Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Gaudymo vietos, taktika, masalai, patarimai
 #631619   MikuMaku
 03 Lie 2015 16:21
scape12 rašė:grizo MikuMaku :grin: su nauju spin. ar suremontavai ana? :grin:
O taip! Suremontavo. Ceki buvau pametes, bet prisimine.
Buvau cia kazkada pasivaiksciot. Aisku nieko nepagavau, bet pirma karta gyvenime stebejau salati ( greiciausiai , kad jis buvo) gal 15 minuciu kaip gainiojo auksliu bureli. Bet jis toooooks diiiidelis buvo, kad sakes:) meginau pagauti, bet tris kartus letai palydejo vobleriuka ir nieko:)
Aisku sapalai taskesi, medziojo viska isskyrus mano vobleriukus:)
Nepaviksta man Neryje ju sumedziot, blyn:)
Pradejau per zemelapi Sventaja ( aukstaitijos) apziurineti? Gal kas koki ruoza galetu isskirti?
 #631662   MikuMaku
 04 Lie 2015 07:03
scape12 rašė:MikuMaku,ties kuria vieta planuoji vaziuoti i sventaja?
Kas jau kas,bet salaciai tai parodo vaizdu. :grin:
Matai, Sventaja (aukstaitijos) pirma karta pamaciau uzvakar ir tai tik per maps.lt:) TAi kur vaziuoti nezinau:) jauciu bet kur, kur privaziavimas yra. O gal i kokius intakus? :)
Vienas geras dede pasakojo apie sventosios kazkoki tilta, kitas spid Veprius, trecias apie Upininkus ir t.t. Plius minejo , kad su pusantro , dvieju kg. sapalu Sventojoi nieko nenustebinsi..... Tiesa?
 #631697   scape12
 04 Lie 2015 20:53
Tiesa MikuMaku del Sventosios sapalu. Upninkuose Sirvintoj monstru mates,bet tada dar ju negaudydavau :grin: Siemet tik uzsikabinau sapalu zvejyboj.
Gal kas Siesarti buves ? Kaip ten su sapalais?
 #631702   winetoox
 04 Lie 2015 23:00
shelwius rašė:Šešupėj ir 3kg nėra stebuklas ;)
Nera stebuklas, bet va tam 3 kg. 20 metimu vakar meciau ant nosies ,bet neeme nei vieno voblerio, toki su charakteriu sakyciau :)
 #631768   Feniksas
 06 Lie 2015 12:15
Uzvakar dubysoi vienas ant haira tiny uzkibo, bet ant kranto is ranku pabego. Buvo apie 40cm kas dubysos standartais jau yra daug. Nemoku as tu sapalu su rankom iskelt... Tikrai graibstuko kaip museliautoju pasieskot reikes. Jau 5 sapalas kurio taip ir neistraukiau... prakeikta zuvis
 #631788   winetoox
 06 Lie 2015 15:34
As vakar didoka pagavau tik is 5 karto ranka sugraibiau ,sprandai ju lb.stori turi pirkti grabsta , jei nori ,kad nepabegtu. Dar vakar zvejodamas tinkla radau ,tai bijojau traukti ,kad nebutu pasala kokia ,bet po to apsigalvojau ir istraukiau ,tai trys dideli meksrai buvo ,paleidau visus, o tinkla suplesiau i gabalus. Negalvojau ,kad dar siais laikais yra tokiu issigimusiu zmoniu , pagauciau kokius brakusas ,tai neskambinciau jokiem gamtosaugininkam ,sulauzyciau kojas ir imesciau i upe paplaukiot. :-D
 #631789   Sokratas
 06 Lie 2015 15:48
nu tai reikėjo luktelt kol ateis pasiimti.... o dabar, nei šis nei tas...
 #631808   winetoox
 06 Lie 2015 19:12
Vakar kai uzkirtau sapala 20 cm.gylyje tai soko i virsu 1,5metro mazdaug ir purtesi ,as galvojau tik lydekos tokius fintus daro ,o cia sapalas:) ar buve kam nors ? Efektas tai geras ir kovojo lb.gerai.
 #631813   edmundaxx
 06 Lie 2015 20:01
Pvz šapalus sumesk į tinklelį,na kaip feederastininkai naudoja, ir palik neužveržta viršų. Gali atsisėdęs stebėt, kaip jie iššoka iš sietkos. :grin:
 #631887   Wytux
 07 Lie 2015 14:00
MikuMaku rašė:
scape12 rašė:MikuMaku,ties kuria vieta planuoji vaziuoti i sventaja?
Kas jau kas,bet salaciai tai parodo vaizdu. :grin:
Matai, Sventaja (aukstaitijos) pirma karta pamaciau uzvakar ir tai tik per maps.lt:) TAi kur vaziuoti nezinau:) jauciu bet kur, kur privaziavimas yra. O gal i kokius intakus? :)
Vienas geras dede pasakojo apie sventosios kazkoki tilta, kitas spid Veprius, trecias apie Upininkus ir t.t. Plius minejo , kad su pusantro , dvieju kg. sapalu Sventojoi nieko nenustebinsi..... Tiesa?
Nieks tasku po kuriuo medziu stovi sapalas tau nesudes- teks paciam ieskot, bet taip, sapalu yra, tik kad siemet nelabai kimba- kolkas maisais netempia .. nu bet gal 'dar ne vakaras' .....
 #631908   MikuMaku
 07 Lie 2015 16:31
Gal neteisingai mane supratote . Kaip ir minejau, nereikia man tasku ar po kuriom sskom sapalas stovi:) tiesiog ruozo reikia ir i kuria puse eiti, kad butu imanoma praeiti ar prabristi:)
Zuvies neimu nei dideles ,nei mazos ,nei karaliskos:) vistiek zuvies tiek neprigaudisi, kiek isleista irankiams ir visiems kitiems aksesuarams:)
 #631912   RastaMan
 07 Lie 2015 17:02
MikuMaku rašė:Gal neteisingai mane supratote . Kaip ir minejau, nereikia man tasku ar po kuriom sskom sapalas stovi:) tiesiog ruozo reikia ir i kuria puse eiti, kad butu imanoma praeiti ar prabristi...
Nemanau, kad ir dabar sulauksi atsakymo ;-) , o ir daug galvot (beje ir pykt) nereikia kodėl :grin:
 #631917   Wytux
 07 Lie 2015 17:17
Nu tai bandyk tada nuo autostrados tilto desiniu krantu iki mieste esancio pesciuju tilto pasivaiksciot. Prabrist manau galima visur Sventojoj, nes vagoj gylis 'iki papu' neskaitant keliu duobiu :-D
 #633042   Saugirdas
 21 Lie 2015 10:32
Dirbo matyt. :-D
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 124
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė