Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Meet'ai, bendros žūklės, kiti renginiai
 #706187   ramkis
 19 Spa 2017 22:49
Bratka rašė:Ramki,gal kokiam vaikui padovanok,nu nesekasi tau jo parduot kokie trys metai :)
Čia tu apie savo vaiką?
 #706190   Saugirdas
 20 Spa 2017 07:06
Aš jau jaučiu rūkytos žuvies aromatą ir Apinių sulčių skonį. ''plot
Tikriausiai iš po vakar. :-D
Bet vistiek, laukiu nesulaukiu vakaro, kada pamatysiu jūsų mordas. :/brazasista
 #706192   audrutis
 20 Spa 2017 07:26
[krūva riebiausių rusiškų keiksmažodžių] nubudau naktį nuo baisaus gerklės, galvos skausmo ir kažkokios bendros virusinės savijautos. Esu be galo piktas už šią likimo "dovaną". Bet rankų nenuleidžiu, žiūrėsiu kaip jausiuos po pietų. Dar viena graži mergaitė vaistukų užburtų atnešė, mažu bus veiksmingi.......prasinešiu kas ir kaip........ :cry: :cry: :cry:
 #706193   Saugirdas
 20 Spa 2017 07:43
Bacila...
 #706197   pensininkas
 20 Spa 2017 08:02
audrutis rašė:[nubudau naktį nuo baisaus gerklės, galvos skausmo ir kažkokios bendros virusinės savijautos.
Čia vadinama "paskutinė podkablučnikizmo stadija"
 #706198   audrutis
 20 Spa 2017 08:17
Kokio dar padkablučnikizmo? :-D :-D :-D Aš juk dabar vienišas jūreivis, nepriklausau nei vienai, užtat priklausau visoms :-D :-D :-D
 #706200   pensininkas
 20 Spa 2017 08:28
Čia dar baisiau, kai esi podkablučnikas "savo vidiniam aš".
 #706202   audrutis
 20 Spa 2017 08:32
pensininkas rašė:Čia dar baisiau, kai esi podkablučnikas "savo vidiniam aš".
Sakai įkalinau save į vidinį kaleimą? :shock: Nu matyt, ne kiekvienas sutvertas būti laisvu :-D Gimęs šliaužioti neskraidysi :-D
 #706203   ramkis
 20 Spa 2017 08:47
Donatelo rašė:Ar Minge ar Kupiskis, busiu bet kur.. tik muset Kupiski jai nieks valtin nepriims, nelabai ir bus ka veikt ten ane?
Audruti, kaip dailiai atsimenu šituos žodžius. Pasirodo, tai buvo tik kaukė, o tikras veidas, podkablučniko ir silpnavalio, pasirodė tik dabar. Tikėjausi, kad bent tu esi tikras vyras, ir jokio, net užslėpto podkablučniko tavyje nėra. Pasirodo klydau 'viarkt Chebra, pas mane atsilaisvino vieta valtyje :ruko
P.S. tu bent podkablučnikas, idėk praviantą kam nors, kad davežtai. Tada gal nuomonė, mano apie tave, kažkiek pasikeis į gerąją pusę :-ug
 #706204   Edosius
 20 Spa 2017 08:56
Turėkit chebra ir smulkių pinigėlių..
Daug maž paskaičiavau - 1 žmogui 2 paroms už lovą (24) + bendrai pirtis (4) + salė (3) - viso 31 eur, aišku jei visi susirinks. Na bet kokiu atveju turėkit ""metalo" prie savęs.
 #706207   ramkis
 20 Spa 2017 09:08
Edosius rašė:Turėkit chebra ir smulkių pinigėlių..
Daug maž paskaičiavau - 1 žmogui 2 paroms už lovą (24) + bendrai pirtis (4) + salė (3) - viso 31 eur, aišku jei visi susirinks. Na bet kokiu atveju turėkit ""metalo" prie savęs.
Edi, tu skaičiuok neskaičiavęs. tuoj liksi tu, aš su vaiku ir Rolu, Vitolis, rukis su madams ir Saudargas :-D Pamiegosim mašinose, arba visi draugiškai pas Vitolių į sodną ir pofig žvejoba :-D Matai, kad anie nuo papų negali nei rankų, nei burnų atitraukt :-D :-D :-D
 #706210   audrutis
 20 Spa 2017 09:27
ramkis rašė:
Donatelo rašė:Ar Minge ar Kupiskis, busiu bet kur.. tik muset Kupiski jai nieks valtin nepriims, nelabai ir bus ka veikt ten ane?
Audruti, kaip dailiai atsimenu šituos žodžius. Pasirodo, tai buvo tik kaukė, o tikras veidas, podkablučniko ir silpnavalio, pasirodė tik dabar. Tikėjausi, kad bent tu esi tikras vyras, ir jokio, net užslėpto podkablučniko tavyje nėra. Pasirodo klydau 'viarkt Chebra, pas mane atsilaisvino vieta valtyje :ruko
P.S. tu bent podkablučnikas, idėk praviantą kam nors, kad davežtai. Tada gal nuomonė, mano apie tave, kažkiek pasikeis į gerąją pusę :-ug
Bliiaat tu svolačiau, aš juk sakiau po pietų pranešiu planus, vieta tavo valtyje dar nelaisva :-ug :-ug :-ug
Jei neturėsiu temperatūros, tikrai judėsiu Kupiškio link. Gerklės skausmą degantis vanduo pagydys, energijos ir kraujo iš jūsų visų pagersiu :-D :-D :-D
 #706220   ramkis
 20 Spa 2017 10:21
audrutis rašė:
Bliiaat tu svolačiau, aš juk sakiau po pietų pranešiu planus, vieta tavo valtyje dar nelaisva :-ug :-ug :-ug
Jei neturėsiu temperatūros, tikrai judėsiu Kupiškio link. Gerklės skausmą degantis vanduo pagydys, energijos ir kraujo iš jūsų visų pagersiu :-D :-D :-D
Nežinau ką tu nori tuom įrodyti. Pripažink, kad esi toks ir ne kitoks ir palengvės ant dūšios :-D :-D :-D Doncė pvz pripažino, anas net nebanto neigti ar kažkaip kitaip teisintis, tyli. Tyli - vadinasi toks ans ir yr. Nekalbu jau apie Mėmeliškius, pas anuos jau pagal gyvenamąją teritoriją užkoduota, kad anie tokie :-D :-D :-D
 #706222   audrutis
 20 Spa 2017 10:28
Prisipažįstu, pavargau tai slėpt, tokia našta man per didelė ir noriu nusimest ją, išsilaisvint. Taip, aš toks, aš padkablučnikas, dar biškį merga, dar šiek tiek mane vyrai traukia. Visko manyje yra, visko po truputį :-D :-D :-D
 #706226   ramkis
 20 Spa 2017 10:48
audrutis rašė:Prisipažįstu, pavargau tai slėpt, tokia našta man per didelė ir noriu nusimest ją, išsilaisvint. Taip, aš toks, aš padkablučnikas, dar biškį merga, dar šiek tiek mane vyrai traukia. Visko manyje yra, visko po truputį :-D :-D :-D
Psio, vat tiek ir tereikėjo :-D Palengvėjo? Daba užsakysiu, kad iždroštų draugelis skul[tūrą visiem padkablūčnykam, ir ant ano puikuosis tavo fizionomija. Padarys iš ąžuolo, o pagrindines dalis, paprašysiu, kad padarytu iš juodalksnio :-D :-D :-D
 #706233   Saugirdas
 20 Spa 2017 11:41
Mane jau pakrovė ir man jau pakrovė ir atveža. Kažkoks keistas jausmas, kad kažką pamiršau.
 #706234   Saugirdas
 20 Spa 2017 11:43
Aj, prisiminiau, Audruti, Tu padkablučnikas!!!
 #706236   ramkis
 20 Spa 2017 12:11
Saugirdas rašė:Aj, prisiminiau, Audruti, Tu padkablučnikas!!!
Nu joooo,Audruti,nejau tu nusiritai iki Vovočkos ir kitų asmenų lygio. Nejau nemesi pirštinės veidan Saudargui? Nejau nuleisi tai? Nejau nuleisi? :lol:
 #706243   ramkis
 20 Spa 2017 12:55
audrutis rašė:Beje, kraunuosi daiktus....
Tavo akcijos stipriai šovė į viršų :grin: Prie to pačio galėsi ir Saudargui paskaitąvpravest. Apie pagarbą,apie savailaikius ir nelabai juokelius, ir šiaip apie gyvenimo druską :cool:
 #706245   pensininkas
 20 Spa 2017 13:03
audrutis rašė:Beje, kraunuosi daiktus....
Tai ir kaune nepatiko gyvent? Kur dabar? Gal salcininkuose sulauktum demesio?
 #706247   ramkis
 20 Spa 2017 13:23
Šalčininkuos gal nelabai,bet vat N.Akmenėj manau 100% pasisekimas :lol:
 #706313   Wytux
 21 Spa 2017 19:32
Nu va, visiems po peliaka isseis :-D
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė