Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Gaudymo ypatumai, vietos, taktika; pašarai, masalai
 #670269   Sokratas
 16 Lie 2016 08:55
na taip, burbuliavimą gali ir kuojos ir raudės sukelt, ar dar kas, bet kai jį sukelia 1-2 kg žuvis, jis tikrai skiriasi nuo sukelto 100-graminės žuvelės. Ir dažnai po tokio vandens ,,virimo" seklumoj pakimba lynas ....Bet būna ir išimčių, aišku, pvz. kaip ši
P1130266.JPG
kas irgi nėra jau taip blogai...:)

Sūris buvo lydytas ,,Kaiser" , pirkęs buvau LIDL ... LIDLE-e nedirbu, ,,Kaiser" negaminu :-D
 #670576   Sokratas
 20 Lie 2016 18:40
o čia jau ne tokia graži, kai lynai marmūriniai gavosi, kol parplaukėm...
P1130281.JPG
ir 3 didžiausi neištraukti, tiksliau, vienas jau iš rankų pabėgo, kitas nutraukė pavadėlį, trečias- blogai pasikirto, bet pamatyti teko, į paviršių iškėliau ir atsikabino...
Sugaudyti vakar...
Šiandien bandžiau geriau pasiruošę, nes vakar pritrūkau sliekų. Tai nepagavau nei vieno :-niak' , nors dienos abi atrodė labai panašios, gaudžiau toj pačioj vietoj. Vieną buvau pakirtęs, bet tuoj pat ir atsikabino...
 #670587   VaidasLEE
 20 Lie 2016 21:29
Karšiai atsibodo(asmeniniai rekordai sumusti) :grin: reik sest i valti ir pradet gaudyt lynus..
Didziausias minusas gaudant lynus,bent jau man tai parazitines zuvys-raudes :-niak'
Biski pasiskaiciau cia,tai gal ir nieko tas variantas su saldainiais :grin: nes pas man mest smulku jauka savizudybe.. Dabar dar norejau paklaust lynu profu kokias pludes naudojat? nes man standartiniai vagleriai,nors ir nesunkus,lynu zuklei kazkaip nelabai praeina.. bet su stacionaria plude nakty i zoliu langus taikyt irgi nekazka.. kur surast ta aukso viduriuka? :roll:
 #670591   loss
 21 Lie 2016 06:47
Sveiki :grin: . Jei jau pabodo gaudyti karšius tai gal galite perleisti jų žvejojimo vietą už Jums priimtiną atsilyginimą. :) Žvejoju vienas, kolchozų nepakenčiu. Jei toks pasiūlymas Jums priimtinas laukčiau žinutės. :/brazasista
 #670620   Sokratas
 21 Lie 2016 16:43
VaidasLEE, kur galima pamatyti tuos rekordus karšių asmeninius?
Naudoju tiek slankiojančias plūdes, tiek stacionarias...
Naktį nežvejoju, vietą traukimui- užmetimui prasivalau, tai man paprasčiau pataikyt.O kai gaudau su 7 m botu, tai ir su neslankiojančia plūde nėra problemos taikliai užmest.
 #670636   VaidasLEE
 21 Lie 2016 20:08
Sokratas rašė:VaidasLEE, kur galima pamatyti tuos rekordus karšių asmeninius?
Naudoju tiek slankiojančias plūdes, tiek stacionarias...
Naktį nežvejoju, vietą traukimui- užmetimui prasivalau, tai man paprasčiau pataikyt.O kai gaudau su 7 m botu, tai ir su neslankiojančia plūde nėra problemos taikliai užmest.
Nera labai ka rodyt,karsiai nieko neipatingi,jeigu ankstesnis rekordas buvo ~2kg., tai dabar keturias zvejybas is eiles,kas labai nustebino,pasitaikydavo bent vienas 2-2,5kg.ribose(veiksmas pries dvi savaites). Matyt padejo ilgalaikis zirniu pilimas(kas vakara pyliau po tris kg. šlifuotu maximiniu zirniu)
Atostogos prasdejo,meginsim si savaitgali paskirt lynui..
 #670686   Sokratas
 22 Lie 2016 11:53
2,5 kg- jau šis tas, tokio neteko man dar čiupinėt, neskaitant rūkyto Rietavo turguj :grin:
-------------

Norėjau ir aš mušt rekordus, tai važiavau ant naktinės žvejybos: temstant kibo , sutemus irgi , smulkmė nenervino.
Kibo karšiukai iki 0,7 kg ir lynai iki 1,1 kg.
2:00 val kibimai baigėsi. Prašvitus dar vienas lyncius puskilinis ir nebeįmanoma buvo gaudyt, nervai nebelaikė nuo smulkmės atakų...
Fotikas liko namie, tai vaizdinės medžiagos nebus :e:e
Ėmė dzikus, bet geriau slieką, pagavau ir ant pliko kukurūzo...
 #670772   tench
 24 Lie 2016 01:41
Gal vėlokai šįvakar atvariau - truputi po aštuonių, bet taip jau gavosi... Įmečiau saldainių, užsiinkaravau, pažiūriu į vietą - oba, burbuliatoriai-nendrių-stumdytojai jau susirinkę :-D.

Nu ir va, po kokių 10-15 minučių - yr. Apie 900.
1.JPG
Kažkaip šiandien nenormaliai daug turėjau zacepų-nutraukimų, tai daug laiko sugaišau pavadėlių raišiojimui. Bet galiausiai pasisekė ištraukt dar vieną, kai kliovas jau ėjo į pabaigą. Gabaliukas dirbtinio slieko-smirduko ant kabliuko koto + 3 dzikai.
2.JPG
 #670815   Maniakas
 24 Lie 2016 19:49
tench rašė:Gal vėlokai šįvakar atvariau - truputi po aštuonių, bet taip jau gavosi... Įmečiau saldainių, užsiinkaravau, pažiūriu į vietą - oba, burbuliatoriai-nendrių-stumdytojai jau susirinkę :-D.

Nu ir va, po kokių 10-15 minučių - yr. Apie 900.
1.JPG
Kažkaip šiandien nenormaliai daug turėjau zacepų-nutraukimų, tai daug laiko sugaišau pavadėlių raišiojimui. Bet galiausiai pasisekė ištraukt dar vieną, kai kliovas jau ėjo į pabaigą. Gabaliukas dirbtinio slieko-smirduko ant kabliuko koto + 3 dzikai.
2.JPG
Smirdukai tipo is norfos :grin:
 #670841   tench
 25 Lie 2016 02:39
Aha, tie patys. Šiaip tai nesąmonė visiška. Vasaros pradžioj nuvarėm su mažu nuo kranto smulkmės pagaudyt. Tai paėmiau pabandyt. Šūdas - net raudės, kurios puola viską kas į vandenį įkrenta, ant jų net nejudino. Nu bet gal jie tipo ne plūdinei... ką aš žinau :-D. Reiks gal kada pabandyt byčiokams sušert...
O vakar aš tiesiog nesuspėjau nusipirkt dzikų ir dar paskui nutraukiau paskutinius mažesnius kabliukus. Tai gaudžiau ant didesnio kablio, taupydamas dzikų likučius.
 #670842   tench
 25 Lie 2016 02:57
Šiandien vėl pažvejojau. Oras vakare buvo laba malonus - šilta ir beveik be vėjo (čia pajūry nedažnas reiškinys :-D). Kliovas kaip ir nepasakytum kad buvo aktyvus, bet penkis sukrapščiau po byški. Iki saulėlydžio - porą puskilograminukų. Vėliau, jau gerokai sutemus - porą apie 700 ir vienas 900.
1.JPG
2.JPG
3.JPG
 #670980   Sokratas
 26 Lie 2016 10:58
Buvom ir mes užpreitą naktį.. Tik sutemus vienas pakibo puskilinis ir užsirišo... Jau žadėjom važiuot namo, nebesulaukę, bet 3-ią val užkibo, tai susilaikėm ir žvejojom toliau....Dviese prigaudėm tiek iki aušros :
P1130295.JPG
didžiausias 1,2 kg...šį kart geriau ėmė dziką.
Keista, bet didieji Plinkšių lynai pilni ikrų ir pienių...
 #671265   zipas
 28 Lie 2016 14:29
Vakar isbandziau saldainius ir as. Tikrai likau patenkintas. Daaaug maziau jaukinimo reikia. Ir nuo kranto gan normaliai uzsimeta. Nepasiseja labai dideliam plote. O rausikai darbavos is peties irgi. Deja buvo tik 1 kibimas. Perlaukiau ir deja nieko. Kibino tik ant dziku. Ant slieku buvo tikrai skersa deja :grin: gal buvau perdaug nuskanines jauka. Braskes kvapo koki valgoma sauksta uzpyliau. Galbut tas kanors ne taip padare.
 #671323   Jara
 28 Lie 2016 20:55
zipas rašė:O ir melasos 1,6kg kainavo 1.5 euro :grin: jei kam jos reiks tai gink dieve nepirkit zukles pardei...
jei ne paslaptis kur pirkai? Savaitgali buvau uzsukes I veterinarijos viena vaistine, tai kai uzklausiau apie melasa tai ziurejo didelem akim, tai teko paskaita pravest kas tai, is kur ir kam naudojama :-D
 #671345   tench
 29 Lie 2016 02:48
Tipo legalas. Iš akies - kokių 350, max 400g. Tikiuosi dar susitiksim su juo po kokių poros metų. Dar geriau, jeigu po kokių 5-6-ių :-D.
1.JPG
Kaip jau minėjau, šito graibšto plotis - kem cm.
2.JPG
Naktinio (po 12-kos) kliovo, deja, taip ir nesulaukiau. Tik vėžiai, durniai bestuburiai, retkarčiais patampydavo masalą...
 #671353   zipas
 29 Lie 2016 05:46
Jara rašė:
zipas rašė:O ir melasos 1,6kg kainavo 1.5 euro :grin: jei kam jos reiks tai gink dieve nepirkit zukles pardei...
jei ne paslaptis kur pirkai? Savaitgali buvau uzsukes I veterinarijos viena vaistine, tai kai uzklausiau apie melasa tai ziurejo didelem akim, tai teko paskaita pravest kas tai, is kur ir kam naudojama :-D
Taip veterinarijoi. Man buvo atvirksciai. Sakau reik melasos, bet nedidelio kiekio. Pardavejas sako:
ar cia zvejybai? Tai nereikejo ilgai ne aiskint :grin:
 #671378   upinis
 29 Lie 2016 08:56
Sveiki, lynų siaubai.
Čia man toks klausimukas atsirado.
Ar ta melasa tinkama ilgam laikymui? Mat radau užsilikusios gal nuo užpernai pusę bakelio. Pauosčiau - kvapas toks, koks ir turi būti. Ragaut nesiryžau :-D .
Tai dabar galvoju: išmest ar naudot ją?
 #671380   Wytux
 29 Lie 2016 09:03
Melasa linkus surugti prie silumos, bet jei kvapas teisingas- viskas turetu but ok. Ukmergej cia kai karsta buvo net i veterinarijos parduotuves tiekejai neveze- tipo mol surugta kol atveza :-D vaziuosiu siandien paziuret ar jau atveze.
 #671398   blight
 29 Lie 2016 11:18
Aš vieną melasos bambalį jau treti metai rūsyje laikau, vis nusipilu kiek reikia ir viskas ten su ja OK, jokių pakitimų nepastebėta :-D Tai jei norėsi mest, galėsi man duot ;-)
 #671399   Sokratas
 29 Lie 2016 11:35
laikau kambarį prie radiatoriaus, balkone stiklintam, šilumoj jau du ar trys metai, nėr buvę problemų...nu jei ten kokia skiesta gal ir surūgsta...
 #671415   Wytux
 29 Lie 2016 14:01
Nu man posilciam garaze vienas baciokas prarugo,tai stengiuosi laikyt kuo salciau. Siandej pasiemiau 6 kg. pazesim kiek laikysis...
 #671571   tench
 01 Rgp 2016 02:51
Vakare, tol kol visai nesutemo, veiksmo beveik nebuvo, nors judesys matėsi. Ant nieko stambesnio, neįkandamo raudėms, imt nenorėjo. Pirmas - 10:45, ant dzikų:
1.JPG
Patinas, 1.233kg. Žvėris. Lindo į žoles, niekaip nesidavė pakeliamas į paviršių. Kotas (20g spiningas) - sulinkęs iki rankenos, ritė cypia... nu, žodžiu, viskas kaip mes mėgstam :-D.
2.JPG
Ir paskutinis, apie pusę pirmos. Apie kilą.
3.JPG
 #671586   Sokratas
 01 Rgp 2016 10:11
mes irgi bandėm iš penktadienio į šeštadienį savo įprastose vietose. Vakaras ir naktis praėjo prastai - vos, vienas lynukas virš puskilio ir karšis kilograminis... Nzn kas čia kaltas, ar bendra nekiba, kaip daug kas rašė, ar Orlean šventė paežerį- aidėjo dundėjo fejerverkai ir muzika iki pat 3-ios nakties... Paryčiais, prašvitus pakibo dar du lynai, didžiausias 900 g ...

 #671671   tench
 02 Rgp 2016 03:52
Šio vakaro pirmas lynas buvo kažkoks keistas :-D. Niekad dar čia tokio nemačiau.
1.JPG
Ant gabaliuko kalmaro žiedo su matyliaus skonio dipu. 3kg. Traukt jį va tokioj vietoj buvo... kaip čia geriau pasakius... įdomu :-D.
žolytė.jpg
Vėliau dar šiek tiek pagavau.
3.JPG
4.JPG
5.JPG
Dabar porą savaičių nebenervuosiu jus savo atčiotais. Bet jus čia neapleiskit temos, ok? :-D
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė