Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #627202   BroniusM
 20 Geg 2015 08:57
Nu ką, vakar su forumiečiu JesterHead bandėm tikrint Dubysą... Ruožas vėl maždaug Seredžius Ariogala... Aš net prisilietimo nemačiau, o kolega vieną palaikė, bet nuėjo... Žodžiu dubysa 2-0, jos naudai , plius dar su mašina strigę neblogai buvom, bet išsikapstėm šiaip netaip :-D, praitą kartą bent ešerių, lydekaitę, žiobrius du pagaut pavyko... Abu žiobriai iš duobutės tada ir abu normaliai ėmė vobliką... :grin: , bet kadangi tada tikslingai šapalo ieškojau, tai nekažką...
Dar sutikau pora vietinių be žuvies vakar, tai apkaltinom pavasarį šaltą, nes visai judesio jokio nesimatė paviršiuj... :) , išvada viena, kad nerandam tų šapalinių ruožų, nes pasižėjus Fishermeno video, matosi, kad šapalai visiškai normaliai maitinasi nu arba atgrubnagis esu... '''bum , o taip norsi to šapalinio smūgio per nagus sulaukti... 'viarkt :grin:
 #627239   Fishermenas
 20 Geg 2015 15:47
BroniusM rašė:Nu ką, vakar su forumiečiu JesterHead bandėm tikrint Dubysą... Ruožas vėl maždaug Seredžius Ariogala... Aš net prisilietimo nemačiau, o kolega vieną palaikė, bet nuėjo... Žodžiu dubysa 2-0, jos naudai , plius dar su mašina strigę neblogai buvom, bet išsikapstėm šiaip netaip :-D, praitą kartą bent ešerių, lydekaitę, žiobrius du pagaut pavyko... Abu žiobriai iš duobutės tada ir abu normaliai ėmė vobliką... :grin: , bet kadangi tada tikslingai šapalo ieškojau, tai nekažką...
Dar sutikau pora vietinių be žuvies vakar, tai apkaltinom pavasarį šaltą, nes visai judesio jokio nesimatė paviršiuj... :) , išvada viena, kad nerandam tų šapalinių ruožų, nes pasižėjus Fishermeno video, matosi, kad šapalai visiškai normaliai maitinasi nu arba atgrubnagis esu... '''bum , o taip norsi to šapalinio smūgio per nagus sulaukti... 'viarkt :grin:
Kaltas oras, palūkėk kol truputi sušils ir pasitaisys reikalai :) pats buvau sestad valandai nulėkęs tai viena sprindinį ir dar vienas nepataikė į vabalą.
 #630207   linelisg
 17 Bir 2015 14:47
buvau 06.12 dubysoj su spinu palei ariogala, zinau kelias vietas, kur pastoviai kazkas paima. vakare per pora val iki sutemu pagavau 4 eserius (2 po 0.4 kg), ir 1 sapalas iki puskilio. dar neuzkirsta lydekaite ir pasprukes puskilinis eserys. visi kliovai ant no name vobleriuko eserio imitacija (4 cm).
 #660021   turgis
 03 Bal 2016 19:29
Siandien Dubysa prie Lyduvenu. Dviese su lengvais spiningais pasivaiksciojom nemazai. Kolega norejo eseriuku, o as sapaliuku. Nei eseriuku, nei sapaliuku :cry: Reziume 5 kliovai. Ant mikro gumu. Spalva tamsiai raudona. 2 nukasti pavadeliai, 3 lydekos istrauktos. Kaip ir priklauso visos paleistos. Didziausia kokie 3 kg. Vietinis suniukas prisertas musu buterbrodais buvo musu trecias kompanionas paupiu :)
 #660091   Wytux
 04 Bal 2016 09:37
Gal matesi ziobriu gaudytoju? pagauna anie ?
 #660115   turgis
 04 Bal 2016 10:57
Maciau du zmones su pludine. Ka jie gaude nezinau. Viena pakalbinom, tai sake nera zuvies. O jei tiksliau tai konkreciai matyt papolitikuot megsta zmogelis. Jo zodziai : "Valdzia sudurnejo Lietuvoj, ir zuvys sudurnejo. Nera zuvies ..." :grin:
 #660204   Wytux
 04 Bal 2016 18:46
Nu rinkimai ne uz kalnu, gal atplauks ziobriai :-D
 #660819   turgis
 09 Bal 2016 17:19
Padariau Dubysos antra dubli. Norejau suviliot sapala. Nieko nepagavau. Maciau viena kliova ant chiubiko. Buvau tik uzmetes ir neuzlenkes lankelio. Norejau truputi paleist zemyn. Maziukas matyt sapaliukas du kartus griebe, lenkiau lankeli, bandziau pakirst , bet ne mano diena ...Zioplas vienu zodziu. Bet jau maciau pirma kliova, jau gerai :lol: Sutikau vietini su meskere kitam krante. Prie mano akiu atejo, pasisere zirniais, po kokiu 10 minuciu geruli toki sapala ikale ant pludines. Gaude ant kukuruzo. Imesiu veliau video. Biski pabandziu pafilmuot kai jis trauke. Gal kas gavos.
 #663361   turgis
 03 Geg 2016 17:30
Na pramusiau Dubysa ant sapalu. Siandien 7 vnt. ir vienas maziukas upetakiukas. Nedideli sapaliokai bet kaip pirmi gyvenime ir dar septyni tai visai nieko gal. Vios zuvys gyvena toliau. Bet sudirbo praktiskai vienas vobleriukas. SMITH CAMION MAGNUM SR. Ir tik vienas pagautas ant chiubiko kur pries perkritima jau reikejo visai leist pavirsiui. Gal jo spalva patiko jiem siandien, gal gylio diapozonas. Vanduo skaidrokas ir jo lygis pakrites.
Prikabinti failai
20160503_144412.jpg
Sios dienos zvaigzde :)
20160503_134046.jpg
Tuoj plauks namo...
20160503_093556.jpg
Kazkaip gavosi su vien ranka nufotkint.
 #663386   Mike
 03 Geg 2016 20:19
Reiškia atšilus vandeniui jau ir krankai pradėjo žuvį rinkti. Aš kol kas Šešupėje tik ant minnow pagaudavau.
 #663867   turgis
 09 Geg 2016 12:10
Vakar vakare 2 nedideli sapaliokai ir 5 kliovai. Smith camion sr ilsejosi, visi ant chiubiko ssr.
 #664267   turgis
 12 Geg 2016 13:50
Sios dienos istorija. Siandien ryte pries darba kokias 3 valandas pasivaiksciojau pakrante. Ikisau koja i kazkoki urva, tai veidas labai suartejo su vandeniu ir laikrodis kaip ir sake gamintojas tikrai vandens neleidzia, bent iki metro gylio :lol: Per visa laika veiksmo mazai...keli klioviukai. Ant pacio galo bonusas. Ikaliau viena pati didziausia pakolkas mano trumpoje sapalu zvejyboje praktiskai priespaskutiniu metimu. Jau prarades motyvacija buvau ir meciau pries srove. Sudirbo vel smith camion. Didelio pasipresinimo pasroviui nebuvo. Pats praktiskai priplauke prie manes i tokias sakas. Kai pamaciau dydi supratau, kad kazkas negero ivyks...Vieta nepatogi, svers tikrai virs kilo. Issitraukiau is tu saku, bet status krantas, stoviu po slaitu ant stataus smelio, rankose laikau ir bandau iskabint vobleriuka. Na sapalas nemazas kai dave spurdet ir pridejau i kelnes, kad vobleris neikaltu i ranka, paleidau ant smelio, sokinejant jam ir vobleris istruko, nukrito i vandeni ir as jo net nepamatavau 'viarkt Taip ar taip jis butu gyvenes, bet taip norejau ilgi pamatuot, svarstykliu nesinesioju kai paupiu vaikstau. Gerulis buvo. Jei kas seka sita tema tai pagavau beveik toj pacioj vietoj kur ideta mano nufilmuota kaip vietinis su pludine pagauna gera sapala. Jis tik duobej pagavo, o as pries duobe. Tai va cia buvo dublis 2 tik su spiningu. Jei kas netinges ir gales mazdaug ivertint kiek galejo tam filmuke svert mazdaug toks sapalas ? Isvada: reik turet butinai priemone laikyt uz burnos, tokioms zuvims kur nepatogu uz sprando laikyt...
 #664288   Kairys
 12 Geg 2016 15:47
Tamsta tenai dar sugrįši, garantuoju. :) Smagu, kai tiek emocijų prieš darbą gauni. ;-)
 #664732   blight
 17 Geg 2016 10:50
turgis rašė: Isvada: reik turet butinai priemone laikyt uz burnos, tokioms zuvims kur nepatogu uz sprando laikyt...
Teisinga išvada :-D Aš tokios jau irgi priėjęs ir laukiu kol parkeliaus mano kitaiski lip-grip'ai, užsisakiau iškart porą, ultralaitinį ir normalų :-D
 #664735   Mike
 17 Geg 2016 11:22
Mano manymu, nors šapalas ir vadinamas plačiaburniu, bet visi tie lip gripai skirti plačiaburniams basams ir panašaus dydžio spygliuotoms, dantytoms žuvims paimti. Kol ten įvairuosi tą lip gripą į šapalo burną, tai daug vargelio patirsi. Šapalui geriau graibštelis su silikoniniu tinkleliu.
 #664770   Sportininkas
 17 Geg 2016 17:27
Ar dubysoje ties santaka su nemunu galima zvejoti? Ar yra kazkoks draudziamas atstumas, kaip pvz nuo Kauno HE 500m ?
 #664786   blight
 17 Geg 2016 19:05
Mike rašė:Mano manymu, nors šapalas ir vadinamas plačiaburniu, bet visi tie lip gripai skirti plačiaburniams basams ir panašaus dydžio spygliuotoms, dantytoms žuvims paimti. Kol ten įvairuosi tą lip gripą į šapalo burną, tai daug vargelio patirsi. Šapalui geriau graibštelis su silikoniniu tinkleliu.
Kol nepabandžiau pats, nepasakysiu :-D Bet kiek teko stebėt iš šono gyvai, tai kolegoms viskas puikiai pavykdavo ;-) Bus matyt...
Sportininkas rašė:Ar dubysoje ties santaka su nemunu galima zvejoti? Ar yra kazkoks draudziamas atstumas, kaip pvz nuo Kauno HE 500m ?
Paskaityk priedus Nr. 3, 4, 6.
http://www.am.lt/VI/article.php3?article_id=6433
 #665285   turgis
 23 Geg 2016 12:14
Vakar su kolega plaukem pamedziot sapalu su katamaranu zemaitijoje. Plaukem su elektriniu varikliuku. Penki sapalai istraukti. Pora pakeliui pabego, dar keleta smugeliu...Kolega ikirto 1,5 kg. Pirma kart isvaziavo i sapalu zvejyba :lol: Spiningelis liaunas, srove nemaza toje vietoje, stovejo is pradziu ir nejuda , rites stabdis tik dirba, neforsavome. Laukem kol pavargs. Vienu metu pradejo i kranta eit, bet neleidom i kokias sakas ilysti. Grazi kova. Superinis priesininkas. Svarbiausia kolega nusipirko lipgripa uz 40 euru, ir paliko masinoj :grin:, tai iskelimas ant katamarano be jokio cerpoko irgi idomus buvo :) Na bet viskas laimingai baigesi ir po pasverimo namo. Su kitais biski lengviau buvo. Dirbo chiubikas ssr, didziausias ant ciubiko sr. Buvo labai didelis minusas tai kakavinis vanduo. Ne pats geriausias variantas sapalam su vobleriukais. Bet taip jau buvom susiplanave ir is tikruju tik vietoj pamaciau kaip pradejom plaukt, kad ne kazkas bus. Sake po poros dienu jau turetu but geriau...Ir i tokias zvejybas kai leidiesi upe reik turet kamerike. Kokio grozio ant ssr kliovai buvo... :roll: Kai kurie paeme, kai kurie nepataike, bet negali zinot kada tas sapalas ir kaip atakuos. Dabar pakolkas tik akyse dar prisiminimai kaip atakuoja. Taigi reziumuojant kaip pirmai tokiai kelionei laikas praleistas labai gerai, zuvies pagavom, vaizdu prisiziurejom. Antra kart plauktume jau mazesni atstuma ir butu didesne galimybe patikrint daugiau vietu.
 #665420   turgis
 24 Geg 2016 18:14
Keletas nuotrauku su didziausiu kolegos laimikiu.
Prikabinti failai
20160522_125211.jpg
Po tuo krumu lauke grobio. Sapaline vieta.
20160522_124410.jpg
Tiek rubuilis svere.
20160522_124410.jpg (57.45 KiB) Peržiūrėta 9837 kartus(ų)
20160522_124337.jpg
Geras priesininkas pasitaike. Biski pakentek ir gyvensi :)
 #665483   blight
 25 Geg 2016 12:57
::liux Gražus storasprandis, vertas dėmesio.
Tik iš patirties galiu patart, kad taip sveriant šapalas gali labai nukentėt, stipriau pasimuistys ir gali žiaunas išsiplėšt (sunkesniam net pasimuistyt nereikia, kartais svarstyklių kablys pats prapjauna). O jei galvojat paleist tai gali ir neišgyvent :roll: Kažkiek geriau kišt svarstyklės ir kaktos pusės, bet ten irgi, ne išeitis... Aš tai jau keli metai jei sveriu, tai tiesiog su tinkliuku. Dabar va tik dar laukiu lip-gripo kol parkeliaus, tai galvoju galima bus ir su juo tiesiai kabint prie svarstyklių ;-)
 #665487   turgis
 25 Geg 2016 14:03
Dekui blight uz patarimus. Zinosim ateiciai ;uolrait Siaip naujas lipgripas ir pragulejo masinoj. O jis taip buvo reikalingas. Ziopliai abu, man senukui jau alzhaimerio pradzia, o kolega matyt dar neprabudes buvo :)
 #670340   turgis
 17 Lie 2016 17:25
Siandien pasivaiksciojau Dubysos dziunglem :shock: . 4 sapalai ir 2 eseriukai. Dar 5 kliovai buvo. Sapalai neispudingo dydzio ir labai kazkokie inoringi siandien. Taip ir likau nesuprates, ar nelabai nori maitintis, ar neatradau kazkokios spalvos ar kokio voblerio. Buvo situacija, kur matau stovincius kokius astuonis sapalus. Nusileidziu zemiau pasroviui, metu masala po masalo jiem ant galvos ir nieko. Na galvoju isbaidziau matyt su pirmais metimais. Uzkylu vel, uzlipu ant slaito ziuriu, nu stovi visi kaip vienas :roll: Vel atgal, dar kruva masalu, net minow visi, nors Dubysoj nelabai man jie... Ir :!fig! , ne vieno net isejimo ar kliovo. Na galvoju liaudies ismintyje yra tiesa. Kaip sako, jei einant i zvejyba sutikai boba su kibirais , geriau varyk namo, kliovo nebus :grin: Taip ir buvo, tik nusileidau prie upes ir ant tiltelio per upe boba grybautoja...Tai po to dar nuo slaito ir i vandenui nusliuoziau, tai botai pilni vandens, iki bambos slapias. Dar vobleriai is dezutes iskrito i vandeni kai buvai isibrides. Gerai kad vieta tokia kad sroves nebuvo. Visus sugriebiau. Vienu zodziu rybokai, geriau nesutikit bobu su kibirais :lol:
 #670932   turgis
 25 Lie 2016 21:09
Na ka praejo savaite ir vel aplankiau Dubysa. Si kart ne vienas, o dviese buvom. Isbandem bridima upe su bridkelnem. Na nebuvo labai jau lengva, nes vanduo momentais kazkoks aukstokas man pasirode. Galvojau bus sekliau. Teko ir gryzt, nes per abu krantus neprabridom del gylio, teko ir i kranta islipt ir apeit ruoza. Vanduo nelabai skaidrus, bet ne pats blogiausias variantas. Pries savaite buvo skaidresnis. Reziume is viso pagauti 9 sapalai, 1 strepetys, keleta eseriu. Bet tikslas sapalai buvo. Mano 3, kolegos 6. Bet pas mane 5-6 graziu tusciu kliovu. O pas kolega tik pora. Taigi kibimu skaicius panasus, bet jis pagrinde su SR ciubiku, o as su SSR. Ejimas buvo pagrinde pries srove ir metimas pries srove, ir su SSR graziu vaizdu yra, bet realizavimas ne tas. Ir man jau taip trecia zvejyba, upstream metimu realizavimas ne kazkas...Na reik paklausyt shelwiaus patarimo ir pasikeist is trisakio i viensakius ant SSR, ir ziuresim sekanciu zvejybu rezultatus ;-)
Prikabinti failai
20160724_090248.jpg
Kolega su vienu is Dubysos grazuoliu.
 #671138   doze
 27 Lie 2016 12:13
Sveiki. dubysoj per paskutines dvi savaites buvau kokius 5 kartus. viena diena, praita sekmadieni jei neklystu patraukiau gerai. 4 tarp kilo ir pusantro, 12 mazesniu sapaliuku, 3 eseriai ir 1 salatis nedidelis. bet visi sekantys vizitai buvo liudnoki. po viena ar dvi zuvis ir nieko ispudingo. jei ne paslaptis ant kokiu spalvu gaudot? gaudot giliose vietose ar pratekejimuose tarp zoliu?
 #671155   turgis
 27 Lie 2016 14:36
doze rašė:Sveiki. dubysoj per paskutines dvi savaites buvau kokius 5 kartus. viena diena, praita sekmadieni jei neklystu patraukiau gerai. 4 tarp kilo ir pusantro, 12 mazesniu sapaliuku, 3 eseriai ir 1 salatis nedidelis. bet visi sekantys vizitai buvo liudnoki. po viena ar dvi zuvis ir nieko ispudingo. jei ne paslaptis ant kokiu spalvu gaudot? gaudot giliose vietose ar pratekejimuose tarp zoliu?
Kokia cia paslaptis, yra tik sunkus darbas :grin: Keiti ivairius masalus, su skirtingom spalvom, ir tikiesi gal atrasi tendencija, ant ko ima ta diena. Jei turiu du kliovus ant vieno voblerio, jau iskart skaitau kad tinka bent tuo metu. O patikrint reikia ir seklumas ir duobutes, pries srove ir pasroviui kad padirbetu vobleriai. Reik daug brist, eit krantu, plaukt valtele, kad daug pagaut. Nuo kranto labai sunku dabar.
 #671518   turgis
 30 Lie 2016 21:31
Siandien vel aplankiau Dubysa. Total kosmar :grin: Vanduo kakava, pakeliui maciau dvi avarijas, bezdzioniu tiltelis per upe sulauzytas, belipdamas i vandeni bridkelnes perplesiau. Teko gryzt prie masinos, vaziuot i Ariogala, ieskot kokios ukininku parduotuves. Nusipirkau padangu lopa, kliju, vaitspirto ir susiklijuot ir gryzt toj kakavoj pazvejot :grin: . Reziume 3 sapaliukai. Vienas pagautas prie baidarininku akiu , pries tai man jie motyvacijai 50gr. spanguolines ipyle, kruva aplodismentu, atrode kaip krepsininkai medalius jau laimejo :grin: Auksciau Ariogalos 2-3 dienas jei nelis nevaziuokit kas galvoja, o jei dar pils tai gal ir ilgiau...
p.s. skaitovas kuris zino ir man 5-dieni lyg ant jumoro palinkejo boba sutikt su kibirais , tai turbut ta dvasia ir atsiunte. Pirmadieni darbe susitiksim. Kai kas supras kam rasau :lol:
 #671537   vava
 31 Lie 2016 12:12
Skaitovas savo paties labui turetu biuleteni pasiimt keliom dienom...
 #674959   turgis
 05 Rgs 2016 10:44
Vakar vel su zvejybiniu kolega praplaukem Dubysa. Ispudinga zvejyba pagal laimikiu gausa ir ivairove. Pralaimejau viena zuvim 17:16. Pagavom 3 upetakiukus, 1 kirsly, 2 strepecius, 6 eserius, kiti sapalai. Didziausias sapalas 800 gr. Didziausi sapalai vakar pabego nuo musu, tik palaikem... Bet labai nepykom, nes veiksmas visada vyko. O kiek dar kibimu nerealizuota...Pasigrozejom graziais kibimais, kai uzmeti po saka uz poros metru ir matai kai sapalo vaikas is kazkur islenda ir atakuoja, neapzioja, o tada jau didesnis is pavydo iskart po jo, neatiduos masalo niekam kitam :). Vanduo pakrites smarkiai per savaite ir nuskaidrejes. Visi laimikiai gyvena toliau.
Kolega atrado savo masala P21 Flop vobleriuka, as pradejau su tiny, bet paskui vel P21 Mojarilla veike puikiai.
 #674962   blight
 05 Rgs 2016 10:50
turgis rašė:Vakar vel su zvejybiniu kolega praplaukem Dubysa.
Ogi tai vakar bjauriai lijo? Ar ten ne? :klasta!:
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė