Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Meet'ai, bendros žūklės, kiti renginiai
 #236228   Vaidis
 27 Lap 2010 22:41
Na ką gi, manau jau pats laikas pradėt galvot apie senųjų palydėtuves bičiulių kompanijoj :/brazasista
Taigi prašom, gal kas turi kokių pasiūlymų, pageidavimų, kas, kur, kada?
Aš manau, kad šiam reikalui 2010 12 17 būtų ;uolrait
 #241678   Percas
 18 Gru 2010 10:14
Aciu gerb kolegos uz silta priemima ir uz maloniai praleista laika gaila kad neilgai bet turiningai:) aciu dar kart kita kart gal iseis ir ilgiau pasibut...%... kai mazoji praaugs...

dar kart aciu!

VIVA zvejotribuna!
 #241686   Vaidis
 18 Gru 2010 10:41
Lets ze pary bigin :!: :yaaah! PaveikslėlisPaveikslėlis
Duok Žaibą :!: :-D Paveikslėlis
Vyrai aiškinas kieno gyslos tvirtesnės :lol: Paveikslėlis bet kaip visada - nugali draugystė :/brazasista Paveikslėlis
Cesius aiškin ką su šitais 'bžykais' reik daryt ;-var-var. PaveikslėlisPaveikslėlis
Pirtininkai aušinasi :) Paveikslėlis bet tai kaiiiii tapkės į pirtį :-D Paveikslėlis
Rukis dėkoja Airiui už šiltą priėmimą :cool: Paveikslėlis dėkoju ir Aš ir visi kiti, kurie šventę šventė :che-he:
Aš ir vėl lauksiu sekančio susitikimo, galbūt ten pat, gal būt kitur....svarbu, kad BŪTUMĖM :!: :/brazasista
 #241695   Airis
 18 Gru 2010 11:54
Smagiai pasibuvom :/brazasista
Siryt nuvaziuojam aptvarkyti pirteles ir randame viena is baskerviliu uzrakinta viduje. Kaip jinai prasmuko nepastebeta i vidu-neaisku, bet ka pamateme,tai ojojoj. viskas ,kas buvo like ,suesta, buteliai sudauzyti, siaudines zaliuzes nudraskytos(matyt per langa ziurejo), neiskentus primyziojio i kampus,vienu zodziu -:kiwl
Smagiai visi pasibuvom :koliorava
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė