Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Meet'ai, bendros žūklės, kiti renginiai
 #288576   liorenas
 14 Bir 2011 09:48
A nu greit prisipazinkit pas ka mano granionke nuo Grant's'o atsidure... :-byta: :-D tep galvojau susikomplektuosiu masina normaliai, o ana eme ir pradingo... 'viarkt :-D
P.s. cia sposas... :-D tegu lieka geras prisiminimas nuo gero pasibuvimo... ;uolrait :-D
 #288598   vava
 14 Bir 2011 10:57
dagys rašė:supratau, kad lyg šiol nemačiau fejerverko, kai norisi nugriūt ant šlapios žolės, žiūrėti į dangų ir jaustis dalimi kažko didelio, galingo ir be galo šilto.
patiko?? ''plot
 #288620   gelmės
 14 Bir 2011 12:06
Donatelo rašė:Kazko as cia nesivorantuoju,, visi mate lietu, zaibus, fejerverkus, girdejo griaustinius :roll: :roll: tai gal as ne su Jumis buvau??? :mėlynvarla :mėlynvarla Kodel as nieko nemaciau? :shock:
Taigi tavy per many užbanino per krikštą. Priekyje pasiklubdė. :ruko :/brazasista
Tą tai gal atsimeni. :v-ar Susnervavai i vsio. :tia-tau
Dar radybų atsivežėm veiną indelį šašlų. :mėlynvarla Dungtis buva pakeltas, bet šindieną bandysiu ragauti. Jei ryt neberašysiu, eikit i užuojautas. :[anuol
 #288655   Antas
 14 Bir 2011 13:53
Xrapas rašė:
gelmes rašė:Nebigalim palaikyti. Jau valgyt noriu. :gutgut
Tai ir kepk toj mano "šašlykinėj"...ir mėsą geriau dėk ant grotelių, nes nuo iešmų tiek laiko brandinta jau nuvarvėt gali... :roll: :-D
o dzykai jau laksto?
 #288720   dagys
 14 Bir 2011 16:58
vava rašė:
dagys rašė:supratau, kad lyg šiol nemačiau fejerverko, kai norisi nugriūt ant šlapios žolės, žiūrėti į dangų ir jaustis dalimi kažko didelio, galingo ir be galo šilto.
patiko?? ''plot
geriausiu laiku, geriausioj vietoj, su šauniausia kompanija. ar tik nesikuria dar viena tradicija :?: ;-)
 #288722   dagys
 14 Bir 2011 17:02
Donatelo rašė:Kazko as cia nesivorantuoju,, visi mate lietu, zaibus, fejerverkus, girdejo griaustinius :roll: :roll: tai gal as ne su Jumis buvau??? :mėlynvarla :mėlynvarla Kodel as nieko nemaciau? :shock:
tau Neptūnas kastinginiu kotu atmintį ištrynė, nes krikštijamas jam deramos pagarbos neparodei. Matyt per sekantį meetą vėl krikštys.
 #288906   vyrgaz
 15 Bir 2011 15:28
Reikėjo ne šiukšliarnykuose, o bagažinėse pasikapstyt- tikriausiai pas Xrapą tikrai būtum ir spiną GL ir ritelę padabną atradęs, tik vat su bulvėm tai tikrai neaišku kaip kur..Į kaimą reikėjo ait, bent jau sėklinių pasikast būtai radęs.. :lol:
 #289232   Sokratas
 17 Bir 2011 04:53
na fain pažiūrėti, pačios vartosi, nereik nei piršto pajudint :)

Nors aš ir bedalyvavau, bet vistiek įdomu, tuo lab, kad daug pažįstamų veidų.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė