Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Gaudymo ypatumai, vietos; pašarai, masalai, sistemėlės
 #573330   donatijus
 08 Bir 2014 22:01
bobis rašė:
bobis rašė:
hancas rašė:vakar karsiai sukibo 22;30-00:00 5vnt.didžiausias 2,6kg. dar neišneršę.ryte 0
kuriam čia Lietuvos krašte neišneršę?
jo, įsitikinau, karšiai neišneršę ir pas mus...
Pritariu, ir aš įsitikinau, kad dar neišneršę
 #573684   Ramekas
 10 Bir 2014 15:36
Na as kai Nemune nuos tik zvejoju, nelendu dar i ezerus, tai tik apytiksliai sakau. Vienur greiciau isnersia, kitur veliau, vienur ju daugiau, kitur maziau, vienur maisto daugiau, kitur maziau ir tt. Nuo to ir priklauso ju maitinimasis.
 #577903   eitwydas
 01 Lie 2014 10:44
Sveiki ;-)

Reikia jusu pagalbos. Gaunu atostogas nuo 6dienio iki 4dienio ir zadu praleist tas dieneles ant kranto, noriu patykot krasiuku ar kitos baltos zuvies. Kokia vieta rekomenduojat, kad butu galima su palapine tas visas dienas praleist ir pagaut dar kazka :lol: Aplink kauna kazkur ~40km butu geriausia. Orus labai siltus pranesa sakau gal ir karsiukai jau bus pradeja judet normaliau. Dekoju is anksto, galima ir i privata buciau dekingas ;) :/braj;
 #582251   graikass
 27 Lie 2014 13:32
Atzuvauta suvalkijos lygumose.2 dienu sesija Balsupiu tv.Tiksline zuvis-karpis.Buvo testuojamos KARP MAX paletes.Per 2 dienas suserta 12kg. paleciu,boiliu nepyliau,gaudziau ant 20mm.boiliu.Likau ir nusivylesPiktas ir nustebesApakęs Rezultatas-6 karsiai po 2kg.,2 karpiai po 2.6kg. ir 3kg.Tai tik pirmas testavimas tai kad 100% isvadu nedarau.Ateinti savaitgali vel i bandymusSkaitau
P.S. karsiai eme tik ananasas-kalmaras boilius.
 #582260   ansanas
 27 Lie 2014 15:53
graikass rašė:Atzuvauta suvalkijos lygumose.2 dienu sesija Balsupiu tv.Tiksline zuvis-karpis.Buvo testuojamos KARP MAX paletes.Per 2 dienas suserta 12kg. paleciu,boiliu nepyliau,gaudziau ant 20mm.boiliu.Likau ir nusivylesPiktas ir nustebesApakęs Rezultatas-6 karsiai po 2kg.,2 karpiai po 2.6kg. ir 3kg.Tai tik pirmas testavimas tai kad 100% isvadu nedarau.Ateinti savaitgali vel i bandymusSkaitau
P.S. karsiai eme tik ananasas-kalmaras boilius.
niekaip nesupratau ko cia nusivilt ir pykt reik.. Toks rezultatas man butu daugiau nei geras.. :)
Siandien pagavau 4 karsiukus ant dziku, nors nei vienas ne is tolo nebuvo panasus i Graikass gigantus, bet man ir tai gera zukle skaitos, pasedejau tik keleta valandu, bet jauciu buciau pagaves ir daugiau. Pagavau ezere, kuri jau buvau visai nurases.. nes atvaziuoji anksti ryte- nekimba, kad ir ka detum ant kablio.. vakare- nekimba. O siandien kibo viduri dienos ir dar ten kur gylis max kokie 2m. Ilankoj.. kadangi vejas bangas vis stume i ilanka tai manau karsiukai suejo ten kur bangos maisto sunese.
Vienam ezere irgi buvo atvejis kai vejuota diena grazus karosai kibo is ezero isenanciam kanale (vejas bangas i kanala nese) max 2-3m plocio- ir 1.5gylio. O po keliu dienu tame ezere esant ramiam orui ne velnio niekas nekibo nors ir masalu buvo isbandyta nemazai.
 #582374   Jozhas
 28 Lie 2014 13:26
Sveiki, Vyrai,

Ar man atrodo, ar siais metais labai suprastejusi karsiu zvejyba? Lynais siek tiek pasidziaugiau, bet ir tai nedaug, karosai lygtais irgi nekibo taip kaip anais metais, o vat karsiai isvis aprime... Galbut mano vietos paseno, nors jos jau labai senai patikrintos ir zuvies ten begale. Gal ka patart galetu? kur nulekt netoli vilniaus kokiu 7-100km spinduliu, Daugai alytaus rajone irgi neatsibunda.. Gal ka turi patart? kur nulekt? ar cia visiems toks kliovas :)
 #582389   Jula
 28 Lie 2014 14:40
Jozhas rašė:Sveiki, Vyrai,

Ar man atrodo, ar siais metais labai suprastejusi karsiu zvejyba? Lynais siek tiek pasidziaugiau, bet ir tai nedaug, karosai lygtais irgi nekibo taip kaip anais metais, o vat karsiai isvis aprime... Galbut mano vietos paseno, nors jos jau labai senai patikrintos ir zuvies ten begale. Gal ka patart galetu? kur nulekt netoli vilniaus kokiu 7-100km spinduliu, Daugai alytaus rajone irgi neatsibunda.. Gal ka turi patart? kur nulekt? ar cia visiems toks kliovas :)
Tiesa pasakius Panevėžio rajone taip pat. Senose vietose sunkiai karšiokai ateina... Nauja vieta pasirinkus, išsityrinėjus dugną ir tinkamai parinkus jauką, neblogų ateina. Bandyk ieškot kito kvapo, kitos vietos, o daugiau vilniečiai gali patart :)
 #583048   TukasVS
 02 Rgp 2014 11:39
Tame ežere kuriame žvejoju, visuomet karšiai kibdavo ~5 metrų gylyje, per naktį visada bent pora po ~2kg pasitaikydavo. Šiais metais tame pačiame ežere jie kimba tik palei krantus, žvejoti reikia vos ne melduose... Nežinia kodėl, bet manau verta pabandyti ir kituose tvenkiniuose. :)
 #583584   rimantasm
 07 Rgp 2014 09:33
Pirma kartą teko gaudyt karšius daugiau mažiau tikslingai, nes tiesiog tame ežere jų buvo ir teko ten praleisti dieną :)
Per naktį praktiškai nieko, o ryte apie 9 val. kažkaip prasidėjo judesys. Kibo nedideli, iki 400 gr. karšiukai, saulė šildė. Jų pagavau virš 10 panašiai, visi išplaukė atgal.
Apie 12 val. dienos, kai jau buvo tikrai karšta ir matėsi iš toliau ateinantys stiprūs debesys, vieno traukimo metu pajaučiau smagesnį priešininką.
deja, neilgam - kažkaip nunešė jis mano kabliuką :) Po gerų 15 min. dar vienas panašus pasipriešinimas :) Šits jau nepabėgo. Krante 1,950 kg karšis. Šits jau pasiliko rūkyklai :)
Tada kalė lietus ir baigiau. Keista buvo - kad visas judesys visgi buvo vidurdienį. Žvejyba buvo liepos 26d. Čičirio ežere :) Tai tiek :)
Prikabinti failai
20140720_112205.jpg
 #583609   giedriuks
 07 Rgp 2014 11:30
nekeista. man tos visos zvejybos naktim ar austant kartais atrodo biski is pirsto lauztos. nezinau, gal cia priklauso nuo vandens telkinio, bet ten, kur iprastai zvejoju, su karsiais per pati vidurdieni neretai buna pats tas, kad ir kaip keistai atrodytu. aisku kimba anksti ryte, kimba jau temstant, bet pacius stambiausius esu pagaves butent apie pietus, neretai plieskiant saulei ir sutinant karsciams.
 #583627   Gedcka V
 07 Rgp 2014 12:10
Vakar spiningavau vienam giliam ežere ir teko nusivilt, pagavau, deja, nieko doro. Tačiau pamačiau, kad karšiai labai intensyviai rausė dugną 5-6m. gylyje nuo 6h ryto iki 10h. Bet mačiau ir besivartančių visai pašvendyje, kur gylis tesiekė 2m. Aišku, kai nekiba, tai bandžiau ir tuos mikrikais pagaut, bet nieko nepešiau :-D. Dėl vidurdienio, turiu pritarti, didžiausias mano pagautas apie 1h per pietus.Tėtes, taip pat.
 #583628   donatijus
 07 Rgp 2014 12:20
Priklauso nuo vietos jų kibimas, mat pas mane pagrindinis kliovas būdavo kiaurą naktį, tam tikrais intervalais, nes dieną ypatingai malasi daug smulkmės, na o visumoj šiemet pas mane išvis kažkokia karšių nekiba, kaip pas jus?
 #584114   Ramekas
 11 Rgp 2014 19:40
Jokios chemijos kvapu nenaudojam, betn jau as ir mano visi pazystami. Seri tik sutintais/virtais/konservuotais kukuruzais, kvieciais, zirniais, zvejodamas daseri tuo paciu tik idedamas siek tiek pirktinio pasaro del reikiamo lipnumo. Na dar melasos. Nes kuo daugiau smulkaus lengvo jauko, tuo daugiau brudo prieina ir tarso masalus. Cia patikrinta jau ne vieno seno zvejo, zvejojancio tikslingai karsius ezeruose/upese. Anksciau ir as maniau, na kaip jie serdami tokiais kiekeis nepersers zuvies, kaip gali toks paprastas stambus jaukas be jokiu kvapu geriau veikti nei pirktinis, sakydavau nesamone, uz pirktinius nieko nera geriau. Bet laikui begant isitikinau ir padariau isvadas, kad seno vilko neapgausi, todel net ir dabar, jau eile metu zvejojantis karsius labai daznai klausiu patarimu ar kitos info pas senus zvejus.
 #584117   Ramekas
 11 Rgp 2014 19:54
Pavyzdys kaip ir pries savaite, nuvazevom su draugu prie vieno ezero, nebuvo ilgalaikio serimo, todel su spomba sumeciau plota ~4 kg sutintu kvieciu, zirniu, kukuruzu, draugas toliau nuo manes sedejas zvejojo tik pirktiniu smulkiu pasaru. Man kibimai reti, bet karsiukai ~500 -700g, 2 po 1.5 karsiai per nakti. Draugui ramybes nedave kol sviesu buvo plakiukai, kuojos puse sprindzio, per nakti 5 karsiukus sugraibe iki ~400g.
Pavyzdys praeitos nakties, viska darem taip pat, tik su kitu draugu, pas mane vel tokie reti kibimai netgi ir dar prie sviesos, o jam vel susara, net pakirsti neina. Rezultate pas mane ~ 10kg ajsku paimtas tik vienas ~1.5kg karsis kita susara 400-700g ismeta atgal, pas drauga irgi kalnas susaros bet labai smulkus maximum iki 400-500g. Ryte nuo ~5.00-5.30 abiem pradejo bumseti susara plakiukai, raudes, ir kt, tad teko lekti i namus.
Aisku, suda ir ta ir ta karta pagavom, bet be ilgalaikio serimo, na o manau paserus 3-4 dienas taip is peties stambiu pasaru, karsiu turetu tikrai ateiti, bet nera tokios galimybes mus ten.
 #584125   Yozuri
 11 Rgp 2014 20:20
Bandžiau porą rytinių žvejybų iš valties. Iki pietų pasėdžiu ir namo, bet taip nieko rimto ir nepavyko sugaudyti.
Pabandžiau naktį ir likau maloniai nustebintas. Tik sutemus ir iki 2 nakties kibo kilograminiai karšiokai, o vėliau ir net prašvitus jokio judesio. Taip, kad gal nuo žvejybos vietos priklauso kada jie ten maitinasi. Aš pasirinkau 2 metrų seklių (aplink visur apie 4), nes tikėjausi, kad naktį jie turi išeiti iš vagos sekliau.
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 24
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė