Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #396707   zemaytis
 15 Rgp 2012 22:41
pas musu nera. Atmatoj beveik nulis. Nors kiti eseriu pagauna, bet cia pavieniai atvejai. Manau cia laikina. Echalotas pilnas marias rodo zuvies, bet niekas nekimba. vadinasi dar kazko laukia... Jei dabar ka gaudyt, tai tik karosus
 #396984   walkmenis
 16 Rgp 2012 18:25
zemaytis rašė:pas musu nera. Atmatoj beveik nulis. Nors kiti eseriu pagauna, bet cia pavieniai atvejai. Manau cia laikina. Echalotas pilnas marias rodo zuvies, bet niekas nekimba. vadinasi dar kazko laukia... Jei dabar ka gaudyt, tai tik karosus
Kur gaudyt tuos karosus???
 #397146   Andrius0522
 16 Rgp 2012 23:25
manau labiau tiktu ant ko jos gaudyti,nes kiek zinau pvz karosas labiau megsta baltesni slieka nei meslinuka raudona,na bent jau pries koki14-15 metu gaudydavom Juroje ant baltesnio slieko nei yprasta,ir budavo pagaudavom graziu...Kazkaip visai nieko butu uzeiti viena kita kazkada,karosas juda ulialia gaves per snukuti :)tik va ber tos 15 metu nuo pludes ant spinigo uzejau ir db jau NONSTOP judam su draugeliu,tik labai jau retai susirenku pludes,feederius ir pan...
 #397305   zemaytis
 17 Rgp 2012 17:40
walkmenis rašė:
zemaytis rašė:Jei dabar ka gaudyt, tai tik karosus
Kur gaudyt tuos karosus???
Kanaluose Rusnej. nedideli, bet pasitaiko neblogu !-kliovas-!
 #397729   walkmenis
 19 Rgp 2012 17:58
Nu va, is sestadienio i sekmadieny praleidom tatamiskiuose... Tai samukas 3,400 kg ir 5 karsiai padorus...
Gal kas dar buwot ten... Gal zinot kas ten iwyko, zodziu nakti sauksmai, muzika garsiausiai girdejosi, o ryte jau kai waziawom namo ten stowejo masina sudegus ir plotas kur palapines, meskeres sumestos, palapines ir t.t... Zodziu gerai bus kazkas pazwejoje....
 #399227   kestutis_sle
 23 Rgp 2012 15:10
laba gal kas esat bande gaudyti ties Vezininkais? Noriu pavaziuoti pabandyt kitoj savaitej. tik nzn ar apsimoka ar kimba :)
 #399414   Andrius0522
 23 Rgp 2012 20:53
buvo zmones is Vilniaus atsibaste iki vezininku savaitgalyje,del karsiu nieko nesake,bet pagavo kelis ziobrius,raudziu,ir siaip plakiuku-Baltos zuvies kaip sakant...
 #400043   Mr. Nobody
 26 Rgp 2012 18:38
Nelabai išmanau apie nemuną, kur aukštupys kur žemupys, bet noriu paklaust ar galima ką pagauti ties Alytum/balbieriškiu? žada tėvai važiuot ir mane užvešt pas draugą į balbieriškį, bet jis sako gan nusėdęs vanduo nemune, nekimba, bet jis nežvejojantis tai vėl visko gali būti... Tai kaip iš tikrųjų?
 #400084   Mr. Nobody
 26 Rgp 2012 19:52
ubuntu rašė:Tai tu kalbi apie aukstupi. tam yra kita tema
Dėkui, bei tada atsiprašau už pranešimą ne vietoj
 #400186   Andrius0522
 26 Rgp 2012 23:54
Mr. Nobody rašė:Nelabai išmanau apie nemuną, kur aukštupys kur žemupys, bet noriu paklaust ar galima ką pagauti ties Alytum/balbieriškiu? žada tėvai važiuot ir mane užvešt pas draugą į balbieriškį, bet jis sako gan nusėdęs vanduo nemune, nekimba, bet jis nežvejojantis tai vėl visko gali būti... Tai kaip iš tikrųjų?
nera tas nemunas toks baisus...viskas jame nrm,spykiai daug maz tokie kokie turi buti...
 #401513   macka
 30 Rgp 2012 13:19
kestutis_sle rašė:nu ka Rytoj sturmuoju Vezininkus bandysim laime, karsiuku pagauti ir skaniu gerimu paragauti :)
Nu ir kaip? Kiek karshioku?
 #401562   kestutis_sle
 30 Rgp 2012 15:46
karsioku 7 didziausias 1.5kg o tokiu dideliu 2 pagavau kiti iki kilogramo, bet zveju buvo trigubai tiek :)
 #404421   kestutis_sle
 10 Rgs 2012 12:59
sveiki kas skaito :)
savaitgali vel buuvau Nemune ties Vezininkais tik si karta gaudziau nakti rezultatas ne stebuklingas 12 vnt, bet vienas egzempliorius 2kg. tad vertejo naktele ir nemiegoti :)
 #408723   CuFeS
 23 Rgs 2012 21:41
Sveiki, Buvau šį savaitgalį ties Šilgaliais(Pagėgiu sav.). Žmonių gan nemažai. Dauguma kauniečiai, kurie sako, kad pas juos masiškai su kabliais varo žmonės, dėl to traukia į žemupį. Oras bus baisus, vėjas milžiniškas pradžioj buvo rytų, poto pasikeitė į Šiaurės Vakarų. Lietus galim sakyt pylė be perstojo, išskyrus šeštadienio pirmą dienos pusę. Kliovo jokio. 1 karšis ~1kg ir 4 ešeriukai 100-200g. Bent jau katinas namie paskanaus :D
Beje, vanduo žiauriai nusękęs. ~2m vandens lygis kritęs... Dambos atviros, proga spiningautojams... :)

Taigi laukiam žinių iš kitų ir naujienų apie žuvų norą maitintis :)
Kita žūklę numatom pirmąjį Spalio savaitgalį :)
 #409285   Andrius0522
 25 Rgs 2012 16:38
CuFeS rašė:Sveiki, Buvau šį savaitgalį ties Šilgaliais(Pagėgiu sav.). Žmonių gan nemažai. Dauguma kauniečiai, kurie sako, kad pas juos masiškai su kabliais varo žmonės, dėl to traukia į žemupį. Oras bus baisus, vėjas milžiniškas pradžioj buvo rytų, poto pasikeitė į Šiaurės Vakarų. Lietus galim sakyt pylė be perstojo, išskyrus šeštadienio pirmą dienos pusę. Kliovo jokio. 1 karšis ~1kg ir 4 ešeriukai 100-200g. Bent jau katinas namie paskanaus :D
Beje, vanduo žiauriai nusękęs. ~2m vandens lygis kritęs... Dambos atviros, proga spiningautojams... :)

Taigi laukiam žinių iš kitų ir naujienų apie žuvų norą maitintis :)
Kita žūklę numatom pirmąjį Spalio savaitgalį :)
jo mes su draugeliu nukritusiu vandeniu ir naudojames spinigaujant,ir kibimais nesiskundziam,pastoviai po 3-4 ykabinam,neyspudingos bet pats tas tokios nuo 2 iki 3 kg.viena kita 1 kg 1.5 kg
 #409400   looking4snow
 25 Rgs 2012 20:30
Cia dar ir dabar nukrites vanduo Nemune? Tai Lukasenka kranelio taip ir neatsuko ar cia normalus vandens lygis tokiam metui? :)
 #409415   CuFeS
 25 Rgs 2012 20:51
Andrius0522 rašė:
CuFeS rašė:Sveiki, Buvau šį savaitgalį ties Šilgaliais(Pagėgiu sav.). Žmonių gan nemažai. Dauguma kauniečiai, kurie sako, kad pas juos masiškai su kabliais varo žmonės, dėl to traukia į žemupį. Oras bus baisus, vėjas milžiniškas pradžioj buvo rytų, poto pasikeitė į Šiaurės Vakarų. Lietus galim sakyt pylė be perstojo, išskyrus šeštadienio pirmą dienos pusę. Kliovo jokio. 1 karšis ~1kg ir 4 ešeriukai 100-200g. Bent jau katinas namie paskanaus :D
Beje, vanduo žiauriai nusękęs. ~2m vandens lygis kritęs... Dambos atviros, proga spiningautojams... :)

Taigi laukiam žinių iš kitų ir naujienų apie žuvų norą maitintis :)
Kita žūklę numatom pirmąjį Spalio savaitgalį :)
jo mes su draugeliu nukritusiu vandeniu ir naudojames spinigaujant,ir kibimais nesiskundziam,pastoviai po 3-4 ykabinam,neyspudingos bet pats tas tokios nuo 2 iki 3 kg.viena kita 1 kg 1.5 kg
Ant ko gaudot? Kokiose vietose? Vežuosi visada ir spiningą, bet esu tik pradedantysis. Turiu sukrių, blizgių, gumų, voblerių... Preitais metais ant gumos vieną įkabinau lydį 1.5kg ir daugiau nieko... Spalvos, dydziai irgi domintų :)
 #409432   Andrius0522
 25 Rgs 2012 21:34
pagrindas Relax gumos,ir dazniausiai dauzom dugna,tad pasiruosk dar normaliai pavadeliu,imk pigesnius mazesni nuostoliai bus ;)spalvos elemantorios,salota,balta-juoda viename,na vnz ne nesamones :)
 #409441   CuFeS
 25 Rgs 2012 21:44
Andrius0522 rašė:pagrindas Relax gumos,ir dazniausiai dauzom dugna,tad pasiruosk dar normaliai pavadeliu,imk pigesnius mazesni nuostoliai bus ;)spalvos elemantorios,salota,balta-juoda viename,na vnz ne nesamones :)

Būtinai išmėginsiu. Varysiu vėl ties Pagėgiais, bandysiu ka užraukt :) Naujas spiningas, gal atneš naujoko sėkmę... :) Kokiu būdų gaudot? Džigaujat?
 #409444   Andrius0522
 25 Rgs 2012 21:50
CuFeS rašė:
Andrius0522 rašė:pagrindas Relax gumos,ir dazniausiai dauzom dugna,tad pasiruosk dar normaliai pavadeliu,imk pigesnius mazesni nuostoliai bus ;)spalvos elemantorios,salota,balta-juoda viename,na vnz ne nesamones :)

Būtinai išmėginsiu. Varysiu vėl ties Pagėgiais, bandysiu ka užraukt :) Naujas spiningas, gal atneš naujoko sėkmę... :) Kokiu būdų gaudot? Džigaujat?
mes Rambyno rajone siauciam ;)tiksliu vietu nesakysiu,bet orentyras tau yra sioks toks ;)vakar per 4 val,as manau 5 kibimus turejau,draugelis viena kibimuka,as is tu savo kibimu uzkirtau ir istraukiau 3,viena apie 1.kg.ta toliau medzioja,kitos dvi lygiai 2kg ir antra 2.2 kg,draugeliui nuejo,bet sake kiek juto nekazka :)nors antroji man irgi pasirode nekokia is pradziu,nes pasroviui skersai y mane ejo,tik pamaciusi mane pabludino biskiuka...o siaip buvo kad atvirkciai man vienas kitas barkstelejimas bet jis traukia,na ir t.t.bet sakau nesiskundziam tikrai nuo kranto kibimais,net valti is masinos snd istraukiau,bet manau kad ryt lekiu y senvage padauzyti,vel reikes viska susideti :)
 #409447   CuFeS
 25 Rgs 2012 21:54
Andrius0522 rašė:
CuFeS rašė:
Andrius0522 rašė:pagrindas Relax gumos,ir dazniausiai dauzom dugna,tad pasiruosk dar normaliai pavadeliu,imk pigesnius mazesni nuostoliai bus ;)spalvos elemantorios,salota,balta-juoda viename,na vnz ne nesamones :)

Būtinai išmėginsiu. Varysiu vėl ties Pagėgiais, bandysiu ka užraukt :) Naujas spiningas, gal atneš naujoko sėkmę... :) Kokiu būdų gaudot? Džigaujat?
mes Rambyno rajone siauciam ;)tiksliu vietu nesakysiu,bet orentyras tau yra sioks toks ;)vakar per 4 val,as manau 5 kibimus turejau,draugelis viena kibimuka,as is tu savo kibimu uzkirtau ir istraukiau 3,viena apie 1.kg.ta toliau medzioja,kitos dvi lygiai 2kg ir antra 2.2 kg,draugeliui nuejo,bet sake kiek juto nekazka :)nors antroji man irgi pasirode nekokia is pradziu,nes pasroviui skersai y mane ejo,tik pamaciusi mane pabludino biskiuka...o siaip buvo kad atvirkciai man vienas kitas barkstelejimas bet jis traukia,na ir t.t.bet sakau nesiskundziam tikrai nuo kranto kibimais,net valti is masinos snd istraukiau,bet manau kad ryt lekiu y senvage padauzyti,vel reikes viska susideti :)

Dėkui. Sėkmės ryt tau :) Pranešk jei ką įspūdingo paimsi senvagėj :)
 #411512   tidass
 02 Spa 2012 19:43
nuo kur jus skaitot nemuno zemupi? nuo heso pradzios kaune?
 #411581   Agis
 03 Spa 2012 00:05
Jeigu tikėt Vikipedija, tai :
Upė laivuojama aukštupyje (320 km ruožas tarp Kupisko Naugarduko rajone ir Šandubros Gardino rajone) bei žemupyje (tarp Kauno ir žiočių).
http://lt.wikipedia.org/wiki/Nemunas
Nors, kas nori tai konkrečiai parašo ir ruožą, nu tipo "Rambyno", "Žirgyno" "Šerėtlaukio"....
Tama plati, bet juk nesuskirstysi į ruožus ;-)
 #466844   CuFeS
 13 Bal 2013 15:49
Sveiki, kokios šiuometinės prognozės Pavasariniam Karšių vajui, su tokiu vėlyvu pavasariu? )
 #473731   macka
 02 Geg 2013 13:51
Laisvadienis pasitaiko ne taip dažnai kaip norėtūsi, taigi nesinorėjo pramesti šios progos ir vakar ryte griebiau feederį į rankas ir sumetęs šmutkes į auto lekiu į Nemuno žemupy (aukščiau Viešvilės) pajusti pavasarinį žiobrių šturmą :)
Porą valandų viename tarpdamyje ant vėjo - nei kliovo...
Paėjus pora tarpdamių aukščiau šiokia tokia užuovėja - užsimetu feederiuką ir ką jūs sau manot - judesys :) Tiesa žiobris tik vienas (apie 0,5 kg), bet ir karšis (~0,8-0,9 kg) ir 12 x raudų (nuo 0,3 iki 0,5 kg).
Paveikslėlis
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 33
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė