Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Masalai salačiams; žūklės vietos, ypatumai, taktika
 #594791   Fantastas
 22 Spa 2014 21:31
Tik kad nepigios. Pernai jas atradau tai ilga laika Kaune neimanoma buvo gauti, nes gamykloj presas pasak pardaveju buvo sugedes
 #594794   Vitalijus.R
 22 Spa 2014 21:43
As daznai vingio parke zvejoju,tai pastoviai sutikinejau seni viena.jis rode man savo blizge salaciams-vamzdis gal 1cm duametras kampu apipjautas is dveju pusiu ilgis gal 6cm.letai traukiant uskila i pavirsiu.tai jis tik ant jos ir zvejoja.
 #594807   Ramekas
 22 Spa 2014 23:44
Yra daugybe masalu, sukres, blizges, vobleriai ir tt. Kiekvienas atsirenka tai, kas jam geriausia. kaip ir kiekvienam zvejybos stiliui, cia irgi ne isimtis.
 #595091   musė
 24 Spa 2014 17:43
Kaip sakot, ar verta dar šį savaitgalį kokį salačioką iš duobės bandyt iškrapštyt? Turiu omeny ar dar pagaunat kas nors ar tik kaip sakant "teoriniai šansai"....
 #595103   TheStyl
 24 Spa 2014 18:28
Nepabandes nesuzinosi :) negaudysi nepagausi :) ryt pirma karta persikelsiu i nemuna zvejot, nes Neris uzdaryta, ten kur as gaudau, tuo paciu nori paziuresi upiu teva Nemuna :)
 #595115   Ramekas
 24 Spa 2014 19:44
musė rašė:Kaip sakot, ar verta dar šį savaitgalį kokį salačioką iš duobės bandyt iškrapštyt? Turiu omeny ar dar pagaunat kas nors ar tik kaip sakant "teoriniai šansai"....
Kimba ir dar kibs. Vakar du pagavau
 #626816   BroniusM
 17 Geg 2015 16:08
PelkiuSenis rašė:Nu ka, draudimas baigesi, gal kas jau bandet? :)
Vakar braidžiau šapalo ieškodamas, tai sutikau vieną murzių, turėjo tokį apie 2kg į maišą susikišęs, sakė, kad ant musės lervos paėmė, nelabai kažkaip tikėjosi, bet su pludę gaudė ir daugiau jokių meškerių nemačiau, tai gal... :), ir dar vieną prie Viliampolės tilto spiningistą sutikau, tai jau valė prie vandens, nu iš akies gal ir legalus... Sakė ant mepso paimė, sakau ko nepaleidai, gi neskanus tas šalvis, sako pirmas šalvis, tai reik paragaut, pačiam įsitikint... Nu žodžiu, standartinis slabodianskis... :), veiksmas čia Neryj ties Kaunu.
 #626843   Ramekas
 17 Geg 2015 19:48
BroniusM rašė:
PelkiuSenis rašė:Nu ka, draudimas baigesi, gal kas jau bandet? :)
Vakar braidžiau šapalo ieškodamas, tai sutikau vieną murzių, turėjo tokį apie 2kg į maišą susikišęs, sakė, kad ant musės lervos paėmė, nelabai kažkaip tikėjosi, bet su pludę gaudė ir daugiau jokių meškerių nemačiau, tai gal... :), ir dar vieną prie Viliampolės tilto spiningistą sutikau, tai jau valė prie vandens, nu iš akies gal ir legalus... Sakė ant mepso paimė, sakau ko nepaleidai, gi neskanus tas šalvis, sako pirmas šalvis, tai reik paragaut, pačiam įsitikint... Nu žodžiu, standartinis slabodianskis... :), veiksmas čia Neryj ties Kaunu.
Pazystamas Nemune karsius gaudydamas ant perlines kruopos 3kg pagavo pries 4 dienas. Reti varijantai, bet buna stebuklu.
Kodel paleist man paaiskink, jei zmogus megsta zuvi labiau nei mesa ar kita maista? Man tai juokas ima is tokiu klausimu "kodel nepaleidai" :-D Cia gi ne tavo reikalas, kodel jis nepaleido :shock:
 #626852   BroniusM
 17 Geg 2015 20:20
Ramekas rašė:
BroniusM rašė:
PelkiuSenis rašė:Nu ka, draudimas baigesi, gal kas jau bandet? :)
Vakar braidžiau šapalo ieškodamas, tai sutikau vieną murzių, turėjo tokį apie 2kg į maišą susikišęs, sakė, kad ant musės lervos paėmė, nelabai kažkaip tikėjosi, bet su pludę gaudė ir daugiau jokių meškerių nemačiau, tai gal... :), ir dar vieną prie Viliampolės tilto spiningistą sutikau, tai jau valė prie vandens, nu iš akies gal ir legalus... Sakė ant mepso paimė, sakau ko nepaleidai, gi neskanus tas šalvis, sako pirmas šalvis, tai reik paragaut, pačiam įsitikint... Nu žodžiu, standartinis slabodianskis... :), veiksmas čia Neryj ties Kaunu.
Pazystamas Nemune karsius gaudydamas ant perlines kruopos 3kg pagavo pries 4 dienas. Reti varijantai, bet buna stebuklu.
Kodel paleist man paaiskink, jei zmogus megsta zuvi labiau nei mesa ar kita maista? Man tai juokas ima is tokiu klausimu "kodel nepaleidai" :-D Cia gi ne tavo reikalas, kodel jis nepaleido :shock:

Todėl, kad kaip ir rašiau iš akies gal ir legalus, bet kai galva nupjauta, tai tikrai nebepamatuosi :))), nes realiai toks nedidckas , tai tokius kaip ir paleidinėt reiktų :), ne viską ir aš paleidžiu, bet dažniausiai :)
 #628671   blight
 01 Bir 2015 14:14
Aš tai pasiėmiau pasunkintą Rigge 78S Hunted salačiam, neatsilaikiau žiūrėdamas... :roll: tikiuos salačiai irgi neatsilaikys :-D
 #628795   aurimas22
 02 Bir 2015 18:47
Sveiki,noreciau pradeti rimciau salaciu zvejyba.Nes jau pas mus ventoi gerai varineja jie.Esu pagaves viena 0,5kg bet sia tik sekme.Kokios blizges jums pasiteisinusios yra arba siais metais ant ju gerai kala.:).Ir galite papasakoti apie blizges kurios labiau tinka salaciam.Zvejosiu dazniausiai ventos upeje.
 #631063   prozakas
 26 Bir 2015 09:27
Aš irgi ne ekspertas, mačiau kieti vyrai tikrai rimčiau juos gaudo. Kai aš noriu greito rezultato renkuosi išėjimus iš greitos srovės, ten kur pagrindinė srovė nueina su puta, o gretimais stovi vos tekantis vanduo, tiesiog meti į srovę ir neskubėdamas trauki, gylis nelabai svarbu. Dažniausiai gaudau vobleriais, bet nespjaunu ir į blizgutes, mano pastebėjimas (manau tikrai ne atradimas :) ) kad ant blizgių geriau ima kai pravedinėji su pauzėmis, vobleriams kažkaip ypatingos sistemos neturiu standartinis upinis pravedimas... Be to salatis mėgsta ir už akmenų pastovėti, tik kad akmuo turi būti atitinkamas :) Žinoma, gaudant rudenį viskas keičiasi...
 #631429   Sokratas
 01 Lie 2015 10:07
Puiki žuvytė.

Negi Salmo Hornet gali panerti į 12 m gylį?
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė