Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Meet'ai, bendros žūklės, kiti renginiai
 #680   spiridonas
 24 Vas 2006 17:38
Sveiki, manau, sioje temoje pasiskelbsime, kas ir kur planuojame vaziuoti zvejoti. Cia bus galima susirasti kompanija zvejybai.

taigis, rytoj gaunasi kaip ir laisva diena, manyciau, kad reiketu palekti stintu. Ka manote? Donis, kiek kalbejau telefonu dar tiksliai nezino gal ir iseitu. Agis sake zvejos Juodkranteje, bet jam tokia situacija kad zvejyba gali baigtis bet kuriuo momentu paskambinus skambuciu. taigi ka manote klaipediskiai? gal ir is kitu miestu atvaziusite kas?
 #268015   Gedasas
 28 Kov 2011 19:03
vava rašė:tu davai atviro vandens ieskok :)
tai atvarykit sestadieni pas mane i dzeriovnia, nuo manes iki merkio keli km, su lengvaja ten neilysi, bet su maveriu be problemu... beje ten ir intaku yra, ir juose upetakiai kartais kimba :roll:
 #268017   Vitolis
 28 Kov 2011 19:06
Gedasas rašė:
vava rašė:tu davai atviro vandens ieskok :)
tai atvarykit sestadieni pas mane i dzeriovnia, nuo manes iki merkio keli km, su lengvaja ten neilysi, bet su maveriu be problemu... beje ten ir intaku yra, ir juose upetakiai kartais kimba :roll:
Int slieko :lol:
 #268021   Bratka
 28 Kov 2011 19:11
Gedasas rašė:
vava rašė:tu davai atviro vandens ieskok :)
tai atvarykit sestadieni pas mane i dzeriovnia, nuo manes iki merkio keli km, su lengvaja ten neilysi, bet su maveriu be problemu... beje ten ir intaku yra, ir juose upetakiai kartais kimba :roll:
Man tikrai niekaip nezgauna :-niak'
 #268027   Gedasas
 28 Kov 2011 19:23
Vitolis rašė: Int slieko :lol:
as ant slieko apart karosu daugiau nieko nezvejoju :klasta!: jei jau jamc merky su pravodke, tai cik ant batono, a upetakiai nejama ant jo :-D
nu tai norinciu bus pabraidyt po mano slaptus merkio intakus ? ba ryt , po ryt galiu apsisprest ir nerodyt :lol:
 #269904   Saugirdas
 02 Bal 2011 08:49
Šiandien ir rytoj dugninę mirkysiu Nemunėlyje. Taikinys žiobris, kuoja, ešerys... Jei kas noerėtų prisijunkt skambinkit ;-) Tel prie kontaktų.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 51
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė