Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1

 #35827   rocke
 25 Lie 2007 09:28
Fiskiau,tu gi pavasari Leveny sapalauji :shock: ,o ten neteko upetakio pagaut :shock: .Pries koki 10 m. buvau apakes ,kai zmogas parode 3 grazius upetakius ant spino sugautus :shock:

 #35829   Fiskius
 25 Lie 2007 11:04
rocke rašė:Fiskiau,tu gi pavasari Leveny sapalauji :shock: ,o ten neteko upetakio pagaut :shock: .Pries koki 10 m. buvau apakes ,kai zmogas parode 3 grazius upetakius ant spino sugautus :shock:
Tu cia rimtai??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Pries pora metu bites forume buvau uzvedes tokia tema. Buvau uzsideges pabandyti savo jegomis slaptai izuvinti leveni upetakiais.
Vieni tuo metu mane palaike, o kiti ;;'plim sake nebuvo ten niekad upetakiu ir negyvens jie ten.
Po pernykstes sausringos vasaros ir as pamaniau, negyvens ../;nzv
Bet siemet vel reikalai geresni :ks> Buvau pamirses sita reikala, bet jei tu cia tiesa rashai, butinai tesiu sita projekta ;-)
Gal gali parasyti ties kuria vieta buvo sugauti tie upetakiai, ir margieji ar vaivorykstiniai tai buvo?

 #35833   rocke
 25 Lie 2007 13:48
Na,Fiskaiu,meluot man nera jokio tikslo,tik apie laikotarpi galiu klyst :roll: ,na sakykim arciau tiesos bus10-15 metu.Dar net atsimenu kokie vobleriukai pas dieduka buvo,labai nustebes buvau kaip jis toki uzmeta :eek: ,as tokiu net parduotuvej nebuvau mates.O sutikau as ji prie taip vadinamo naujo Karsakiskio tilto,tai kazkur netoliese ir pagavo :) ,bet kad Levuo dabar visai kitoks nei buvo,tai neaisku kaip ten su margiais reikalai.O markes ju t.y.upetakiu, tikrai nepasakysiu :oops:

 #35836   Fiskius
 25 Lie 2007 14:54
Na rocke, tu cia tikrai sensacija pateikei :shock:
Sakau gal juokauni ;-)
Hmmm gal cia dar tas laikas kai kupiskio uztvankos nebuvo? Nors jai jau daugiau metu nei 15 :roll:
As visgi tikiu kad upetakiai leveny, tam tikruose ruozuose gyventu ;-)
O tas naujasis karsakiskio tiltas tai cia tas kur uz karsakiskio po desine? Dabar ten sroves nerasta, kazkoks stovintis griovys, nutryptais krantais :/bd-d/el

Atsiprasau moderatoriu, kad cia prisiukslinom svenstosios tema ../;nzv
 #55303   Sumo
 29 Kov 2008 19:57
Atidarytas 2008m pavasario sezonas.
6 kuojos.
Dydis- katino zakuskė

 #56273   gelmės
 06 Bal 2008 06:34
Varau į Levenį pasižiūrėti baltos žuves da y a nebe . :?: :-D

 #56315   gelmės
 06 Bal 2008 17:53
Žinios nelinksmos... man. :twisted:
Porą valandžiukių. 2 dugniukės ir laisvamanė.
Viliojau :
-Mėšliukas, sld kukurazikas, musės neišsiritėliai, žirniai.
Jaukinau pagal Paulių.
:oops: Nelijo. :shock: ;-) Bilkuli kibo.... bikuli. :evil: Nebučiavau, bet paleidau (gaila buvo :oops: ). Viso priskaičiavus kokis 200 gr būtų. :shock: Daug.. ;-)

 #78120   petia
 26 Spa 2008 13:01
Rytoj 19.00 per LT rodys "gamtos patrulius",kalbes apie dvesiancius eserius Levenyje :( ,vis tik kazkas susidomejo.

 #78133   žVYNAS
 26 Spa 2008 16:31
petia rašė:Rytoj 19.00 per LT rodys "gamtos patrulius",kalbes apie dvesiancius eserius Levenyje :( ,vis tik kazkas susidomejo.
Jau Musoj dvesia :evil:

 #78135   petia
 26 Spa 2008 16:53
Atsiprasau :oops: ,ne rytoj ,o antradieni 19 val.

 #80890   EIMANTAS
 09 Lap 2008 15:10
Bicki gaila... :cry:

 #80900   Fiskius
 09 Lap 2008 16:41
Vo :shock: Atsirado tema apie mano pagrindine upe :grin:
Siandien bandziau uzdaryti sezona. Is pradziu karjeruose, paskui nulekiau i leveni. Absoliutus nulis.

 #81847   Fiskius
 14 Lap 2008 20:35
EIMANTAS rašė:O jei nesupyksit paklausiu truputy ne į temą .Kur Lėveny gaudot (kur daugiausia šapalų esat matęs)?Ties Žaliaja (kur tiltas yra) ar truputy už Bernatonių? :neutral:
Ties zaliaja tai kuri tu cia tilta turi omeny? Paliunisko, karsakiskio ar dar kur per viduri yra? Siaip vis planuoju, planuoju jau kelintus metus ten patyrinet, bet vis neprisiruosiu :? Siemet va tik neseniai uzmaciau visai graziu vieteliu ties paciu karsakiskiu. Sraunus ten levuo, vasara turi but grazu, bet aisku kadangi ties gyvenviete tai bus nusiaubta :?

Uz bernatoniu pasitaiko vienas kitas didesnis sapaliokas, bet pastaraisiais metais kiek bandziau tai visi maziukai (tokie kur maziausio vobleriuko nesugeba apzioti)

Pries kokius 5-6 metus neblogai sapalu, strepeciu pagaudavau ties skaisgiriais. Gaudydavau ant ziogo, laumzirgio. Kiek dabar bandziau (su spinu) nieko gero nepavyko sugauti :roll: Manau kitamet arba isigysiu muselka, arba bandysiu vel ant ziogu ;-)

 #81907   gelmės
 15 Lap 2008 08:27
Ankščiau gražių šapalų būdavo nuo Tiltagalių einant link Subačiaus. Pats gaudžiau.

 #81961   Vitolis
 15 Lap 2008 19:10
gelmes rašė:Ankščiau gražių šapalų būdavo nuo Tiltagalių einant link Subačiaus. Pats gaudžiau.
Ankshciau tai kada? Kai da nebuvo mariu, tai ir ash daznai pashapalaudavau tose vietose. O dabar jei ir yr koks, tai nevertas demesio. Uzdumbeje visur ziauriai. Srove kiek ryshkesne tik ish pavasario. Ties Paliunishkiu budavo patys didieji papuldavo. O dabar nuvaziuokit ir pamatysit kiek ten to vandens ir sroves. Shuo pypo nesushlaps.

 #81990   Fiskius
 15 Lap 2008 23:12
Taigis :? ies paliuniskiu tikrai, vasara net nesimato kad vanduo juda :?
Isvada persasi tokia, kad reik kazkaip nusprogdint kupiskio uztvanka :twisted:

 #82014   audrutis
 16 Lap 2008 11:24
Fiskius rašė:Taigis :? ies paliuniskiu tikrai, vasara net nesimato kad vanduo juda :?
Isvada persasi tokia, kad reik kazkaip nusprogdint kupiskio uztvanka :twisted:
Bliamba toj uztvankelej kiek eseriu, starkiu, lydekioku. Baik tu man. Kai isduso eseriai musu kraste tai visos viltys dabar i Kupiskio marias. I zemupi neprivazinesi kaskart :-D Taigi prasau nieko nesprokdint :!:

 #82030   EIMANTAS
 16 Lap 2008 14:36
Ech gerai jums turit mašinas kur norit ten važiuojat.Greičiau 18 ir man reiks sėt už vairo , atsivers didesni žvejybos plotai :lol: .

 #82053   Fiskius
 16 Lap 2008 17:38
EIMANTAS rašė:Ech gerai jums turit mašinas kur norit ten važiuojat.Greičiau 18 ir man reiks sėt už vairo , atsivers didesni žvejybos plotai :lol: .
Kai buvau tavo amziaus, pagrindine trasporto priemone buvo "dvyyyratukas,,," Todel geriausiai zinau levens atkarpa nuo bernatoniu iki skaisgiriu, sanzile bei tos puses karjerus prie visu sodu ;-)

 #82054   Sumo
 16 Lap 2008 18:00
Ties zaliaja tai kuri tu cia tilta turi omeny? Paliunisko, karsakiskio ar dar kur per viduri yra? Siaip vis planuoju, planuoju jau kelintus metus ten patyrinet, bet vis neprisiruosiu :? Siemet va tik neseniai uzmaciau visai graziu vieteliu ties paciu karsakiskiu. Sraunus ten levuo, vasara turi but grazu, bet aisku kadangi ties gyvenviete tai bus nusiaubta :?



Ties Karsakiškiu Lėvuo tikrai gražus ir žuvingas, tik vietas reik žinot.
Ir visai nenusiaubtas, nes vietinių brakušu nėra (beveik), bet pramonynio tinklavimo ir kitokios neliagalios veiklos tikrai nevykdo.
Tai galiu patvirtint kaip vietinis.

 #82072   Fiskius
 16 Lap 2008 21:09
Sumo, man labai patiko ta vieta kur tokia kaip ir salele yra ir per ja eina du siauri, metaliniai tilteliai. Upe :shock: Nustebau isvydes toki leveni ;-) Kaip ten vasara? Labai uzzelia meldais?

Bent auksciau,nuo kito tilto, iki karsakiskio levuo ramus, labai grazus, bet ir zveju baisiai megstamas. Palei upe tiesiog gali su kedais vaikscioti, net nesuslapdamas kelniu nuo zoliu. Tokios "autostrados" pramindziotos :?
Kazkaip man visai neveza zvejyba, kai eidamas palei upe jauciu jog pries mane jau siandien praejo zveju armija (jau nekalbant apie pries tai buvusias dienas) :?
Labiau vertinu, kad ir ne tokias perspektyvias, be ne masines zveju vietas. Labiau tikiu jog ten galima rasti rimta zuvi ;-)

 #82101   EIMANTAS
 17 Lap 2008 08:16
Fiskius rašė:
EIMANTAS rašė:Ech gerai jums turit mašinas kur norit ten važiuojat.Greičiau 18 ir man reiks sėt už vairo , atsivers didesni žvejybos plotai :lol: .
Kai buvau tavo amziaus, pagrindine trasporto priemone buvo "dvyyyratukas,,," Todel geriausiai zinau levens atkarpa nuo bernatoniu iki skaisgiriu, sanzile bei tos puses karjerus prie visu sodu ;-)


Skaisgiriai pasroviu ar priš srove tolyn? Sanžilę taip pat išmaišęs (didžiąją dalį ) :-D

 #82114   Fiskius
 17 Lap 2008 09:17
EIMANTAS rašė: Skaisgiriai pasroviu ar priš srove tolyn? Sanžilę taip pat išmaišęs (didžiąją dalį ) :-D
Pasroviui. Zilgterk maps'e ;-)

 #82186   Sumo
 17 Lap 2008 18:00
[quote="Fiskius"]Sumo, man labai patiko ta vieta kur tokia kaip ir salele yra ir per ja eina du siauri, metaliniai tilteliai. Upe :shock: Nustebau isvydes toki leveni ;-) Kaip ten vasara? Labai uzzelia meldais?



Sraunioji puse visalaik tokia islieka, gal kiek vanduo paseda, ten sapalu rojus. Vasara ant karkvabalio neblogu egzemlioriu papuola.
Pauglystej juos rankomis is po medziu saknu traukdavome.
O nuo didelio tilto iki tu lieptu irgi yra zuvingu tarpu ir duburiu tik zinot reik. O takelius ten pramina ne tik zvejai bet ir vietiniai ar sodininkai taip kelia trumpina iki parduotuves.

 #82190   EIMANTAS
 17 Lap 2008 19:19
Kai buvau tavo amziaus, pagrindine trasporto priemone buvo "dvyyyratukas,,," Todel geriausiai zinau levens atkarpa nuo bernatoniu iki skaisgiriu, sanzile bei tos puses karjerus prie visu sodu ;-)[/quote]

Susiradau tą atkarpą ,mes su jeffex esam bandę tik už Bernatonių pirmą tiltą.Judant link Skaisgirių daug duobių ir kaip čia gudriau pasakius šapalų?Kelis šimtus metrų paėjom ir upė labai nusekus buvo (vasarą) nusispjovė jeffex ir sako n.... einam atgal. :lol:

 #82195   Fiskius
 17 Lap 2008 19:43
EIMANTAS rašė:
Susiradau tą atkarpą ,mes su jeffex esam bandę tik už Bernatonių pirmą tiltą.Judant link Skaisgirių daug duobių ir kaip čia gudriau pasakius šapalų?Kelis šimtus metrų paėjom ir upė labai nusekus buvo (vasarą) nusispjovė jeffex ir sako n.... einam atgal. :lol:
Tai kiek jau jus ten paejot? Nuo bernatoniu iki skaisgiriu paupiu einant man rods virs 10km gautusi tikrai. Ir pats levuo ivairus. Yra revukiu, yra ramiu, letu atkarpu ;-)

 #82196   Vitolis
 17 Lap 2008 19:44
Fiskius rašė:Taigis :? ies paliuniskiu tikrai, vasara net nesimato kad vanduo juda :?
Isvada persasi tokia, kad reik kazkaip nusprogdint kupiskio uztvanka :twisted:
:mhu :-byta:

 #82197   Fiskius
 17 Lap 2008 19:45
Sumo rašė: Sraunioji puse visalaik tokia islieka, gal kiek vanduo paseda, ten sapalu rojus. Vasara ant karkvabalio neblogu egzemlioriu papuola.
Pauglystej juos rankomis is po medziu saknu traukdavome.
O nuo didelio tilto iki tu lieptu irgi yra zuvingu tarpu ir duburiu tik zinot reik. O takelius ten pramina ne tik zvejai bet ir vietiniai ar sodininkai taip kelia trumpina iki parduotuves.
Aina sau.. .as jau laukiu pavasarioooo... :cool:

O nuo to didelio tilto, tai ten tikrai zveju takeliai. Kai prasideda rudens lydeku sezonas, prie to tilto visada burys masinu ir palei upe kas 15m po dieda tupinti ant zyvco :?

 #82198   Fiskius
 17 Lap 2008 20:00
Vitolis rašė:
Fiskius rašė:Taigis :? ies paliuniskiu tikrai, vasara net nesimato kad vanduo juda :?
Isvada persasi tokia, kad reik kazkaip nusprogdint kupiskio uztvanka :twisted:
:mhu :-byta:
Taip taip ;-) Ta pati reiktu padaryti su kavarsku, kauno HES'u ir dar daug upes sugadinusiu kudru :?

 #82200   Sumo
 17 Lap 2008 20:10
O nuo to didelio tilto, tai ten tikrai zveju takeliai. Kai prasideda rudens lydeku sezonas, prie to tilto visada burys masinu ir palei upe kas 15m po dieda tupinti ant zyvco :?[/quote]


Jo ten lydekiu yra, nuo pat tilto koki 100m gan normalus gylis apie 1.5-2m ir yra dauk dydeliu akmenu. Toliau seklumos kad nei keliu nesieke ir daug zoles, palei kairi kranta pagrindyne reva, ten giliau 0.8-1.2m vo ten ir zuvis.
Sapalai , meknes,kuojos.. Nuo kranto praktiskai ir teoriskai ner kur ikist meskeres, apauge krumais nerealei.
Paskutine vasara ten povandeninkai labai siaute, reiks juos pradet kenkt.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė