Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Meet'ai, bendros žūklės, kiti renginiai
 #597353   audrutis
 06 Lap 2014 15:51
Donatelo rašė:bibinesiu

nu dieduk cia tai pavariai... :shock: Raiks anukui priziuret muset tave...
Dekui už pagalba ;-var-var. Aš būsiu atsakingas už dieduko transportavima į Minge ir iš, o tu už dieduko bibinejimą apylinkėse :)
 #597359   vyrgaz
 06 Lap 2014 17:08
rusla02 rašė:Ei vyručiai tai kelinta šeštadienį renkamės ir balamutus su ištinusioms akim žadinam :grin: .

Siulau 7.00. Ar tinka?

Ir dar vienas dalykas. Kai ryte susitinkam visi iškarto atsiskaitom pinigėliais man, kad man po to nereikėtu jūs gaudyti :grin:

Mano tel. 8-618-01186. Jeigu pasiklysit, skambinkit.
Mes planuojam šeštadienį apie 5 ryte iš Kauno pajudėt, tai kada busim tada busim..musėt prieš aštuonias..
 #597364   kamstis
 06 Lap 2014 17:44
Vitolis rašė:Nu tai zopa. Reikejo bridkelnes musiau pasiimt is namu.
Jeigu viskas isdegs pagal plana,tai as turesiu siokia tokia baleika,uz atitinkama mokesti ../;nzv galetum su lakierkom spiningaut ;-)
 #597380   Vitolis
 06 Lap 2014 19:11
kamstis rašė:
Vitolis rašė:Nu tai zopa. Reikejo bridkelnes musiau pasiimt is namu.
Jeigu viskas isdegs pagal plana,tai as turesiu siokia tokia baleika,uz atitinkama mokesti ../;nzv galetum su lakierkom spiningaut ;-)
:/brazasista :aliukas-2
 #597381   Wytux
 06 Lap 2014 19:12
Bratka rašė:Rusla,girdėjau tavo titanikas iš remonto negryzta,aišku čia ne mano bėdos,nes kazkaip turėsi mane su pencija plukdyti...
koja nuo tiltelio jus paplukdys :ruko
 #597385   Vitolis
 06 Lap 2014 19:20
Nu va. Apsitavorinau. Bet tai kai isvaziavau is kiemo, tai visu kaimu, dešinė kelio pusė įtartinai buvo šlapia. net padangos šniokšte važiuojant. Kai sustojom maximos kieme Kupiškyje, tai žmona išlipus iš mašinos vos neatpylė. Mašina smirdėjo mėšlu. Gryžtant užvažiavom plovyklon, bet kvapo nepavyko visiškai panaikint. Tai jei tavo privačiam kieme Audruti sklis tėviškės kvaps, nuo kaimiško uaziko, tai prabočyk :-D
 #597408   Bratka
 06 Lap 2014 20:07
senelis rašė:Taip nieka ir nesupratau - tai kokiu batu ten reik nuo kranto mikrinant? Rimtai tik nu ? :roll: Ir prasau tik be firmu pavadinimu ir spalvu :evil:
Ten guminiu tikrai nereik.Nors ka tu klausi,vistiek visa sezona su vyzom vaikstai.
 #597409   pensininkas
 06 Lap 2014 20:07
jei spiningausi kaime - uzteks paprastu kedu, visos pakrantes sausos, sutvarkytos, priejimai vietomis smeliukas, vietomis akmenukai, vietomis pastatyti tilteliai
 #597431   rusla02
 06 Lap 2014 20:59
Bratka rašė:Rusla,girdėjau tavo titanikas iš remonto negryzta,aišku čia ne mano bėdos,nes kazkaip turėsi mane su pencija plukdyti...
Dar po šiai dienai valties neturiu. Meistriukas gerokai užtempe gumą. Šiandien pažadėjo, kad išsius. Bet ar išsiuntė nežinau, nes į skambučius neatsako. Blogiausių atvejų broliškai sulipsim i mano 2.80 gumiašką (prisiglausim vienas prie kito, nes kitaip ne tilpsim) ir plauksim ešerių. Tik ar bus imanoma žvejot nepažadų :grin:
 #597464   Bratka
 06 Lap 2014 21:37
rusla02 rašė:
Bratka rašė:Rusla,girdėjau tavo titanikas iš remonto negryzta,aišku čia ne mano bėdos,nes kazkaip turėsi mane su pencija plukdyti...
Dar po šiai dienai valties neturiu. Meistriukas gerokai užtempe gumą. Šiandien pažadėjo, kad išsius. Bet ar išsiuntė nežinau, nes į skambučius neatsako. Blogiausių atvejų broliškai sulipsim i mano 2.80 gumiašką (prisiglausim vienas prie kito, nes kitaip ne tilpsim) ir plauksim ešerių. Tik ar bus imanoma žvejot nepažadų :grin:
Ai jei ką pencija krantu pasivaikščios.
 #597487   kamstis
 06 Lap 2014 22:50
Vitolis rašė:
kamstis rašė:
Vitolis rašė:Nu tai zopa. Reikejo bridkelnes musiau pasiimt is namu.
Jeigu viskas isdegs pagal plana,tai as turesiu siokia tokia baleika,uz atitinkama mokesti ../;nzv galetum su lakierkom spiningaut ;-)
:/brazasista :aliukas-2
;uolrait
 #597494   Skumbrotas
 06 Lap 2014 23:21
Atrodo, lyg vyrai į pirmą meetą ruoštusi, rašinėja visokias nesamones... Ar čia tipo jei netyčia antra pusė perskaitytu :?: :-D
Sąrašas naujokams - ko reikia, labai trumpas ir paprastas:
1. Meškerkotis, bilekoks, geriau toks kurio negaila, gerai supakuotas nuo sulaužymo, su atšv aitais kad tamsoj lengviau rast būtų ir su birka, kur vardas savininko, kad paskui koks kolega namo grįžes ir rades savo auto šį daiktą žinotu kam grąžint.
2. Litrą arbatos.
3. Zakusonos sau ir draugui, maximaliai paruošta vartojimui.
4. Dar vieną litrą arbatos.
5. Šiltus drabužius ir ką nors apsikloti, viskas su birkomis kur savininko vardas užrašytas.
6. Dėl visa ko atsarginį litrą arbatos, kad paskui nevalkataut po kaimą arbatinio taško beieškant.
7. Stalo įrankius - stopariką arbatai, šaukštą ir lėkštę kopūstynei.
Viskas kita tik bereikalingas galvos skausmas ir balastas :lol:
 #597521   blight
 07 Lap 2014 08:31
senelis rašė:Taip nieka ir nesupratau - tai kokiu batu ten reik nuo kranto mikrinant? Rimtai tik nu ? :roll: Ir prasau tik be firmu pavadinimu ir spalvu :evil:
Guminius trumpus geriau vistiek pasiimk, nes kartais būna puskilinis ešerįs kai į vandenžoles pradeda neštis, tenka pabrist norint jį iš ten išvairuot :-D
 #597522   rusla02
 07 Lap 2014 08:35
Labas rytas, Ponai. Taigi norių paskelbti kaip ir galutini ištvermingiausių, stipriausių anoniminių arbatos megėjų sąrašą :grin:
Palinkekit jiems stiprybes, nes artimiausias dvi dienas jie bus už ryšio zonos ribų :'blud;/

1. Rusla02
2. Renaldas.
3. Probe
4. Ramass
5. Marenas
6. Elpi
7. Gintasas1
8. Shtulas
9. Oliweris
10. Agis
11. Timocha
12. Pensininkas
13. Donatelo
14. Taddas
15. Cyma
16. Bachuras
17. Vyrgaz
18. Bratka
19. Senelis
20. Kamštis
21. Audrutis
22. Kuzmičius
23. Fickle
24. Bildukas
25. Saugirdas
26. Stirlic
27. Blight
28. žVYNAS
29. Donis
30. Vitolis
31. Juras
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė