Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1

 #135279   mepps
 21 Rgp 2009 13:52
aisku, dekui uz informacija, reiks kada palekt auksciau:)
 #175295   EdgaBoy
 27 Vas 2010 16:44
Na chebryte ir aš noriu prisijungti prie diskusijos, radau savo mylimos upės gerbėjus, mano upėtakių žūklė ten prasidėjo, apskritai 90% laimikiu ten esu savo sugavęs, bet imamu galiu pasigirt tik vienu ir taik, kaip kas jau čia sakė, tai buvo tik man pradėjus žvejoti juos prieš kokius 4-5metus.. :? Tasyk ir pasiėmiau jį..nesmerkite perdaug, pirma žūklė buvo, o toks laimikis (apie 35cm)...
Šiaip kas dėl perspektyvių vietų, tai mano pastebėjimu, neišskirčiau tokio didelio skirtumo nuo Naujosios Vilniostiek iki Belmonto malūno tiek už jo..
Dėl sliekininkų tai net su draugu esam skambinę ne kartą į Vilniaus apskrities GA skyrių, rašę "email'us", tačiau sulaukdavome tik ats.: Patikrinus žvejus pažeidimų nebuvo rasta.
Aš apskritai siūlyčiau uždrausti Vilnelėje gaudyti gyvais masalais, nes NĖRA ten ką gaudyt žemiau NV užtvankos.. Ešerių ten populiacija lb maža, vos kelis esu pagavęs. Žmogus, kuris apgaudinėja kitus, kad gauda ale ešerius ar kokius grūžlius savęs neapgaus.. graudu žiūrėt kaip kiša tuos upėtakiukus į maišą..be tikslo, be sąžinės graužaties.. :x

Na o dabar apie ką linksmiau, gal kas jau Vilnelėje sezoną mėgino atidaryt, p arbo buvau prišokęs prie upės, tai ruožų jau neblogų, kur tik ledai krantus dengia, aišku vanduo pakilęs ir drumstas, bet manau žvejojamas dar toks..mano planas tai jau kitą savaitgalį šturmuot, upėtakių sezoną atidaryt :cool:
 #175389   rytukas
 28 Vas 2010 19:52
šiandien pasivaikščiojau ne vienos upės krantais. tarp jų ir vilnelės. anksti dar vilnelei, nors vandens atviro dafiga. užmesti yra kur, bet ne tiek, kad būtų galima skirti visą dieną. man užteko 40min., kad važiuočiau ten, kur visa upė atvira. tik, kad vandens skaidrumas maximum pusmetris, o gal ir dar mažiau.
 #175524   EdgaBoy
 01 Kov 2010 11:43
Buvau ir aš sezoną atidaryti šį 7dienį... Tai užmesti ten problemų jau nėra, viskas jau su atviru vandens plotu ok, tik kad vanduo kakava, tad rezultatas nulinis :e:e, tik kad naujus įrankius išmėginau ir masalus ;uolrait
Jaučiu be kovo pabaigos, kol visas sniegas nenutirps ir nesubėgs į upę nelabai ir apsimoka mėgint ką rimto Vilnelėje.
 #176845   lemba
 07 Kov 2010 11:01
joa, vilnelej tai man atrodo ishvis nera ka veikti, paskutinius 5 metus tokie takai praminti prie upelio, kad su maximos vezimeliu be problemu pravaziuosi. as ten gaudau jau apie 15 m. tai graudu ziureti kaip upe nuciulpta, tiek sliekininku tiek kitu zveju. bandziau ir as priesh savaite tai tik blizgiu nuo shaku prisirinkau :)
 #182142   bielka_vovere
 30 Kov 2010 10:18
sveki, esu naujokas jusu forume na ir spinigautojas dar tik pradedantysis... gal yra norinciu palekti iki vilneles ar kitos upes paspiningauti upetakiu? Kadangi vilniuje gyvenu tik antri metai nelabai zinau kur ir kaip zvejoti.

Visa ziema mastau apie vilnele ir manau jau laikas butu pameginti, skaitant komentarus susidaro ispudis, kad zuvies vilneleje nera bet ja vistiek visi gaudo :D butu idomu suzinoti kaip gi cia istikruju yra?

mastau siandien palekti iki vilneles tik kad va oras nekoks, taciau labai sunku jau be meskeres isbuti :D
 #182166   EdgaBoy
 30 Kov 2010 11:46
bielka_vovere rašė:sveki, esu naujokas jusu forume na ir spinigautojas dar tik pradedantysis... gal yra norinciu palekti iki vilneles ar kitos upes paspiningauti upetakiu? Kadangi vilniuje gyvenu tik antri metai nelabai zinau kur ir kaip zvejoti.

Visa ziema mastau apie vilnele ir manau jau laikas butu pameginti, skaitant komentarus susidaro ispudis, kad zuvies vilneleje nera bet ja vistiek visi gaudo :D butu idomu suzinoti kaip gi cia istikruju yra?

mastau siandien palekti iki vilneles tik kad va oras nekoks, taciau labai sunku jau be meskeres isbuti :D
Sian kaip tik is univrsiteto i darba vaziuodamas maciau zveja prie Neries ir Vilnios santakos, pagalwojau kad jau prasideda drozimas sios upes, bet nemaciau ar spiningautojas ar sliekininkas koks :evil: Tai gal netycia patsai ten buvai, cia kazkur apie 11-11:20wal buvo :?:
Beje, Vilneleje nera DIDELIOS ir RIMTOS zuvies, o mailiaus upetakiu pagaudyt ten visad galima ir numalsinti savo zwejo troskuli si upe tinka, tik reikia mylet tuos mailiukus ir palaist wisus atgalios :)
 #182189   bielka_vovere
 30 Kov 2010 12:50
EdgaBoy rašė:
bielka_vovere rašė:sveki, esu naujokas jusu forume na ir spinigautojas dar tik pradedantysis... gal yra norinciu palekti iki vilneles ar kitos upes paspiningauti upetakiu? Kadangi vilniuje gyvenu tik antri metai nelabai zinau kur ir kaip zvejoti.

Visa ziema mastau apie vilnele ir manau jau laikas butu pameginti, skaitant komentarus susidaro ispudis, kad zuvies vilneleje nera bet ja vistiek visi gaudo :D butu idomu suzinoti kaip gi cia istikruju yra?

mastau siandien palekti iki vilneles tik kad va oras nekoks, taciau labai sunku jau be meskeres isbuti :D
Sian kaip tik is univrsiteto i darba vaziuodamas maciau zveja prie Neries ir Vilnios santakos, pagalwojau kad jau prasideda drozimas sios upes, bet nemaciau ar spiningautojas ar sliekininkas koks :evil: Tai gal netycia patsai ten buvai, cia kazkur apie 11-11:20wal buvo :?:
Beje, Vilneleje nera DIDELIOS ir RIMTOS zuvies, o mailiaus upetakiu pagaudyt ten visad galima ir numalsinti savo zwejo troskuli si upe tinka, tik reikia mylet tuos mailiukus ir palaist wisus atgalios :)
As apie 12 buvau ten. nlb kaip man sekes, pirma kart ten buvau tai laimikis nulinis. Man pats procesas svarbus as zuvu neimu beveik... nebent koki lydekioka didesni ;] visgi nlb moku susitvarkyti su srove, neteko tokioje sraunioje upeje zvejoti
 #182264   EdgaBoy
 30 Kov 2010 14:59
As apie 12 buvau ten. nlb kaip man sekes, pirma kart ten buvau tai laimikis nulinis. Man pats procesas svarbus as zuvu neimu beveik... nebent koki lydekioka didesni ;] visgi nlb moku susitvarkyti su srove, neteko tokioje sraunioje upeje zvejoti[/quote]


Pakentek dar truputi, Vilneliai dar anksti, vandens gi pats matei kiek.. mailius dbr velniai zino kur ir ka daro :grin: Nuslugs vandens lygis, praskaidres upe ir tada bus galima jamt jau Vilnios 'monstrus' ;uolrait
O del srowes tai reik priprast, poto jau ir per snioksciancias revas masala be problemu pravedinesi :gutgut
Beje, ten kur sian zwejojai kaip tik esu pagaves sawo pirma ir kolkas wieninteli slakiuka, aisku dydis jo standartas Vilnios :grin:
 #182271   bielka_vovere
 30 Kov 2010 15:07
EdgaBoy rašė:As apie 12 buvau ten. nlb kaip man sekes, pirma kart ten buvau tai laimikis nulinis. Man pats procesas svarbus as zuvu neimu beveik... nebent koki lydekioka didesni ;] visgi nlb moku susitvarkyti su srove, neteko tokioje sraunioje upeje zvejoti

Pakentek dar truputi, Vilneliai dar anksti, vandens gi pats matei kiek.. mailius dbr velniai zino kur ir ka daro :grin: Nuslugs vandens lygis, praskaidres upe ir tada bus galima jamt jau Vilnios 'monstrus' ;uolrait
O del srowes tai reik priprast, poto jau ir per snioksciancias revas masala be problemu pravedinesi :gutgut
Beje, ten kur sian zwejojai kaip tik esu pagaves sawo pirma ir kolkas wieninteli slakiuka, aisku dydis jo standartas Vilnios :grin:[/quote]

na as jau negaliu ramiai sedet, net va gryzes mastau gal dar kur dabar nulekt, gal zinai ta vieta link vievio kur vaziuoji cia nuo centro apie 30 km teka upelis ar upe net pavadinimo nzn... ten vanduo skaidrus kazkada pravaziuodamas maciau ten zvejus, o tai buvo pries savaite man atrodo. NORIU ZVEJOT :D
 #182287   EdgaBoy
 30 Kov 2010 15:22
na as jau negaliu ramiai sedet, net va gryzes mastau gal dar kur dabar nulekt, gal zinai ta vieta link vievio kur vaziuoji cia nuo centro apie 30 km teka upelis ar upe net pavadinimo nzn... ten vanduo skaidrus kazkada pravaziuodamas maciau ten zvejus, o tai buvo pries savaite man atrodo. NORIU ZVEJOT :D[/quote]

Cia pro Grigiskes kur teka? Voke tikriausiai turi omenyje.. Nzn kaip dbr ten salygos, o zwejot ne tu vienas NORI :-D , as dbr savo troskuli patenkinu uzsukdamas i zweju krautuve ir wis koki masaliuka nusipirkdamas ;;yel
 #182289   bielka_vovere
 30 Kov 2010 15:25
EdgaBoy rašė:na as jau negaliu ramiai sedet, net va gryzes mastau gal dar kur dabar nulekt, gal zinai ta vieta link vievio kur vaziuoji cia nuo centro apie 30 km teka upelis ar upe net pavadinimo nzn... ten vanduo skaidrus kazkada pravaziuodamas maciau ten zvejus, o tai buvo pries savaite man atrodo. NORIU ZVEJOT :D
Cia pro Grigiskes kur teka? Voke tikriausiai turi omenyje.. Nzn kaip dbr ten salygos, o zwejot ne tu vienas NORI :-D , as dbr savo troskuli patenkinu uzsukdamas i zweju krautuve ir wis koki masaliuka nusipirkdamas ;;yel[/quote]

cia uz grigiskiu, dw warom :DD kuro turiu, reik gal man rimtai pabaziuot vistiek mokytis nepavyks snd manau :ks>
 #182297   EdgaBoy
 30 Kov 2010 15:53
Aciu uz pasiulyma, bet dar darbe sedziu... :( O susitart kada pasokt tai galim be problemu, rasyk man jeigu ka i PM, kad cia ne i tema nerasinet, manau sutarsim ka nors :cool: :gutgut

cia uz grigiskiu, dw warom :DD kuro turiu, reik gal man rimtai pabaziuot vistiek mokytis nepavyks snd manau :ks>[/quote]
 #185960   EdgaBoy
 10 Bal 2010 20:20
Na ka sian, vakarop apie 18:30 sturmawau su draugeliu Vilnia nuo Belmonto kriokliu, matem ir prie zirgyno zweju ir prie Markuciu..zodziu jau sienauja wisi Vilnioj... ir kibima pirma apturejau.. ''plot bet deja realizuot nepawyko, tik zwake pamaciau upetakiuko ir fsio.. Ryt sturmuosim kokia maziau Vilnios lankoma viečike ir jau be pirmojo simetinio upetakio foto ant kranto nebegrisiu :grin:
 #186514   andzej1984
 13 Bal 2010 16:07
EdgaBoy rašė:Na ka sian, vakarop apie 18:30 sturmawau su draugeliu Vilnia nuo Belmonto kriokliu, matem ir prie zirgyno zweju ir prie Markuciu..zodziu jau sienauja wisi Vilnioj... ir kibima pirma apturejau.. ''plot bet deja realizuot nepawyko, tik zwake pamaciau upetakiuko ir fsio.. Ryt sturmuosim kokia maziau Vilnios lankoma viečike ir jau be pirmojo simetinio upetakio foto ant kranto nebegrisiu :grin:
as irgi sestadieni buvau bet sereikiskiu parke,tai viena 25cm upetaki pagavau ir paleidau ;-var-var. 4 nuejo :e:e . bet baidarininkai tai negyvai uzkniso '''bum
 #186622   EdgaBoy
 14 Bal 2010 00:15
andzej1984 rašė:
EdgaBoy rašė:Na ka sian, vakarop apie 18:30 sturmawau su draugeliu Vilnia nuo Belmonto kriokliu, matem ir prie zirgyno zweju ir prie Markuciu..zodziu jau sienauja wisi Vilnioj... ir kibima pirma apturejau.. ''plot bet deja realizuot nepawyko, tik zwake pamaciau upetakiuko ir fsio.. Ryt sturmuosim kokia maziau Vilnios lankoma viečike ir jau be pirmojo simetinio upetakio foto ant kranto nebegrisiu :grin:
as irgi sestadieni buvau bet sereikiskiu parke,tai viena 25cm upetaki pagavau ir paleidau ;-var-var. 4 nuejo :e:e . bet baidarininkai tai negyvai uzkniso '''bum
Tai jauciu tie patys baidarininkai uzkniso kaip ir mane su draugu:D nes praplauke ju kolonu net 2 ar 3 kas puswalandi krc.. :evil: Na, bet tegul pramogauja zmones :)
Saunuolis kad paleidai ;-var-var. Wa mes tiek kibimu su draugu nesusilaukem, bet wienas, kuris aprasytas "upetakis" skiltyje gerai wainikawo 6dienio zukle ''plot :-D
 #191333   andzej1984
 26 Bal 2010 09:50
EdgaBoy rašė:
andzej1984 rašė:
EdgaBoy rašė:Na ka sian, vakarop apie 18:30 sturmawau su draugeliu Vilnia nuo Belmonto kriokliu, matem ir prie zirgyno zweju ir prie Markuciu..zodziu jau sienauja wisi Vilnioj... ir kibima pirma apturejau.. ''plot bet deja realizuot nepawyko, tik zwake pamaciau upetakiuko ir fsio.. Ryt sturmuosim kokia maziau Vilnios lankoma viečike ir jau be pirmojo simetinio upetakio foto ant kranto nebegrisiu :grin:
as irgi sestadieni buvau bet sereikiskiu parke,tai viena 25cm upetaki pagavau ir paleidau ;-var-var. 4 nuejo :e:e . bet baidarininkai tai negyvai uzkniso '''bum
Tai jauciu tie patys baidarininkai uzkniso kaip ir mane su draugu:D nes praplauke ju kolonu net 2 ar 3 kas puswalandi krc.. :evil: Na, bet tegul pramogauja zmones :)
Saunuolis kad paleidai ;-var-var. Wa mes tiek kibimu su draugu nesusilaukem, bet wienas, kuris aprasytas "upetakis" skiltyje gerai wainikawo 6dienio zukle ''plot :-D
o seip kokio ilgio pas tave dazniausia upetakiai papuola???? nes sereikiskiu parke kazkur po 20cm. galvoju auksciau nulekt prie belmonto. gal didesni koki paviktu islupti
 #191348   andzej1984
 26 Bal 2010 10:29
o ar kas bandet zejoti sukremis mepps xd ????? jei taip tai kaip sekesi?????
 #191436   EdgaBoy
 26 Bal 2010 17:49
o seip kokio ilgio pas tave dazniausia upetakiai papuola???? nes sereikiskiu parke kazkur po 20cm. galvoju auksciau nulekt prie belmonto. gal didesni koki paviktu islupti[/quote

Siaip tai 20cm zinok yra standartas Vilnios upeje ir prie Belmonto ar net auksciau jo iki pat NV spuskes nerasi didesniu, labai labai labai retas wariantas kad imamas uzkibtu, asmeniskai tik viena esu pagaves ir jau seniai, va siemet draugas stebuklo budu pagavo imama Vilnioje, o del Sereikiskiu parko tai as wiena kart tik megines ten ir kaip tik man rodos kad pludininkai su savo sliekais maziau ta ruoza drozia tai ten turetu buti didesni, nors wa tawo teigimu tai standartas ir ten.
Del tu mapps xd negaliu nieko pasakyt, nebandes, bet jeigu Vilneleje zwejot tai kai gera diena ir nera prazwejotas ruozas bent 3-4dienas tai jie, tie mazgiai, kimba beveik ant visko, taip kad ir tos sukres nebutu isimtis manau, nors pagal ju ta tvirtinima ant wielos tai virpesiai tikrai kitokie sukuriami buna vandenyje, draugelis turejo tokios konstrukcijos bet tik ne mapps sukre, buvo bedu su jos "uzvedimu" sunkiai pradedavo dirbrt.
 #191454   lemba
 26 Bal 2010 18:55
nu man atrodo, kad tokiu dienu, kad ten neprazvejota butu 3-4 dienas koks nors ruozas tai nerealu.

anksciau tai tikrai buvo gera upe kur geru egzeplioriu buvo , o dabar tai tiesiog tokia vieta, kur susirenka bet kas ir gaudo ant bet ko, tiek sliekais tiek spinais ir muchom. kas labiausiai skaudina, kad tiem kas gaudo su slieku - labai tinka ir tie 20 cm upetakiukai ir kirshliukai, o dar svarbiau, kad jie nesupranta ir nuoshirdziai stebisi - KODEL GI NEGALIU GAUDYTI ANT SLIEKO IR TUO LABIAU, KODEL TURIU PALEISTI TA KA PAGAVAU. bet cia man atrodo ne vien Vilneles problema.
 #191534   EdgaBoy
 26 Bal 2010 21:52
lemba rašė:nu man atrodo, kad tokiu dienu, kad ten neprazvejota butu 3-4 dienas koks nors ruozas tai nerealu.

anksciau tai tikrai buvo gera upe kur geru egzeplioriu buvo , o dabar tai tiesiog tokia vieta, kur susirenka bet kas ir gaudo ant bet ko, tiek sliekais tiek spinais ir muchom. kas labiausiai skaudina, kad tiem kas gaudo su slieku - labai tinka ir tie 20 cm upetakiukai ir kirshliukai, o dar svarbiau, kad jie nesupranta ir nuoshirdziai stebisi - KODEL GI NEGALIU GAUDYTI ANT SLIEKO IR TUO LABIAU, KODEL TURIU PALEISTI TA KA PAGAVAU. bet cia man atrodo ne vien Vilneles problema.
Cia LIETUVIU problema, o Vilnelei daugiausia tiek kliuna, nes teka per miesto vidury ir dedei Vaniai ir Petkai nuo namu puse km iki jos tad sugeba dasiwilkti su savo pludine ir zwejot nzn kam, bet tikrai ne zwejybos teikiamam malonumui patirti :e:e
 #191590   Valius
 27 Bal 2010 12:51
vilnelej kasmet kimba vis mazesni, ir jau maloniu siurprizu nebepasitaiko.
Manau vis dar kimba tik del to, kad nersia slakiai ir lieka jaunikliu, plius prileidziama jaunikliu.
Visa ta smulkme surenkama ir suvalgoma murziu... bet kasmet pasipildo.
Bent 2 metus nieks nezvejotu, tada Vilnele butu... et
 #191593   bn
 27 Bal 2010 13:33
Jop, vis mazhiau pasitaiko 40cm, bet yra)..
 #191596   bn
 27 Bal 2010 13:42
Valius rašė:vilnelej kasmet kimba vis mazesni, ir jau maloniu siurprizu nebepasitaiko.
Manau vis dar kimba tik del to, kad nersia slakiai ir lieka jaunikliu, plius prileidziama jaunikliu.
Visa ta smulkme surenkama ir suvalgoma murziu... bet kasmet pasipildo.
Bent 2 metus nieks nezvejotu, tada Vilnele butu... et
Butu malonu jeigu kazhkas sugalvotu padaryti ta pati kaip ir su Minija, bet deja)..
Esu pastebejas, kad kidu zhuvu padaugejo tokiu kaip strepetis arba esheris, priesh pora metu ju visishkai nesimate. O del murziu tai joa.. Machiau kai visa maisha(20-30vnt) tokiu 20cm nesha kaip kokiu plotkiu.
 #191834   andzej1984
 28 Bal 2010 15:40
tai jau tikrai skaudu ziuret kai kazkas ima ir deda i tase toki mailiu kaip 15 cm o as mates tokiu zmoniu norejosi net snuki isdauzit '''bum
 #191901   nitro
 28 Bal 2010 19:11
siandien buvau viename upelyje salia Vilniaus, tik atejes sutikau vietini su spiningu apsidziaugiau ne sliekas, p.s. neilgam paklausiau kaip sekas, pasake gerai ir parode pilna maisa upetakiu mailiaus iki 20 cm :cry: , pasakiau esu gamtos apsaugos inspektorius viska nufotkinau palydejau iki namu, kad suzinoti kur gyvena iskvieciau GA, bet lazda turi du galus zmogus invaliduma turi bedarbis vargsas motina verkia, GA neatvaziavo nes ale jis jau namuose ir reikia man parasyti pareiskima su foto,( reikia visada suciupus vietoje kviesti 852102567) tai ir nezinau gaila upetakiu 'viarkt 'viarkt 'viarkt as jam morala skaiciau 5 km kol ejom, o motina verkia invalidumas, elektrikus bauskit zodziu nz ka ir daryti? bauda 13 upetakiuku po 200 lt =2600lt , foto nemoku prisegti, bet baisu 13 upietakiuku '''bum 'viarkt 'viarkt 'viarkt
 #191975   Valius
 28 Bal 2010 22:44
jei nebausi, tai ir toliau naikins atsipute.
Kiekviena toky atvejy reiketu paviesinti ziniasklaidoje.
Beje, jei esi GA inspektorius, kam dar GA kviesti? :) pats surasai protokola, konfiskuoji yrankius ir viskas. Jei priesinasi, kvieti policija.

As vakar vilnelej per pora valandu prasilenkiau su muselininku, paskui spiningautoju. Pagavau viena ~15cm, deja paleidau smarkiai suzalota. Perspektyviausios vietos tuscios...
 #192007   Tadunce
 29 Bal 2010 07:58
Tai as taip supratau, kad apsimete GA, kad suzinoti kur gyvena, ir siaip, streso truputi tokiam brakonieriukui padaryt
 #192276   EdgaBoy
 29 Bal 2010 21:13
Vilnele tokia grazi upe, kaip kazkas cia rase jeigu tik butu pasaulis idealus ir kas nezwejotu ten pora meteliu.. sakes, del tu mailiuku tai cia ne del to kad nersia slakiai, nes kimba slakiukai retai, tik wiena esu pagaves kolkas.. o upetakiukas 10-15cm tai cia 2metu amziaus, pilnai tiketina kad kol wisai mailius tai neuzkimba ar nepakertamas yra o wat tokios ribos ir pakliuna pirma kart, jeigu nea mums tai murziams ir nebeturi daugiau suteiktu antru sansu pauget :( Kiek as i GA esu rases tai tik gaudawau ats kad padarius reida pazeideju nerasta, arba patikrinta 11 zweju ir pazeidimu nerasta :shock: :eek: Jauciu tiek ir tikrina.. RIMTAI, ple pagausiu koki dieda perlausiu meskere.. nes dar per jaunas kad patiketu kad GA inspektorius :lol: O jeigu civilizuotai tai manau pasuksiu kada i "gamtos patruliai" laida ir tapsiu eterio zwaigzde, gal tada bent GA pagedins, nes televizija visus paskatina dirbt, ypac is viesojo sektoriaus :!:
Nes jeigu anxiau dar matydawau perspektyvia wieta tai su draugu juokdawomes kad meti ir 99% kad kibs tik kirsdawom lazybu ar bus 20cm ar nea, o dbr net tokios vietos tuscios, kaip is maximos lentynu isrinkti jie..
 #192397   nitro
 30 Bal 2010 10:57
Tai ciumpam bridkelnes ir koki savaitgali organizuojam talka su ta laida per upe, turiu daug nuotrauku murziu, nusibodo jau :oops: :evil: , darom atskia tema ir darom talka kuri savaitgali
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė