Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Gaudymo vietos, taktika, masalai, patarimai
 #636487   Fishermenas
 01 Rgs 2015 08:54
romas100 rašė:Grazu fishermenai :gutgut .
Patarimas , isigyk graibsta ( su plasmasiniu tinklu) , bo ateis diena , kai gausi kabli i pirsta ;-)
Gavęs ne tik į pirštą, bet ir po nagu :D jau turiu tokį projektėlį, kad reikia įsigyti :)
 #636503   Aqua v.
 01 Rgs 2015 11:12
man irgi siurpuliukai ejo, ziurint, kaip drasiai zuvi ciumpi :shock: :gutgut
o cia ir 'mokytas' pasirodo :shock: :)

as beje irgi niekaip 'nesusikomplektuoju' galutinai ir saugiai,
is Romo graibsta isigijau, bet niekaip tinkliuko nepasikeciu '''bum i tinkama spiningavimuj
 #637061   BroniusM
 07 Rgs 2015 11:19
Sveiki,

rimsta šita tema po truputį, dauguma turbūt raudoną žuvį medžioja arba šalvius gainioja... :-D
Kadangi apturėjom neblogą žvejybą su Fishermenu Dubysoj (bus video savaitės eigoj), bet norisi dar Neryj, Nemune po darbo likusias valandas paskirt šapalam, o SSR vis mažiau naudos duoda, tai kokie jūsų top masalai rudenėjant ir pavasarį? Tie patys cgubikai, redragai tik SR modelių? :ks>
 #637104   River'is
 07 Rgs 2015 15:39
Sveiki :) neseniai pasičiupau kelis vobleriukus - taikiausi i storasprandzius. Maria MC-1 SSR, Maria MC-1 SS38F, Lucky John GenGoal ir Jackallo ,,vysniuka'' 44. Iskilo klausimas del dvieju paskutiniu masalu, ar kas esate GenGoala bande? Jei taip, kokie atsiliepimai, nes atrodo turetu sapalams puikiai sueiti, dirba irgi idomiai. Ir dar del cherrio, apie dydi jau nemazai diskutuota ir priejau isvada kad sapalams darbinis dydis - iki 5cm, bet tas cherris man toks didelis atrodo :D sapalus daugiausiai gaudau nedideliais, iki 4cm vobleriukais , ir sis man atrodo siam reikalui didokas, tiesiog psichologiskai neiseina man jo klasifikuoti kaip sapalinio voblerio :D Gaudysiu daugiausiai Neryje ir kartais Sventojoje.
 #637130   River'is
 07 Rgs 2015 18:13
Kokia spalva čiubio? Ir šiaip kokiais vobleriukais Nery šapalus gaudai? Nes aš savo sezoną jau lyg ir pabaigiau, dabar komplektuojuosi ateinančiam sezonui, o kadangi daugiausiai gaudysiu Neryje tai bet kokia informacija/patarimai tik į gerą :)
 #637141   BroniusM
 07 Rgs 2015 19:49
River'is rašė:Kokia spalva čiubio? Ir šiaip kokiais vobleriukais Nery šapalus gaudai? Nes aš savo sezoną jau lyg ir pabaigiau, dabar komplektuojuosi ateinančiam sezonui, o kadangi daugiausiai gaudysiu Neryje tai bet kokia informacija/patarimai tik į gerą :)
Man asmeniškai iš šiubikėlių, tai bronze/green ir juodas su morkine papilve, o redragu, tai bronzinis ir toks karamelinis, surasiu kaip tiksliai vadinasi...:), įdomu kokios spalvos rudenį ir pavasarį dirba... :)
 #637235   shelwius
 08 Rgs 2015 18:00
River'is rašė:Kokia spalva čiubio? Ir šiaip kokiais vobleriukais Nery šapalus gaudai? Nes aš savo sezoną jau lyg ir pabaigiau, dabar komplektuojuosi ateinančiam sezonui, o kadangi daugiausiai gaudysiu Neryje tai bet kokia informacija/patarimai tik į gerą :)
Visi tie čiubiai puikūs manau (dėl spalvų), šiaip Nery dažnai pasiteisina geltoni, balti voblikai, na ir blizgūs. Išskirtinių modelių Neriai neturiu, tik dėl spalvos sakau. Pagrindiniai čiubiai pas mane yra 3 ir jų man pilnai pakanka:
SAM_6180.JPG
 #637250   River'is
 08 Rgs 2015 18:58
O kur pavasarį ieškai šapalų? Nes aš kai pavasarį daug negaudęs, tai greitai pasimetu, nes nei žolių, nei jokio orientyro, lygi srovė, vasarą kai žemas vanduo tai išlenda yla iš maišo - ar rėva, akmenys, žolės, seklumos ir t.t. , o pavasarį tik vientisa tėkmė ir niekas neaišku. Bent jau man :)
 #650566   arta777
 24 Sau 2016 15:11
Sveiki kolegos!Įsigijau kotelį šiam reikalui.Tenryu Cierry80M.Nebuvau jo matęs,čiupinėjęs,o pasitikėjau rekomendacija žmogaus,praėdusio dantis šapalaujant su spiningu.Perkant prioritetas buvo lengvų masalų metikas ir pakankamai galios,kad turėtų,mat šapalų bus ieškoma Nemuno žemupy,kur gyvena ir kimba monstriukai.Tai palaikius,papurćius kotelį,jaučiasi,kad galios per akis,o vat su metimu,tai lyg ir trūksta man jame to paraboliškumo...Gal ką ne taip postringauju.Didelę gyvenimo dalį,šapalus gaudžiau plūdine,tam pačiam žemupy,spiningas-visiška naujiena,tik noro turiu be galo daug.Dar,kad aiškiau būtų,minėtas kotas nemėgytas praktikoj dar,nesenai nupirktas,laukia sezono pradžios.Būčiau dėkingas už komentarus,pastebėjimus,ypač iš galbūt gaudančių šiuo įrankiu ;-var-var.
 #650583   Daugirdas
 24 Sau 2016 17:37
Na aš naudoju Tenryu Rayz RZ75ML. Tai turbūt vienas iš nedaugelio kotų, kuris "prilipo" iš karto. Cierry neteko čiupinėti ant vandens, bet manau turėtų būti puikus įrankis, ir tikrai ne vien šapalams.
 #650584   arta777
 24 Sau 2016 18:48
Neabejoju,kad mano Cierry yra puikus įrankis,tą maža abejonėlė dėl metimo atsirado kuomet jis stovi nebandomas,dėl to paties kažkiek neramu,ar prilips praktikoj,ar neprasidės vėl paieškos :shock: Teks išlaukt ir bandyt,a ką daryt :-D o,kad ne taip nuobodu būt,tai ir parašiau.Dėkui Daugirdai parašęs :/braj;
 #650626   St.Darka
 25 Sau 2016 10:35
Sveiki. Pernai padariau kelias sapalu rybalkas tai labai jau uzkabino, bet irankiai visiskai netinkami buvo, ta siemet komplektuojuosi viska nuo meskeres iki bridkelniu su kuprine. Zodziu viskas iskarto labai jau kandziojasi per kisene, tai noriu paklausti gal turit vobleriu kurie nelabai mylimi ar nebetikit jais, zodziu dulka dezutese. Gal galite parduot kazka.
Zodziu jei ka tai i pm ir jei nesunku pavadinimus gal galit parasyt, nes daugiau maziau susidariau nuomone del kibumo, bet dar daug ko is foto neatpazinciau.
P.S. biski uztersiau tema, bet butent sitoj temoj renkasi tie zmones kuriu pagalbos man reikia. :roll:
 #650684   Daugirdas
 25 Sau 2016 21:35
arta777 rašė:Neabejoju,kad mano Cierry yra puikus įrankis,tą maža abejonėlė dėl metimo atsirado kuomet jis stovi nebandomas,dėl to paties kažkiek neramu,ar prilips praktikoj,ar neprasidės vėl paieškos :shock: Teks išlaukt ir bandyt,a ką daryt :-D o,kad ne taip nuobodu būt,tai ir parašiau.Dėkui Daugirdai parašęs :/braj;
Nu mojuodamas vien blanką ne kažką suprasi. Užsidėk ritę, prisirišk kokį ciubiką ir pirmyn į lauką pasibandyti :) Tada matysi kaip kotas apsikrauna/meta. Gal kiek ramiau pasidarys :) Nors dabar per atlydžius jau greit galėsi ir ant vandens pratestuot ;)
 #650714   arta777
 26 Sau 2016 09:20
Na nieko,palauksiu atviro vandens,nekantru,bet ne ant tiek,kad stadione sportininkus juokint :grin: Juolab,dar ritė neparkeliavusi Tenriuškei.Daugirdai,o kokį valą pats naudojo šapalų žūklėj?
 #650732   The hound
 26 Sau 2016 12:19
Kokios ritės arta lauki? :) o kad patirt gerus smugius per nagus, patarciau pintuka deti 0.6 , 0.8 pagal japona ir fc valo atkarpa
 #650736   Mike
 26 Sau 2016 12:37
Su 0,6 gaudant šapalus žemupy, kur arta777 žada gaudyti, nėra ką veikti. Kai plos per voblerį 1,5 kg. tai kai siūlas pokštels. Joks stabdis nespės sudirbti. Aš jau ir 0,8 atsisakiau. Tiesa, pas mane kotas šiek tiek grubesnis, bet daug ilgesnis ir paraboliškesnis.
 #650738   romas100
 26 Sau 2016 12:45
Mike rašė:Su 0,6 gaudant šapalus žemupy, kur arta777 žada gaudyti, nėra ką veikti. Kai plos per voblerį 1,5 kg. tai kai siūlas pokštels. Joks stabdis nespės sudirbti. Aš jau ir 0,8 atsisakiau. Tiesa, pas mane kotas šiek tiek grubesnis, bet daug ilgesnis ir paraboliškesnis.
Nu zvejoju tam paciam zemupy, ale dar nei vienas #0,6 net ir # 0,5 PE va taip va poks ir nenuplese. Istrauktu yra ir didesniu nei 1,5 kg storasprandziu :)
 #650742   The hound
 26 Sau 2016 12:56
Mike rašė:Su 0,6 gaudant šapalus žemupy, kur arta777 žada gaudyti, nėra ką veikti. Kai plos per voblerį 1,5 kg. tai kai siūlas pokštels. Joks stabdis nespės sudirbti. Aš jau ir 0,8 atsisakiau. Tiesa, pas mane kotas šiek tiek grubesnis, bet daug ilgesnis ir paraboliškesnis.
;-var-var. ;-var-var. juoko doze visai dienai, joks stabdis nespes sudirbti .. :-D
 #650750   arta777
 26 Sau 2016 14:25
The hound rašė:Kokios ritės arta lauki? :) o kad patirt gerus smugius per nagus, patarciau pintuka deti 0.6 , 0.8 pagal japona ir fc valo atkarpa
Sh.Stradic 2500S.
 #650751   arta777
 26 Sau 2016 14:37
Ant vobleriukus nė vieno neesu pagavęs.Mikrodžigaujant- visus 3 ''plot .Paskutinysis,praeitais metais kovo 30d.-2,1kg.Naudojau 0.3 PE,kotelį Konger iki 5gr.Buvo linksma,bet be problemų susitvarkiau.Pasidalinkite,labiau patyrę,ar skiriasi tas pirmasis baisulinis smūgis,džiginant palei dugną,ar vobleriaujant virš jo? :e:e
 #650752   arta777
 26 Sau 2016 14:40
Mike rašė:Su 0,6 gaudant šapalus žemupy, kur arta777 žada gaudyti, nėra ką veikti. Kai plos per voblerį 1,5 kg. tai kai siūlas pokštels. Joks stabdis nespės sudirbti. Aš jau ir 0,8 atsisakiau. Tiesa, pas mane kotas šiek tiek grubesnis, bet daug ilgesnis ir paraboliškesnis.
Mike,o kokį spiningą tu naudoji,šitam šventam reikalui,ar kokius?
 #650763   Mike
 26 Sau 2016 15:49
The hound rašė:
Mike rašė:Su 0,6 gaudant šapalus žemupy, kur arta777 žada gaudyti, nėra ką veikti. Kai plos per voblerį 1,5 kg. tai kai siūlas pokštels. Joks stabdis nespės sudirbti. Aš jau ir 0,8 atsisakiau. Tiesa, pas mane kotas šiek tiek grubesnis, bet daug ilgesnis ir paraboliškesnis.
;-var-var. ;-var-var. juoko doze visai dienai, joks stabdis nespes sudirbti .. :-D
Jau baigei juoktis? Ne vienas šapalas/salatis yra kibimo metu nurovęs masalą, naudojant įvairius valus, per daug metų. Internetiniai žvejai gal turi labai geras rites, su labai gerais stabdžiais, labai gerai jas susireguliuoja, todėl dideli šapalai nei karto nėra nurovę kibimo metu masalų. Jei tik jie tuos šapalus realia kada nors yra gaudę....
  • 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 124
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė