Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Meet'ai, bendros žūklės, kiti renginiai
 #201487   Rukis
 02 Bir 2010 16:27
Sveiki,ka tik paziurejau meeto foto ir paskaiciau Edosiaus apzvalga ;-) Apturejot gera laika,saunuoliai,gaila,kad neteko paciam sudalyvaut,bet gal ne paskutinius metus gyvenam,tikiuosi susimatysim dar visi,dar karta-saunuoliai,didelis darbas nuveiktas organizaciniu klausimu ir siaip,matosi,atmosfera buvo neeiline,viezo-liuks ;-var-var. P.S. slipsu senoliam niekas nenutampe? :grin:
 #201732   Vaidis
 03 Bir 2010 19:29
Kuzmičius rašė:
Airis rašė:turejom ir go-go sokejelius
http://www.youtube.com/watch?v=_8MnmeqAgGg
Žiūr go-go šokelėlos pasyrodymas Jums visai nepatiko :cry:
Patiko patiko, tik tas Senelis berazumis viską sugadino '''bum pamatė, kad šokėjėlei šūksniai ir aplodismentai skrieja, tai ir ans ant scenos užsiropštė :evil: mažai jam dėmesio matai :-ug
 #202881   blight
 09 Bir 2010 16:30
Nu ir nafig... Šiųmetinis mytas pasirodo gan brangiai man atsiėjo :babkės: ... Taip durnai užlipau ant grėblio... žioplys, bet ką jau dabar, prisipažinsiu... Parėjo šiandien sąskaita už :,mob. - virš 100lt. Man akys ant kaktos :shock: :/nu/n/x Bandau atsekt galus, pasirodo Atmatoj telefas prisikonektino prie rusyno tinklo (persidėjau kortelę į žvejybinį telefą, o ten net į galva nešovė pažiūrėt, kad nustatyta „automatinė tinklo paieška“)... O ir prisijungęs rašė irgi tą patį Tele2 tai man net įtarimo nebuvo... Tai vat per tą savaitgalį 11min = 52lt '''bum :-ug . Kaip už žioplumą tai jau tikrai daug, bet kai sako bus pamoka [oj-me: ... O kam dabar pasiguosi, belieka tik sumokėt :wh.flag: ...
 #202885   Bratka
 09 Bir 2010 17:08
blight rašė:Nu ir nafig... Šiųmetinis mytas pasirodo gan brangiai man atsiėjo :babkės: ... Taip durnai užlipau ant grėblio... žioplys, bet ką jau dabar, prisipažinsiu... Parėjo šiandien sąskaita už :,mob. - virš 100lt. Man akys ant kaktos :shock: :/nu/n/x Bandau atsekt galus, pasirodo Atmatoj telefas prisikonektino prie rusyno tinklo (persidėjau kortelę į žvejybinį telefą, o ten net į galva nešovė pažiūrėt, kad nustatyta „automatinė tinklo paieška“)... O ir prisijungęs rašė irgi tą patį Tele2 tai man net įtarimo nebuvo... Tai vat per tą savaitgalį 11min = 52lt '''bum :-ug . Kaip už žioplumą tai jau tikrai daug, bet kai sako bus pamoka [oj-me: ... O kam dabar pasiguosi, belieka tik sumokėt :wh.flag: ...
Blight,kreipkis i savo paslaugu tiekeja,siek tiek susvelnins tavo bausme :twisted: .As vegeliaujant taip pat buvau prasnekejes 230lt. gavau saskaita isiziojau :-D Veliau viska isiaiskinau nuvykes i paslaugu tiekejo bustine,parasiau paaiskinima kas kaip ,veliau buvau maloniai nustebintas,kai suma padalino pusiau :grin:
 #202892   blight
 09 Bir 2010 17:46
Bratka rašė:Blight,kreipkis i savo paslaugu tiekeja,siek tiek susvelnins tavo bausme :twisted:
Jau kreipiaus, iš pradžių maloniai sakė bandys pagelbėt, bet paskui perskambino sako deja teks viską apsimokėt :roll:
Matomai operatoriams čia neblogas biznis iš žvejų gaunas :roll:
 #202922   Edosius
 09 Bir 2010 20:27
Man tai aktualiau - kur daugiau foto :?: Juk ne tik vienas bachuras fotkino... Vitoli, Airi, gelmės ir dar manau fotkino daugiau.. Davai foto, arba bent jau i gmaila zvejotribunos :ruko
 #203009   gelmės
 10 Bir 2010 12:12
Foto daugiau turi Ramaz. Jo žmonikė pitigrafavo. Sakė, kai su laiku susitvarkys, tai indės.
Ir dar. Man achvatna labai :roll: , kokis žmogis, kai nešė rastus fakelui, labai nukentėjo nuo skruzdžių. :lol: Niko nepamenu. :e:e
 #203035   RamaZ
 10 Bir 2010 13:50
Kapitonų rungtis
Varžybų teisėjas (viduryje) ir "Senolių" bei "Jaunėlių" kapitonai
Paveikslėlis
"Jaunėlių" vadas Paveikslėlis
"Senolių" viršininkas Paveikslėlis
atkreipkit dėmesį, kaip "Jaunėlių" vadas žvilgsniu bando "pasunkinti" kibirą, kurį laiko "Senolių" viršininkas ;-) :lol:
 #203047   RamaZ
 10 Bir 2010 14:35
Estafetė:
"Senolių" komanda prieš startą (niekas nesijaudina, visi linksmi, matosi, kad užtikrinti svo pergale :cool: )
Paveikslėlis
Abi komandos prieš pat nuaidint signalui "startas!"
Paveikslėlis
Na ką? Pasiruošę? Paveikslėlis
Judam, judam, judam... ''plot
Paveikslėlis Paveikslėlis
Paveikslėlis Paveikslėlis
Varžybos baigtos... Tuojau bus paskelbti nugalėtojai Paveikslėlis
Vieni estafetę stebėjo va taip : Paveikslėlis
O kiti - va šitaip : Paveikslėlis
nežinantiems pasakysiu - ten tarp sirgaliu: keptos stintos, vytinti žiobriai ir visokios kitokios gėrybės ;uolrait . Na ir aišku prie šitų gėrybių labiausiai tinkantys gaivieji gėrimai :roll:
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė