveje ir didesni,nevisur kaip foto jis toks seklus,yra duobiu ir po pusantro metro,ten ir gyvena dickiai ;-)

 #1020   Skumbrotas
 27 Vas 2006 14:25
O mano pamiškėj upelis tebėra užšalęs na gluchuju... :cry: Apvažiavau kelis aplinkinius - visur tas pat. Net Veiviržo vidurupis tėra tik gabalais atviras, nelabai tinkamas žvejybai.
Įdomu, kaip upėtakiai tokiuose užšalusiuose upeliuose - ar ten ir laikosi po ledu, ar laikinai išplaukia į didesnius vandenis?

 #1027   Donis
 27 Vas 2006 14:49
I didesnius vandenis jie neplaukia,ziemoja duobese,per nevisiskai usalusias revas gauna pakankamai deguones ir ramiai sau laukia pavasario ;-)

 #1109   kamstis
 27 Vas 2006 23:31
:grin: Pernai Dubysoje is po ledo Kamstukas pagavo upetakiuka ant matyliaus,buvo grazu pasiziuret ir smagu paleisti atgal i vandeny ;-)

 #1114   Donis
 28 Vas 2006 00:02
buvo grazu pasiziuret ir smagu paleisti atgal i vandeny ;-)[/quote]



:gutgut ;-var-var. ''plot

 #1354   ignas
 01 Kov 2006 20:28
gal kas zino upelių aplink zarasus{ rytų aukstaityja netoli sienos su latvija} kuriuose yra upėtakių :?: visus pagautus prizadu paleisti ;uolrait

 #1355   Aukstaitis
 01 Kov 2006 20:43
ignas rašė:gal kas zino upelių aplink zarasus{ rytų aukstaityja netoli sienos su latvija} kuriuose yra upėtakių :?: visus pagautus prizadu paleisti ;uolrait
Nesu šios žuvies žinovas,bet galvoju,kad visuose upeliuose kurie švarūs,skaidrūs iršalti yra upėtakių :roll: :?

 #1359   Donis
 01 Kov 2006 21:21
Nesu šios žuvies žinovas,bet galvoju,kad visuose upeliuose kurie švarūs,skaidrūs iršalti yra upėtakių :roll: :?[/quote]



Na as jau isitikinau,kad tikrai ne visuose svariuose,skaidriuose ir saltuose ju yra :cry: ,bet daugumoje tai taip,nors galetu buti visuose :roll:

 #2814   Donis
 15 Kov 2006 21:09
Sendien draugelis buvo upetakiu islekes,pora kliovu turejo bet neuzkirto,jauciu mano vudu burtai padejo jam nepagauti,kuriuos visa diena darbe skleidziau :twisted:

 #2837   alkanas
 15 Kov 2006 21:46
Donis rašė:Sendien draugelis buvo upetakiu islekes,pora kliovu turejo bet neuzkirto,jauciu mano vudu burtai padejo jam nepagauti,kuriuos visa diena darbe skleidziau :twisted:
shaman ty odnako :lol:

 #2846   Donis
 15 Kov 2006 22:07
(alkanas) rašė: shaman ty odnako :lol:

Jei kada atsidursiu Sibire pazvejoti,o tikiuosi tikrai,tai jauciu rasiu bendra kalba su samanais :lol:

 #5567   meskeriotojas
 16 Bal 2006 20:58
siandien porai valandu uzsukau i upeli pazvejoti,rezultatas vienas 28cm upetakis,kuris keliavo atgal i vandeni :cool: gaila kad issikrove fotikas,nes nespejau ne zuvies nufotkinti :evil:

 #13668   lauris u
 05 Spa 2006 20:51
MAn tai dabar idomu pagaut upėtaki labai mažam upelįja , nes didesniuose maždaug jau viska aišku , viena toki 2m pločio upeliuka melioruota susiradau , nelabai senai buvau pabandyt , tai nieko nepagavua , bet upėtakiu yra ir nemažai , vienas buvo apie 40cm
pavasarį , ipač anksti pavasarį manau pavyk pagaut, gal kas žvejoja tokiuos upeliukuose . :?:

 #13669   Donis
 05 Spa 2006 20:58
Nepaslaptis,kad numelioruotose upeliu ruozuose yra upetakiu,nor pasiziurejus is sono atrodo visai kitaip,netgi daznokai pasitaiko taip,kad tokiuose vietose laikosi didesni upetakiai nei tuose kur upe vingiuoja per miska ir yra platesne bei seklesne.

 #13693   lauris u
 06 Spa 2006 18:27
Nu aš tam numelioruotam upelyje buvau nesenei , tai gal sakau nerš iš didesnes upės atplaukė , tiesa vieno upėtakio vos neprimybniaiu brisdamas per upelį , kažkoks keistas buvo :neutral:

 #13699   Donis
 06 Spa 2006 19:29
lauris u rašė:Nu aš tam numelioruotam upelyje buvau nesenei , tai gal sakau nerš iš didesnes upės atplaukė , tiesa vieno upėtakio vos neprimybniaiu brisdamas per upelį , kažkoks keistas buvo :neutral:

Artejant ziemai maziau braidyk upeliais,nerstavietes isardysi.

 #13737   lauris u
 06 Spa 2006 21:55
Tada braidžiojau gal prieš 3 svaites , tai kažin ar galejo upėtakis neršt , o per nerštai tai aš nebraidžioju ,kartais pakrantem pasivaikštau , ;-)
Norejau paklaust , ar dažnai pavyksta pagaut upėtaki labai sraunioj ir seklioj vietoj , aš kai žvejojau tai visai nedideliam gylije bet sraunumoje sedejo neblogu upėtakiu .

 #13738   Donis
 06 Spa 2006 22:07
Seip didesni upetakiai dazniausiai laikosi sraunumos virsuke arba apacioje esanciose duobese ir laukia jiems sroves atnesamo maisto,kiek esu pastebejes i seklias sraunumas didieji upetakiai dazniausiai isplaukia ankstyvais vasaros rytais aba pries sutemas.
Saunuolis,kad pasivaikstai upes pakrantem upetakiu nersto metu,vis maziau brakonieriu sukiosis aplinkui ;-)

 #13741   lauris u
 06 Spa 2006 22:19
Visi šneka kad elektrikai daugumoj upiu dirba išsijuose ,bet man tai ju dar neteko matyt .
DAr man idomu ,ar upėtakiai peršoka bebru uštvankas , :?: ar kam teko matyt toki dalyka .

 #13743   Donis
 06 Spa 2006 22:26
Kas liecia elektrikus,tai bent jau mano apylinkese kur gaudau ju stipriai apmazeja,praktiskai visai nebematau ::liux ,o del sokanciu upetakiu tai matyti neteko ir sunku ka pasakyti,lasisom ir slakiam iveikti bebru uztvankas problemu nekyla (geri issibegejusi lasisa gali isokti i ora iki 3 metru) taciau pacios uztvankos kelia problemas,uztvenkus upeli pradeda dumbleti dugnas taip mazindamas karaliskuju zuvu nerstavietes tuo paciu ir populiacija,upetakiai greiciausiai uztvankas iveikia vandeniui pakilus.

 #13747   lauris u
 06 Spa 2006 22:33
Nu manau kad ir upėtakis gali aukštai išokti , juk kai užkimba tai kaip reikiant pašokinėja . o tai ka tu siulai ju uštvankas griauti , bet juk kartais pačiose uštvankose gyvena upėtakis ,ir dažniausiai didelis. MAn tai vasara upėtakiai kibo idomiose vietose, giliuose dumblinose duobėse , matyt dumble jie gaudo vijunus ar šlyžius .

 #13750   Donis
 06 Spa 2006 22:39
Nesvarbu,ka jie tenai gaudo,norint,kad upelyje neisnyktu upetakiai ir i ji plauktu nersti slakiai ir lasisos,reikia griauti velniop visas uztvankas,atmink,kad uztvankose ne vien tau gerai kimba upetakiai,jie tenai tai pat langvai pasiekiamas grobis udrom,bei kitiems plesrunams.

 #13757   lauris u
 06 Spa 2006 22:53
Nu čia tiesa bet udra daugiau stovinčio vandens gyvunas . o šlakiai i visus vidutinius nemuno ir neries neršti plaukia , idomu kodel bebrai nestato užtvanku merkio baseinia , bent kiek aš mačiau tai uštvanku ten visai nedaug .

 #13760   Donis
 06 Spa 2006 22:59
lauris u rašė:Nu čia tiesa bet udra daugiau stovinčio vandens gyvunas . o šlakiai i visus vidutinius nemuno ir neries neršti plaukia , idomu kodel bebrai nestato užtvanku merkio baseinia , bent kiek aš mačiau tai uštvanku ten visai nedaug .
Todel,kad tenai lankosi daug zveju kurie priziuri upe ir tuo paciu isgasdina bebrus,taipat upe populiari ir tarp baidarininku.

 #13768   lauris u
 07 Spa 2006 08:36
O ka manot apie medžiu vertima į upė , sakykim upė daugmaž tiesi ,o geru slėptuvių nedaug .

 #13772   Magnumas
 07 Spa 2006 08:55
bei kitiems plesrunams. - brakonierstvom :twisted:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė