Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Meet'ai, bendros žūklės, kiti renginiai
 #597558   rusla02
 07 Lap 2014 10:40
Bratka rašė:Rusla,girdėjau tavo titanikas iš remonto negryzta,aišku čia ne mano bėdos,nes kazkaip turėsi mane su pencija plukdyti...
Nereikes mums broliškai glaustytis, ka tik gavau valty. Tai galesim plaukti. Tik tu turesių pasirupinti Donatu, kad nereiketu mums su klijais ant kranto sedet :grin:
 #597564   vava
 07 Lap 2014 10:54
cyma rašė:Aha, man irgi pasistojo klausimas, su kuo jis ten važiuoja :?: turbūt su feederiu... :roll:
bet "feederis" lyg ir nesiregistravo... :)
 #597571   Agis
 07 Lap 2014 11:37
Ruslanai, tempt man tas malkas/anglius nuo Atmatos likusius ar ne?
Ant kopūstienės su kauliukais manau susimes visi ar man tik arbatos pasiimt?
Kelioninės dujinikės neimsiu, išsivirsim patalpoje ant normalios, o tai būna liūdna mums su Ramūnu prie puodo stovėti, kai kiti paryčiais arbatą šildosi :-D Puodą 20, 30 ar 40 litrų imti, čia ne arbatai :-D
 #597588   rusla02
 07 Lap 2014 12:34
Agis rašė:Ruslanai, tempt man tas malkas/anglius nuo Atmatos likusius ar ne?
Ant kopūstienės su kauliukais manau susimes visi ar man tik arbatos pasiimt?
Kelioninės dujinikės neimsiu, išsivirsim patalpoje ant normalios, o tai būna liūdna mums su Ramūnu prie puodo stovėti, kai kiti paryčiais arbatą šildosi :-D Puodą 20, 30 ar 40 litrų imti, čia ne arbatai :-D
Malkų ten yra. Anglių nera. Ant kopustienes tai tikrai manau visi susimes, nes taviške ant rytojaus bus pats tas.
Visokių stalo įrankių ten irgi yra. O puoda tai manau didesni imk, geriau tegul buna per didelis, negu per mažas.
Paskutinį kartą redagavo 1 rusla02. Iš viso redaguota 7 kartus.
 #597617   kamstis
 07 Lap 2014 14:13
hipy rašė:kazkin, ten is tu, kurie penktadieni but zadejo, gyvu dar yr ar jau "stengias issimiegot" pries rytdiena?... :-D
Ka tik su Seneliu kalbejau,dubasina visi eserius,dainu nesigirdi :lol:
 #597622   renaldas
 07 Lap 2014 14:41
renaldas rašė:Fideristu ziuriu bus negusto, tai uzsakiau matyliaus, dziku ir pinku po kila visu, uzteks visiems. Visu kitu gardesiu pasirupinkit patys :ruko
Juros gerybes jau pas mane, fizdec bus lesciam ir babom :)
 #597857   audrutis
 09 Lap 2014 18:11
Dekui visiems, biciuliai. Jau pasiilgau visu, isskyrus ramass, del kurio dabar namuose vaikstau su ausu kimstukais, kad bugneliai pailsetu :)

Jei kazkas buvo ne taip - atleiskit, as netycia :) Linkejimai visiems is Ceburekyno :)
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė