Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įrankai, masalai, gaudymas
 #630268   zyzi
 17 Bir 2015 22:09
tikrai be valties ir jai ne ilanka tai butu jauciu ir meskere luzus ir pintas plyses :) nes paprase ilankoj apie 70m pintuko :) is 4 karto kolega tik iskele i kranta nes vis bego ir bego :)
 #630411   zyzi
 18 Bir 2015 23:47
Irankiai neko stebuklingo kotas sevagear bushwhaker xlnt 10-30 valas power pro white 0.19 rite riobi ecusima masalas rapala x-rap 10 cm zalia nugara kablei i ownerius pakeisti,pavadelis titaninis standus :)
 #630434   ontens
 19 Bir 2015 10:13
Na ,šamas kaip šamas ,pagal nuotrauką vyresnis už laikytoją su cigarete,jei kitą pagausi (pagavimo parašytas tamstos varijantas netikras),tai turėkite pagarbos ,be cigaretės foto įdėkite kitą kartą :roll:
Tokie šamai į krantą lipa tik su valties pagalba,kiti dar sugebėjimai....,na o įlanka matyt smėlio dugnas ,pliažas?
Jei apsirinku pataisykit mano kalbą....,arbra šamai šiemet kažko paslabę
Geros kloties
 #630473   zyzi
 19 Bir 2015 18:36
Deja imanoma isimti toki sama ir be valties,kazkodel pamirstat kad jie po nersto dar pilnai neatgave jegu,o del pliazo tai kaip ir panasu nes mazdaug 10m nuo kranto galejau drasei braidyti,beto daug kuo padejo kolega,o del cigaretes tai tikrai atsiprasau,sekanti karta jai dar kada iseis suzvejot kazka panasaus i toki laimiki idesiu be cigaretes :) ir beto tiek daug kritikos ar tai ne bus pavydo pozimei kad paprastas nepatyres zmogus sugebejo tokia zuvi istraukti be jokiu valciu tik savo jegomis ir kolegos pagalba ? manau kad cia jau ir yra mano gyvenimo didziause zuvis,nes per nemazai metu spiningavimo tik 2 kartus buvau pagaves,deja pirmasis nepasidave. :neutral:
 #630481   ontens
 19 Bir 2015 21:20
Nu tik,pavydo požymis,nereikia man šito taikyt,neturiu tokių ypatybių ,o jei taip ir atsitiko paties istorija ta prasme,tai tik sėkmės ir toliau .Kas po neršto-kažkiek ir sutinku,kad paslabę,bet 52 kg.tai jau yra mąsė,kai dar prigula pakerėje,yra reikalų....
Žiūrėk nemeluok,Viešpats viską mato
Būk budrus :/braj; ,stropus,ir sekantį kartą kad su kaklaraiščiu ,kaip reikiant stovėtum,jolki palki ( :) )
Visiems sėkmės
 #630484   zyzi
 19 Bir 2015 21:49
Del traukimo nebuvo prigules,buvo tarpas kad ejo pats link kranto,pats dirbu zukles reikmenu pardotuveja,nesu melagis. manau kad tiesiog fortuna atsisuko i mano puse,juk net irankei nebuvo taikiti samui buvo planas vaziuot dugninem pasedet palaukt lyno karoso ar karsio bet pradejo kelt mailiu,atsinesiau spininga,vat to pasekme ir rezultatas,traukimo laikas taipat nera labai ilgas apie pusantros valandos ir tik is 4 privedimo ant sekliaus isejo kolegai rankas uzkist po ziaunom,dar dabar adrenalinas kyla :) dabar sekanti zukle nusimato jau nebe su spiningu o su dugninemis ir kita iranga, manau visi zino kur kauneskese yra akmenynas ir sale ilanka gan ilga cia kalba link kapitoniskiu ir kruonio,nepykit konkreciai nesakysiu vietos :) galva svere 12.200 kg bus iskamsa apie rugsejo men kaune zukles reikmenu parduotuveja draugystes g 9a :)
 #630509   ontens
 20 Bir 2015 09:04
Na ,atlikai tamsta išpažintį,tame taške ir baikim,pvz.aš nežinau kur tose tavo kaunuškėse akmenynas ir ylanka,vot supyksiu ir atvažiuosiu, :) ,ir draugų būrys panašių priplūs,visi tikisi,visi nori,daugelis labai nori,paliks tavo įlankoi daug šiukšlių,liesis dainos,duš buteliai.
Kai susipažysti su "Karaliene"ir dar permiegi,manau nebūtina skelbti visiems kur Ji tau atsidavė.....
Likim geroi nuotaikoi,ir sėkmės
O žuvis graži,galinga,verta pagarbos,tai sakau nes žinau,ir abejoju ar bus dar išneršę na žiūrint kokia ten pas jus vandens t,palikim tai liepai
Pagarbiai
 #633529   mepsiukas
 27 Lie 2015 10:24
Tik siemet pradejau gaudyti samus, ko paprasai kad paimtu kartu i zvejyba paziureti ir pasimokyti, tik lieka paaiskinimas pilna medziagos youtubeje,savo vietu nenoriu rodyti,teko paciam mokytis,gerai nors rusai dalinasi savo igudziais, manau viskas pavyko, jau pagauti du samai
 #668279   vava
 22 Bir 2016 12:09
mepsiukas, gal biski placiau galetum?? kokiais irankiais, kiek vargta, kol tie monstrai krante atsidure?
idomu juk...
 #672298   Tadas
 08 Rgp 2016 11:50
Sveiki, galbūt reiktų prikelti šią temą ir paklausti kokie pasiekimai šiais metais?
Pradėsiu aš :grin: šiemet padarytos kokios 8 žūklės Kauno apskritį tikslingai šamų ir tik kokie 5 buožgalviai ir 2 monstrai nuplaukę su viskuo :) tiesa pirmas užklupo nepasiruošusį šiek tiek su suplonintais įrankiais bet ir tai laikiau kokia 20 min. o antras paėmė jau gerai pasiruošus tačiau tik kokia 50-60 m valo išvyniojo ir matyt kažkur nupjovė 0.30 mm pintuką, gana toli nuo sistemos. Tiesa visos sėkmingos žūklės buvo iki liepos pradžios vėliau ėmė lyt pradėjo smarkiai žoles nešt ir tiek Nemune tiek Neryje tapo labai sunku žvejot o ir kibimų nėra :(
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė