Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Meet'ai, bendros žūklės, kiti renginiai
 #618101   Vajezus
 12 Kov 2015 19:40
Taip jau isejo kad lieku Vilniuj sestadieni be masinos su spiningu, dugnine ir dideliu noru pazvejot. Gal kas priglaustu naslaiti i ekipaza kurnorslink? galiu mestis kurui ir pan. Jei yra poreikis ir viskio buteluka turiu ☺ tinka ir pas valinska
 #632606   TukTuk
 15 Lie 2015 18:08
Sveiki, atsikrausčiau į Vilnių. Nesu žvejys profesionalas, visiškai neturiu supratimo kur Vilniuj kimba ant ko gaudyt ką ir kaip gaudyt. Kolkas savo žvejybos įrankių į Vilnių neatsivežiau, bet norėčiau bent jau į kompaniją pasivažinėt pasėdėt ir pažiūrėt kaip kiti gaudo. Jeigu vieniem liūdna į žvejybą, paimkit mane :) galėsiu pabūti už asistentą, dasimesčiau už kurą. Po poros savaičių atsiveščiau meškeres, galėtume kartu su kažkuo pažvejoti. Gyvenu Vilniuje Lazdynuose ;)
 #632762   turgis
 17 Lie 2015 19:21
Taip jau gavosi siemet kad atostogas pradedu vienas be savo zvejybos kompanionu. Nuo pirmadienio atviras zvejybos pasiulymam. Zvejoju spiningu, pludine meskere. Lengvasis transportas yra. Is amunicijos yra sioks toks el.varikliukas, echolotas. Valties nera. Taigi galima palekt i upes paspiningaut, ar kokius ezeriukus pludine, ar spiningas . Galima ir su kokia nakvyne jei koks rimtesnis variantas. Ne moteris, amziaus neslepsiu . Man jau 50, kad kaip sakant zinotumet su kuo i zvalgyba einat jei kas :lol:
p.s. nakti knarkiu ....
 #633061   ramkis
 21 Lie 2015 14:04
Nuo ketvirtadienio "kiurksosiu" Juodkrantėje. Tuirėjo būti ten ir laivelis pasiplaukiojimams ir pažvejavimui mariose. O bet tačiau, mator kaput 'viarkt Gal kas galite, ar žinote, kaip būtu praskaidrinti mano buvimą. Na tipo, gal žinote kas nuomoją, ar vežioja žuvauti iš tenais. Nes prie jūrės drybsoti šitiekos laiko neturiu noro. :-:help! :-:help! :-:help!
 #633998   TukTuk
 01 Rgp 2015 14:02
Žaliasis Vilniau, ar yra norinčių paspiningauti kartu Nery po „Gariūnų“ tiltu link „Lazdynų“. Nepažįstu vietų, ir niekada Vilniuj neteko spiningauti. Maloniau būtų, kad būtų šioks toks vietinis gidas :-D 869001314 skambinkit jei ką.
 #637634   Meende
 11 Rgs 2015 14:23
Sveiki, ieškau draugų paspiningavimui Klaipėdoje. Esu naujakurys ir nelabai žinau vietų, norėčiau su kokiu geros valios žmogumi kur nors pavažiuoti pamėtyt spiningėlį. Transportą turiu, valties ne. Pavaišinčiau pusryčiais, kava ar alum :). Laukiu pasiūlymų.
Ačiū.
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė