Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Upėtakiniai vobleriai, kiti masalai, vietos
 #714682   Ufonautas
 14 Bal 2018 19:59
Lupus rašė:
14 Bal 2018 15:58
Ufonautas rašė:
13 Bal 2018 19:35
Prisižiūrėjau visų tų upelių ir baisiai užsimaniau pagauti tą upėtakį, ko niekad nesu daręs.. :grin: Bandysiu ieškot margių nors nelabai dar ir įsivaizduoju kaip :shock: Gyvenu netoli Nemenčinės, tai galvoju Neries intakus tikrint, radau kažkokį Lietuvos hidrobiologų darbą apie upėtakius, ten parašyta, kur turėtų jų būti, nors sunku patikėt, kad taip paprastai surasiu :grin: . Manot verta netoliese ieškot, ar geriau kur toliau pavažiuot?

Skaitau tavo postą, o atrodo, kad savo mintis prieš N metų :) Prieš pradedant upėtakiauti ir man viskas atrodė mistiškai.

Jei tie intakai sraunūs, nedumblėti - bandyk. Jei brakonierių nenuniokota, šansų yra.
Buvau šiandien prieš temstant trim valandžiukėm šalia namų upely patikrint. Pradėjau nuo intako į upę. Pradžia buvo labai prasta, upelis sraunus, aplink medžiai bebrų ir žmonių iškirsti, kelias netoliese, mašinos. Daugiau laiko praleidau traukdamas voblerį iš šakų nei žvejodamas, kelis kartus net teko ropštis į kitą krantą gelbėt voblerį, nepigūs jie gi. :-D Prieš aštuntą jau buvo tamsoka, bet pasiekiau visai kitokią atkarpą - srovė kiek sulėtėjo, dugnas pasikeitė į smėliuka su vienu kitu akmenuku, bet lindau vis giliau į mišką. Nusprendžiau užmest paskutinį kartą.. Ir prie pat kojų iš po nuvirtusio medžio iššoko margis, nemažas visai, bet turbt nesiekiantis 30cm. Griebė už šono, o man toks šokas, kad net nepakirtau, tai ir pabėgo :shock: Vistiek emocija nerealiai smagi, ypač kai niekad nesu net matęs jų ne parduotuvėj šaldytų :-D Kitą kartą jau iškart žinosiu kur eit. Tikiuos kad pavyks ir pagaut :)

Dar ir klausimą turiu :grin: Jeigu upėtakis "išspjauna" masalą, verta toj pačioj vietoj dar mėtyt ar jau nebeims jis?
 #714683   Lupus
 14 Bal 2018 20:41
Ufonautas rašė:
14 Bal 2018 19:59
Dar ir klausimą turiu :grin: Jeigu upėtakis "išspjauna" masalą, verta toj pačioj vietoj dar mėtyt ar jau nebeims jis?

Adrenalino dozė buvo gera, ar ne?

Galima spėti, kad šiuo atveju upėtakiui nepavyko ataka - gal neapžiojo, ir gal net įsidūrė. Arba pastebėjo tave. Mano praktikoj tokiais atvejais po nevykusios dažniausiai nebebūna atakų, belieka įsidėmėti tašką, ir bandyti kitą kartą. Visai kas kita, kai masalą vejasi, bet neatakuoja. Tada reikia bandyt vėl ir vėl.
 #714686   artaparta
 14 Bal 2018 21:41
Na man visai nesenai buvo kad prie pat kranto keliant isspjove. Pravedziau poto keliskart - jokios reakcijos. Pakeiciau masala. Kelis kart barkstelejo. Kokiu 3 pravedimu uzsikirto.
 #714688   zvejysmegejas
 14 Bal 2018 22:03
Pagaliau prasidėjo ilgokai lauktas suaktyvėjimas :grin: Ta proga kelios netradicinio spalvinimo foto kortelės ;-)
Prikabinti failai
DSC_0900.jpg
DSC_0931.jpg
DSC_0933.jpg
DSC_0979.jpg
DSC_0983.jpg
DSC_0989.jpg
DSC_1090.jpg
DSC_1093.jpg
DSC_1094.jpg
DSC_1099.jpg
 #714694   Lupus
 15 Bal 2018 08:01
zvejysmegejas rašė:
14 Bal 2018 22:03
Pagaliau prasidėjo ilgokai lauktas suaktyvėjimas :grin: Ta proga kelios netradicinio spalvinimo foto kortelės ;-)

Kortelės labai gražios!
 #714701   Kairys
 15 Bal 2018 10:41
Kalendorinės foto prasideda, labai gražu. :)
 #714726   RastaMan
 15 Bal 2018 20:22
Ufonautas rašė:
14 Bal 2018 19:59
Dar ir klausimą turiu :grin: Jeigu upėtakis "išspjauna" masalą, verta toj pačioj vietoj dar mėtyt ar jau nebeims jis?
Tikrai verta bandyt ir jei padarius kelis metimus ten kur jis tariamai yra (o dar geriau jei pavyko pastebėt kur jo slėptuvė), jei nieko, verta palaukt kelias minutes ir vėl bandyt, galima ir masalus pakaitaliot. Jei žuvis verta dėmesio visada taip elgiuosi ir labai dažnai už "triūsą" būna atlyginta :grin:
 #714727   RastaMan
 15 Bal 2018 20:24
zvejysmegejas (keisk nick'ą pagaliau :-D :-D )
Respect!!! Foto :gutgut :gutgut :gutgut
 #714837   Liuciferis
 18 Bal 2018 12:11
Vakar po darbo antra kartą šiemet bandžiau pagauti upėtakį ir pagaliau pavyko atsidaryti. Upytė pasitiko nesvetingai- vanduo aukštokas ir ganėtinai drumzlinas. Galvojau, kad liksių be kibimų. Bet neilgai trukus vos ne prie kojų užkibo pirmasis- truputi virš 30 cm. Ir dar per kelias valandas ištraukiau du 20-25 cm upėtakius. Paėmė ryškų Dorado plaukiantį vobleriuką (turbūt Stick 4,5).
DSC_0421.JPG
Ilgai nekankinau, viena nevykusi nuotrauka ir paleidau namo :)
 #714871   robkam
 18 Bal 2018 20:47
Daug maziuku, daug atsipurte, ir vienas normalesnis papozavo.
IMGP0004.JPG
 #714908   robkam
 19 Bal 2018 20:58
Siandien vienas nematuotas ir vienas geras atsipurte, bet nufilmuotas:
Prikabinti failai
IMGP0011.JPG
 #714937   Ufonautas
 20 Bal 2018 20:10
Neseniai rašiau, kad labai užsimaniau pagauti pirmą upėtakį, žmonės patarė toli nevažiuot nuo namų, tai radau visai šalia upelį ir bandžiau, dėja, du kartus nesėkmingai.. :( Šiandien po darbo nusprendžiau duoti tam upeliui trečią šansą, visgi niekad nepagavęs upėtakio nežinojau, ar upelis prastas, ar aš nemokša. :e:e

Šį kartą ėjau ne su trumpais, o su ilgais botais, su kuriais galima pilnai braidžioti, taip pat nusipirkau šviesių voblerių, nes prieš tai naudojau nelabai ryškius, o upelyje vanduo ganėtinai drumstas. Nuvažiavęs pastebėjau, kad vanduo praskaidrėjęs, bet per daug vilčių neturėdamas įsibridau, ir mečiau pirmą metimą - į krūmus ;uolrait

Šiek tiek upelio vaizdelių, nors prastokos kokybės nuotraukos:
DSC_0168.jpg
DSC_0168.jpg (194.25 KiB) Peržiūrėta 5711 kartus(ų)
DSC_0171.jpg
DSC_0171.jpg (196.32 KiB) Peržiūrėta 5711 kartus(ų)
-
Išlukštenęs voblerį iš krūmo šiek tiek pabridau ir mečiau antrą kartą - šalia nukritusio rąsto, meškerė truktelėjo, sudrebėjo, maloniai sulinko - supratau, kad ne žolė. Beveik pašokau iš laimės ''plot
Va mano pirmas upėtakis, nepozavo ilgai, greit nufotkinau ir paleidau, kad dar paaugtų:
DSC_0159.jpg
DSC_0159.jpg (257 KiB) Peržiūrėta 5711 kartus(ų)
-
Per valandą užkibo dar du margiai, vienas visai pyplys, vienas visai gražus, kibdamas net iššoko į orą, su ultra light spiningu šiek tiek ir pakovot teko. Ištraukus pamatavau, 31cm - legalus, bet dar kūdas toks :grin: . Įamžinau ir paleidau :)

Na dabar tai jau tikrai užsikabinau. Nebesinori sėdėti prie ežero su plūdine ar klausyti dugninės pypsėjimo, ypač kai yra tiek daug nepatikrintų upelių :grin:
DSC_0167.jpg
DSC_0167.jpg (267.07 KiB) Peržiūrėta 5711 kartus(ų)
 #714943   Lupus
 20 Bal 2018 20:51
Ufonautas rašė:
20 Bal 2018 20:10
Na dabar tai jau tikrai užsikabinau. Nebesinori sėdėti prie ežero su plūdine ar klausyti dugninės pypsėjimo, ypač kai yra tiek daug nepatikrintų upelių :grin:

Sveikinu! Gražus upelis, kaip ir reportažas.
 #715233   Germanas
 29 Bal 2018 21:52
Sveiki visi :/braj; senokai čia nieko nerašiau tik sekiau visą temą pastoviai visus metus. Praitas sezonas man buvo tikrai ne koks nes buvau išvykęs upėtakių žvejoti tik 8 kartus ir tai visi nesėkmingi, kaip sakoma mažų pabaidytų upėtakiukų mačiau, keletą mažiukų kibimų turėjau, bet net ir jų ištraukti nepavyko, nes atsipurtė, todėl forume nieko gero parašyti neturėjau iki šito šeštadienio, nes pagaliau šiais metais per trečią žūklę atsidariau ir aš ''plot :grin: . Radau upelį, kuriame tikrai gyvena upėtakiai ir ne patys mažiausi. :v-ar Emocijų, adrenalino ir laimės buvo tikrai daug , kai vargais negalais įkalbėjau užkibti savo patį pirmajį, kad ir nelegalų apie 25cm upėtakį. Jis atakavo mano masalus 7 kartus, kol galiausiai užkibo ir va nuo to upėtakio pagavimo mano žvejyboje įvyko kažkos lūžis, nes be to upėtakio tą dieną dar pagavau 3vnt, vienas 20cm, kitas vėl apaie 25 ir trečias buvo legalus 30cm. Na ir žinoma dar turėjau 8 kibimus, kurių nesugebėjau legalizuoti, nes vieni atsipurtydavo, kiti kablių paragaudavo ir nebeimdavo ir žinoma buvo tokių pora nemažų iš akies vandenyje virš legalaus dydžio, kurie puolė po vieną kartą ir paskutinę akimirką kažko persigalvodavo, įlysdavo į savo slėptuvę ir kad ir kiek įvairių masalų nekeičiau jų neišprašiau, gal mane pamatydavo nežinau, beje visos žuvys plaukioja toliau gyvos, nors ir kaip tyčia į šitą vienintelę žūklę nepasijėmiau graibšto, todėl žuvis teko iškelti trumpam ant žolytės, žinau, kad negerai, bet kitaip būčiau nenufotografvęs, bet stengiausi, kuo greičiau paleisti atgal. Ai ir dar vienas įdomus dalykas, kad visas žuvis pagavau ant kinietiško voblerio už 4e D contact kopijos, dirba nerealiai į visokius Japoniškus brendus net nekreipė demesio tik toje pačioje vietoje užsidėdavau D contact ir iškarto atakuodavo. Dabar jau kinietišku voblerių nenurašysiu, kaip visiško šlamšto, aišku niekam tikusių daugiau pagamina, bet yra ir labai gerų.
Dar labai noriu padėkoti visiems, kurie draugiškai pasidalinote savo patirtimi ir patarimais, kaip pradėti gaudyti, kokius masalus naudoti ir panašiai :gutgut . Visa tai tikrai turėjau daug reikšmės, aišku tikrai reikėjo paklausyti protingų ir jau patirtį turinčių šitoje upėtakių žūklėje žmonių, kurie man aiškai pasakė iškarto, kad geriausiai pradėti mokintis nuo gegužės - birželio mėnesio, nes tada viską lengviau suprasti, kas ir kaip, o ne žiemą, kaip aš dariau, gal dabar tiek laiko nebūtų reikėję, kad pagaučiau pirmą upėtakį.
Žinoma dabar užsikabinau ant šitos žūklės dar labiau ir artimiausiu metu vėl lėksiu jų gaudyti, nors turiu pripažinti, kad šita žūklė tikrai yra labai pavojinga gyvybei, nes dešimtoje žūklėje turėjau pasimatymą su bebru, gerai, kad viskas gerai baigėsi, nes suveikė man adrenalinas ir nuo jo dingau per kelias sekundes. Nežinau, kodėl jis ėjo link manęs, nes buvo per tris metrus nuo manęs ant kranto, ar sirgo pasiutlige, ar tiesiog savo teritoriją norėjo apginti, o šitą žūklę grįžtant namo, norėjau peršokti rastą ir su netampriomis britkelnėmis, man to padaryti nepavyko tai visas visu ūgiu plojausi į pliurzę tame tarpe ir veidu :-D . Gerai, kad meškerė nesulūžo ir ant kokio baslio nepasimoviau :grin: , bet taip šita žūklė mano galva turi daugiau pliusų negu minusų, sportas, grynas oras, adrenalinas ir laimingos akimirkos, kai užkimba žuvis. Ai beje, kokia dabar naudojate nemokamą gerą nuotraukų talpyklą, kad po kurio laiko foto nedingtų, kai čia patalpinsiu?
 #715234   MINDULE
 29 Bal 2018 23:26
Germanas rašė:
29 Bal 2018 21:52
Ai beje, kokia dabar naudojate nemokamą gerą nuotraukų talpyklą, kad po kurio laiko foto nedingtų, kai čia patalpinsiu?
Talpini tiesiai i foruma, be jokiu talpyklu ;-)
 #715240   Germanas
 30 Bal 2018 09:56
Štai maniškis pirmasis upėtakis. :grin:
ir tuo pačiu kiti upėtakiai, paskutinėje foto legalus lygiai 30cm. :)
Na ir dienos topinio voblerio foto ju turiu 3 spalvinimu.
Ai beje foto darytos su mobiliu telefonu tai dėl kokybės nepykite. :)
Prikabinti failai
DSC_2626 (5504 x 3096)222222222222222222222.jpg
ADD_DESCRIPTION
DSC_2626 (5504 x 3096)222222222222222222222.jpg (214.32 KiB) Peržiūrėta 5141 kartus(ų)
sumažinta.jpg
ADD_DESCRIPTION
sumažinta.jpg (183.72 KiB) Peržiūrėta 5138 kartus(ų)
sumazinta2.jpg
ADD_DESCRIPTION
sumazinta2.jpg (164.56 KiB) Peržiūrėta 5138 kartus(ų)
sumazinta3.jpg
ADD_DESCRIPTION
sumazinta3.jpg (241.61 KiB) Peržiūrėta 5138 kartus(ų)
sumazinta4.jpg
ADD_DESCRIPTION
sumazinta4.jpg (97.75 KiB) Peržiūrėta 5138 kartus(ų)
 #715251   Lupus
 30 Bal 2018 17:58
Germanas rašė:
29 Bal 2018 21:52
...turiu pripažinti, kad šita žūklė tikrai yra labai pavojinga gyvybei, nes dešimtoje žūklėje turėjau pasimatymą su bebru, gerai, kad viskas gerai baigėsi...

Kur ten bus nepavojinga. Palei krantus bebrai būna urvus išrausę, galima jus pamatyti pagal įgriuvas. Neatsargiai atsistojus tokioj vietoj galima įlūžti, suaugusiam vyrui iki pečių gali būti. Neužsimuši, bet jei bebras bus namie...
 #715255   upinis
 30 Bal 2018 18:47
Lupus rašė:
30 Bal 2018 17:58
Neužsimuši, bet jei bebras bus namie...
Turėjau tokį nutikimą:
prasmegau viena koja urvan ir jaučiu, kad apačioj kažkas minkštas juda :superšokas
iššokaua ukštyn kosminiu greičiu.
 #715256   Lupus
 30 Bal 2018 18:53
upinis rašė:
30 Bal 2018 18:47
Turėjau tokį nutikimą:
prasmegau viena koja urvan ir jaučiu, kad apačioj kažkas minkštas juda :superšokas
iššokaua ukštyn kosminiu greičiu.

Geras!
 #715259   Germanas
 30 Bal 2018 20:37
Na su tuo bebru tai idomiai taip buvo prieinu bebryna labai dideli gal 2,5m aukščio, kaip visada tikėjausi, kad jame gali stovėti didžiausi upėtakiai pradėjau metyti ir kažkaip labai susikoncentravau į patį žvejybos procesą ir visai praradau budrumą, nežinau, kodėl, bet naturaliai pasuku galvą į kairį šoną, ogi žiūriu ir netikiu savo akimis tupi bebras nuo manęs per 3m ne daugiau ir kas svarbiausia, kad jisai manęs 8val ryto visai nebijojo, kai jau lauke tikrai šviesu buvo ir negana to ropojo link manes. Tuo metu net pats nesupratau, kaip greitai dingau iš tos vietos ir supratau, kad reikalui esant tikrai dar galiu greitai begti. :grin:
Idomiausia buvo man, kodel jisai ropojo link manęs turiu tik 2 paaiškinimus norėjo išvaryti įsibrovėlį iš savo valdu, nes gal turėjo jau atsivedę jauniklių arba sirgo pasiutlige, aišku visi variantai galėjo baigtis liūdnai, nes naturaliai bebras turėtų vengti kontakto su žmogumi, jeigu jisai yra sveikas. :-niak'
Dabar, kai žvejojau tai atsargiau vaikščiojau per tuos jų bebrynus ir jau buvo įjungtas budrumas.
 #715265   Lupus
 01 Geg 2018 07:13
Germanas rašė:
30 Bal 2018 20:37
Na su tuo bebru tai idomiai

Tikrai įdomus atvejis. Kad suaugęs bebras nesibaidytų žmogaus man dar nėra pasitaikę. Pastebiu, kad pastaraisiais metais žvėrių elgsena keičiasi, ima mažiau bijoti žmonių. Po gyvenvietes lapės ir stirnos nebijodamos vaikšto, bebrai, matyt, irgi įgauna drąsos. Norisi tikėti, kad dėl mažėjančio brakonieriavimo, kas ir mums, žvejams, tik į naudą.
 #715275   robkam
 01 Geg 2018 14:46
Siandien 2 valandikes ryte pazvejojau, karkvabalio imitacija sudirbo eilini karta.
Prikabinti failai
DSC00499.JPG
DSC00499.JPG (319.17 KiB) Peržiūrėta 4950 kartus(ų)
DSC00500.JPG
DSC00500.JPG (275.66 KiB) Peržiūrėta 4950 kartus(ų)
DSC00501.JPG
DSC00501.JPG (289.69 KiB) Peržiūrėta 4950 kartus(ų)
 #715280   Germanas
 01 Geg 2018 20:44
::hai-bai Na, ką šiandiena aš irgi nepraleidau progos pažvejoti, variau vėl į tapatį upelį, kuriame žvejojau, bet viduje jaučiau, kad aš busiu ne vienas taip ir buvo atvarau į vietą, ogi jau stovi mašina, na pagalvojau likusį gabalą pratikrinsiu kitais kartais, o dabar nuvarysiu į naują ruožą patikrinti. Pasirodo mano upelis populiarus.
Na ir savo nuostabai atvariau į aukščiau esančią atkarpą tik pradėjau žvejoti ir iškarto po 10min pirmas margis ir vėl pagerintas savo dydžio rekordas man kaip pradedančiajam tai buvo didelis 35cm upėtakis ir vaizdų neblogų parodė vieną žvakę į orą išovė ir davėsi, kaip pasiutęs, o tai man labai patiko. ''plot :grin:
Vėliau už gero 100m geroje duobėje puolė iš akies toksai pats tik gaila du kartus atakavo ir niekaip nepataikę ant kablių, biški jų paragavo ir daugiau nebejėmė. Išviso turėjau 9 upėtakių kibimus tik žinoma, kaip kurie atakuodavo po 2-4 kartus ir vis tiek sugebėdavo nepasikirsti ant kablių. Vienas aršus mažius buvo užsikabinęs tai tas gerų vaizdų parodė kalė 4 žvakes, kol prisitraukiau ir atsikabino. Dar vienas legalus, kurio niekaip negaliu pamiršti taip staigiai išoko ir po medžio kamieno ir kalė per sukrę, kad net kruptelėjau, visiškai nesitikėjau, kad iš tokios vietos gali išauti upėtakis ir taip pakartojo du kartus, bet abu kartus nesėkmingai, antru kibimu jaučiau, kad gavo per snukį, nuo kabliu tai ir palikau ramybėje.
Ir pačioje pabaigoje žvejybos, labai gailėjausi, kad iš po posūkio ant didelio akmens užlipau, o reikėjo bent nuo kranto užmesti, nes priekyje išgirdau bulkuojant ir supratau, kad upėtakis tik nepagalvojau, kad toks didelis iš akies pro mane nudūmė sorakovnikas, lygiai toks pats kaip pas robkam nuotraukose tamsus storas ir su tamsia stora uodega tiek spėjau pamatyti, kai jisai kaip kulka nulėkė žemyn. :grin: Reiškiasi yra nemažų tame upelyje ir man tas labai patinka ir aplamai labai matosi, kad šitas upelis pilnas gyvybės, plaukioja grūžliai ir dar kažkokios žuvytės ir mažų upėtakiuku daug, ko tikrai nemačiau nei viename prieš tai buvusiame upelyje. Kelias žuvies nuotraukas imesiu vėliau.
 #715285   Germanas
 02 Geg 2018 07:54
Va pridedu kelias foto.
Prikabinti failai
maz5.jpg
ADD_DESCRIPTION
maz5.jpg (165.11 KiB) Peržiūrėta 4828 kartus(ų)
maz6.jpg
ADD_DESCRIPTION
maz6.jpg (107.21 KiB) Peržiūrėta 4828 kartus(ų)
maz7.jpg
ADD_DESCRIPTION
maz7.jpg (122.32 KiB) Peržiūrėta 4828 kartus(ų)
maz8.jpg
ADD_DESCRIPTION
maz8.jpg (176.32 KiB) Peržiūrėta 4828 kartus(ų)
maz9.jpg
ADD_DESCRIPTION
maz9.jpg (90.06 KiB) Peržiūrėta 4828 kartus(ų)
 #715288   Seraphim
 02 Geg 2018 09:07
Lupus rašė:
01 Geg 2018 07:13
Germanas rašė:
30 Bal 2018 20:37
Na su tuo bebru tai idomiai

Tikrai įdomus atvejis. Kad suaugęs bebras nesibaidytų žmogaus man dar nėra pasitaikę. Pastebiu, kad pastaraisiais metais žvėrių elgsena keičiasi, ima mažiau bijoti žmonių. Po gyvenvietes lapės ir stirnos nebijodamos vaikšto, bebrai, matyt, irgi įgauna drąsos. Norisi tikėti, kad dėl mažėjančio brakonieriavimo, kas ir mums, žvejams, tik į naudą.
Prieš porą savaičių gyvūnijos pasaulis prasidėjo lape perėjusia per upelį nuvirtusiu medžiu už keliolikos metrų, po poros valandų kitame upelio krante skardžio viršuj vilkas prabindzeno nekreipdamas dėmesio į mane, o aš iš to jaudulio puoliau krapštyt telefoną iš dėklo, kai tuo tarpu go pro ant peties buvo ir nesusiprotėjau įjungt ir užfiksuot. Na ir finale brendant atkabint voblerio ties zacepu audinė išsivertė ir visiškai šalia praplaukė. Na po vilko sutikimo nelabai smagu buvo grįžti keliuku per mišką. Vėlesnėje žvejyboje tose vietose įtartinos pasidarė kiekvienos pėdos (ypač kai jos didesnės nei 10 cm). O dėl bebrų tai toks įspūdis kad jie žmonių nelabai bijo, nes kasdien sutinka
 #715293   Germanas
 02 Geg 2018 12:04
Nu jo galiu tik įsivaizduoti, kiek adrenalino gavai per tą žūklę, na lapė tai dar lapė svarbu, kad pasiutlige nesirgtų, o vilkas tai jau baisiau, nes irgi negali zinoti, ar sveikas, jeigu jau šalia žmogaus vaikštinėja, jeigu aš būčiau tavo vietoje tai irgi išsigasčiau, nors sako vieno vilko nereikia bijoti ypač vyrams, bet vis tiek sakykit, ką norit vilkas yra vilkas tai ne naminis šuniukas ir jėga didesnė ir protingesnis.
Va taip ir būna, kai upėtakistai susitapatina su gamta, kad net laukiniai žbėrys mūsų nebemato, negirdi ir dar nebeužuodžia.
 #715294   nafanialt
 02 Geg 2018 12:12
Germanas rašė:
02 Geg 2018 12:04
Va taip ir būna, kai upėtakistai susitapatina su gamta, kad net laukiniai žbėrys mūsų nebemato, negirdi ir dar nebeužuodžia.
Jei vilką pamatyčiau- tai jau tikrai mane užuostų ir sloga sergantys...
Geri reportažai ir istorijos :)
  • 1
  • 294
  • 295
  • 296
  • 297
  • 298
  • 303
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė