Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Vietos, ypatumai, masalai

 #40576   lydekiukstis
 17 Spa 2007 13:12
Gal kas bande ar specializuojasi tikslineje starkiu zukleje ezeruose? Butu idomu isgirsti nuomones :roll: ;-)

 #40585   blight
 17 Spa 2007 14:03
Ash tokia sistema irgi susirishau ir jau keliose zhvejybose prabandziau. Beje uzh kliuviniu kimba ji taip pat sekmingai, aishq kiek maziau nei su parastu dzigu, bet palikau ne viena, shvinas istringa ir anbo. O zhaidzia tai grazhiau. Ir dar cia tam duotam linke ivertas 2shakes, ash pac konstruojuos su 1shakiu, nes kazkaip niekaip nedashunta kaip ta 2shaki pravert... gal kas gudria minti mestels :idea: :?:

 #40587   blight
 17 Spa 2007 14:15
Beje dabar misliju tokia minty, kad ta shvina kazkokiu budu pririsht su valu, kad istrigus i kliuvini palikt tik shvinuka. Keli variantai sukas galvoj, bet dar kolkas neprabandyti...

 #40596   lydekiukstis
 17 Spa 2007 17:05
blight rašė: Ir dar cia tam duotam linke ivertas 2shakes, ash pac konstruojuos su 1shakiu, nes kazkaip niekaip nedashunta kaip ta 2shaki pravert... gal kas gudria minti mestels :idea: :?:
Elementaru Vatsonai :ruko : pasizymi viecike kur turi islyst kabliukas ir su 2 sakio kilpele tarsi su adata atsargiai duri. Tada kabliuka stumi kol islenda pro guminuko prieki ;-)

 #40633   blight
 17 Spa 2007 22:44
O tai taip isheina kad tie abu kablio smaigaliai ishlinde ish vienos skyles gaunas? Ar kazka neteisingai supratau? Kazkaip galvojau kiekvienam atskira skyle gal reik, bet taip kazi ar imanoma :grin:

 #40642   cesius
 18 Spa 2007 07:44
blight rašė:Beje dabar misliju tokia minty, kad ta shvina kazkokiu budu pririsht su valu, kad istrigus i kliuvini palikt tik shvinuka. Keli variantai sukas galvoj, bet dar kolkas neprabandyti...
risk peter nosterio sistema ir isgelbesi masala, o svinas nutruks.

 #40655   blight
 18 Spa 2007 08:24
Na galima, bet shvinuka reikia tada ant labai trumpo pavaduko rist, nes kitaip painiojas metant. Man kazkaip nelabai prilipo. O kas nors gaudot dzigaujat pater-nosteriu?

 #40657   cesius
 18 Spa 2007 08:28
Esu gaudes, kai reikia isbandyt starkiui pasiulyt azesny nei5cm :roll:

 #40658   cesius
 18 Spa 2007 08:29
Esu ir kai guminy slieka reikia patiekt :roll: . Tiesa pasakius peter nosteris dauguma atveju gelbsti.

 #40661   Agis
 18 Spa 2007 08:42
blight rašė:O tai taip isheina kad tie abu kablio smaigaliai ishlinde ish vienos skyles gaunas? Ar kazka neteisingai supratau? Kazkaip galvojau kiekvienam atskira skyle gal reik, bet taip kazi ar imanoma :grin:
Pirmiausia reikia dvisaky praplesti, antraip nieko neiseis, po to dar dvisakio kablius palenki i virsu, kad tarp kabliu butu mazesnis kampas.Kol nepabandai sunku ysivaizduoti.Kazkur buvau atrades visa vaizdine medziaga tai ir pats taip pradejau naudoti.Pabandysiu paieskoti, kai laiko atsiras, o jei ne tai nufotkinsiu po kiekvieno etapo.As jau galutinai zadu atsisakyti nuo paprasto galvakablio ir naudoti tik laisvai tvirtinama masala per ziedely prie "ceburaskos"Beje ceburaskas susiperku ziema, kai jos niekam nereikalingos ir prekybininkai parduoda uz savikaina, ypatingai mazose parduotuvese.
Toki buda pasirinkti padejo matyta nufilmuota medziaga apie masalo elgimasi su paprastu galvakabliu ir su "ceburaske"
Viernintele beda tame, kad sunku rasti normaliu dvisakiu Ovneriu kaina kandziojasi :evil:

 #40675   lydekiukstis
 18 Spa 2007 09:25
As tai nieko nelankstau, nes paprastai gaunu kablius pakankamai placius. Kartais, kad guminuko kunelis nebutu issirietes, vieta, kur islenda abu kabliai truputi ipjaunu.
P.S. Blight dvisakius perku "barakudoje" Geros formos raudoni, ale spalva nepatinka. Mazesni juodi :gutgut tvisteriokams.

 #41779   Zvejukas
 02 Lap 2007 09:45
sita sistema yra nuejas geras egzempliorius... dvisakis ishsimove , kai zvake dare...

 #55782   mtx
 02 Bal 2008 13:47
įdomią informacija radau apie starkius ir jų buveines. Pasakoja narai http://www.podvoh.ru/modules.php?name=F ... b1a7d2f4cb
Gal kas įdomios sau informacijos ras? Kas ne kas bet narai mato starkių vietas ne "teoriškai" bet praktiškai :)

 #104717   savas
 21 Kov 2009 00:03
Jau pries 3 metus galvojau apie voblu naudojima kursmarese. Atrodo pernai pamaciau kad tai visai realu. Guli keletas visokiu ale stynta , ale auksle pribumbasu plaukianciu, gal turetu suveikti tipo velkiaujant palei farvaterio krastus ?

 #104719   makaulė
 21 Kov 2009 00:07
pilnai,ale be dounrigeriu shuds gausis,pac laida matei....vuoblos kitaip stabilei nie shanzu pravest 9-13 metru gyly

 #104723   savas
 21 Kov 2009 00:18
Tai as nors ir durns , bet apie inkarus prie dugno floatingams buvau sumastes dar iki laidos, bet domina voblu panasumas i naturalu maista starkiams, kai juos gaudom , tai ir pukiai jiems ne pro saly, tik ar geram gyly jie suveiktu? manau kad kiekvienam gyliui reiktu rinktis koki tai atitinkama vobla , o dar paros laikas, kur tie vilkai medzioja? gal egzistuoja kazkas unisex? Cia as netycia issirutuliojau is auksliu temos , nes kazkodel tikslingai kursmariu starkiams prisipirkau ale stintu ale auksliu voblu, bandysiu skandint, kai laikas ateis.

 #104728   makaulė
 21 Kov 2009 00:30
savas rašė:Tai as nors ir durns , bet apie inkarus prie dugno floatingams buvau sumastes dar iki laidos, bet domina voblu panasumas i naturalu maista starkiams, kai juos gaudom , tai ir pukiai jiems ne pro saly, tik ar geram gyly jie suveiktu? manau kad kiekvienam gyliui reiktu rinktis koki tai atitinkama vobla , o dar paros laikas, kur tie vilkai medzioja? gal egzistuoja kazkas unisex? Cia as netycia issirutuliojau is auksliu temos , nes kazkodel tikslingai kursmariu starkiams prisipirkau ale stintu ale auksliu voblu, bandysiu skandint, kai laikas ateis.
nifiga,manau vuobla tiks belekuri,aisku nerenti i metra-nedaugeu,ba inkarai ja i vieta pastato....o kibs tochnai todie,kad nuo gumu Kiaulej starkiams bluog jau,kokios spalvos jie nemate....nafig....a vuo ,,vibrato,, jiems zashybys,abejuoj a te drumstam vandeny jie i masalo s[palva reaguos.....va y ,,darba,, reaguoja tai tochnai :!:

 #104730   savas
 21 Kov 2009 00:43
Nu jo , kad aniems paprastas drocinimas aukstyn zemyn nusibodo, jau pora metu pastebiu . buvo sposas kai teko is mazos valties gaudyt sedint per vidury, tai kade pavojaus ( i galva gaut ) nebutu, naudojau 3,6 ilgio teleskopa - spina . Kazkoks dzigavimo - spiningavimo hibridas, uzmetimas labai tolimas, apmetomas plotas didziulis ir rezultatas mano naudai. tada ir buvau pakabines naglaji kirstuka, mazdaug geros padangos svorio. -/+ 15 min dziaugsmo ir tiesus kablys... Ispudziu dar iki siol , net po 2 metu.

 #104732   makaulė
 21 Kov 2009 00:57
tai ce nieko,vyrai p;asakytu-xjne,,,,,ale kai ysikabini naglajy kirstuka Sibire i ,,dirbi,, su juo 2val,i pritrauki,i pamatai :/nu/n/x ir tik valas chyrkt y akmenuka palei kojas.....ir *PYP* tavo 20-30kilu Taimeniui.....vot eto-ZAPADLO :!:

 #104780   hamis
 21 Kov 2009 10:23
o su donkem negaudot? as tai kai tyngiu mosuoti spinigu tai mailiuko ant kabliuku ir go. jei mailiuk nera tada kokios file zuvies.

 #113118   vladka
 22 Bal 2009 16:38
skirvytej pasiteisino "sandra" salotines spalvos su raudona nugara ir kaip mikro uzriesta uodega su 5 skylutem... egzemplioriu tikrai neblogu paemem

 #113123   cesius
 22 Bal 2009 16:46
Kiekvienam savo, man pienelis dirb visur :!:

 #113263   gelmės
 23 Bal 2009 07:44
cesius rašė:Kiekvienam savo, man pienelis dirb visur :!:
Man tai biški keista vienas dalykėlis. Kai starkiaujame Kupiškio mariose, tai kiekvienais metais dirba vis kita spalva. Na, beveik kita spalva. Ar čia įsitikinimas mūsų, ar kas?

 #119548   spiridonas
 25 Geg 2009 08:51
SMS cesiui :!erzina:! vis gi sekmadienio ryte "atsidariau". gerai pamiegojes ir tik 7,30 islipes is palapines nupedinau iki pirmos dambos (ten kur miskelis prasideda, siek tiek toleliau uz Vitolio duobikes). Pirmu metimu, netoli kranto, ant pacios duobes slaito trinktelejo... 1,410 smaguolis !yeee!

 #119562   cesius
 25 Geg 2009 09:11
malacius Spiridonai, as musiekt buvau uzsigruzines tuo pirmuoju nuleidimu ir tai kad nebeturejau sveikatos sestadieny bakinti, antram ture net koto nebuvau paemes, vien zodziu fortuna atsuko man gauruota shikna, nekilo rankos nei jokiu navorotu bandyt :grin:

 #119651   wongas
 25 Geg 2009 12:28
O kaip ties Silininkais reikaliukai su starkiu. Gal kas jau bandete ?
Dar tokia sala salia yra lyg is Galzdono vadinasi ?

 #123597   SauliusM
 12 Bir 2009 21:19
O gal kas man durnam pasakysit, ar is pervalkos su irkline valtuke isplaukus realu iki kokios starkines vietos daplaukt? jei taip tai katron pusen plaukt rajktu mazdaug ir i ka orientuotis?

 #123601   Laukinis
 12 Bir 2009 21:31
orentuokis ka kokis kateris unt krames neuzplauktu
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė