Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Upėtakiniai vobleriai, kiti masalai, vietos

 #95958   DainiusM
 07 Vas 2009 19:41
Arba dedi pakankamai dideli masala, kad maziesiem praeitu noras kabinetis... :idea:

 #95982   cesius
 07 Vas 2009 21:05
Vat butent, maziausias 5cm

 #96036   Vitolis
 07 Vas 2009 23:28
cesius rašė:Vat butent, maziausias 5cm
Va cia irgi isheitis lyg tai. Taciau buna, kad ir ant penketuko nedaug didesnis pakimba. Man jei atvirai, tai tikrai rankos drebet pradeda, kai reikia juos nukabinet atsargiai, o dar kai visus tris kablius ikirtes esti. O jau duodasi visas, baisu suspaust, nesuzalot dar labiau. Jau tada geriau dingstu ish ten. Bet ziurek praeina savaite ir vel galvoji kad gal gerulis papuls, negi ten vien tokie belike, nes girdisi, kad ir geru egz. pagauna. Tada vel varai ir vel bandai. Na mes visi tokie nukvake, Ka jau cia bepridesi.

 #96039   lydekiukstis
 08 Vas 2009 00:00
Vitolis rašė:Bet ziurek praeina savaite ir vel galvoji kad gal gerulis papuls, negi ten vien tokie belike, nes girdisi, kad ir geru egz. pagauna. Tada vel varai ir vel bandai.
Priestaraujama paciam sau, ka as zinau :roll: O siaip jau, bent jau as nezinau upiu ir upeliu, kur kibtu TIK LEGALUS, GRAZUS egzemplioriai. Visur tu mazgiu yra ( ir aciu Dievui, kas butu, jei net ju nebutu?...), vienur daugiau kitur maziau. Taigi, jei zmogui pakliuna daug nelegalu, tai nereikia stumti, juk tikiuosi paleidzia... Vitoli, pripazink, ne visada nuo musu noru priklauso ir laimikio dydis ;-)

 #96138   audrutis
 09 Vas 2009 08:47
Tikrinom sekmadieni viena is Merkio intaku. Reportazo sukurt nera ikvepimo, nes per 6 valandas zukles neapturejau jokio kontakto su margiu. Tiesa, viena matem nedideli, atsivijo draugelio nimfa, taciau griebt nesiryzo. O kad mano vobleri kas vaikytusi tai net nemaciau. Tai buvo pirma musu upetakiu zukle ziema, tad gal ir darem kazka netaip.
Beje, vanduo upeje visiskai skaidrus, o ledu nera visiskai. Netgi visiskos ilankeles neuzsalusios :roll: Ne taip kaip Zemaitijoje, ar Aukstaitijoje.
Tiesa, visa laika teko sekt kazkieno pedsakais, taciau, kadangi atvykom ryte, o kitu masinu nematem, itariu, kad tie pedsakai buvo vakaryksciai.

P.S. Nors ir totali nekiba, bet pasivaikscioti su spiningu rankose buvo begalinis malonumas. Oras - fantastiskas. Ech, greiciau pavasaris.....

 #96170   Hookaz
 09 Vas 2009 11:28
bandem ir mes tikrint viena upeli 6adieni aukstaitijoje...taip pat per visa diena kliovo nemaciau...draugui vobleriuka kazkoks maziukas vijosi bet apsisuko...vietom upelis pilnai po ledu :shock: vanduo skaidrus...nu bet pasivaiksciot vistiek smagu :)

 #96220   jordza
 09 Vas 2009 15:36
As vel ne y tema bet isiterpsiu - pridaret moderam darbo (jie turbut to dar nemate arba nesupranta kas vyksta :lol:)
apie Upetakiu zukle prasom rasyti atitinkamoj temoj ;-)

 #97964   Percas
 19 Vas 2009 11:52
gerb kolegos sutinku su jumis kad mazus zaloti skaudu, bet 5cm blizge iki 1m gylyje nelabai veiksminga nebent gaudai sakas nuo dugno ir kelmus:) o tie mazieji tai nuo 20cm iki 30 nes blizge 2-3nr bet ju aciu dievui ten labai nemazai. jei zinotum kad sian nepagausi dideliu visai neitum zvejoti:)?! beje uloje neteko pagaut bent man virs kg ir su 3-4nr blizgemis....

 #99110   ensteinis
 23 Vas 2009 18:37
Vobleriukus nuo 5cm naudok maziukas bus retesnis nebent visis ir kirs i sona.

 #100159   Suiram
 27 Vas 2009 11:52
Sveiki, kaip jusu nuomonė, upelis pavasari ir puse vasaros buna normalus apie 0,5 - 1m gylio, teka mišku ir yra didelės upė intakas, bet vasaros gale beveik visiskai išdziūna, ar tikėtina kad ten galėtu gyvent upėtakis?

 #100191   audrutis
 27 Vas 2009 14:13
Ir galetu, ir negaletu. Tikrai mazai informacijos pateikei. Esme yra vandens tempereturoje, t.y. kokia buna vandens temperatura vasara. Aisku tas pasakymas "beveik isdziuna" taip pat labai sumazina galimybe, kad ten gali but upetakiu ;-)

 #100219   mark
 27 Vas 2009 15:22
mark rašė:aisku gali but. jai toi diddesnai upei gyvena upetakei,ir iteka i neri, nemuna ar jura tai tikrai turi but jai nera uztvanku per kurios negaletu zuvis praplaukt.

 #100236   tadux
 27 Vas 2009 16:24
Suiram rašė:Sveiki, kaip jusu nuomonė, upelis pavasari ir puse vasaros buna normalus apie 0,5 - 1m gylio, teka mišku ir yra didelės upė intakas, bet vasaros gale beveik visiskai išdziūna, ar tikėtina kad ten galėtu gyvent upėtakis?
musu pavyzdys zemaitijos kai stiprus karsciai praktiskai nelieka vandens-o upetakiu tikrai yra :cool:

 #100237   tadux
 27 Vas 2009 16:25
praleidau zodi zvelsoje :)

 #100401   cesius
 27 Vas 2009 21:57
Buvau Zvelsoj jau kokius penkis kartus ir nesu nieko pagaves , arba ten muzikai nurenk su sliekais ,arba as per velai vaziuoju, siemet teks aplenkt muzikus :grin:

 #101149   Percas
 04 Kov 2009 12:39
jo jo as irgi zelsvoj buvau bet man irgi keleta kart nieko nepavyko viena kart tamsus vanduo buvo kita kart lyg ir viskas tvarkoj bet nieko net neprisivijo nieko... nzn manau kad daugiau ten nemeginsiu reik saut kazkur auksciau...

 #103498   Skumbrotas
 16 Kov 2009 12:01
Vanduo kaikuriuose upeliuose poaukštis, bet gana skaidrus, neskaitant nešamų žolių. Tik srovė žiauri, neina su skestančiais upėtakinias vobleriukais dugno pasiekt, o jau delikačiai po visokiais kelmais pakišt ar šiaip normaliai masalus valdyt išvis problematiška.

 #110743   Daumis
 12 Bal 2009 06:58
Vakar buvau Pirmoje upetkių zukleje ir deja nieko. Zvejojau Spengloje. Per 3 valandas NIEKO. Takai numinti didziausi. Tiesa maciau viena praplaukentį mazylį .Rankų nenuliaisiu ir gal bandysiu Merkyje ar Ūloje.

 #110830   Daumis
 12 Bal 2009 16:20
O gal galetum patart kur galima kituose merkio intakuose pabandyt? !-kliovas-! !-kliovas-!

 #110835   lydekiukstis
 12 Bal 2009 16:31
:nujau-ne per daug laiko ir pastangu ideta, kad paimt ir rodyt ;-) Pats supranti, jog visi nori tureti sau mielas vieteles, kuriose butu kuo maziau prikista zmogaus rankos. O siaip netoli taves teka tokia ŪLa, ten daugelyje ruozu gyvena sios zuvys, tiesa pakankamai nedideles. Bet pirmiem kartam nenorek gigantu... :roll:

 #110869   Rimsa
 12 Bal 2009 21:10
Daumi aplink Varena tiek upetakiniu upeliu turi ,kad pavargsi zvejot.Gal ne i ta pue judi.Spengla nudrozta nezmoniskai.Judek link Marcinkoniu ir Merkines ir tikrink Merkio intakus.Tikrai rasi daugeli ne viena margi.Didele reiksme turi masalo pasirinkimas,jo pravedimas.Su laiku atsirinksi ir suprasi.Juk visas malonumas ir yra atradime.Kadangi tik pradedi gaudyt sia zuvi, nepamirsk ,kad ju populecija gan skurdi Lietuvoje
del musu zveju mentaliteto.Net nekalbu ,kad reikia paleis visus nelegalius,negaudyt gyvos kilmes masalais,bet ir gerai pagalvot pries paimant legalu upetaki ar tikrai esi toks alkanas .Gal geriau lai jis auga toliau ir didina savo gentainiu gretas ir vel uzkibes suteikia adrenalino doze.Jei turim kurui nuvykt i zukle,masalams tai galim surast ir zuvei nusipirkt parduotuvese kelis litus.Pilnos maxsimos lasisos.Aisku nieko smerktino jei paimsi viena kita laimiki per metus,bet reikia turet saika ,kad daugumas upeliu netaptu panasus i Spengla.

 #110884   Daumis
 13 Bal 2009 08:14
Dekuj jums labai uz gerus patarimus. Savaime aisku kad reik paleist mazuosius ir as net nesiruosiu imt dideliu as gaudau tik del malonumo. Gyvenime nesu mates gyvo upetakio laukineje gamtoje :grin: noriu pamatysi o gal net ir suzejoti.
Dekuj jums abiems ir tikrai pabandysiu pagaut. As spengloje naudojau sukres is BLACK FURY serijos. kiek forumuose skaiciau ir maciau nuotrauku jos bene populeriausios. Nezinau kodel bet man vobleriai nelabai prie sirdies. ;-)

 #110885   ecka
 13 Bal 2009 09:23
nu ,o man kaip tik vobleris daugiau prie sirdies,su sukre esu tik viena sugaves ,o su voblikais visai kitaip

 #110889   Daumis
 13 Bal 2009 11:04
kokios spalvos tavo megstmiausi?
!-kliovas-!

 #110905   ecka
 13 Bal 2009 15:44
nu spalvos ,tai priklauso nuo vandens,bet nemegstu ryskiu,megstu labiau natural arba upetakio imitacija,cia priklausonuo kokios firmos tie voblai,man geri pontoniukai 21,tai ju gali netik upetakio imitacija pasimt,nu jie man kazko prie sirdies tiek spalvinimu,tiek darbu

 #110913   Daumis
 13 Bal 2009 18:05
o is sukriu ka labiuau megsti? :)

 #110923   ecka
 13 Bal 2009 19:02
tai parasiau kas kaip,kad pontoon 21 modeliukai man geri,o siaip dar ir is hornetu(salmo) gali naudot jie agresyvesni,upetakiai jau atsigave.pasiskaityk foruma,liaudis tikrai aprasius ant ko ir kaip ir kada ;-)

 #110932   ensteinis
 13 Bal 2009 19:12
Visu pirma gaudyk su meppsais, bus lengviau kai iprasi ir suprasi sia durna zuvi tai galesi jei bet ka kisti ji puls ;) mazi turiu omenyje dideliems jau reiks kazka grazesnio ir orginalesnio isiulyti...

 #111278   arnas23
 14 Bal 2009 22:26
Balandzio 11, sestadieni pries Velykas, gerai issimiegojes apie 12 val dienos issiruosiau i pirmaja rimta siu metu upetakiu zukle. Oras apie 10-12 silumos ir debesuota, jokio vejo. Zvejybos trukme 2 val. Rezultatas 3 margiai: 1 - 41 cm, 1050 gr, 2 - 34 cm, 3 - neimamas. Upe Zemaitijoje. Kibi buvo nebrangi sukre, net nepamenu jos gamintojo bet man ji labai patiko. Kunelis sunkus ir stambus juodas geltonais taskeliais, sukimosi lapelis rombo formos sidabrines spalvos ir margintas kazkokiais taskeliais (nepamenu spalvos).
didysis upetakis pasigavo masala islindes is po i upeli nuvirtusio medzio, as traukdamas palei medy, nuo status kranto maciau kaip jis paliko sleptuve ir griebe masala.... Pasikroviau ispudziais bent porai savaiciu :) apskritai pernai per kokiu 10 zukliu tokio laimikio nebuvo :)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė