Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #192161   Shmidy
 29 Bal 2010 17:37
gugaz81 rašė:
Shmidy rašė:uz savaiteles gyvensiu prie pat neries ir zvejoti labai megstu tai man rojus bus. Beda ta kad nesu patyres..
tevas sako zvejoti ant matyliu.
pora kartu jau gaudziau su dugnine ant slieko , bet nieko nepagavau.
kokiu numerio svareli deti, ar dideli kabli ? jai planuoju gaudyti ziobrius.
Man asmeniskai apvalus 60-80gr svarelis (kaip bebutu keista, bet maziausiai srovej nesa), priklausomai nuo sroves ir 6-7 nr kabliukai, kad galetum ir matyli uzdet ir dzyka jei reikia. Naudoju nesimetrine kilpa svinui deti. Placiau paieskok pats.
supratau, o tokiu laiku su spiningu dar nepazvejosi turbut ?
 #203037   Pelekas
 10 Bir 2010 14:06
Nuejau vakar su UL prie Nemuno. Vieta - marvele ir Aleksoto tiltas. Daug kas sedejo ant gyvos, bet buvau nuo 15 - 20 val. tai kad pagautu nemaciau. Vartesi lydziai, meknes, auksles sokinejo kaip pasiute. Kliovo neturejau :-ug . Apie 18 val viena su dviem dugninem atejo ir visus padare '''bum . 5 meknas po kazkur 1,5 kg ant zirnio krantan pakviete :superšokas . Po valandeles susipakavo, mum ::hai-bai ir namo :koliorava . Susinervinau blin, galvoju tuoj viska parduosiu, turbut zvejot nemoku 'viarkt .Bet aisku nuramino tai, kad zvejojau su UL :lol:
 #203280   Pelekas
 11 Bir 2010 16:48
Wytux rašė:Viena ar vienas ten visus jus "padare" ?
Sorry :-D , VIENAS.

Siandien pasiemiau feederi ir galvoju nu va dabar tai jau duosiu :lol: . Tai vel :!erzina:! [oj-me: . Problema buvo kad per maza svareli uzsidejau, nor s mano kotas 10 - 30 gr. As buvau uzdejes 15 gr. tai srove biski nese ir painiojo su kibimais :v-ar . Buvau po piet tai apie 14 val. seniokas atejo su priestvaninem donkem uz 15 LT ir dave vaizdo :ruko . Po 20 min. jo kuolas vos i vandeni neisoko. Ciupau savo graibsta ir isvilkau ant betono 50 cm karsi (kokie 2 kg su virs). Man :/nu/n/x .
Tas seniokas atsineses pasariuko pusmaisiuka, spaude i karmuskes, sere su tuom pat. Masalas - zirnis, svarelis - 100 gr. :superšokas . Po 15 min. vel jo kotas barska - mekne (nu tokia virs 1kg gal). Vel begu su cerpoku :lol: .
Po gero pusvalandzio - meknyte kokiu 500 - 600 gr. Viskas, galvoju, nemoku zvejot :oops: . O dar sakydavau, kad Nemune tik vargseliai gaudo ir kad ten nieko gero, nu bet kai pamaciau ta karsi, tai nusprendziau, kad reikia vel donkes pamokas prisiminti :ks> . Zodziu, sedziu ir ausim karpau !:nujop...!
 #209899   riciune69
 22 Lie 2010 15:04
Sveiki,gal kas nors zvejojate toje vietoje kur yra kauno mariu uztvanak ir bega vanduo i nemuna? Na,ten netoli petrasiunu. Ten labai didele srove tai manau gal sukiojasi koks vienas kitas salatis. :roll:
 #210001   Mike
 23 Lie 2010 08:06
500 metrų atstumu žemiau užtvankos žūklė draudžiama. O dar žemiau salačiai sukiojasi, ir ne vienas. Tik pagauti juos dabar sunku. Ir patys atsargūs, ir upė labai prižėlusi.
 #210003   Mike
 23 Lie 2010 08:18
Vakar Pavilkijį rėvoje pabraidžiau. Tik atėjus trečiu metimu priešrėvyje bakstelėjo per Yo-zuri L`minnow 44 auksadryžį. Pasivartė vandens paviršiuje, porą kartų paprašė valo ir atsikabino. Vėliau ant to pačio meknytę puskilinę išprašiau. Jau pradedant temti už rėvos vis salatis pradėjo mušti. Pakabinau Owners Cultiva Rip`n`minnow ir gal penktu metimu kalė. Tik kad valas (0,16 mm mono) turbūt kažkur pažeistas buvo. Net sureaguoti nespėjau, o kitam gale valo jau tuštuma. Nebeliko legendinio mano masalo. Gerai, kad dar vieną tokio pat spalvinimo turiu. Vėliau, grįždamas per rėvą jau visai tamsoj sustojau, dar su l`minnow pabandžiau, tik jau su mėlyna nugara. Tai tokia pat meknytė pasirašė. Abi meknės gyvena toliau. Kaži kur jos šapalus iš rėvos išvarė? Grįžtant prieš srovę ten gerokai pabristi reikėjo. Prožektoriaus neturėjau, tamsu, vandenį kelti pradėjo, krantas visur vienodas, kur išeiti tarp tų vandens žolių nesimato, tai vos krantą pasiekiau. Galvojau jau teks plaukti.
 #210528   piatras
 26 Lie 2010 23:00
:e:e Su 0,16 tik ešeriukus karjeruose gaudyti :roll: Salačiai dabar smurtauja kaip velniai :superšokas Mano credo - visapusiškai mažiau sielvarto jei nepakibs negu kad nutrūks sužalotas ::hai-bai ir vis tiek nesu šventas... :-D
 #210538   Mike
 27 Lie 2010 06:47
Tai, kad toj rėvoj daugiau į šapalus orientuojuosi. Tuos 0,16 mono laiko. O su storesniu mažųjų vobleriukų pakankamu atstumu neužmetu. Čia amžina dilema. Kaip rasti ultralait klasės masalą, kuris skristų į Nemuno vidurį su 0,2 valu.
Beje, vakar nuo 6 iki 9 val. Kaune Nemune ties Smetonos alėja prasiėjau. Nė bakst. Penktadienį žmogus pagavo porą meknių kilograminių ir krūvą ešerių.
 #210553   Agis
 27 Lie 2010 07:54
Prieš pora metų bučiau pasiūlęs su sbirulinke mestelti, bet dabar jau padariau išvadą, kad paskui plūdę einantį mažą vobleriuką bestveria tik mazgiai.Rimti puikiai supranta klastą :lol:
 #210617   lydekiukstis
 27 Lie 2010 11:37
piatras rašė::e:e Su 0,16 tik ešeriukus karjeruose gaudyti :roll:
Karjeruose eseriukams pakanka ir 0,12mm valo ;-) Man asmeniskai pilnai upeje pakanka 0,16-0,18 valo beveik visoms zuvims (tik samui neeee :-niak' )
 #210637   Tadunce
 27 Lie 2010 12:43
Kol kas dideles bedos su 0.14mono nematau gaudyti, tiesa, dar rimtesnio nieko neturejau pasikinkes...

Kita sezona meginsiu seaguardo 0.16 fluoro. Patogios pakuotes po 250m kiek maciau :)
 #210724   piatras
 27 Lie 2010 21:35
Sekmadienio ryte pažįstamas (iš matymo :-D ) labai nerezultatyviai bandė plūdint priešais Karnavę, ale kad ir vanduo buvo rekordiškai žemas (šiemet aišku :roll: )
 #211063   Zafas
 29 Lie 2010 23:50
Buvau nuejas keletai minuciu su meskeriuku i nemuno sala kadangi sale gyvenu , vakare, taigi kibimas puikus. vos keli metimai ir pora eseriu :) uodegos didziules palei kranta taskosi ... :) nutraukiau savo mazaji guminuko tai teko detis didziuli kadangi net nepasiemiau irankiu dezutes... buvo geras smugis, meciau i vietele kur maciau katik dave didziule zuvis :) gaila nepakirtau... nesa daug zoliu, bet labai smagu
 #211272   Pelekas
 30 Lie 2010 22:33
Panamune. Pries koki 10 dienu. Oro temperatura - 33. Laikas - 12:06. UL, Mepps XD 1 nr balta raudonu kuneliu. Vieta - netoli tilto, bet ne pliazas. Zuvis - meknyte. Aplink buvo - museliautojas, dugnininkas, spiningistas su kastmasteriu. :lol:
Paveikslėlis

Beje, kas gero Nemune tarp Marveles ir santakos ?
 #213695   SauliusM
 13 Rgp 2010 11:09
Mike rašė:Tai, kad toj rėvoj daugiau į šapalus orientuojuosi. Tuos 0,16 mono laiko. O su storesniu mažųjų vobleriukų pakankamu atstumu neužmetu. Čia amžina dilema. Kaip rasti ultralait klasės masalą, kuris skristų į Nemuno vidurį su 0,2 valu.
Beje, vakar nuo 6 iki 9 val. Kaune Nemune ties Smetonos alėja prasiėjau. Nė bakst. Penktadienį žmogus pagavo porą meknių kilograminių ir krūvą ešerių.
man optimaliausias tokiai zuklei 0,18-0,20. ne ka arciau tas vobleriuks skrenda (ypac LM44 ir panasaus dydzio) nei su 0,16 o rezervo gerokai daugiau.
 #213697   SauliusM
 13 Rgp 2010 11:13
piatras rašė:Sekmadienio ryte pažįstamas (iš matymo :-D ) labai nerezultatyviai bandė plūdint priešais Karnavę, ale kad ir vanduo buvo rekordiškai žemas (šiemet aišku :roll: )
baik mano pusbroli apkalbinet :lol:
o siaip tai tose vietose pries karnave labai daug zelionkes prisiveise siemet. ta prasme lydekiuku po 200-300gr. atradau nauja masala jiem. megabass baby grifonas. tai islenda is tu uzlietu svendriu ir krumu anos pasiziuret i ji kas cia per gajdis burzgia. tau kaip kastingistui visai idomus vobleriec galetu pasirodyt. labai mazutis, kompaktiskas bet sveria 5,5gr metas geriau uz LM44. blin nurove man ana meknecas geras praeita savaite, pirkau dar viena sia savaite. o su sapalais tose vietose kazkaip liudna siemet, gal aukstas vandiuo kaltas... nu bet vienas kitas ant pontoon 21 cheerful 40F-mr pasiraso. beje, cheerfulas sitas irgi prie lyderiu siemet tose vietose, kimba ir sapalai ir eseriai ir lydekos ir net kielbas vienas ji suvalgyt bande.
 #213974   SauliusM
 16 Rgp 2010 11:51
strepetys rašė:Vaikai, ar matot kur rašot - "Neris - Nemunas Kauno apylinkėse"...
Nu tai apie ten ir rasom. ta vieta nuo kauno miesto ribos viso labo per ~5 km tenutolus. kame problema?
 #213978   SauliusM
 16 Rgp 2010 12:22
visas tas kaimas yra vienos gimines nuosavybe :lol: ten seniau tik 3 namai tebuvo, vienkiemis beveik, daba biski daugiau ten ju. 8 stovi ir dar 2 nauji statomi dabar.
 #214324   Wytux
 18 Rgp 2010 19:37
Siandej trumpai pasivaiksciojau po Nemuno sala Kaune- ar kas nuo jos gaudot i Nemuno puse ?
 #214344   Raupsuotas
 19 Rgp 2010 06:44
Daznai pralekiu Marveles gatve palei krantine todel suprantu apie kokia vieta kalbi.Taciau paskutiniais menesiais ten nieko nesu pastebejes, kad zvejotu.As pats tai kaip su ratais tai zvejoju truputi zemiau Kauno, Kulautuvos prieigose.Ir kartas nuo karto su pludinuke si bei ta pagaunu.Si sestadieni vel bandysiu.Imetu nuoroda is zvejybos tose vietose....http://www.zvejokliai.lt/forumas/viewto ... &start=640 Po sio savaitgalio parasysiu jei ka geresnio pavyks suzvejotiPaveikslėlis
 #214370   Wytux
 19 Rgp 2010 09:12
Man rodos ten Minkovskiu g, o Marveles zemiau tilto prasideded, bet ne esme .... vakar vienas rybokas gaude,toks vietines reiksmes, o ir paziurejau keliose vietose srove leta ir gryztama, tai kazkoks gylis turetu buti...o ir siaip pakrantese krumai apgeneti ir visaka .. .gal tik kiek triuksmas nuo arenos statybu gali zuvi baidyt...
 #214954   SauliusM
 23 Rgp 2010 11:01
Vakar pirmakart siemet Nemune zemiau Kauno pamaciau normalaus vasarinio lygio vandeni. Panasu, kad kartojasi pernykste istorija, kad normalus vandens lygis buvo tik paskutines dvi rugpjucio savaites. Deja zuvis i spiningo masalus ziuret nenorejo vakar. Bent jau per pietus, kol pute stiprokas vejas ir net banga buvo siokia tokia. Nors kas gaude su pludinem tai mielaciaus visokio prigaude kazkiek.
 #222903   Pelekas
 24 Rgs 2010 23:30
Siandien Nemune ties Aleksotu vanduo pakiles buvo, zuvis net sokinejo, bet nekibo, buvau su lengvu spiningeliu, mokiausi vobleriais zaisti. Pagavau viena 20 cm eserioka ant Mosca 3 nr sukres ir vsio. Pludininkai nemaciau kad ka gero pagautu, didelis vejas, gal tame itaka :roll:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 28
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė