Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Vietos, ypatumai, masalai

 #32546   Edosius
 28 Geg 2007 11:50
cesius rašė:Davai hebra rasykit kas nors apie starkius, negi niekas ju nepasiilgo :roll:
Starkiai dar ant lizdu, pavieniai kibimai.. Jei randi duobike gali ir 3 pagauti per valanda, o gali ir visa diena svaidyti rezultate absoliutus 0.. Manau tikrasis kibimas prasides uz 1-2 savaiciu.

 #33052   spiridonas
 05 Bir 2007 15:11
girdejau , kad rimciau jau pagauna prie "kiaules nugaros", vakar buvau nulekes paziureti tai vakare tikrai ganetinai daug valciu.... :roll: , gal kas po darbo koki vakara susigundytu padeti man mano SUZI istumti i vandeni?

 #33054   Edosius
 05 Bir 2007 16:43
spiridonas rašė:girdejau , kad rimciau jau pagauna prie "kiaules nugaros", vakar buvau nulekes paziureti tai vakare tikrai ganetinai daug valciu.... :roll: , gal kas po darbo koki vakara susigundytu padeti man mano SUZI istumti i vandeni?
Ech kad as buciau is Klaipedos... Valties neistrauktume is vandens Spiridonai! ;-)

 #33055   baniusa333
 05 Bir 2007 17:36
spiridonai kas tas suzi kateriux valtis :?:

 #33085   Edosius
 06 Bir 2007 08:23
baniusa333 rašė:spiridonai kas tas suzi kateriux valtis :?:
SUZUMAR valtis...

 #33089   cesius
 06 Bir 2007 09:25
Penktadienio vakara varom su chebra y skirvyte ant starku ''plot , pameginsim prisnekinti nors viena imama, sako kad kimba vien shuniukai dar melyni , sedintys ant lizdu.

 #33091   Edosius
 06 Bir 2007 09:30
Sestadieni i Atmata varau.. :-car Paziuresim kaip seksis suvilioti koki starkioka !-kliovas-!

 #33130   spiridonas
 07 Bir 2007 09:06
vakar meginau ties kiaules nugara. pasiskambinejes ir nerades kompanjono nutariau ismeginti vienas jegas ir paziureti ar iseis vienam su 3,20 m valtim ir 4 a.g. varikliu , susikomplektuoti ir issiruosti i zvejyba.
valti su varikliu i golfa sukisu nesunkiai, atvarau prie vandens ir viska issikraunu. Vienas gryzes zvejys papasakojo kad kabinejasi starkiai, tad nieko nelaukes renku valties dugna ir puciu pacia valti, sis procesas jau iprastas todel problemu nebuvo. Kadangi jau is karto buvau numates kad valti tempsiu i vandeni tai ja prisipuciau ant pakankamai smelingo kranto, ir visai salia kranto. Kylio is pradziu nepuciau prisipuciau ant vandens. valti itempiau nesunkiai, taciau jei tai butu akmeningas krantas valties galo dugnas gerai pasitarkuotu, su dugnu valties iskelti neiseina vienam niekaip. Varikli taip pat prikabinu be problemu. Po keletos minuciu jau iseinu i mariu platybes. vienas kai plaukiodavau tai sededamas gale niekada neiseidavau i glica. bet si karta sudejau daiktus visus i prieki, uzlauziau variklio droseri iki max. ir pats po truputi perejau i valties prieki, iskarto pasisuto kaip variklis "atgijo"- dar taip su savo valtim neteko plaukti. paskui gryzau atgal prie variklio ant suoliuko, bet valtis visvien labai smagiai ciuoze vandens pavirsiumi..
nu o dabar apie starkius.
valciu buvo gana nemazai. stojau ant 9m gylio, srove is mariu. pasirinkau 28 gr galvakabli. salotinis guminukas su raudona nugarele. Trecias metimas ir besileidzianti guminuka atakuoja.pakertu ir jauciu kaip man sunku ...sukti rite. kadangi uzkibo ganetinai toli tai iki valties prisitraukiau gana nesunkiai, bet nuo dugno ne krust. po kiek laiko starkis pasiduoda ir palaipsniui iskyla i pavirsiu. Apie 1,8kg (nenufotkinau, apie fotika buvau pamirses, prisiminiau tik vakare). jau pradzia yra, smagu. pataisau guminuka ir vel metu. keli rites prasukimai ir vel smugis. :shock: tik kad jau nepakertu. nu vsio galvoju, dabar tai pazvejosiu. Po keliu uzmetimu kibimas ir jauciu maza zuvi aname gale. isleto istraukes ne is vandens netraukdamas atkabinu ir paleidziu 20-25 cm starkiuka.
toliau zvejodamas turejau labai daug kibimu ir is viso pagavau dar 7 tokius neuzaugas starkiukus, matyt visa laika tie suniukai ir kandziojo mano guminukus. didesnio starkio nebepagavau.
uzkibus maziukui, stengdavausi kuo leciau kelti i pavirsiu, nes kur zvejojau gylu, o staigus gylio (slegio) pasikeitimas zuvytei stipriai pakenktu. keletas starkiuku atsikabino kai pajutes maza zuvyte , paprasciausiai atpalaidavau vala ir palaikiau. kad kas pagautu labai stipriai taip pat nemaciau. Vienas kitas pagaudavo tu mazu ir kaip bebutu gaila....maisan :evil: (ypac tie su senais laiveliais is uostelio).
gryzau i kranta apie 21.30 val. atejo tiesos momentas: "ar sugebesiu vienas susitvarkyti valti?". daiktus issikraunu lauk , nusikabinu varikli, isleidziu kyli, reikia valti kazkaip is vandens issimti: suds gaunasi..reikia vilkti, o slapia aplimpa visokia bjaurastimi. galiausiai issivilkau ja i kranta dugnas aisku aplipes visokiu brudu, leidziu ora isimu dugna. suvinioju pirmaji karta kad isleisti ora. lieku smelinas ir purvinas nuo valties dugno. isvinioju ir uzlenkiu sonus, kad susivyniotu siauriau, nepilnai buvo isleistas oras tad nepavyko iskarto, esu dar murzinesnis nei pries pirmaji viniojima.
siaip netaip suvynioju, bet mintyse , jau planuoju kada reikes kapitaliai plauti valti. palieku daiktus ir begom iki masinos (jas paliekame siek tiek atokiau nuo vandens) atsiarau ir bandau viska sugrusti. sumaisiau eiliskuma- pirma visada varikli dedavau , o dabar valti ir del to kankinuosi, nes nebeeina ideti variklio. na siaip ne taip viska sukisu bet ganetinai supykes. isvaziuoju.

taigi apibendrinimui galiu pasakyti, kad vienam su tokiu valties komplektu, ganetinai sunku, arba dar reikia ipratimo. sunkiausia kai valti reikia is vandens issikelti. Arba reikia , kabinti Skumbroto ratukus...
pora foto, kai pastebejau kad fotikas yra:
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

 #33131   cesius
 07 Bir 2007 09:25
Dekui uz info, sy savaitgaly varau y skirvyte, jei kita sav varysi galesiu padeti valty nutysti :roll: CESIUS(bandantis)

 #33132   gelmės
 07 Bir 2007 09:26
Kaip supratau, kad prie žvejybos malonumo !-kliovas-! turėjai ir "malonų" !:nujop...! !jablynkst!: darbelį su valtike ;-) . Che, che, che ;-) Miegas saldus, sladus... ../;nzv ;-)

 #33227   cesius
 09 Bir 2007 19:26
Tai va gryzau is starkinio savaitgalio. Nuvaraiu pirma kart y Skirvyte, bet taip ir nesupratau kaip gaudyti starkius kanale :roll: .Visai kas kita Silin inkuose,zinai kur meti ir ka darai ,bet rezultatas liudnas, per keturis zvejus vienas 2kg,nors stuktelejimu turejom pakankamai, dauzo net neprasizioje :twisted:

 #33229   ensteinis
 09 Bir 2007 20:46
Buvau syrit prie kiaules nugaros isviso trys jomai vienas atsikabino, kazkur 1kg kiti buvo pagauti vienas maziukas paleistas ir didesnis 1,3kg :) suvalgytas netoli musu bande iskelti kokiu 5 kg starki, tai net i sacioka netilpo ;) zinoma pabego tai tiek zmoniu kaip turguj, manau biski dar reikia kokia savaitele ar dvi palaukti ;)

 #33313   Deividas
 11 Bir 2007 20:42
sestadieni siaip ne taip atidirbau ir su kolega islekem pagaut po starki i atmata :grin: vietoje buvome apie 18 30h ,netrukome prisipusti valtis ir mes jau dzigaujame :cool: mano zvejybos tikslas pagauti pirma starki ir ismegint nauja pirkini ;-) kibimo ilgai laukt neteko,kibo viena kart,nepakertu,po keliu pasukimu vel kibimas ir si jau pakertu :) po keliu minuciu pirmas starkis jau kaba ant kukano.taigi zukles pradzia nuteikia neblogai.plaukiame i kita vieta.metom metom,sulaukiame po keleta kibimu,po to kolega praso manes duoti ismegint savo spiningelio,na ir po keliu minuciu ir jis pagauna su mano spiningu toki pat starki :-D siek tiek veliau prie musu prisijungia dar pora kolegu.pametome kol pradeda temti ir griztame i kranta kepti saslyku :) anksti ryte vel plaukiame zvejot,zvejojom kazkur iki 20val tai neskaitant jog kolegai po kokiu 7min kovos nuejo nemaza lydeka(apytiksli svori pasiliksime sau :roll: ) ir dar vieno neistraukto starkio daugiau nieko nepagavome :(

Paveikslėlis

Paveikslėlis

 #33314   Skumbrotas
 11 Bir 2007 20:48
Gražus starkis ::liux

 #33338   Edosius
 12 Bir 2007 08:37
Sveikinu sugavus pirma starki ;-)

 #33341   Agis
 12 Bir 2007 09:31
Pirma alga matau paskyrei koteliui :lol:

 #33385   Deividas
 12 Bir 2007 15:06
Agis rašė:Pirma alga matau paskyrei koteliui :lol:
neatsispyriau pagundai,per silpna mano sirdele tokiem daikciukam :oops: labiau pergyvenu ka reiks sumeluot tevam kur pinigus padejau :? o siaip kotelis patiko ;-)

 #33386   eLPi
 12 Bir 2007 15:28
Deividai, gera investicija geriau negu :'blud;/ Itariu visu grynuju uz darba niekada neturesi, nes imsi natura, siuo atveju daiktais zvejybai :jeheje: . Tik benzui pasilik :lol:

 #33389   spiningo brolis
 12 Bir 2007 15:31
Cia ne i tema, bet mano pirmu dvieju vasaru uzdarbis taip pat buvo skirtas zvejybai :cool: ;-)

 #33405   Deividas
 12 Bir 2007 22:15
eLPi rašė:Deividai, gera investicija geriau negu :'blud;/ Itariu visu grynuju uz darba niekada neturesi, nes imsi natura, siuo atveju daiktais zvejybai :jeheje: . Tik benzui pasilik :lol:
as dar uz 60litu guminuku ivairiu pasiemiau :lol: irgi nuo algos skaiciuos..reiks biski ramintis :lol:

 #33413   Sokratas
 13 Bir 2007 06:44
Jooooooooooooo, pavojingoj vietoj įsidarbinai, Deividai :)

 #33615   rocke
 16 Bir 2007 19:18
O stai kokie plesikeliai kimba pas mus :jeheje: ,netoli Panevezio.Vakar 2 ir siandien 2 pagavau,deja teveliu neatsivede :(

Paveikslėlis

 #33809   blight
 19 Bir 2007 11:11
Liudniausia, kad maciau tokius xebra skirvytej/ atmatoj ant kepimo neshas :(

 #33811   ensteinis
 19 Bir 2007 11:15
Tas pats ir prie kiaules nugaros noretusi tiesiog rankas nukapoti uz tokius dalykus ;)

 #33812   cesius
 19 Bir 2007 11:21
Bet as niekaip nesuprantu, kai prasideda stinta GA tikrina kiekviena diena, kai eina starkiai kazkodel ju nera, gal jie tas lesas savo poilsiui isleidzia :twisted: . Klaipedos GA dirba tikrai shudinai, sako kad p.Ciapa isp... lauk, bet vistiek niekas nesikeicia :?:

 #33887   finaz
 20 Bir 2007 01:21
...
Paskutinį kartą redagavo 1 finaz. Iš viso redaguota 26 kartus.

 #34255   cesius
 26 Bir 2007 17:42
Mantas rašė:kas girdeti prie kiaules nugaros
Skaityk temoje MARIOS

 #34533   rocke
 29 Bir 2007 16:35
Kaip ten,vyrai, su starkiais reikalai,turbut nelabai pasigauna,kad nieko naujo sioj temoj :shock: .Ryt vadina vaziuot i Kupiskio marias bandyt,tai sakau pasiteirausiu :roll:

 #34540   cesius
 29 Bir 2007 19:02
Jei kasdien sedesi, gal ir pagausi :?: :grin:

 #34555   gelmės
 30 Bir 2007 07:18
Vakar starkiai tylėjo. Gal apie 15 spalvų guminukų išbandėm.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė