Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Meet'ai, bendros žūklės, kiti renginiai
 #177507   mende
 10 Kov 2010 09:51
kamstis rašė::shock: :roll: O ,tai kas nesigavo :roll:
nepatikimai man ji atrodo :mėlynvarla seip sendien risiu dar viena arba dvi bet gedasai buk celoviekas prigriepk del mane kokia viena sistema jei mano pasirodys niekam vertos :oops: :evil:
ps tai kiek supratau visa sistema ant 0.12 risasi :roll:
 #177513   Gedasas
 10 Kov 2010 10:06
mende rašė: ps tai kiek supratau visa sistema ant 0.12 risasi :roll:
gali rist ir ant 0,14 valo.... man siandien reikia surist 5 sistemas :-D visa vakara mezgimu uzsiimsiu, jei spesiu , surisiu kelias atsargai
 #177639   Bratka
 10 Kov 2010 18:43
Dar patarimas vaziuojantiems rytoj rykliu gaudyt,rites galit vasarines su didesniais bugneliais detis ir pintuka plona,nes salcio nebus,o is gylio su didesne ritele greiciau istrauksit ;uolrait
 #177645   Gedasas
 10 Kov 2010 18:50
Bratka rašė: o is gylio su didesne ritele greiciau istrauksit ;uolrait
vasarine tinka, kai spiningelis ilgas ir didysis ziedelis priklijuotas kuo toliau nuo rites, nes jei ziedas arti rites tai sukant vala vibracine liga galima susirgt :lol:
 #177737   stirlic
 11 Kov 2010 17:16
nuva blin as astunta atvaziavau ir tuscia ,as buvau asvejoi vakar 20stuku siandie 11,buva zmones atlekia nuo baluosa sake tris tik pagava dviese ,siandie iki 13 val.pasedejom saulei ikepem ai...
 #177775   Bratka
 11 Kov 2010 20:27
Nu va ka tik is Baluoso,kibo visa diena po truputi,bet labai daug tusciu pakirtimu,taip,kad laimikiu gausa pasigirti negalim.Smagiai pasisedejom,pasiplepejom susipazinau su keliais tribunieciais,zodziu gerai praleidau laika ''plot .Gedasas gryzes turetu imest nuotrauku.
 #177813   Gedasas
 11 Kov 2010 22:18
stirlic rašė:nuva blin as astunta atvaziavau ir tuscia ,as buvau asvejoi vakar 20stuku siandie 11,buva zmones atlekia nuo baluosa sake tris tik pagava dviese ,siandie iki 13 val.pasedejom saulei ikepem ai...
man apie astunta neskambinai ? nes praleista skambuti pamaciau tik per pietus
 #177822   Gedasas
 11 Kov 2010 23:01
Ataskaita ::hai-bai :-D
rankos dar kvepia agurkais ''plot
hebros susirinko net 17 stintautoju :gutgut trumpai aptare nusprendem jamt Baluoso taip vadinama II zemes ukio bendrove :lol: ten privaziavimas prie pat kranto ir i zvejybos vieta eit net 150 m :!: :-D gylis ten vidutiniskai buvo 34 m.
Susimetem trimetrines sistemas i gylius ir pradejom laukt kibimo... neuzilgo Mende jame pirmaja savo zvejybos istorijoje stintele, po to Saulazuve ::hai-bai , po to visi jau po biski pradejo traukt stinteles... Tiesa... buvo prisitrojines 18-tas musu dalyvis :lol: toks visas baltas , plunksnuotas ir su dideliais lastais :-D Pajaute kad chebra sedi rimta ir gera, ir jo nenuskriaus, tai uz tai gavo nemaza porcija duonos, per pietus iskleide savo spranus ir kaip boingas nuskrido link upelio ::hai-bai
Rytinio kibimo praktiskai nematem , kimbaliojo po biski, artejant pietums nusprendem uzkurt ugniakura :lol: jam isikurus pasikepem saslykiuku, uzgerem kad slidziau nuetu ir dalis liaudies nuejo zvejot eseriuku. Kadangi pries pietus pirmas ir razviteke isejes Kamstukas jau jame kelis eseriukus, tai baisiai cekava rupejo ir mums... kadangi agurkai kimbaliojo, bet iiiiitin silpnai.
Uzkande ir pasistiprine nuvarem eseriu kirkyc... bet graitai gryzom atgal, vienas kitas pagavo, bet dydziai ir kiekis nevertas buvo liko gaisimui... geriau verta buvo ieskot stintu...
Apie povakare visi su isganymu dairesi i skaiscia saule (ne i mano ... o i dangu :-D ) ir lauke vakarinio kliovo...
Apie puse penkiu pradejo rodytis pirmi pozymiai artejancio kliovo :ruko
Prasidejo jis taip nezymiai , bet zoro nebuvo.... kibo visiems daug maz po biski, kas pagavo daugiau, kas maziau, bet stinta ir ne viena mate visi...
Noriu pabrezt , kad oras buvo fantastiskas ;-var-var. , kompanija nuostabi :/brazasista :/brazasista :/brazasista zvejyba buvo antrame plane... svarbiausia procesas :/brazasista
Imetu kelis vaizdzialius :[anuol :/brazasista ;-var-var. http://picasaweb.google.lt/gedas.999999 ... na20100311#
 #177830   stirlic
 12 Kov 2010 08:06
jo skambinau nes as jau trecia diena ten salia prie bebrusu buvau interneto nebuvo ,kiek pamenu ant astuoniu lygtais taret pavelavau nieka tokia,vakare pazystamas skambino kuris pabuvo aisete lyg vakaro ,tai sake po piet gerai kiba po 60 stukyciu prigliaude
 #177843   kamstis
 12 Kov 2010 11:01
Senai, neturejau,tokios fainos zvejybos.Oras geras,kompanija puiki.
Aciu Gedasui ,uz gerai suorganizuota zvejyba :/brazasista
O ir rankos agurkeliais kvepejo :grin:
Kazko galva skauda :roll: Gal nuo gryno oro,ar nuo saslyku :roll:
Viskas buvo super :gutgut
 #177867   Gintasas1
 12 Kov 2010 14:50
Kamsti svrbiausia "reikia drauga turet, reikia drauga mylet" :-D
Jo, pasisedejom fantastiskai ;-var-var. kompanija buvo liuks :/brazasista, kad ir mazokai kibo , bet oras, kompanija, fukso patirtis ir "reikia drauga turet" viska atpirko. Laukiu nesulaukiu vel kada ant ledo , ezeriniu stintu gaudyti. Pasirodo ir nereikia iki kursmariu trenktis, galima ir cia pagaut :-D
Zodziu aciu visiems uz kompanija :/brazasista Gedasui uz organizacija, Kamsciui uz "drauga turet" dievui uz ora fantastini :[anuol , gulbei uz kompanija ir visiems kurie buvo :/brazasista
Iki kitu kartu :/braj;
 #177928   Skridžas
 12 Kov 2010 22:32
Gintasas rašė:Kamsti svrbiausia "reikia drauga turet, reikia drauga mylet" :-D
Jo, pasisedejom fantastiskai ;-var-var. kompanija buvo liuks :/brazasista, kad ir mazokai kibo , bet oras, kompanija, fukso patirtis ir "reikia drauga turet" viska atpirko. Laukiu nesulaukiu vel kada ant ledo , ezeriniu stintu gaudyti. Pasirodo ir nereikia iki kursmariu trenktis, galima ir cia pagaut :-D
Zodziu aciu visiems uz kompanija :/brazasista Gedasui uz organizacija, Kamsciui uz "drauga turet" dievui uz ora fantastini :[anuol , gulbei uz kompanija ir visiems kurie buvo :/brazasista
Iki kitu kartu :/braj;

Kai aš tave ant Baluoša buvau nesivežęs kažkodėl tokiu atsiliepimu nebuvo :liež-uvis
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė