Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Gaudymo ypatumai, vietos; pašarai, masalai, sistemėlės

 #114972   Denis
 02 Geg 2009 18:59
Karsis pradeda kibti, kai Ieva pradeda zydet.
 #114995   mantas60
 03 Geg 2009 09:55
Denis rašė:Karsis pradeda kibti, kai Ieva pradeda zydet.
Kiek atmenu tai per ievu zydejima karsiai ima nersti o ne kibti, kimba veliau po nersto.

 #121592   Saugirdas
 04 Bir 2009 15:13
Sliekas=Karšis. Ar tai tiesa? Ar ne geriau kukuruzas?
Kokies valais gaudot? Kokie kabliukai?
Patarkit nes savaitgalį į jų žvejybą važiuosiu...

 #121717   Edosius
 04 Bir 2009 20:34
Tai į karosų ar karšių :?: :roll:

 #121720   Saugirdas
 04 Bir 2009 20:40
Šnd, rytoj į karosų žvejybą.
Šeštadienį, sekmadienį į karšių.

 #121739   julis
 04 Bir 2009 21:33
Aš tai dedu sumuštinį, sliekai ir dzikai.
O dėl valo ir kabliukų, tai žiūrint kaip gaudysi: ar plūdine, ar dugnine :)

 #121747   Saugirdas
 04 Bir 2009 21:41
Plūdine. Man kažkaip dugninė nelabai patinka. Matyt kad nlbj dugnine pagaunu. :grin:

 #121756   julis
 04 Bir 2009 22:01
Nu plūdinei aš rišu 0.16 pavadėlį. Aišku jei nera daug žolių rišu ir plonesnį. Dugninei irgi 0.16 rišu. O dėl kabliukų, tai jei didelius gaudysi, dėk didesnius :)

 #121769   tidass
 04 Bir 2009 22:37
vien tik dzikai arba meslinukai mazi sliekai, bet daug. ir dar buna pirkti spec. purskaliuku, masalo kvapui padidinti - padeda!
kukuruzai, zirniai, perlines - man asmeniskai sudas. puse paros praguli ir niekas neliecia.

 #121799   Laukinis
 05 Bir 2009 08:54
niu tik nereik.........yra ir isimciu,zinau ne viena kudra kur ant savo mieslinuku ir dziku nieko nepagautum,a va naktiniai eina kaip delikatesaS.....zinoma visko pasitaiko

 #121817   tidass
 05 Bir 2009 10:34
80% ezeru kur gaudziau tik meslinukai, jie labiau kvapa skleidzia. zinoma, nieko blogo neturiu ir apie naktinius, bet juos reciau veriu ant kabliuko.

 #122366   Saugirdas
 07 Bir 2009 21:24
Vakar buvau karšių... Nieko gero...
Lynas, plakiai, raudės, kuojos, net ešeriai, viskas tik ne karšiai. Pašarų, kvapų, masalų per akis. O karšio nei vieno... :(
:cry:

 #122373   tidass
 07 Bir 2009 21:37
cituoju savo parasyma is kitos temos, kuria nemanau kad visi skaito :roll:
"na va, grizau, visas permirkes, per nakt sedejom prie to bernatoniu karjero. sumetem pasaru 2kg lynas karosas, 1kg karsis, 500 - kukuruzai, zirniai, dar 1 kg perliniu kruopu, ir daug daug kvapu. sert is anksto nieko neserem, viska darem ta pati vakara, o rezultatai.... prastesnes zukles neesu turejes. visiskai! nuo 7 vakaro iki 7 ryto visiskai nesujudejo sesiu meskeriu bezdzioneles!!! masalai net neliesti. vo cia tai stebuklas. tik pagulejom labai nepatogiai ir slapiai ir tiek.. bet.. "
po to "bet" isvykom sapalu(sumusem 5metu rekorda su vienu sapalu) zvejot, o tema karsis tai nebecituosiu tesinio.. :-D

 #122382   Marius D.
 07 Bir 2009 22:54
Man tai vakar karsiai kibo... ir kaip keista kad is ryto per pereitas zvejybas kibdavo panasiai iki ~9 o sy karta viskas atvirksciai is ryto nekibo nu tik vienas kitas plakis su dugninem..
vienas is karsiu : Paveikslėlis
ta skyle nesupratau iskur negi lydeka?

 #122804   viktas
 09 Bir 2009 21:04
greiciausiai ta skyle kaimiečio žeberklo smaigo pasekme,nes lydekos su tokiu dančiu dar nemačiau...

 #126052   senelis
 28 Bir 2009 08:09
Kazkaip idomiai siemet su ezeriniais karsiais gaunasi. Gali pradeti zukle svintant ~4.00,bet pirmi karsiniai kibimai prasideda geriausiu atveju ~7.00...Kiek zukliu turejau,tai scenarijus labai panasus. Pradeda normaliai kibti apie devynias,o geriausiai kimba diena :roll: O visi rimtesni egzemplioriai ( 2+kg) tai pagauti 12.00 - 14.00 val... Iki to laiko,as anksciau paprastai neissededavau,susivyniodavau meskeres ir namo :roll: Kazin ar cia man vienam taip,ar is tikro siemet karsiu toks maitinimosi grafikas? :roll:Jei taip,tai visai patogus,sakyciau :) Tiesa,dar nebandziau nakti gaudyti... Na bet naktine zukle gal daugiau antroje vasaros puseje,rudenejant...

 #126063   DeGrigo
 28 Bir 2009 09:22
seneli tu man pasakyk va kai gaudai tuos gigantus karsius... Tu juos kiek nors dienu pries tai seri ar taip va sumastei atvaziavai i ta vieta ir pradedi sertis ir laukti ju?

 #126065   senelis
 28 Bir 2009 09:26
DeGrigo rašė:seneli tu man pasakyk va kai gaudai tuos gigantus karsius... Tu juos kiek nors dienu pries tai seri ar taip va sumastei atvaziavai i ta vieta ir pradedi sertis ir laukti ju?
Seriu... bet su seryklele didesne tokia,savos gamybos. Manau,kad ant pasaro ateina,nes metant belekur tai reciau uzkimba karsiokai :?

 #126075   senelis
 28 Bir 2009 09:38
DeGrigo rašė:Nu nebent kaip nuvaziavus pasiilseti tau i fazenda prie tu ezeriuku gal ir nieko pasisert bet man kazkodel kuo toliau tuo labiau ziuriu zvejyba baiginejasi... Lesos baigesi visaio koki kad ir 50km 3 dienas paserti neprivazinesiu tai kiek buvau nuvaziaves ta diena pasiserdavau ir grizdavau tai tusciom :evil: :-D
O tu nevaziuok 50km,o nuvaziuok i Dubulius. Pernai,kai negalejau vaziuot i sodyba,tai Dubuliuose visai geru karsiu pagavau.Tik reikia uzsiimti - pametyt kokia desetka pilnu serykleliu (geriau be pavadelio),uzsifiksuot atstuma,kad metytum i ta pati taska ir t.t. Is pradziu gali smulkme uzpulti,bet karsiai tikrai ateina ;-) Tikejimo reik ;-)

 #126081   DeGrigo
 28 Bir 2009 09:48
nu gal ir tavo tiesa seneli, zinau tikrai ten pagaudavo ir karsiu ir karpioku nu bet atsimenu vasaros pradzioj nuvaziavau per nakty ir net kybimo neapturejau tai nusiviles ir papykes ant dubuliu buvau... :-D

 #126083   senelis
 28 Bir 2009 09:57
DeGrigo rašė:bet atsimenu vasaros pradzioj nuvaziavau per nakty ir net kybimo neapturejau tai nusiviles ir papykes ant dubuliu buvau... :-D
O tu pabandyk nuvaziuot ryta ir pasedeti iki pietu ;-) Man pernai didesni karsiai diena uzkibo Dubuliuose :roll:

 #126091   kamstis
 28 Bir 2009 10:24
Del kibimo diena,manau ,kad diena tikrai galima pagaut geru egzemplioriu,o ir kliovas tu didziuju,prasideda apie pietus.Mes, kai gaudom karpius,tai daznai apie 11-12val. pagaunam ir karsiu,ima jei 18mm boili visai ramiai,kitu paros metu, reciau pasitaiko,kartais nakti ar pries svintant,bet gylis kuriame kimba diena, apie 4-6m.Seklumose geriau kimba vakare ar is ryto :grin:

 #126123   žVYNAS
 28 Bir 2009 12:07
As jau apie situs pietinius karsiu zahodus anksciau buvau rases, kaip sededavo vyrai nuo 2 ar 3 iki 8h , pagaudavo po keleta o man labai sekmingai apie pietus pradedavo jie kibt ir iki kokiu pavakariu, kas labiau istrigo i aky, kad tie pietiniai truputi didesni budavo.

 #126544   Shtulas
 29 Bir 2009 18:46
Bandziau savaitgali karsiu patraukt, visiskas kakis gavos. Arba visokie turistai su savo kaimo ferariais uzpuola ir draskosi netoli zuklavietes, arba vietos tik kakiskos lieka. O gal as lama ir kazka ne taip darau? :oops: Tikriausiai taip ir bus. :) Tik va niekaip neissiaiskinu kas blogai. Kai buvau visai zalias traukdavau kaip turi but, o dabar... Kuo mandresni kotai, kiti irankiai - tuo maziau zuvies :/

 #126560   nitrozzz
 29 Bir 2009 19:26
Shtulas rašė:Bandziau savaitgali karsiu patraukt, visiskas kakis gavos. Arba visokie turistai su savo kaimo ferariais uzpuola ir draskosi netoli zuklavietes, arba vietos tik kakiskos lieka. O gal as lama ir kazka ne taip darau? :oops: Tikriausiai taip ir bus. :) Tik va niekaip neissiaiskinu kas blogai. Kai buvau visai zalias traukdavau kaip turi but, o dabar... Kuo mandresni kotai, kiti irankiai - tuo maziau zuvies :/
tikra PRAVDA

 #126598   Skridžas
 29 Bir 2009 20:35
Nu žinok Stulas dar liko žuvies aplink vilniu ,geeray paieksojius možna rasty,man iki traku ezerėlio nedidelio nuo naamu 50 km,o aplink trakus tei oi kiek dar neityrynėtu ezerėliu ;-)

 #126646   Shtulas
 30 Bir 2009 00:03
Skridžas rašė:Nu žinok Stulas dar liko žuvies aplink vilniu ,geeray paieksojius možna rasty,man iki traku ezerėlio nedidelio nuo naamu 50 km,o aplink trakus tei oi kiek dar neityrynėtu ezerėliu ;-)
Kad as kiek varau link Traku, tai visada nieko gero... Tiesa, viena atkasiau, bet ten per pazystama, tai kuojos ir raudes ispudingos jama, jei ant kliovo pataikai :) O siaip manyciau, kad bloga kompanija dazniausiai, nes mano pazystami tokie zvejai, tai, kad... Daugiau sneka ir geria, nei zvejoja :) Nors ka cia kaltinsi kitus - blogam zvejui ir jaicai trukdo :D Reiks pagadyt kura bei masina ir palakstyt po miskelius, gal atrasiu issvajotaja "Amerika" Trakuose, nes i Kedainius vazinet biskis daug euru iseina kaskart :)

 #126813   LAURUX
 30 Bir 2009 18:12
o kur tu ten kedainiuose zvejoji? gal bubliu tvenkiny? :roll:

 #126969   Shtulas
 01 Lie 2009 01:23
LAURUX rašė:o kur tu ten kedainiuose zvejoji? gal bubliu tvenkiny? :roll:
Bubliuose vienakart zvejojau tik, bet ten buvo ne zukle, o priedas prie turistavimo su palapkem :) Siaip Juodkiskiu tvenkinys, Labunavos tvenkiniai, Vilainiuose yra ezeriukas, gal labiau prudelis, kur karsiu galima pajamt. Jevgelka vadinama yra uz Lipliunu siek tiek ir pns. Yra ten tu tvenkiniu tik zvejok :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė