Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #91053   kucha
 14 Sau 2009 22:47
Gynėvė – upė Raseinių rajone; Dubysos kairysis intakas. Prasideda 12 km i šiaurės rytus nuo Betygalos, prie Šetkaimio. Teka į pietus pietryčius pradžioje per Paliepių mišką, vėliau Lapkalnio mišku. Vidurupyje labai vingiuoja. Dalį kelio teka riba su Kėdainių rajonu. Žemupyje pasuka į pietvakarius, kerta Vilniaus-Klaipėdos autostradą. Įteka į Dubysą 18 km nuo jos žiočių, 6 km į pietus nuo Ariogalos, ties Padubysiu.

Didžiausi intakai: Upytė (kairysis), Lendrė, Šliaupė, Daugupys (dešinieji). Vidutinis nuolydis 215 cm/km. Žemupio slėnis gilus. Prie Plikių (2 km nuo žiočių) yra 42,6 ha drėkinimo tvenkinys.

Visa tai buvo tik citata is vikipedijos. O dabar rimtas klausimas :) ar esate kas joje zuvaves? ypac domina vietos ties autostrada! Pro masinos langa vaizdai nerealus... o kokia realybe?

 #91063   kursis
 14 Sau 2009 23:19
nu va as irgi ta pati galvodavau kai pravaziuodavau pro sali :?:

 #91091   Donis
 15 Sau 2009 09:15
Keistoka tenai upe,teisingiau uztvanka,kiek esu pro tenai vazeves,o vaziuoju tikrai daznokai,nei vasara nuo kranto ar su valtim,nei ziema nuo ledo nemaciau nieko gaudant :roll: ,ir vanduo,daznokai tenai drumstas :?

 #91099   cyma
 15 Sau 2009 09:29
Donis rašė:Keistoka tenai upe,teisingiau uztvanka,kiek esu pro tenai vazeves,o vaziuoju tikrai daznokai,nei vasara nuo kranto ar su valtim,nei ziema nuo ledo nemaciau nieko gaudant :roll: ,ir vanduo,daznokai tenai drumstas :?
aš ir ten gaudančių nei mačiau,nei girdėjau....,gal ten ne vanduo :-D

 #91104   Agis
 15 Sau 2009 09:47
Prieš keletą metų, keliaunant po Lietuvą, viename etape buvo pasirinkta nakvynė prie Gynevės.Ilgai vargome kol apvažiavome aplink tą balą :lol: privažiavimai vos keli ir labai jau netinkami nakvynei arba su maudymosi pležu.Gal iš valties ir galima būtų, bet nuo kranto šansų nėra.Buvome privažiavę ir prie kranto maluno pusėje, tačiau nuvijo atėjęs žmogėnas su dideliu šunimi.Teko pervažiuoti prie Dubysos karjero.

 #91198   kucha
 15 Sau 2009 18:42
hm... labai idomu... jei nera privaziavimu... niekas nezvejojo... manau pavasari reikes surizikuot ten kur valtike isileist... tuo labiau jei krantai neprieinami tai.... o kas zino, gal visai zuvinga bus :)

 #91199   Rolas
 15 Sau 2009 18:56
Kaip vietinis aborigenas :grin: galiu pasidalinti su jumis savo siokia tokia patirtimi apie si tvenkini. Retkarciais ir as ten pazvejoju. Sakyciau tai laaabai inoringas tvenkinys. Desinej pusej tilto jis yra seklesnis (jei vaziuojam nuo Kauno) Kaireje gylis 5-8, ir net 12m yra. Paveikslėlis Krantai tikrai visur status ir tik pasukus i Plikiu puse galima rasti pliaza, kuriame galima nuleisti valtis, ar pasistatyt palapines. Bet galima ir nuo kranto rast perspektyviu viecikiu. Taigi, viena diena gali visai neblogai pazvejoti, o kita tuose paciuose vietuose - baranka... zinoma kaip ir visur vietiniai ir tinklaicius kartais uzmeta ir t.t ir pan. Bet zuvies jame tikrai yra. Mane kaip spiningautoja, domina tik plesri zuvis. Musu rajonas nedidelis todel kalbos greit sklinda, nemaciau, bet esu girdejes, kad ten kaskart vis pavyksta isprasyt lydziu virs 10 kg. pats esu sugaves eseriu virs 1kg. Bet esu mates ten suzvejotu ir karsiuku ir plakiuku, ir kuoju visai neblogu pakliuna. Pakliuna ir karpiu dideliu. Todel, jei kartais vaziuosit pro sali, ir turesit zvejybos irankius ir laiko, galit pameginti, o gal bus kaip tik ta diena... PaveikslėlisO cia, kaip irodymas, kad man ta diena jau buvo... :grin: ir ne tik man, bet ir Ramkio sunui Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo 2 Rolas. Iš viso redaguota 15 kartus.

 #91200   Rolas
 15 Sau 2009 18:58
Atsiprasau uz paklodes... :grin:

 #91210   kucha
 15 Sau 2009 20:12
va va..... o as irgi pakankamai daznai pravaziuoju pro ten.... ir turiu minty koky karta ir valtike ten nusileist... tada jau krantai neprieinami nebebus problema :)
man labai graziai tas medziais apauges krantas atrodo... toks jausmas, kad ten vien zuuviai :)
na.... pameginsiu tikrai pavasari is valtikes koki gumos smota ar gelzgali pametyt....

 #91275   kamstis
 16 Sau 2009 07:54
Reiktu nepamirst ,kad ten reikalingas Raseiniu MZD bilietas ;-)

 #91283   kucha
 16 Sau 2009 08:54
manau, jog cia tikrai ne didele problema ir ne kliutis :)

 #91287   Agis
 16 Sau 2009 09:01
Smagu, kad atsiranda vietiniu ir issklaido abejones ;-)

 #91297   ramkis
 16 Sau 2009 09:26
Aha visi pagauna, net mano vaikis(kaip matete nuotraukoj, bet as dazniausiai :ruko . Na esu pagaves lydeki kaireje puseje, bet seniai...labai seniai,kai buvau jaunas ir grazus :-D Ten kaire ir desine jungiasi, ir po autostrada laisvai vyksta mazoji laivyba :-D . Tiesa ziema esu pagaves, ivairios zuvies, bet stambios nepapuole. Silansko zodziais, karpiu yra baisuliniu, bet man neteko matyti ju, nors Silas sakosi pagaves.Lydekiu tikrai yra dideliu, o ir eseriu tooooooooooooooooookiu tikrai yra :roll:

 #91342   Vytautas
 16 Sau 2009 15:00
Kiek teko važiuoti Į Kauną ar Vilnių, vis galvojau kas čia per upė Gynėvė, o čia pasirodo tvenkinys. Iš išvaizdos tai tikrai atrodo produktyvus vandens telkinys, bet matomai ne toks kokio norėtusi, nes kiek tenka pravažiuoti, neteko matyti žvejų, o ir kauniškiai nesigiria, kad ten praledžia laisvalaikius. Aišku mums pamario žvejams yra kus pasivaikščioti su meškerykočiu, o tiems kur aplinkui nėra upių ir ežerų, kiekvienas tvenkinys skaitosi žuvingas jai pagauni nors ir kelias žuveles.

 #91379   Rolas
 16 Sau 2009 20:14
Vytautas rašė:Kiek teko važiuoti Į Kauną ar Vilnių, vis galvojau kas čia per upė Gynėvė, o čia pasirodo tvenkinys. Iš išvaizdos tai tikrai atrodo produktyvus vandens telkinys, bet matomai ne toks kokio norėtusi, nes kiek tenka pravažiuoti, neteko matyti žvejų, o ir kauniškiai nesigiria, kad ten praledžia laisvalaikius. Aišku mums pamario žvejams yra kus pasivaikščioti su meškerykočiu, o tiems kur aplinkui nėra upių ir ežerų, kiekvienas tvenkinys skaitosi žuvingas jai pagauni nors ir kelias žuveles.
...na taip, pas mus nesugausi 35kg sapalu... :(

 #91416   ramkis
 17 Sau 2009 08:50
O mes su Rolu ryt is ryto specialiai nuleksim ir pabandysim is po ledo koki kupriu arba !buonka! sudabot ''plot . O po to jau kaip desim svieziu navynu, ir fotkiu su toooooooooookiais( gal "o" raidziu per mazai?) "matroskinais", kad net saldu pasidarys :-D

 #91427   Vitolis
 17 Sau 2009 11:32
Shaunuoliai. Graziai aprashet savo pamegta tvenkini. O ir jaunasis zvejas gerai atrodo. Matosi, kad bus visas i teva :grin: Ash irgi zadu panashu telkini apibudint viename ish Aukshtaitijos rajonu. Jis man seniai prie dushios. Uztvankele nera didziausia, taciau dar uztektinai zuvinga. Man ten patinka dar ir todel, kad jame laikas nuo laiko pasigauna gana geru shapalu. O ir Shariku, kaip sako birzieciai, yra padoriu. Lauksim tolesniu reportazu. Nei zvyno.......

 #91439   Fiskius
 17 Sau 2009 14:47
Vitoli, nujauciu apie ka tu cia ;-)

 #154021   Vaidis
 19 Lap 2009 22:54
Vakar parvykstant iš Kowno buvau stabtelėjęs prie šio vandens telkinio, tai pamėčiau valandėlę :roll: vanduo drumstas ir aukštokas, tai vienas išejimas buvo toks atsargus visai prie kranto ant Y-uri Crystal Minow ir vsio.
Šiaip tai labai simpaiškas telkinys, bet krantai numinti kaip reikiant :shock:

 #154037   Raupsuotas
 20 Lap 2009 07:58
Mane domina kaip ten ziema su avizele? Kas galite ir esate ten zvejojes, parasykite.Busiu dekingasPaveikslėlis

 #154129   Rolas
 20 Lap 2009 20:19
Kaip ir daugumoje Lietuvos tvenkiniu - kuojytes, plakiukai, eseriukai...

 #154168   Raupsuotas
 21 Lap 2009 09:13
Konkretizuoju klausimus:

1-kokiuose gyliuose pagrinde gaudosi (stovi) balta zuvis?
2-ar reikia jaukinti?
3-jei reikia ar uztenka uodo truklio lervu, ar papildomai naudojama serykla?
4-kokia pagrinde zuvis kimba (dominuoja) balta ar eseriukai?
5-ar galima privaziuoti netoli (~20-50m) iki upes?
6-kokia stambumo zuvis kimba - 10-30g ar didesne?
7-ar yra kas nors specinio zvejojant siame vandens telkinyje?
8-ruosiuosi zvejoti balalaika ir 1-3 numerio avizelem.Ar nebus tai klaida?
9-jei turite ka pridurti papildomai - butu idomu?

Klausiu visko smulkiai nes gali buti, kad ten zvejos klubas ar siaip nemazas burys zveju.Todel reikalinga tokia issami, isankstine informacija.Atsakiusiem busiu labai dekingas Paveikslėlis

 #154206   Dziedas
 21 Lap 2009 15:37
Nu ,nu,ar ne per daug nori žinot? :grin: Tokiu paslap2iu nekas neižduoda. :lol:
 #202031   Zafas
 05 Bir 2010 00:07
Na karta meginau tenais spiningauti, pasirode kad labai gilu, o reliai nieko nepagavau.. ar netinkamas metas ar kas.. bet nieko gero :)
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė