Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Meet'ai, bendros žūklės, kiti renginiai
 #288416   liorenas
 13 Bir 2011 12:50
Sveiki biciuliai... ::hai-bai na ka, meetas buvo puikus... ;-var-var. neskaitant nusvilusios nugaros ir skaudanciu kaulu, viskas tikrai puiku... ''plot dziugu susitikti su senai matytais, susipazinti su dar nepazinotais... :beer'2 jau pradejau laukt kito meeto... :mėlynvarla :-D baisulinis dekui organizatoriams ir zinoma visai armijai draugu uz puiku savaitgali... ;uolrait :/brazasista nereali kompanija esam, ir manau tokia isliksim dar ilgai....uz JUS... :beer'2
 #288426   vyrgaz
 13 Bir 2011 13:09
Cyma, raikėjo vieną kišeniun įsidėt ir slapta pas mani sietan įlaist, būtau kaip mat pirmą vietą jėmęs.. :roll:
P.S. iš kur pas cymą nauja kepurė? Ar šitaip smarkiai išbluko per dieną?
Paskutinį kartą redagavo 1 vyrgaz. Iš viso redaguota 13 kartus.
 #288432   Agis
 13 Bir 2011 13:23
vyrgaz rašė:A tai kad tose foto jis labai gražus, neturėtų labai bijoti..O vat Agis tai norėtų savo didžiausios žuvies foto pamatyti, bo nes musėt nespėjo įdėmiai įsižiūrėt.. :-D
Kadangi prizas už didžiayusią žuvį visviena atiteko kaip ir dera geriausiam Klaipėdos spiningautojui (buvusiam meete), tai kažkaip jau negaila to veršinio karšio :-D Pats vis Bachūrui alaus su putyte siūliau, tai anas ir ruošėsi fotkinti per ilgai , o toks dyyyydelis karšis nelaukė :-D
 #288438   cyma
 13 Bir 2011 13:32
vyrgaz rašė: P.S. iš kur pas cymą nauja kepurė? Ar šitaip smarkiai išbluko per dieną?
negalėjau aš su išblukusia kepure sėsti vienon valtin su Donce :-D kaip atrodyčiau :roll: :?: tai tam rytui iš Indrės skolinausi... ;-)
 #288439   Donatelo
 13 Bir 2011 13:38
cyma rašė:
vyrgaz rašė: P.S. iš kur pas cymą nauja kepurė? Ar šitaip smarkiai išbluko per dieną?
negalėjau aš su išblukusia kepure sėsti vienon valtin su Donce :-D kaip atrodyčiau :roll: :?: tai tam rytui iš Indrės skolinausi... ;-)
Taip ir sakyk kad tik vakar in vakara puse savo daiktu atradai po pievas ismetytu :grin: :grin:
 #288451   RamaZ
 13 Bir 2011 15:02
Aurimai - perduok padėką savo nuostabiai žmonai - jinai mane išgelbėjo - vienintelė turėjo pincetą, su kuriuo aš žuvies ašaką iš gerklės išsilupau :roll: . Blemba, kai gerai pagalvoji, susitinkam porą sykių per metus, bet.... :/brazasista . Mes dar ne sykį susitiksim ;-var-var.
 #288455   Aurumas
 13 Bir 2011 15:13
RamaZ rašė:Aurimai - perduok padėką savo nuostabiai žmonai - jinai mane išgelbėjo - vienintelė turėjo pincetą, su kuriuo aš žuvies ašaką iš gerklės išsilupau :roll: . Blemba, kai gerai pagalvoji, susitinkam porą sykių per metus, bet.... :/brazasista . Mes dar ne sykį susitiksim ;-var-var.
Būtinai Ramūnai ;-) Kaipgi nepadėsi tokiam šauniam žmogui :/brazasista Aš jau buvau pagatavas ir "žiodytuva" iš spiningavimo kuprinės ištraukti :lol: ;-)
 #288464   kamstis
 13 Bir 2011 15:47
cyma rašė:Nu va, sugrąžinau soncą į realų pasaulį :-D (atidaviau telefoną)
dar kamščiams lauktuvių turiu ;-)
:superšokas Tai ,kad mes, lyg ir nieko nepasigedom :roll:
Siaip, tai sveikata nera pati geriausia,bet po truputi spalvos sugryzta i savo vietas ;-)
 #288473   Kairys
 13 Bir 2011 17:27
Mytukas buvo liuks ;uolrait , dėkui organizatoriams ir mieliems tribūniečiams iš visos Lietuvos;-var-var. Laikas praleistas turiningai: ir pažvejota mažumėlę, ir pabendrauta, su naujais žmonėmis susipažinta, tinklinio kamuolys pagainiotas, alalio pagurkšnota. :v-ar ;uolrait Naktį į sekmadienį į rytą buvo kilę minčių, ar palapinė liks sausa ir savo vietoje, ar koks žaibas nepritrenks, nors, kaip sakoma, kas skirta, nuo to nepabėgsi, bet labiausiai patiko, kad buvo tokių, kurie atsikėlę sakė "o tai ką, naktį žaibavo? ir net griaudėjo? nu geras, nu nieeeeko negirdėjau". :-D :-D Dėkui, chebra, jūs nepakartojami, mes dar susitiksim, mes dar dainuosim, gaudysim žuvį, alų gurkšnosim. :v-ar Žodžiu, iki malonių susitikimų, ir net neabejoju, kad jie bus nepakartojami. :beer'2 ;uolrait ::hai-bai
 #288515   blight
 13 Bir 2011 20:44
Aj tiesa, vos nepamiršau, specialus dėkui myto "winampui" (nežinau kas juo buvo) - muzons grajino nerealus :yaaah! Atsiguliau naktį palapinėm pamiegot, tai blin niekaip negalėjau užmigt - žiū groj "haivei tiu hel", reik paklausyt, žiū vėl geras čmotas, po jo vėl, ir taip visą valandą niekaip neužmigau, kad jį kur šimc "winampų" :-D
 #288524   sonca
 13 Bir 2011 21:04
Ir aš jau atsigaunu po truputį, darbe tai buvo nekas :-D Ačiū cyma, kad telefoną parvežei :/brazasista , o tą mielą angliuką su išsipūtusiom akim tai su mielu noru priglausčiau :ruko anas dar ir alų mėgsta tai manau sutartumėm :v-ar

Ačiū chebryte - jūs nepakartojami
 #288533   dagys
 13 Bir 2011 22:08
sveiki, grįžau su naujom idėjom, daugiau tolerancijos, ir šiaip lyg geresnis (tikiuosi praeis :-D ), supratau, kad lyg šiol nemačiau fejerverko, kai norisi nugriūt ant šlapios žolės, žiūrėti į dangų ir jaustis dalimi kažko didelio, galingo ir be galo šilto. ačiū visiem :/brazasista .
 #288548   bachuras
 13 Bir 2011 23:23
Sveiki prieteliai :/braj; , as berods ka tik ir vel su jumis meete sudalyvavau, kol is 1200 nuotraukyciu su Jusu mielais veideliais :yaaah! :inflovers: !yeee! :mhu :bzz-bla: atrinkau 850 :[anuol . Sandzei vikskas, gana. Kazko labai sunkiai ir nenoriai praeina ta nuostabaus meeto euforija ir drebulys !jablynkst!: . Edosiaus perduotos relikvijos patikimai ir saugiai padetos i seifa. Aciu chebryte kad jus tokie ;-var-var. buvote, esate, i da tikriausiai ne viena karta busite, tokiuose sauniuose renginiuose .Ryt vel filtra jungsiu ir is tu 850 :[anuol liks tai kas bus pateikta ar ketvirtadieni, blogiausiu atveju penktadieni. Norintys 850 versijos rasykit ;-read! ,sugalvosim kaip diskeli i kitus miestus pristatyt. Darbo masinos :-car malasi po vis Lietuvela. :/braj;
 #288563   gelmės
 14 Bir 2011 07:04
Dėl radinių.
Pas many y :
1. Šašlykinė. (su grotelėm. vagono formos.) Atsišaukit kieno.
2.Malkos. ( pusmaišis) Neatiduosiu. :ruko
3. Vienkartinės šakutės ir peilis.(Baltos spalvos) Neažinau ar verta atiduoti. :-D
4. Viena "Minsk" cigaretė. Neatiduosiu. :ruko
5. lyg ir du peiliai. Normalūs. Vieno geležtės galas pajuodes. Bet ne tokie, kur Xrapas aprašė. (Galiu saugoti, tik nežinau kiek laiko )
6.Viena skarbonkytė utenos alaus. (Vakar dar buvo pilna). Nebeišeina atiduoti. 'viarkt
Lyg ir viskas. Dar paklausiu taksisto, gal ten kas liko. ;uolrait
::hai-bai
 #288567   Xrapas
 14 Bir 2011 08:10
gelmes rašė:Dėl radinių... Šašlykinė. (su grotelėm. vagono formos.) Atsišaukit kieno...
Jei tokia apdegus skardinė dėžė- gali būt mano, "improvizacija rūkyklos tema" :lol: .
Pasitaręs su Vitoliu palikau specialiai, gal kokiems poilsiautojams būt susgadinus.
Jei rasi kur pritaikyt- pasilik, jei ne- į šiukšlyną.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė