Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Masalai; gaudymo ypatumai, vietos; priedai, naudingi dalykėliai žūklėje
 #608572   upinis
 16 Sau 2015 14:53
hoples rašė:i lasisu kolchoza kurnors ? :)
Jaučiu alergiją kolchozams '''bum , tai šiemet net lašišų psichozėje nesudalyvavau. Taigi, net nežinau, ar buvo tose vietose koks kolchozas, ar ne.
Varysiu dešiniuoju Neries krantu ir rinksiuosi patogią vietelę. Yra ten kur sustot :/braj; .
 #608749   hoples
 17 Sau 2015 13:31
vakar buvau prie verkiu apylinkese - viena prie kranto atsipute tik. daugiau ne akmeninej srovei nei visai prie kranto niekas neeme :( siandien zirmunuose bandysiu :)
 #609355   hoples
 20 Sau 2015 18:13
Cia gal kam idomu imetu. ant kiek Raji zuvis:

zuvis ant legalumo ribos, bet iki subines irijo, teko pasiimt, tai patikrinau kas skrandij.:
Paveikslėlis


Zodziu.. cia gera lydeka praskrodus tiek nerasi.
2 didziausios tai panasu kad auksles (apie 11 CM). trecia ketvirta penkta - cia gal kokie pugzliuai, bet alys labai jau virsui..? nlb suprantu net :)
ziurint i krandzio turini - kur jinai tokiu prisigaudyt galejo, tik prie pat krantop pagal mane arba duobej.
 #609418   Daxidas
 20 Sau 2015 21:04
Idomu ka sakytum kai israsinetu bauda uz ta nelegalia vegele.Nejau kabliukas koks auksinis kad butina ji issitraukti?Nupjauni pavadeli ir paleidi ta slipsa nu...
 #609450   ubuntu
 20 Sau 2015 23:16
Daxidas rašė:Idomu ka sakytum kai israsinetu bauda uz ta nelegalia vegele.Nejau kabliukas koks auksinis kad butina ji issitraukti?Nupjauni pavadeli ir paleidi ta slipsa nu...
Kas prabilo... Kiekviena suda uz kelis litus pardavineji, o dabar matai kabliukus paciokais metytum? Ar tu nematei (nezvejojai) kas buna neryje? Slipsu karalyste, ir daugiau nei puse ju ryja iki siknos. Kartais ir per nakti pakiuka geru kabliuku gali taip ismetyt atgal i vandeni ;-var-var. Ar pats metytum tiek jei kitiems patarineji?
 #609461   hoples
 21 Sau 2015 01:17
ubuntu rašė:
Daxidas rašė:Idomu ka sakytum kai israsinetu bauda uz ta nelegalia vegele.Nejau kabliukas koks auksinis kad butina ji issitraukti?Nupjauni pavadeli ir paleidi ta slipsa nu...
Kas prabilo... Kiekviena suda uz kelis litus pardavineji, o dabar matai kabliukus paciokais metytum? Ar tu nematei (nezvejojai) kas buna neryje? Slipsu karalyste, ir daugiau nei puse ju ryja iki siknos. Kartais ir per nakti pakiuka geru kabliuku gali taip ismetyt atgal i vandeni ;-var-var. Ar pats metytum tiek jei kitiems patarineji?
namie matavau , buvo 53cm.
paleist jau nebebuvo kaip, nes apsipyle kraujais.
kas gaudo zino kaip su jom buna, 30 cm slipsas iryja taip kad kablys ne tai pad giliai, o skrandij, net koto 1 numerio kablio nesimato, tai kaip jis isgyvens..

bet kalba ne apie tai. , tokia zuvim minta ziema, tai tik prie krantu mano supratimu, aisku migruoja jos kaip nori po ta upe. juokingiausia kad cia zirmunuose visiskai vietoi niekuo neipatingoi sugaudytos visos vegeles.vienoda lygi stipri srove. realiai reiktu ju ieskot kur auksles - kilbukai laikosi ziema - kur ramiau , prie duomes / zoliu, taip iseina.
 #609470   upinis
 21 Sau 2015 09:04
Na va, pasirodo normalaus dydžio vėgėlių Nery dar papuola.
O aš jau ruošiausi savaitgaly į kitokią žūklę persiorientuot. Nes šlipsiukai užkniso.
Dabar jau abejot pradėjau. Gal dar paieškot tų didesniųjų verta :?:
O jei pavažiavus nuo Vilniaus pasroviui link Vievio, Kernavės ar pan., kažin ar būtų koks skirtumas?
Gal kas žino?
 #609482   hoples
 21 Sau 2015 10:49
siaip aplink europos parka kam arciau i ta puse nei i grigiskiu vaziuot graziu vietu yra, as ten aplink gaudydavau, tai ir didesniu buvau sugaves - 1.5kg~~ keleta.
bet manau gali ir prie balto tilto toks papult alt sroves, ir betkur :)

jei kas vaziuos kada vegeliu, nores jaunuoli priimt - duokit zinia.
 #609581   ubuntu
 21 Sau 2015 20:37
upinis rašė:Na va, pasirodo normalaus dydžio vėgėlių Nery dar papuola.
O aš jau ruošiausi savaitgaly į kitokią žūklę persiorientuot. Nes šlipsiukai užkniso.
Dabar jau abejot pradėjau. Gal dar paieškot tų didesniųjų verta :?:
O jei pavažiavus nuo Vilniaus pasroviui link Vievio, Kernavės ar pan., kažin ar būtų koks skirtumas?
Gal kas žino?
yra yra, 2012 rudeni 56cm pagavau :)
 #640663   Nikis
 14 Spa 2015 20:42
Sveiki, praeita savaitgali kolega pagavo vegele juroje nuo kranto :roll: nors zinuma buvo netiketa pleksnes gaudai o istrauki tokia zuvi ;-) teko paleisti nes buvo nedidele bet visvien pradia yra vegeliu zvejybo ;uolrait
 #640665   mindoze
 14 Spa 2015 20:54
mes tai eisim i maxima ciupaciupsu pirkti del vegeliu. nors esu kazkaip museliaves vokes upei tai kiline maciau kaip is po koju isplauke - likau apstulbes gal ir verta ten bandyti :roll:
 #641112   Nikis
 19 Spa 2015 21:43
Sita savaitgaly buvom su kolegom pleksniu ir vel pagavom vegele (kaip kas vadina nezinau!)bet visvien smagu ;-) Matosi kad nerst ruosesi nes pilve zuvyciu pilna buvo aisku tik akys matosi ir zuvytes forma :shock:
 #642465   antoska
 02 Lap 2015 22:07
mindoze rašė:mes tai eisim i maxima ciupaciupsu pirkti del vegeliu. nors esu kazkaip museliaves vokes upei tai kiline maciau kaip is po koju isplauke - likau apstulbes gal ir verta ten bandyti :roll:
esu ir as panasaus dydzio upeje gaudes...nu pagaudavom...aisku ne po 2kg :)
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 71
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė