Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1

 #107181   Vaidis
 29 Kov 2009 20:41
savas rašė:Spiridonai, kur gi gaudei , kad tiek kelmu surinkai, vanduo tai palyginti zemas , viskas matosi, ar i kranta mesdavai :?:
šian buvau prie upės, tai vanduo nėra jau toks žemas ir nifiga nieko nesimato, lijo visą naktį, vanduo kakava (čia plytinės - tauralaukio ribose)

 #107182   cesius
 29 Kov 2009 20:41
Mutnas, delto jie dar nera baisiai aktyvus, bet labai letai ymanoma prisisnekint, kuo daugiau sklendimo :grin:

 #107184   spiridonas
 29 Kov 2009 20:43
Vaidis24 rašė:šian buvau prie upės, tai vanduo nėra jau toks žemas ir nifiga nieko nesimato, lijo visą naktį, vanduo kakava (čia plytinės - tauralaukio ribose)
ten ir gaudziau

cesiau, as ir sklendziau, ir sokdinau ir pasroviui ir pries srove, visa spalvu raduga ismeginau.... na beliko tik kuliais verstis :-D gal butu padeje

 #107185   Vaidis
 29 Kov 2009 20:44
cesius, a kuriose vietose tu čia sklandai, aš pvyzdžiui nuo tauralaukio ir į viršų nesu pagavęs nei vieno ašeriuko, na gal vieną kitą :roll:

 #107186   savas
 29 Kov 2009 20:44
pries pora dieneliu ir man tik zoles ir pernyksciai lapai kibo, zinau kelias vietas kur visada kelma rasi, tik itariu, kad ten jie guminiai ir su kordu auga. toks siutas ima kai po zukles savo praradimus skaiciuoju :evil: . buvo net minciu , vasaros sulaukus , pasinert ir surinkt savo ir garantuotai daug kitu likimo broliu paliktus turtus. toki sposa kaimynas buvo kazkada padares :?: :idea:

 #107217   savas
 29 Kov 2009 21:38
nelabai suklydau , jei atskaitos tasku laikysim tai kas buvo Danej pries koki 20 metu. tada pavasary paupiu braidant karsiams nugaras galejai glostyt, zoles kai kuriose vietose kai kuriuo laiku " virdavo " nuo lydeku siuto, veziai i triusikus lysdavo.... ech buvo. savom akim maciau upes mirima ir tarp kitko pagerejimo dar nesimato. graudu ziuret i baigiancius uzdumblet uzutekius , uzzeliancias kazkada smeletas pakrantes, apsnerkstus krantus, kuriuose daugiausiai " zveju " paliktos siuksles. bus dar vienas paplavu kanalas, tik vadinsis - upe.

 #107222   spiridonas
 29 Kov 2009 21:48
Vat siuksliu palei Danes krantus apstu :!: :evil: bembaliai nuo alaus, tuscios dziku bei slieku dezutes ir butelei nuo arielkos ...

 #107227   savas
 29 Kov 2009 21:57
o kas daros toliau nuo kranto 15 - 25 metrai :oops: , nu tokiu atstumu kiek tara numest gali :/nu/n/x

 #107337   Algirdas
 30 Kov 2009 08:54
savas rašė:o kas daros toliau nuo kranto 15 - 25 metrai :oops: , nu tokiu atstumu kiek tara numest gali :/nu/n/x
o kas darosi dar upes dugne :-D :-D :-D jau tikrai 3 sluoksniais dugnas nuklotas tuscia tara :-D bet jei labai drumstas vanduo uztai ir nepagavot ;-) reik kad nors 40 cm matomumas butu tada ir sega asaryyys :)

 #107927   cesius
 01 Bal 2009 09:58
eseriai siandien visai apsnude, viens uz uodegos ir viens y burna, ir dafiga pravodkiu su zvynais ant kabo (eseriniais)

 #108032   spiridonas
 01 Bal 2009 16:24
Nu pla, tada as slepiuos su savo zvejybos sugebejimais.... :evil:
Siandien Daneje, kur ceska, parodei, kad nuo eseriu net vanduo verda gaudziau nuo 9,30. Tik atvykus toje vietoje KLP gaisrininkai vykde apmokymus ar tai kazko po danes dugna ieskojo - nezinau. tik pradejus zvejyba pradej lasnoti. Meciau ir traukiau vel visokiais imanomais budais nei SPAKT. veliau lietus liovesi, vejas nurimo, islindo saulute. vistiek nei BAMT. 12 val susivyniojau meskeres ir variau i univieros biblioteka knygu pasiimti ir tuo paciu , laisvu laiku nuo zvejybos i konsultacijas pas destytoja nuvariau :-D . gryztant is univierkes nutariau prie zirgyno nulekt. Vanduo jau kiek skaidresnis nei uzvakar, bet velgi meciau, meciau, meciau ir nieko. Tik po gero pusvalandzio apturejau viena kibimuka ir siek tiek zuviuka palaikiau ant kablio, bet pagal pasipriesinima buvo mielkas, o truputi patraukus ir tas atsipurte :evil: taip pragaudziau iki 16,30 , vel palaidojau 5 mikrikus, tiesa viena issitraukiau , kuri buvau palaidojes uzvakar :-D , bet veliau ir ji palaidojau. Spjoviau i ta reikala ir isvaziavau namo.... mlia, dabar jau man tikrai s..... uzvire, cia jau tikrai principo reikalas ir ranku nenuleisiu. artimiausiu metu vel vaziuosiu nieko nepagaut. Beja , ceska, kokia spalva tau labiausiai teisinasi? :roll:

 #108135   Algirdas
 01 Bal 2009 22:02
na kad kibo tie eseriai siandien ir nemaziukai :) tik surast reikejo nes srove stipri tai palei sekliu briaunas laikosi. vienoj vietoj kokiu 10 istraukiau beveik viena po kito, vidurkis apie 300 gr, megiama ju spalvike buvo zalsva, gaudziau nuo 1 iki 3, o gaisrininkai juk lavoneli issitrauke tai ir treniravosi :-D

 #108155   spiridonas
 02 Bal 2009 06:52
Algirdai, o gaudei auksciau tilto ar zemiau ? :roll:

 #108218   renaldas
 02 Bal 2009 09:20
Vaziuodamas i darba ir is pro nauja tilta, pastoviai matau kad liaudis sedi prie irklavimo bazes ir is kitos tilto puses ties SBA baldais. Gal kas gaudet ten, ka jie ten gaudo, kaip speju balta rybina?

 #108510   cesius
 02 Bal 2009 20:06
Siandien matroskinai buvo sukile saulelydzio pasiziuret, tai vaikai dabar turi ka veikt kriauklej :grin:

 #108517   savas
 02 Bal 2009 20:23
na tai ryt is ryto reiks paerzint tuos, kurie saules kylancios bus pasiilge. Beje, i koki masala matroskinai saulelydi ismaine, reik is vakaro susiziuret, kad nesitemt visu deziu, o tai uzknisa kai bilda kas zingsnis visi pricindalai.

 #108519   cesius
 02 Bal 2009 20:24
Y tamsiai zalia su auksiniu brokatu ir 4 galva :grin:

 #108522   savas
 02 Bal 2009 20:38
kaip tik turiuuu, nors manau, kad siandien taip,rytoj anaip, vistiek reiks bandyt kaitaliot, gal ant kitokio dar geriau? Man linksmiausias zalias su raudonu ir oranzine uodega, bent dazniausiai ji kibina, tiesa ir tepalinis su morka veikia... Ale ka cia sapaliot, kiekvienai balai savas bzingeris, vat tik as siandie "kulku" prisilydziau, bandysiu su jom, gal zacepu maziau bus nei su galvom, o jei ka - pasikeist nesunku.

 #108524   Algirdas
 02 Bal 2009 20:49
jo cesiau :!: nemeluoji :-D as irgi iki 20 val pasivaiksciojau tai veiksmo uztektinai buvo dar ir peiliuka isvilkau kaip torpeda :-D .tik va to isvajoto puskilinio vis dar niekaip neikalbinu :-D

 #108535   cesius
 02 Bal 2009 21:14
tikra tiesa, visi kaip nulieti :grin:

 #108741   Algirdas
 03 Bal 2009 10:40
cesius rašė:tikra tiesa, visi kaip nulieti :grin:
na gal siandien dydysis kuprius kals? :lol: reik nulekt valandike prabegt gerasias vietas kol ceska darbuose nuskendes :-D

 #108745   cesius
 03 Bal 2009 10:43
Spiridonas nuo pat ryto drizia ir nieko, sake slakiuka pagavo mazyti :grin:

 #108748   cesius
 03 Bal 2009 10:46
nesekas Spiridonui, gal jis per daug piktas ant ju :-D :grin:

 #108832   spiridonas
 03 Bal 2009 12:41
Na siandien truputi geriau, bet vis vien ne taip, kaip turi buti.. :-D , Blin slakiuka lengviau pagauti nei eseri. Kirto siandien vienas toks 30 cm, is pradziu maniau kad lydekiukas, bet kai pradejo zvakes metyti sunerimavau- pamaniau nesveikas lydukas, bet istraukus pasirode slakiukas. Nuo ryto paemiau 5 kaip nulietus dryzius ir dar saujele sprindinuku. Eseriukai labiau pradejo kibti sumazinus dziga iki 2,5 gr. spalvos- zalias tepalas su zaliu brokatu, rudas tepalas su juodu brokatu, geltona su raudona uodega, fioletinis su melynu brokatu. Visgi matyt didesnes itakos kibimui turejo letas masalo pratraukimas sklendziant nei spalva.

dar vis pikts ant Danges eseriu, bet jau maziau.... :-D

 #108894   Algirdas
 03 Bal 2009 16:49
as tai jau arti savo svajones :lol: viena 450 gr iskrapsciau bet tik viena toki ir sauja matroskinu :-D kibimo nebuvo isvis atbulais dantim visi iciulpdavo :-D

 #108975   senuks
 04 Bal 2009 07:58
Jūs duokit Danės matrosams sms,ka plauktų link Jūros(upės),neliksiu skoloj :je-heh Lai pasledniąją ostonovka maršrūta būna prie gelež.tilto-aš juos pasitiksiu :-D

 #109096   Simaso
 04 Bal 2009 20:54
šiandien gaudžiau nuo liepu gatves tilto link misko kvartalo , zvejojau kitoj pusej (ne ten kur yra tas keliukas palei dange , o kitoj) tai nieko gero nekibo keletas eseriuku , pugzliu ant slieko, visi paleisti plaukioja toliau turbut.
Kokio jus svorio galvakablius naudojat danej ant twisteriuku eseriam? ir kokius ant lydeku kai jau bus galima jas gaudyt? :grin:

 #109208   Algirdas
 05 Bal 2009 18:10
Simaso rašė:šiandien gaudžiau nuo liepu gatves tilto link misko kvartalo , zvejojau kitoj pusej (ne ten kur yra tas keliukas palei dange , o kitoj) tai nieko gero nekibo keletas eseriuku , pugzliu ant slieko, visi paleisti plaukioja toliau turbut.
Kokio jus svorio galvakablius naudojat danej ant twisteriuku eseriam? ir kokius ant lydeku kai jau bus galima jas gaudyt? :grin:
3 ar 4gr priklauso nuo sroves

 #109266   Tanius
 05 Bal 2009 21:14
Pora klausimu man cia pasistojo :) Brokatas, tai cia kaip supratau dryzeliai? Beja, spridonai, dzigas tai cia tvisteris ar kaip? Jai galim issamiau man kvailam paaiskint, dekui :)

 #109287   spiridonas
 05 Bal 2009 21:54
Tanius rašė:Pora klausimu man cia pasistojo :) Brokatas, tai cia kaip supratau dryzeliai? Beja, spridonai, dzigas tai cia tvisteris ar kaip? Jai galim issamiau man kvailam paaiskint, dekui :)
Brokatas- tai blizguciai gumos viduje. Dzigas - tai kabliukas su svinine galvute, kitaip dar galvakabliu vadinamas :roll:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 51
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė