Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Upėtakiniai vobleriai, kiti masalai, vietos
 #697371   zvejysmegejas
 25 Geg 2017 22:23
min2lis rašė:Sveiki. planuoju atsinaujinti koki kotą geriausiai pirkti iki 50 eu ? svarsčiau apie Balance | Favorite 180cm
Normalus kotas. Dabar prilipo 1-5 g, prieš tai naudojau 2-7
 #697379   MikuMaku
 26 Geg 2017 05:57
Jeigu jau is Trout Tune tai mano megstamiausi ir del kuriu brendu, lipu i medi arba jei neimanoma prabristi apeinu ir visokiais kitais imanomais budais meginu "atsiimti" voblerius, tai butu sie spalvinimai:
1) BBY
2) BO
3) IW
 #697391   PelkiuSenis
 26 Geg 2017 08:32
PER_cH rašė:Sveiki, upėtakių žvejyboje dar tik pradedantis. Prasidėjus šiam sezonui, gaudžiau sukrėm, dabar norisi ir vobleriais pradėt. Turiu pontoon 21 greedy guts ešeriuką su raudona papilve. Šiandien dar vieną pirkau voblerį, kaip manot su modeliu ir spalva neprašoviau ?
Kokių dar patartumėte įsigyt?
Spalvinimas primena yozuri L-minnow, beje, kaina gera l-minnow vobleriuku o dirba gerai ir zuvi renka :gutgut
 #697445   RastaMan
 26 Geg 2017 21:00
PelkiuSenis rašė:... yozuri L-minnow...
Negalima nesutikt :grin: , apskritai šis vobleris labai universalus upėj, ypač didesnėj su didesne žuvų įvairove. Juo sugundyt be problemų gali ne tik upėtakį, bet ir bet kurią kitą žuvį (meknė, šapalas, lydeka (na jei jų yra, tai jos ant beleko pasirašo :lol: ))
 #699087   Liuciferis
 22 Bir 2017 10:11
Sveiki, norėčiau išgirsti nuomones tų kas jau buvo susidūręs su tokia situacija. Upėtakius žvejoju neseniai ir išskirtinai vienas. Dabar pora draugų, nei karto negaudžiusių šių žuvų, prašosi į kompaniją :roll: Klausimai būtų tokie: ar įmanoma brendant trims nesukelti visiško balagano ir bent pusėtinai pažvejoti? O gal geriau išsibarstyti po skirtingas upės atkarpas ir sąlyginai žvejoti po vieną? Gal dar kokie variantai? Būsiu dėkingas už nuomones.
 #699091   Darius S
 22 Bir 2017 11:51
Zvejoju su dukra, kartais vienas. Kokybiskai zvejoti galima, jei iseina yra tarpusavio supratimas (netrukdoma vienas kitam mesti ir tt). Jei imanoma, stengiuosi nebristi, ypac 2se. Kogero pagrindinis privalumas zvejojant keliese, tai kad perspektyvioje vietoje isegus blizge i medi, ta taska vis dar gali patikrinti kolega. Jei siusi i skirtingus ruozus, anie nieko nepagaus, o ant taves pyks, nes tu eini i "geras vietas" :twisted:
Liuciferis rašė:Sveiki, norėčiau išgirsti nuomones tų kas jau buvo susidūręs su tokia situacija. Upėtakius žvejoju neseniai ir išskirtinai vienas. Dabar pora draugų, nei karto negaudžiusių šių žuvų, prašosi į kompaniją :roll: Klausimai būtų tokie: ar įmanoma brendant trims nesukelti visiško balagano ir bent pusėtinai pažvejoti? O gal geriau išsibarstyti po skirtingas upės atkarpas ir sąlyginai žvejoti po vieną? Gal dar kokie variantai? Būsiu dėkingas už nuomones.
 #699134   zvejysmegejas
 22 Bir 2017 21:30
Man tai nesiderintų kompanioninė žūklė su upėtakiais, ypač trise. Čia ne karšiukų gaudymas, o atsiribojimas, ieškojimas bei atradimas, ko trise, mano nuomone, neišetų padaryt. Aišku, esu matęs video, kaip rusai žvejoja upėtakius trise ar keturiese vienam ruože. Būtinai atsiranda toks, kuris gerąsias duobes norės pirmas apmėtyt, pagauna kuris nors delninį upėtakį ir džiaugiasi :) Aišku, nelygu, kam ko reikia. Į geruosius ruožus normalus žvejys kelių žmonių vis tiek nesiveš, o mazgiukų pažvejot kažin ar verta. Geriau lydekų ar ešerių, daugiau šansų, nes šiais laikais upeliai gauna ir taip daug presingo, nes toks jausmas, kad žvejojančių žvaigždžuves kasmet vis daugėja.
 #699345   Liuciferis
 28 Bir 2017 06:57
Dėkui visiems už nuomones. Vis dėl to nulėkėm vakar po darbų prie upės keliom valandikėm. Ir nebuvo taip jau blogai. Tiesa, vienas daugiau su fotiku bovijosi nei žvejojo, o mes dviese kartu bridome ir apmėtėme perspektyvesnes vietas. Vanduo žemas, gal dar ir žuviokai baidėsi dviejų ne per labiausiai patyrusių rybokų, tai kibimų buvo mažokai ir deje visi man. Nors ir ėjau labiau atsilikdamas nei kolega, įdomesnėse vietose leidau jam pirmiau pamėtyti, bet kažko pritrūko. Tačiau visai smagiai pasivaikščiojom gamtoje, pauostėme dieviškų kvapų, pasigrožėjome sutiktais žvėreliais ir paukščiais ;-var-var.
 #699386   zvejysmegejas
 28 Bir 2017 18:06
Bent turėjote asmeninį fotografą, ko kartais labai trūksta žvejojant vienam
 #700493   sandalas
 20 Lie 2017 13:37
sveiki,
patarkite naujokui, kaip siltuoju metu geriau zvejoti upetakius, ar judant upe pries srove ar pasroviui? Kolkas, kiek zvejojau, judedavau zemyn upe, nes kazkodel man traukti masala pries srove geriau, patogiau, laimikiais dar pasigirti negaliu, visi nusipurtydavo :) bet ar neisgasdinu daugiau upetakiu, taip judedamas zmeyn paupiu ?
 #700504   Darius S
 20 Lie 2017 17:09
Ziema/pavasari zemyn upe, vasara/rudeni - aukstyn. Dar vasara/rudeni buna isimciu (jei nera priejimo, nepatogu mesti ar pan) tada pravedineju pries srove.
sandalas rašė:sveiki,
patarkite naujokui, kaip siltuoju metu geriau zvejoti upetakius, ar judant upe pries srove ar pasroviui? Kolkas, kiek zvejojau, judedavau zemyn upe, nes kazkodel man traukti masala pries srove geriau, patogiau, laimikiais dar pasigirti negaliu, visi nusipurtydavo :) bet ar neisgasdinu daugiau upetakiu, taip judedamas zmeyn paupiu ?
 #701979   Karolukas
 20 Rgp 2017 10:13
Sveiki, kol kas esu pradedantysi upetakiautojas ir neprisipirkau kruvos masalu. Turiu tikrai kibias sukres ir vartykles, taciau noretusi isigyti kazkiek vobleriuku. Kad neisleisti kruvos pinigu, klausiu i kokius modelius atkreipti demesi. Taisykle geriau keli geri nei kruva slamsto. Orientuojuosi i japoniskus ar kitus darbinius vobleriukus ir ju tikslius spalvinimus. Kol kas gaudau nedideliuose upeliuose. Aciu uz protingus atsakymus!
 #702020   pokst
 21 Rgp 2017 08:44
Sveikas,
na, čia skonio reikalas, bet bent jau mano labiausiai mėgstami ir pasiteisinę:
- Jackson Trout Tune 55S BO
- Jackson Trout Tune 55S IW
- Jackson Trout Tune 55S FC1
- Jackson Komachi 45F YS
- Jackson Komachi 45F IW
- ZipBaits Rigge 56SP/56F/70SP 851
- ZipBaits Rigge 56SP/56F/70SP 012
- ZipBaits Rigge 56SP/56F/70SP 509

Bet čia žinai, kuo tiki ir ant ko gaudai - ant to ir pagauni :)
 #702086   MikuMaku
 22 Rgp 2017 09:47
pokst rašė:Sveikas,
na, čia skonio reikalas, bet bent jau mano labiausiai mėgstami ir pasiteisinę:
- Jackson Trout Tune 55S BO
- Jackson Trout Tune 55S IW
- Jackson Trout Tune 55S FC1
- Jackson Komachi 45F YS
- Jackson Komachi 45F IW
- ZipBaits Rigge 56SP/56F/70SP 851
- ZipBaits Rigge 56SP/56F/70SP 012
- ZipBaits Rigge 56SP/56F/70SP 509

Bet čia žinai, kuo tiki ir ant ko gaudai - ant to ir pagauni :)
:grin:
Prie sito viso gerio dar prideciau Rigge 35 panasiu spalvinimu Ir Rigge 35 kelis deep'ukus.
 #702089   Ignassio
 22 Rgp 2017 12:29
Papildant MikuMaku, mažieji zb ir Komachi "iššauna" vasaros pabaigoje. Sezono pradžioje su jais terliotis neverta. Va dabar yra jų metas ;)

O dėl Trout Tune ir ZB rigge pilnai palaikau nuomones. Gal dar kelis staigiai užsigilinančius pridėčiau ZB rigge Flat'us ir savo seną meilę Anre's Alexandra, gal dar dėl įvairovės kelis Bassday'us.
 #702097   MikuMaku
 22 Rgp 2017 16:06
aurimas22 rašė:Jūs cia jau ne kelis pasiūlote o kruva japonisku vobleriu :D
Bet uztad praktiskai tinkamas komplektukas visiems metu laikams. O jei dar basdėjiniu vabaliuku, tai zodi 'praktiskai' galima butu braukti lauk :cool:
 #702110   PER_cH
 22 Rgp 2017 22:39
Kaip minėjo Komachi dabar nerealiai gerai veikia. Va 2 žvejybos su BBY spalva - 5 legalūs ir naujas asmeninis rekordas.
 #702125   Karolukas
 23 Rgp 2017 09:24
PER_cH rašė:Kaip minėjo Komachi dabar nerealiai gerai veikia. Va 2 žvejybos su BBY spalva - 5 legalūs ir naujas asmeninis rekordas.
Idomiai, spalva tikrai issaukianti, daug kas kalba apie naturialias spalvas vasara.. :shock:
 #702128   Liuciferis
 23 Rgp 2017 11:03
PER_cH rašė:Kaip minėjo Komachi dabar nerealiai gerai veikia. Va 2 žvejybos su BBY spalva - 5 legalūs ir naujas asmeninis rekordas.
O kokie pas Jus gyliai ir vandens skaidrumas? Nes pora žvejybų bandžiau būtent tokio spalvinimo Komachiuka tai nelabai norejo imti. Pakeitus i neutralesnio spalvinimo kitus voblerius (Komachi ta viena teturiu :grin: ), rezultatas pageredavo.
 #702131   PER_cH
 23 Rgp 2017 11:24
Man būtent šia spalvą A.O pasiūlė. Vietose kur gaudau srovė gan greita, vanduo aukštas ir pakankamai drumstokas, nors vietom skaidrus. Gyliai tai nuo 40cm iki 1.3m kažkur. Va visą rugpjūtį dominavo IW spalva, o šita dar geriau.
O čia du gražouliai sugauti ant bby. 38cm apatinis.
Prikabinti failai
2017-08-22 21.04.25.jpg
2017-08-21 21.58.15.jpg
 #702167   Liuciferis
 24 Rgp 2017 06:39
Plaukiantis Komachi neria nedaug, tai saviski plukdziau gan negiliose vietose, o vanduo pakankamai skaidrus. Reiks duoti dar jam galimybiu tamsesnese situacijose pasidarbuoti :)
 #702220   vital(vilnius)
 25 Rgp 2017 07:05
Ignassio rašė:Papildant MikuMaku, mažieji zb ir Komachi "iššauna" vasaros pabaigoje. Sezono pradžioje su jais terliotis neverta. Va dabar yra jų metas ;)

O dėl Trout Tune ir ZB rigge pilnai palaikau nuomones. Gal dar kelis staigiai užsigilinančius pridėčiau ZB rigge Flat'us ir savo seną meilę Anre's Alexandra, gal dar dėl įvairovės kelis Bassday'us.
+dorado stick 4,5-6cm,klasika kuri turi buti dezutei ;-) :cool:
 #702330   doze
 27 Rgp 2017 21:08
sveiki, gaudau labai sraunioje upeje. ok, upelyje. gaudau su chubikais. kibimu daug, bet dydziai neispudingi. didziausias 32 buvo. kaip isprasyti didesnius? kurie vobleriai taip pat gerai laikytu srove? gaudziau tik pavirsiniais. duobes daznai labai trumpos, nerianciu nesiryztu naudoti.. patarkit
 #702331   DainiusM
 27 Rgp 2017 21:34
trumpose duobese pabandyk ne neriancius, o skestancius. arba vartikles nedideles.
 #702334   doze
 27 Rgp 2017 22:03
aciu, reiks bandyti. gal kazkas noretu kartu nulekt i ta ruoza? idomu butu paziuret kaip gaudo patyre;)
 #702390   Karolukas
 29 Rgp 2017 09:37
Sveiki, gal kas naudojat Megabass GREAT HUNTING 48F, ar 52F nepamenu. Pas mane traukiant jis kazkaip megsta issokti i pavirsiu arba aplamai traukiasi pavirsiumi. Kazkaip sunkiai perprantu kaip naudoti sita masala... :?
 #702401   berg
 29 Rgp 2017 15:37
Karolukas rašė:Sveiki, gal kas naudojat Megabass GREAT HUNTING 48F, ar 52F nepamenu. Pas mane traukiant jis kazkaip megsta issokti i pavirsiu arba aplamai traukiasi pavirsiumi. Kazkaip sunkiai perprantu kaip naudoti sita masala... :?
Viskas su juo gerai. Aš daugiau naudoju traukdamas pasroviui, kur srovė sulėtėja, ne rėvose.
pokst rašė:Sveikas,
na, čia skonio reikalas, bet bent jau mano labiausiai mėgstami ir pasiteisinę:
- Jackson Trout Tune 55S BO
- Jackson Trout Tune 55S IW
- Jackson Trout Tune 55S FC1
- Jackson Komachi 45F YS
- Jackson Komachi 45F IW
- ZipBaits Rigge 56SP/56F/70SP 851
- ZipBaits Rigge 56SP/56F/70SP 012
- ZipBaits Rigge 56SP/56F/70SP 509

Bet čia žinai, kuo tiki ir ant ko gaudai - ant to ir pagauni :)
Kažkaip labai visi užsiciklinę ant šitų. Nieko nesakau, geri, kibūs masalai. Bet yra ir kitų tinkamų. Nereikia užmerkti akių. Kaip Vital sakė, stikai visada padeda sunkiu laiku. Taip pat niekas 'krenk'ų nemini. Man puikiai ir hickory ir Fop upėtakiai sega.
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė