Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Stinta jūroje, mariose; ežerinės stintos

 #93286   saciokas
 27 Sau 2009 10:53
Dekui dekui Agi, tai va as irgi galvoju, kad geras rusiskas irankis vertas desimties dabartiniu (yra daug isimciu :grin: ) Nu va biskeli paryskejo spalvos, meskereliu tai teks paieskot, o prie progos teks is tamstos perpirkt :grin: del sargelio tai taip ir pas mane, bet vistiek nelabai patinka.

 #93928   Agis
 29 Sau 2009 09:47
Beje mano kibiosios avizeles.Jau trecias sezonas, bet sviecia kaip neseniai pagamintos.Beda ta, kad nezinau kur ju dabar yra.Kai pirkau, sake, kad jos tipo rusiskos :roll: ir beliko jau tik keleta.Nezinau tai sutapimas ar ne, bet jei stveria, tai pasirenka sitas avizeles ir kazkodel tai stvera vos ne iki siknos :lol: Surisu girlianda su keletos rusiu avizelemis, bet pasirenka sita, nesvarbu ji pirmutine ar paskutine.Kai ziuri tamsoje, tai jos skleidziama sviesa kitokio atspalvio negu kitas.Gal tai tik mano ysivaizdavimas, bet esant retesniam kibimui, anos gelbeja mane :roll:
Paveikslėlis

 #93940   saciokas
 29 Sau 2009 10:24
kaip matau jos tvirtinamos kaip paprastos avizeles ane? per skylute ir prie kotelio. Tai uzrisus jinai kabo staciu kampu? Ar ne taip supratau?

 #93959   Agis
 29 Sau 2009 11:41
A visaip pritvirtinu, priklauso nuo to kur risu, vietoje ar namuose, atsileides prie gero apsvietimo uzsimetes akuliorius :lol:

 #93965   kursis
 29 Sau 2009 11:48
Jo tos neblogos kur nuotraukoje, bet pas mane tik vien tokia belikus :(

 #94323   saciokas
 30 Sau 2009 17:49
Taigi mainai ivyko, didelis dekui agiui uz relikvijas ir dekui Doniui uz atvezima. Doniui palikau puse litro dovanu, tai arba keliones metu donis su makaule pasidalins arba siaip kada prie progos. :grin: Dar karta dekui

 #94377   Donis
 30 Sau 2009 20:52
saciokas rašė:Taigi mainai ivyko, didelis dekui agiui uz relikvijas ir dekui Doniui uz atvezima. Doniui palikau puse litro dovanu, tai arba keliones metu donis su makaule pasidalins arba siaip kada prie progos. :grin: Dar karta dekui
Ne :-D ,dovana bus pristatyta Agiui :grin:

 #94387   Airis
 30 Sau 2009 21:27
na dar nepasidalinkikt su...

 #94716   Agis
 02 Vas 2009 09:07
kai pasaulyje yra geru zmoniu, tai ir dovanos atkeliauja tiesiai....i Prieila ant ledo :-D

 #95121   jashas
 03 Vas 2009 14:26
Kiek dabar kainuoja avizeles stintai, 5dieni ruosiuos jau vaziuot o neturiu nei vienos, arba gal galima vietoj avizeles naudot paprasta kabliuka uzdejus ant jo fosforini rutuliuka?

 #95127   Agis
 03 Vas 2009 14:47
Kazkur nuo pusantro iki dvieju su puse lito, cia priklauso nuo avizeles modelio ir parduotuves antkainio.Pigiausios tai kiek maciau pas Algirda, modeliu didziausia gausa praeita savaite buvo prie Skibales.

 #95128   jashas
 03 Vas 2009 14:56
Agis rašė:Kazkur nuo pusantro iki dvieju su puse lito, cia priklauso nuo avizeles modelio ir parduotuves antkainio.Pigiausios tai kiek maciau pas Algirda, modeliu didziausia gausa praeita savaite buvo prie Skibales.
O cia tas pas Algirda, cia ta kur bangu gatvej yra? :roll:

 #95131   Agis
 03 Vas 2009 15:15
Parasiau privatas, kad nebuciau apkaltintas reklamos darymu ;-)

 #95132   saniokas
 03 Vas 2009 15:39
Kiek avizieliu naudojat vienai sistemeliai? As max 5.

 #95134   Edosius
 03 Vas 2009 15:51
saniokas rašė:Kiek avizieliu naudojat vienai sistemeliai? As max 5.
Aš lygiai penkias, nesu dar bandes su daugiau ;-)

 #95135   saniokas
 03 Vas 2009 15:54
karta buvo bandyta 6, tai nakti pizia buvo, diena gal nieko.
reikia vilniuje paziureti nauju, nes is atsargu nieko nera :shock:

 #95139   Agis
 03 Vas 2009 16:09
saniokas rašė:Kiek avizieliu naudojat vienai sistemeliai? As max 5.
Tris, nes istraukus zuvy reikia pakelti, kad avizeles su porcijomis neprisaltu prie ledo ir nereiketu ju vel kabinti is naujo.Su trimis avizelemis 25-30 cm atstume tai pavyksta padaryti gana lengavai, nes kai laikai rankas tokiame aukstyje, kad anos nesiektu ledo, tai ir atkabinti patogu.

 #95143   saniokas
 03 Vas 2009 16:21
reikes su 3 irgi pabandyti, kad tik kibtu :lol:

 #95146   Edosius
 03 Vas 2009 16:35
Bliacha biški netaip parašiau.. :oops: Pas mane 4 avižėlės, penktas švinukas apačioje ;-)

 #95201   Agis
 04 Vas 2009 01:23
Kai girlianda surista su karabinu viename gale ir su suktuku kitame, tai jeigu nesalta, jas visada galima sudurti ir automatiskai gausis ilgesne, atsegsi, gausis trumpesne, paprasta ir patogu.

 #95209   denix
 04 Vas 2009 08:31
Agis rašė:Kai girlianda surista su karabinu viename gale ir su suktuku kitame, tai jeigu nesalta, jas visada galima sudurti ir automatiskai gausis ilgesne, atsegsi, gausis trumpesne, paprasta ir patogu.
jo as ir taip darau,reikalui esant galima greit keist sistemeles :grin:

 #96806   Skersnukis
 12 Vas 2009 16:57
Klausyk Agi ar nebusi cia apgaves visu su tom avizelem paciom kibiausiom? :grin:
Kai idejai nuotrauka specialiai ieskojau ir uztikau vienoje parduotuveje tai nusipirkau keleta pabandymui. Dviese buvom isstate 6 meskeres vienoje eileje ant vidurines meskeres buvau surises tas avizeles kas 30cm tai net pats nusistebejau kad diena ant situ avizeliu sulaukiau maziausiai kibimu :shock: , galvojau jos savo dar parodys sutemus, bet ir sutemus kibo kazdkodel ant ju prasciausiai. Nors pabreziu kad meskere buvo vidurine o kibo ant krastiniu meskeriu ir ant salia esanciu.

Diena daugiausiai kibo ant metaliniu su folija be fosforo ir ant mazesniu fosforiniu avizeliu.
Apie vakara sunku kazka pasakyti nes kibo labai silpnai bet aisku fosforas jau dirbo geriau.

Nezinau cia sutapimas ar dar kazkas bet man buvo butent taip :)

 #96844   Edosius
 12 Vas 2009 21:30
:lol: Nu duodi skersnuki ;-) Jei Agis būtų visagalis ir pasakytų ant ko kimba ir dar ant kokios meškeres (viduriniosios ar kraštinės) tai nafik tada šimtai stintinių mormų (dideliu plastamisnių marmyškių :-D ). Atsitiktinumas, ir ne kitaip :!: Agis pasidalino savo patirtim kas jam labiau pasiteisibo, o daba tu rėžk kas tavo nuomone geriau ;-)

 #96858   Agis
 13 Vas 2009 00:21
Skersnuki, parasyk kur pirkai, jeigu tokios pacios.As pabandysiu kaip nors dasipirkti tu nekibiu, man tinka ir nekibios :-D
Skersnuki, zinai pagrindine musellininku taisykle : svarbiausia tiketi masalu ;-)
Beje zmones ir ant strimeliniu sistemu gaudo, ir pagauna ;-) , o gal pagauna todel kad gaudo, o nelaukia kol uzkibs :lol:

 #96932   Skersnukis
 13 Vas 2009 12:15
Agi, jeigu man tos avizeles nebutu patike as nebuciau ju pirkes :)
Pirkau Vilniuje buvo likusios tik 7 tad ir paemiau visas.
Zinau kaip buna su tais kibiais ir nekibiais masalais todel po vienos zukles niekada nenurasau jokiu masalu. Taip pat ir su sitom avizelem nesitikejau stebuklo (kaip cia Edosius bando teigti :grin: ) bet faktas kad ta diena toje vietoje ant ju kibo prasciau nei ant kitu mano turetu avizeliu :)
O jeigu bandyti teoriskai paaiskinti tai man atrodo irgi viskas aisku - ta diena stintos nebuvo aktyvios todel mieliaus rinkosi mazesnes avizeles, jeigu butu aktyvios tuomet gal mieliau griebtu tas didesnes ir ryskesnes.

 #96960   Agis
 13 Vas 2009 14:49
Tikesimes, kad ateis diena, kai jos "pramus" ir tau ;-)

 #96990   Skersnukis
 13 Vas 2009 15:52
Pamatysim :grin:

 #97348   saciokas
 16 Vas 2009 21:57
Kogero "klaipedski" isjuoks ir pan., bet po paskutines zvejybos susidare kazkokia nuomone. Rytiniam ir vakariniam kliovui nieko ispudingo nereikia eini ir gaudai. Sioks toks sistemeliu parinkimas ir jus gerama kelyje. Jokiu 5 kabliuku. Nesamone. Pacio suristos sistemeles pacios geriausios. Mano ristos 0.2 mm. trys kabliukai. kaip kazkada minejo eLPi ar kazkas gerai suveikia mazas apskritimukas prilituotas prie kabliuko kotelio. Is vienos puses bordo is kitos balta su raudonu tasku. Derinukas is situ ir kitu smulkiu avizeliu tikrai pasiteisino. Su prilituotu lapeliu fosforine "aviza". Kitas pastebejimas diena pagaunama tik ant smulkiu sistemeliu. Kiekvienas turi tureti "balalaika" su sunkia avizele apacioje ir "veidroduku" ant trumpo pavadelio. Dar mintis pasidaryt super smulkia sistemle totaliai nekibai su 3 veidrodukais. ir palaipsniui temstant didint fosforo kieki ant kabliuku. Dar pasikartosiu kai kimba tai po...fik kokia sistemele. Turejom kruva laiko tai isbandem dar absudiskesniu variantu. Skamdinom eketese sausa krauja, mike nuskandino netgi karpio galva. :grin: Kazkokiu budu reikia dar i zvejyba nusivesti siupeli, nes pasale ledo gabaliukai trumpina gyvenima kai valas mirtinai stringa tarp ju. Turi keltis eiti paskui val atkabineti, o pirstai nuo to nesyla :grin:. kad ir kaip stengiesi nepilti ledoksniu pries ekete is kazkur ju vistiek atsiranda. tai tiek sacioko apmastymu.

 #99723   sonca
 25 Vas 2009 21:03
Agi ar išbandei sistemėles be pavadėlių :?: Jei taip tai ar pasiteisino :?: Ar geriau nebandyt taip gaudyt :?:

 #152514   Kuzmičius
 15 Lap 2009 18:49
Alvydas rašė:Man pirmoje vietoje fosforines avizeles,po to girliada su pavadeliais,trecioje vietoje masalai,ir t t. :)
Ar testi toliau :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė