Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1

 #84201   blight
 27 Lap 2008 18:35
Na nevisai. Girdziu uztvanka pagrinde gylis 1,5-2m, o max (ties buvusia vaga) 4m (yra keleta vietu kur metriuku daugiau), bet vasara ana tragishkai apzelus, zvejot normaliai imanoma tik 5-7m plocio ruoze ties buvusia vaga. Dainiu uztvanka didesne, bet visa kaip bliudas, ta prasme lygus dugnas su gyliu 2-3m, o vat ties vaga galima jau surast ir iki 9-10m gylio. Po uztvankos nuleidimo statant hidroelektrine, dabar labai sumazheje zoliu, be to priviso be proto daug aukshliu, per kurias praktishkai neimanoma normaliai gaudyt kitos baltos zuvies...
Stakiu uztvankoj ash nebuves. Cia jau galtum tu daugiau pakomentuot :-D

 #84234   kleckas
 27 Lap 2008 22:37
na pas mane uztvankoje yra giliu vietu iki 8 metru... prie pacios uztvankos irgi gilu, panasiai 7 - 8 metrai, seklesnes vietos vasara apzelusios taip pat,,,, uztat yra keletas intaku: Akmena ir Kermusis yra vieni didziausiu, cia pavasari suplaukia nersti karpiai :) o situ parseliu tikrai yra neblogu :) Siaip visas uztvankos dugnas yra labai nevienodas... su duobemis ir begale privisrtusiu medziu, nes kai buvo statoma si uztvanka medziai buvo kertami ir paliekami vietoje suputi... cia palaidojau belekiek bliguciu :) zuvies gan nemazai, taciau noretusi kad butu starkiu, daugiau karsiu...

 #84759   blight
 01 Gru 2008 19:53
Na vakar nesugebejau namie ishbut, visgi ishsiruoshiau i Mituva su tikslu uzdaryti spiningavimo sezona. Shikart bishki kiton vieton - gylio ten max 2m (su retom ishimtim), didesnio kaip 1-1.5kg lydoko ner ko tiketis... Prie vandens atsiradau 13val. Antras metimas - ir kiline lydeka purtos kitam gale. Visai atkutus, jau prieshinas kur kas daugiau nei malka.
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Ishtraukes supratau, kad pataikiau ant paciu pietu meto pabaigos - pilvas ishsiputes kaip kamuolys (ta prasme lydekos :-D ). Labai jau knietejo paziuret ko jin ten pririjus, tokios studijos labai gerai padeda perprast lydeku maitinimosi iprocius... bet negaliu... leidziu suvirshkint... :[anuol zinau viena - lydeka suzverejus, i Juoza Zombi shiandien nespjove (nesenai "Resident Evil'a" matyt ziurejo) :-D Ir kaip tik po to ir nurimo kibimai. Dar uz keliu posukiu sutikau zhasu beprociu pulka, kurios :-kvankt plaukdamos, tashkydamos, zodziu nemokshishkai irkluodamos prabaide man visa kilometra i prieki :-byta: . Dar keletas vaizdeliu...
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Na ir visai jau tempztant ant mazylikes vartikles traukiant ja super slow motion (kai tik 6ni vakare rode "matrica" :-D ) sugundziau peiliuka - in action:
PaveikslėlisPaveikslėlis
Na ir laikas namuciu. Kaip sakant visai nieko ispudingo, bet spiningo sezono uzdaryma uzskaitau :yaaah! . Kas nezvejojo gal pasiziures bent tokiu foto :roll: ../;nzv , kas nenori - tegu sako "silkiu prigaude ir prifotkijo", man tas pats :tia-tau
PS. Sorry del nuotrauku "Blur'o", apsiniaukus diena buvo (na kaip per "Jozik v tumanie") , gavos kaip gavos :roll:

 #84761   Rimasx
 01 Gru 2008 20:35
grazu ten pastave viskas ,ne to pas mus Minija is krantu lipa
 #310683   Leba
 10 Spa 2011 22:01
Pabandysiu dulkes prabraukti nuo Mituvikės. Gal kas atsiras kas pasidalins paskutinio laikotarpio įspūdžiai iš žvejybų Mituvos užtvankoje Jurbarke? Kaip dabar situacija joje? Šiemet pora kart teko pabandyt laimę vienoj ir kitoj pusėj, tai nė bakst..

Re:

 #310733   Dziedas
 11 Spa 2011 08:02
Rimasx rašė:grazu ten pastave viskas ,ne to pas mus Minija is krantu lipa
Reikia žuvies kieki sumažint.... :grin:
 #327507   blight
 19 Gru 2011 12:41
Leba rašė:Gal kas atsiras kas pasidalins paskutinio laikotarpio įspūdžiai iš žvejybų Mituvos užtvankoje Jurbarke? Kaip dabar situacija joje?
Turi galvoj Jurbarkų (Gegužio) užtvanką? Aš šymet joj tik kelis kart ešeriokų buvau pagaudyt, šiaip ten vengiu važiuot, nes pastoviai tinklai mirksta... :evil: O rudenį ten visai normaliai pagavo, ir 5kg ištraukė ;-)
 #350937   Leba
 13 Kov 2012 22:31
blight rašė:
Leba rašė:Gal kas atsiras kas pasidalins paskutinio laikotarpio įspūdžiai iš žvejybų Mituvos užtvankoje Jurbarke? Kaip dabar situacija joje?
Turi galvoj Jurbarkų (Gegužio) užtvanką? Aš šymet joj tik kelis kart ešeriokų buvau pagaudyt, šiaip ten vengiu važiuot, nes pastoviai tinklai mirksta... :evil: O rudenį ten visai normaliai pagavo, ir 5kg ištraukė ;-)
Taip taip, ta pati užtvankėlė. Na tik pora kart esu žvejojęs, bet taip ir nieko nepagavęs, nei ties "Vanagynės" sodais, nei Girdžių Mituvos užtvankoje. Aišku toks ir žvejys iš manęs, bet nei kliovo, nei kokių žioplų, nieko :cry:
 #353269   Leba
 20 Kov 2012 22:40
Savaitgalį atidarytas spiningo sezonas merkiant masalą į Mituvos vandenį :)
 #353360   blight
 21 Kov 2012 12:34
Ir KUO jis atidarytas? :roll:
 #354110   Leba
 23 Kov 2012 11:33
Ne ne :D Labiau gal tiktų žodis pradėtas, atsidaryti dar nepavyko :) Bet kirminas jau graužė, tai nuraminau kokiai savaitėlei :)
 #408821   macka
 24 Rgs 2012 13:10
Kad neišnyktų ši upė iš forumo, tai truputį bandysiu pagyvinti :)
šeštadienį Mituvos užtvankoje ties Smukučiais pusdienį nusprendžiau paieškoti starkių. Pirmiausia labai nustebau kai išplaukęs suskaičiavau 6 x valtis su rybokais. Tiesą sakant nesu tiek matęs vienu metu, + dar 5 x rybokai pakrantem slinko niurkydami spinigėlius :)
Ėsmė ta, kad starkio nei vieno... Išariau dugną su vobleriais, gumomis, mepsais, bet nieko...
Kad nepasirodyčiau visiškas ananasas prieš uošvienę, nutariau suvilioti ešerių bent jau. Dar labiau nustebu, kad vos viena rainių pavyko sugundyti ir kaip vėliau paaiškėjo, dar man pasisekė, nes vienas rybokas priplaukęs guodėsi, kad visą dieną bando ešerius smaugti su UL vobleriukais, o laimikis tik vienas rainius ne ką didesnis nei maniškis.
Paveikslėlis

jau visiškai apsiprendęs plaukti namo, dar vienoj vietelėj stabtelėjau ešeriokų pašiurpinti, bet ešerio nei vieno, tik vienas peiliukas, kuris isitaisęs žolėse miegojo...
Paveikslėlis

Tikiuos dar labiau atvėsus orams, Mituva bus dosnesnė ispūdžiais :)
 #478107   macka
 16 Geg 2013 10:22
Kad ir kaip mažai judesio pas mus upeliūkštyje, tačiau visgi pavyko prakalbinti -liežvis
IMG-20130514-00183.jpg
405 g
Aišku keliavo atgal :[anuol
IMG-20130514-00185.jpg
Labai tikiuos, kad negaus elektros, kaip sita :mėlynvarla
IMG-20130514-00189.jpg
iš akies - apie 1 kg.
Pagaučiau tai pačius papurtyčiau su elektra. Urodai... Ar jie neturi ką valgyti ar čia labai smagu sunaikinti viską kas juda?...
 #484101   LM66
 04 Bir 2013 13:34
gaivinam mituvos egzistavime forume :)
buvau jurbarku uztvankoje eserio pavaikyti, kibimu nemazai, bet visi panasus, reiks turbut pusle pusti ir geriau paieskot, nes yra ten geru kupriu.
Prikabinti failai
uztvanka.JPG
uztvanka.JPG (182.67 KiB) Peržiūrėta 9831 kartus(ų)
 #484115   macka
 04 Bir 2013 14:10
buvau ir aš sekmadienį toje pačioje užtvankoje su valtele. Ešeriokų tikrai sočiai galima prikirsti... Pats bandžiau starkiecų surasti, tačiau nei vieno nepavyko, o ešerių gal kokia 10 tai kaip minimum pasikabino. Tiesa visi daugiau mažiau vienodi kaip tavo foto. Didelių tikrai yra, bet nepasitaikė :(
 #484132   LM66
 04 Bir 2013 14:42
Liepos menesi , uz leliju ant slaiteliu i gyli pernai pasigavo graziu, reikia gal dar laukti :?:
 #484369   macka
 05 Bir 2013 10:10
Jeigu maži aktyvus, maitinasi, vaikosi mailių, tai ir dideli turėtų pasitaikyti jau :roll:
 #502453   LM66
 24 Rgp 2013 19:16
gal kas buvote kur mituvoj pameteti koki masalioka? kokie pasiekimai?
 #502454   MariusM
 24 Rgp 2013 19:41
Elektrikai damušinėja tą Mituvą '''bum , jau gal koki 3 sezoną į ją nebevykstu žvejoti :e:e
 #506985   blight
 11 Rgs 2013 19:57
tomaaazas rašė:gal kas buvote kur mituvoj pameteti koki masalioka? kokie pasiekimai?
Man prieš porą savaičių gražus lydoks (iš akies palei 3 kg) pritrauktas prie pat kojų apsisuko apie snukį valą ir nurėžė :roll: 15cm vielos pavadėlio neužteko. Nors kažkaip skersai pasikirto, tempiu tiesiai, o sukrė žiūriu skersai stovi lūpos kraščiukį :roll: Nu bet bent išgyvens tai tikrai, išspjaus auskarą be problemų :-D
 #507029   LM66
 11 Rgs 2013 21:31
buvau ir as pabandyti, saudykliu ant vobliko, eseriu tokiu " per gera delna" ant kramtoskiu reinzu aina pagaut. vienas zvejys porino ir starkiu pagaunantis(uztvankoj) , galetu dazniau GA lankytis ir tvarka daryti '''bum , tokios geros mituvos uztvankeles bet kad siaubiamos ... :e:e
 #508283   blight
 16 Rgs 2013 21:06
Šeštadienį Mituvoj buvo sukilę ešeriai - griebdavo kas antru trečiu metimu, pasismaginau visai, tiek kad dydžiai nedžiugino...
Mituva - esherys.JPG
Paskui anie kažkur dingo. Bet į pagaigą žvejybos pasikabino pusantro kilo ledekinas, smagiai pakovojo, nuotaiką pakėlė. Foto tik nekokios, nes labai apsiniaukę buvo, dar ir lietutis purškė į protarpius:
Mituva - pusantro.JPG
Mituva - pusantro.JPG (49.69 KiB) Peržiūrėta 9463 kartus(ų)
Mituva - ate.JPG
Mituva - ate.JPG (19.59 KiB) Peržiūrėta 9463 kartus(ų)
 #508471   macka
 17 Rgs 2013 13:45
eseriu tai galejai ir nefotkinti :D mazyciukai...
O lydekike visai nieko jau :)
 #508472   macka
 17 Rgs 2013 13:46
tomaaazas rašė:buvau ir as pabandyti, saudykliu ant vobliko, eseriu tokiu " per gera delna" ant kramtoskiu reinzu aina pagaut. vienas zvejys porino ir starkiu pagaunantis(uztvankoj) , galetu dazniau GA lankytis ir tvarka daryti '''bum , tokios geros mituvos uztvankeles bet kad siaubiamos ... :e:e
Kurioje uztvankoj starkiu randa?
 #508576   LM66
 17 Rgs 2013 20:36
jurbarku (geguzio ) :grin:
 #512958   blight
 07 Spa 2013 08:00
Vakar beveik visą diena praleidau su valtuke ir spiningioku rankose Girdžių užtvankoj... Situacija ta pati, viskas po senovei - tarp skritulių praplaukt neina, kai kur net tarp jų pažvejot nėr kur :evil: Dviese turėjom 4 kibimus, valtį pasiekė vos viena, bet labai jau juokinga - vos ~150gr :roll:
 #513376   LM66
 08 Spa 2013 20:08
girdziu uztvankoj dar ilgai niekas nesikeis, ten visiems i krauja iauge sumesti kuo daugiau skrituliu :grin: ,nesenai buvau pamikrinti ant kramtuku - eseriai kabinejasi neblogai.
 #597928   whydoes
 09 Lap 2014 22:15
Vaziavau savaitgali pro Jurbarka, Mituvoj toks kolchozas, kad zvejas prie zvejo, kaip min 50 veikeju buvo. Net idomu pasidare kas ten tiek kabinejas ka tiek meskeriu vienoj kruvoj. Maciau tik pravaziuodamas pro masinos langa :) gal kas is tribunos tame kolchoze dalyvavo ir galetu pakomentuot ka ten visi lupo?
 #597931   andrysa
 09 Lap 2014 22:26
Chebra trauke raudas, plakius pasitaiko vienas kitas ziobris.
 #598529   LM66
 12 Lap 2014 21:11
whydoes rašė:Vaziavau savaitgali pro Jurbarka, Mituvoj toks kolchozas, kad zvejas prie zvejo, kaip min 50 veikeju buvo. Net idomu pasidare kas ten tiek kabinejas ka tiek meskeriu vienoj kruvoj. Maciau tik pravaziuodamas pro masinos langa :) gal kas is tribunos tame kolchoze dalyvavo ir galetu pakomentuot ka ten visi lupo?
nedalyvavo tikrai :grin: , cia kiekvienais metais sita psichoze vyksta, lupa susara visoki kibirais(auksles,kuojos,plakiai,ziobriukas antras trecias) nesuprantu as tokios zvejybos "petis i peti" .
kas pikciausia, kad sapaliuku ten daug uzeina, o apie leidziama ilgi ten zino tik mazas procentas '''bum
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė