Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #5230   ramas
 11 Bal 2006 21:22
Atidarem ir mes Kursienieciai atviro vandens sezona. Siryt su ""zuvele"" nuvarem i Venta ties Romuciais ir visai neblogai pavarem kuoju ant skystos teslos. as 30 stuku obicas dar daugiau. Ir dydiszuvu kaip Ventoj',visai nieko.tai va neistveriau ir pasigyriau apie pirma ""atvira"" zukle. jei kas netoli randates, galit pabandyti. p.s.tiesa itesla dejau truputi vaniles ir cesnako.,truputis tamsaus ,sunkaus upinio"" Kuoja"" jauko. Nei zyno nei.........
 #5240   ramas
 11 Bal 2006 22:11
uz kursenu reikia vaziuoti link mazeikiu apie 7-nis km. ten bus romuciu kaimas po kaire. pasisuki ir davaziuoji iki upes. ;-)
 #5251   rimass
 12 Bal 2006 07:22
ramas rašė:uz kursenu reikia vaziuoti link mazeikiu apie 7-nis km. ten bus romuciu kaimas po kaire. pasisuki ir davaziuoji iki upes. ;-)
iki pacios upes nedavaziuosi reik ant kalno masina palikt :)
 #5271   zilva
 12 Bal 2006 14:06
O gal kartais turi info apie venta kur kabantis tiltas.Vakar vaziavau pro sali tai nei vienos masinos,o butu jau kaip ir laikas.
 #5308   ramas
 12 Bal 2006 19:37
ten prie pakabinamo(ties ziliais),jau antri metai pavasari nieko blatno , iskyrus viena kita sapalioka.,arciau po Romuciais arba Reksciais geriau eidavo. :!: :lol:

 #20021   Sokratas
 07 Sau 2007 16:35
Žvejojau šiandien Ventos intake Vadakstyje. Norėjau pagauti kuojų. Ir pagavau. Per kelias valandas tris. Vanduo gana aukštas, bet sako vakar buvo dar aukštesnis. Sutikau brakonierių betykantį lydekų ant gyvos. Žinau,,kad žino, jog negalima, bet jisai gaudo visada, ir net prieš pat nerštą. Kitam žvejui pasiguodus, kad nepagauna žuvytės ir negali užleisti ant lydekų, pasakiau, kad jau negalima taip žvejoti. Sako, kad nežinojęs. Susivyniojo meškeres ir išrūko namo. Nors tiek naudos... :)

 #28882   Sokratas
 14 Bal 2007 22:42
Žvejojau Ventos intake Varduvoje netoli Griežės. Kibo prastai. Pe porą valandų tik keturios kuojos. Matosi tinklelyje tik dvi, nes kitos dvi pabėgo pro jame buvusią skylę :)
Paveikslėlis

 #28883   Sokratas
 14 Bal 2007 22:46
Va tokios tiktai tekibo :)
Paveikslėlis

 #28884   Sokratas
 14 Bal 2007 22:59
Aplankiau ir vieną balą, kurioje per rytinę žvejybą prieš porą metų esu pagavęs apie 40 lynų. Taip taip, lynų, o ne lynukų. O pernai nepagavau nei vieno :)
Paveikslėlis

 #28886   Sokratas
 14 Bal 2007 23:15
Va čia tas kaltininkas ant Ventos upės, per kurį nebeatplaukia žiobriai iki Mažeikių ir aukščiau. Šalia generatorinės matyti siauras tarpelis( apie 1 metrą), kurį žuvys turi atrasti, kai plaukia į nerštavietes. Kaip matote jį ir žmogui būtų sunku atrasti, todėl, gal koks vienas žiobrys iš tūkstančio ir atranda, o gal tik vienas iš 10 tūkstančių,... juk nesuskaičiuosi. O pernai savo akimis mačiau, kaip ir tas pats kelias buvo užtvertas tinklu, kurį tikrino elektrinės prižiūrėtojas
http://img66.imageshack.us/img66/3568/p ... ha1.th.jpg[/IMG Paveikslėlis

 #28887   Sokratas
 14 Bal 2007 23:22
Nuotrauka atminčiai ant tos pačios elektrinės užtvankos. Fotoaparato mygtuką paspaudė elektrinės prižiūrėtojas, kuris papasakojo, kad dar jokio žiobrio nėra matęs per du savo darbo čia mėnesius. Sakau, nenusimink, tikrai pamatysi, kai jie čia atplauks, nes jų bus net tiršta, ir nemėgink, sakau, pats semti jų su tinklais ir kitiems neleisk...
Paveikslėlis

 #28888   Sokratas
 14 Bal 2007 23:37
Kadangi Ventoje per porą žvejybos valandų nepagavau nei kilbuko, grįždamas link namų, sustojau prie Varduvos upės netoli Naftos gamyklos ir pamatęs būreliais plaukiojančias žuvis, pamėginau žvejoti. Ir čia sekėsi jau žymiai geriau. Kibo kuojos, raudės ir didžiulės aukšlės. Va kur man reikėjo pradėti žvejybą nuo ryto, pagalvojau, bet šaukštai po pietų :)
Aktyviai marširavo gamtos apsauga. Buvau ir aš patikrintas, ar galiu čia sėdėti. Nemažai žvejų baudė už pažeidimus, o žuvys neidelės kibo, bet vis vien žvejybos pabaigoje nuotaiką pataisė :)
Paveikslėlis

 #28889   Sokratas
 14 Bal 2007 23:48
Kartoju hidroelektrinės nuotrauką, nes anos neina padidinti kažkodėl
Paveikslėlis

 #28918   Sokratas
 15 Bal 2007 17:40
Šiandien, t.y sekmadienį meškeriojau čia (Varduvos upės įlankoje)
Paveikslėlis

 #28927   Sokratas
 15 Bal 2007 22:02
Žuvys kibo tokios:
Paveikslėlis
Kadangi net keli žvejai išvažiavo nieko nepešę, aš skūstis neturėčiau. Iš ryto kibo geriai, įdienojus- tik šiaip sau. Ant kabliuko moviau dziką o vėliau ir kukurūzą pridėdavau. Tada kibdavo rečiau, bet didesnės.Per gerą pusdienį, pagavau apie porą kg. Tokiu oru žvejoti- vienas malonumas, o kai dar ir plūdė juda, tas malonumas patrigubėja :)

 #30665   Sokratas
 03 Geg 2007 15:31
Gal atsirastų tokių, kurie važiuoja į Latviją žiobrių gaudyti. Vakar per vieno rusijos kanalo, lygtai RTVi žinias parodė garsųjį Ventos slenkstį ir kaip šokinėja žiobriai stengdamiesi jį įveikti, plaukdami į nerštavietes. Tai taip seilė ir nutįso. Gal jau kimba jie . Pas mus tai draudimas, o tenais tokio tai nėra. Iki draudimo pradžios pas mus nekibdavo, jei pasitaikydavo, tai netyčia...

 #30846   Sokratas
 07 Geg 2007 18:33
Šiandiena buvau nusprendęs į žvejybą nevykt. Atsikėliau ir taip nusprendžiau, kai pastebėjau, kad slėgis kenta. O buvau žadėjęs lėkti pas lynus. Atėjus pietų metui nebeiškentėjau ir pasigriebęs spiningą nulėkiau prie Ventos šalia Mažeikių, taip sakant, kad diena veltui nepraeitų :)
Per 15 min žvejybos, pasirodė ir rezultatas:
Paveikslėlis
Žuvį paleidau, už ką vėliau nuo žmonos gavau stipriai barti :)
Vėliau dar žvejojau apie keturias valandas, turėjau du kibimus, mačiau, kaip griebdavo, bet nepakirsdavau .

 #31124   Sokratas
 11 Geg 2007 03:46
Ketvirtadienio ir penktadienio popietes praleidau prie Ventos. Ketvirtadienis visiškai tuščias, nors bandžiau ir su spinu ir ant gyvos. užtat vakar, penktadienyje, pagavau tris lydekaites . Viena, apie 300 g griebė gyvą masalą, kita tokia pat- guminuką, o trečia, dvigubai didesnė, irgi gumą. Vakarop užkibo šapaliukas apie 100 g ant kukurūzo. Fotiko neturėjau, tad nuotraukyčių nebus :)

 #31397   Sokratas
 13 Geg 2007 16:32
Šeštadienis. Varduvos Ventos lydekos atsibunda.


Šį šeštadienio rytą, švintant, aš jau išlipu prie Ventos, toje vietoje, kur ketvirtadienį neblogai kibo. Pusantros valandos spiningavimo ir a nei vieno kibimo. Lietutis krapnoja, nešilta. Nešdinuos iš čia. Nusprendžiu aplankyti vieną pelkę ir pasižiūrėti, gal lynai jau juda.

Privažiavęs matau vieną mašiną, gerai, bus su kuom pasikonsultuoti. Sėdi senukas, sako jau vos ne dvi valandas, a nei krepšt. Nesėdėsiu, net nebandysiu, norisi veiksmo. Apsisuku ir nuvažiuoju prie Varduvos upelio ir pradedu didįjį žygį. Kodėl didįjį ? Ogi todėl, kad duodu sau žodį trūks plyš, upleliu pasiekti tą vietą, kur jisai įteka į Ventą, nes nei karto taip nesu daręs. Kiek km susidarys nežinau. Todėl tas duotas žodis ne visai tvirtas, nes galiu ir sveikatos pritrūkti :).

Pirma rimtesnė vieta, kur pagal vaizdą atrodo, kad tikrai čia turėtų gyventi bent viena lydekaitė. Jau antras metimas tą nuojautą patvirtina. Griebė, supurtino, vandenyje parodė pilvą ir paleido. Bandydamas ją prisikviesti vėl stengiuosi iš paskutiniųjų. Palaidoju du masalus į tenai esančius kerus. Jų nematyti, o jinai, aišku po tais kerais ir slėpėsi. Pagaliau, gal iš dešimto karto vėl kibimas, šį kartą pakertu ir, nors priešinasi neblogai, išvelku į krantą. Puskilio nesiekia, bet būtų legali. Fotografuoju ir atsisveikinu...

Žygiuoju toliau, per krūmynus, šabakštynus, bebrynus. Praeiti įmanoma, bet už kokio mėnesio bus be šansų, kai sužels visi dilgėlynai, vijokliai ir pn. Patikrinu dar kelias vietikes, bet nieko. Tolėliau upelis sukasi vos ne 180 laipsnių kampu, o prieš tą posūkį aiškus pagilėjimas. Turėtų būti... Ir vėl neapsirinku. Sėkmingai ištraukiu ir matau, kad lydekaitės, kurios svoris apie 300 gramų, pusė uodegos peleko nurėžta. Žaizda nesena, nes dar matosi kraujo žymės. Nebloga turėtų būti toji, kuri ją taip sužeidė. Bet jos prisivilioti nesugebu, o gal jos čia ir nėra, gal tai įvyko visai kitoje vietoje. Po fotosesijos atsisveikinu su lydekaite ir braunuosi tolyn. Vėliau seka ilgas, negilus, gan sraunus tarpas. Laikas nuo laiko guminuką keičiu į sukriukes. Vaizdai tokie, kad tikrai atrodo, kad čia turėtų būti ir upėtakių, ko tikrai neteko girdėti. Bet vistiek bandau, o gal kartais susivilios jei ne jisai, tai bent šapalas, bet...

Galų gale pasiekiu kelionės tikslą. Čia jau yra kur pasišvaistyti, nebereikia saugotis, kad vos stipriau mostelėjus, masalas liks kitoje upės pusėje, pasikoręs ant medžio šakos. Kiek beturiu sveikatos užsimoju ir masalas skrieja į Ventą, į Latvijos pusę. Kai valas baigia vyniotis, pamatau kažkokią jo kilpą ant ritės būgnelio. Dar paeinu pakrante, kad valas nusivynotų ir pasiektų tą vietą, kur kilpa susidariusi. Atsisėdu ant pakrantės, reikia susitvarkyti. Bandau atmegzti susidariusį mazgą. Nesiseka. Stipriau trūkteliu ir valas nutrūksta. Po šiai dienai gailiuosi, kad nusipirkau per ploną valą. Jis nors ir pintas, bet 0,12 vistiek stiprumo neturi, kokį turėtų turėti spiningo valas. Pardavėjas įpiršo. Aišku, jam tas naudinga, dažniau pas jį apsilankysiu, daugiau iš jo masalų išpirksiu :). Iki tos santakos kol priėjau, palaidojau jau keturis. O kur mano protas? Jisai tada matyt ilsėjosi :).

Tai va, guminukas guli upėje, aš sėdžiu ir tvarkau meškerę, tuo pačiu ilsindamas kojas. Noriu valgyti, bet viskas likę mašinoje, kuri, manau, gana toli. Surišu nutrūkusį valą, kas nėra gerai, bet manau gal nelabai tukdys. Atsistoju ir pradedu sukti rankenėlę. Keli pasukimai ir .... smūgis. Pasipriešinimas tikrai nemenkas. Traukti tenka prieš srovę. Laikas nuo liko mano liaunas spiningėlis perlinksta nuo galingų smūgių. Elgiuosi labai atsargiai, neduokdie lydeka iššoktų iš vandens, guminukas mažas, kabliukas vienas, smulkus, tada jau tikrai tektų atsisveikinti, net nepaglosčius. Pagaliau aš ją pamatau. Tiek dešimčių metrų priešinusiesi, jinai jau nebeturi jėgų mestis atgal, kaip tai darė rudenį mano didžiausioji. Toje vietoje krantas geras, upės gelmės iš lėto pereina į krantą. Ten nėra staigaus slensčio, nesimato ir kokių nors kliuvinių, už ko jinai dar galėtų užsipainioti. Bandau koto pagalba didinti traukimo greitį, kad jinai įsibėgėtų ir kaip laivas iščiuočtų iš inercijos ant kranto. Pavyksta!!! Valio, gražuole tu mano. O ji noriai :) leidžiasi paveiksluojama, matyt, nebeturi jėgų. Šita jau keliaus su manimi namo. 2.3 kg. Reikia ir žmonai pasigerinti... :).

Vėliau dar pagavau tris peiliukus, kurie tikrai neverti jūsų dėmesio.

Įdėjau 19 nuotraukyčių iš šios kelionės, o jas galite, jei norite pažiūrėti šiuo adresu:

http://photofile.ru/users/bobisss/2684669/

 #32040   Sokratas
 20 Geg 2007 18:36
Vakar ir šiandien žvejojau Ventoje, tik šį kartą trypiau Latvijos krantus. Kodėl ? Kaip vienas žvejys išsireiškė, ten ne taip stipriai nusmaukta, kaip pas mus :)
Vakar užkibo dvi lydekaitės ir kuojų pulkelis. Fotiką buvau pamiršęs namie, tad neįamžinau. Užtat šiandien, ruošdamasis į žvejybą, pirmiausiai įsidėjau fotoaparatą. Ir štai rezultatai:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Tikėjausi pagauti žiobrių, bet nekibo, užtat neblogai kibo šapalai, nors ir nedideli. Papuolė ir karšis :) Visos žuvytės vėl džiaugiasi laisve.

 #34201   Sokratas
 25 Bir 2007 21:52
Šiandien teko su spiningėliu pasivaikščioti pavenčiais. Sutikau keturis vyrukus beieškančius vietos žvejybai. Klausiu, -ką tikitės pagauti, atsako,-žiobrių norėtumėm. Dabar pakranės smarkiai apžėlusios ir vaikštinėti su spiningu yra tikrai sunku, tad šiek tiek pavaikštinėjęs vėl grįžau prie jų, pailsėti ir pasikalbėti. Neužilgo vienam iš ketveriukės dugninės viršūnė parodė kibimą ir jisai, sėkmingai pakirtęs, ištraukė apie 0,5 kg žiobrį
Paveikslėlis
Neužilgo vėl kibo, bet pavėlavo pakirsti. Žvejojo jie lengvomis dugninukėmis ant slieko kartu su dziku. Taip kad, žiobriai kimba, tik gaudykite juos :)
Na o aš šiandien džiaugiaus tik ešeriukais.
Paveikslėlis
Užkibo ir viena mažytė lydekėlė.
Vakarop nuvažiavau į vieną tvenkinį ir gerą valandą pasėdėjau lynų beleukdamas, bet nieko nesulaukiau.

 #35734   Sokratas
 22 Lie 2007 18:44
Vidurdienį pabūvojau prie Ventos truputį žemiau Mažeikių. Norėjau pabandyti keletą įsigytų sukrių ir šaip, kaip seksis žvejoti po didžiųjų potvynių. Vanduo jau skaidrus, negrįžęs dar į normą, bet jau žvejoti galima. Iš karto sutinku vyruką begaudantį kuojas. Sako kimba, nedidelės, bet kimba.
Einu į vietelę, kur preitą kartą, dar prieš potvynį kibo lydekos. Nepriėjęs tos vietos, padarau kelis metimus, bet nieko. Netoliese, jaunimas, ,,okupavęs" pievelę, triukšmą kelia. Jie man netrukdo, lai triukšmauja, bet neužilgo į vandenį pradeda skrieti viskas, kas, matyt, liko po balių, buteliai, bambaliai ir t.t. Šūdas, grįžtu atgal....Einu į kitą pusę, galvoju, čia turėtų būti ramiau. Neužilgo mano sukre susigundo ešerys. Iš pirmo karto bakstelėjęs, nepagriebia. Metu antrą kartą į tą pačią vietą ir yra. Grįžtu pas netoliese žvejojantį vyruką ir paprašau nupaveiksluoti :
Paveikslėlis
Vėliau, paėjėjus toliau, maudykloje pagaunu lydekėlę. Čia jau nuotauka ne tokia gera, nes tenka paveiksluoti pačiam:
Paveikslėlis
Sukrę įrijo gan giliai, niekaip nesiseka atkabinti, o čia ir žmonės beateiną nusimaudyti. Vienas drąsuolis iš kart puola padėti, sako, žiūrėk, kaip reika...Stveria už nasrų, kad net man baugu pasidaro. Iš jo burnos dvokstelėjusio kvapo, suprantu, iš kur ta drąsa... Sakau jam, tu vyruti atsargiau, o jis nekreipia dėmesio....Tada lydeka suspurda ir matau, kaip iš jo pirštų trykšta kraujai. Paskui, vyrukas niekaip negali atsistebėti, kad tokie aštrūs gali būti dantys :). Matosi, kad su tokiais padarais žmogui nedažnai tenka susidurti. Skausmo gal didelio ir nejaučia, nes, kaip minėjau, neblogai paėmęs ,,nuskausminamųjų".
Aš vis negaliu atkabinti, pinceto nepasiėmiau, net nemaniau, kad lydeką taip greit pagausiu. Atpjaunu pagaliuką, kurio pagalba šiaip taip pavyksta sukrę iškrapštyti. Noriu žuvį paleisti į vandenį, o sužeistasis dąrsuolis pašiurpsta, kaip taip galima. Sako duok man, vaikam išvirsiu. Pagalvojęs, kad lydeka neblogai sužeista ir vargiai ar beišgyvens atiduodu ją, kaip kompensaciją už sužeistas rankas... :)
Pakrantės stipriai apaugusios ir nors netoli miesto, mažai nutryptos, sunku prieiti. Dar kiek pasivaikščiojau, neblogai nusiplūkiau, o ypač kepinant šios dienos saulutei.
Tiesa, dar teko pamatyti neblogą, kokių 2 -iejų kg šapalą, bet jisai, staiga, pamatęs mane, nėrė į gelmes, tiek aš jį ir bemačiau.
Šiandien bandžiau įvairias sukres, bet malonu, kad abi žuvys užkibo būtent ant tos, ant kurios trišakio buvau surišęs muselę. Rišau, todėl, kad niekaip nebegalėjau tokios su musele rasti parduotuvėje. Kaip pirmą kartą, rišant, tai ta muselė išėjo tikrai nekaip, bet svarbiausiai, kad žuvims patiko... :)

 #36407   Sokratas
 03 Rgp 2007 10:52
Vakar vėl bandžiau pasiirstyti po upę. Tuo pačiu ir spiningą pamėtyti. Atvažiavęs po pietų į vietą radau bežvejojančią moteriškę. Sako, šiandien kimba. Ir tuoj pat ištraukė ešeriuką, ant slieko. Papasakojo, kad ryte pagavusi neblogų šapalų ir net lyną 1,7 kg. Būčiau nufotkinęs, bet buvo pasikvietusi sūnų ir tas jau išvežęs žuvį į namus. Moteris, matosi, tikra žveybos profė. Neįsivaizduoju, kaip jinai sugebėjo tą lyną išvilkti, jei aplink vien tik krūmai išlindę iš vandens, o meškerę buvo užmetusi į tarpelį tarp jų.... Sekasi kai kam...Tarp kitko, lyno nesu šioje upėje pagavęs, o ir neteko dar mtyti, kad kas būtų jį ištraukęs. Na, nors žinosiu dabar, kur jie laikosi :)
Na, o aš , per šešias žvejybos valandas, turėjau apie keturis kibimus. Laimikis šiaip sau, nėra kuom pasigirti:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Su šia lydekaite buvo taip. Pamačiau, kaip griebė mano mažą guminuką, bet nepasikirto. Užsiinkaravau toje vietoje ir pradėjau svaidyti, laikas nuo laiko keisdamas masalus. Svaidžiau ilgai, ir tik, kai uždėjau nuotraukoje matomą blizgę, ,,pasirašė" iš pirmo metimo. Žuvytes paleidau tolimesniam gyvenimui.....

 #36457   Vitolis
 04 Rgp 2007 21:51
bobis rašė:Sakai, bobis paleisti negali... Gali .
Sakau ne tik Bobis gali....paleisti. Visi mes galim paleisti, taciau ar tai privalu? Na zinoma kas dave yzadus ir prisieke ju gimines nesuvalgyti, tai tada kita kalba. Bet manau, kad ash nenusizengiu jokioms nei zvejybos, nei etikos taisyklems kai kuriuos ish sugautu laimikiu pasiimdamas. Daugeli ir ash paleidziu pvz. grazuoli, taciau nekondicines normos Kirshli, Upetaki, Shapaleli, Lydelaite, zinoma visada ir jo didenybe Starkeli. Taciau esherioka ar kitas smulkias zuveles vezu katineliams i soda. Didesniais laimikiais pasidziaugia visa mano sheima, kolegos, draugai. Taip kad Bobi, jei ir nepaleistum, taves manau niekas nesmerktu. Ash tuo labiau. Tik vienas patarimas. Jei tu tikrai jas paleidi, tai ne taip stipriai jas uzsmauk, nes tavo reportazuose atrodo, kad jos ir paleistos nebelabai nuplauks. :/nu/n/x Manau kad ir Edis apie ta pati pagalvojo ir pastebejo, kad paleidimo proceduros kaip ir nera? Cia toks draugishkas ir zvejishkas sharzas ar pastebejimas. Pats gi supranti, kad musu zveju gimine ashtrialiezuviai. Vien Raudike ko verta su savo nepakartojama leksika.

 #37193   Sokratas
 22 Rgp 2007 10:01
Vakar vakarop bandžiau lydekauti. Turėjau pasigaudęs karosiukų, bet įsidėjau į valtelę ir spiningą, kad nebūtų taip nuobodu.
Pirma lydekaitė paėmė ant gyvos:
Paveikslėlis
Antrą ištraukiau su spinu:
Paveikslėlis
Temstant ištraukiau ir trečią, bet nebefotkinau, nes panaši į pirmas dvi :)
Dar kokių 4-ių neištraukiau, nes kirsdavau per anksti, neišlaukdavau, kada jinai prarys ir trišakį, o ne tik laikys įsikandusi karosiuką... gal ir gerai, kad neištraukiau, nes tokios ten ir lydekos tebūdavo, panašios į šias abi.... visas lydekytes paleidau paaugti.
Sutikau dar vieną žveją:
Paveikslėlis
Sakėsi irgi vieną nedidelę ištraukęs.

 #37215   Sokratas
 22 Rgp 2007 21:38
Vakar liko karosiukų, tad vėl užsimaniau didelių lydekų. Kaip kad sako, norėti nedraudžiama...
Ant gyvos žuvelės šiandien nepagavau nei vienos. Gelbėjo spiningas, nes jos laikėsi tik žolėse, įvairiausiuose šabakštynuose, kur su karosiukais pažvejoti neįmanoma.
Pirma užkibo ant blizgės:
Paveikslėlis
Antrą ištraukaiu iš tarpo tarp įvairiausių kemsynų. Griebė guminuką:
Paveikslėlis
Visai temstant irgi užsimanė paragauti gumos. Toji ko gero buvo didžiausia iš visų, bet gražus salto prie pat valties ir ... viso geriausio. Labiau spjaudėsi žvejys, kuris žvejojo ant kranto ir viską matė, nei aš, juk vistiek būčiau paleidęs :).
Šį kartą pavyko ,,nutraukti" ir paleidimo procesą, o tai dažniausiai žuvis išsprūsta nespėjus spustelėti mygtuko :) :
Paveikslėlis

 #37278   Sokratas
 23 Rgp 2007 20:07
Šiandien bespiningaudamas, pavakariais papuoliau į liūtį. Neliko sauso nei siūlelio.
Kai pradėjo grūmėti perkūnas, atsiįriau prie geležinkelio tilto:
Paveikslėlis
Prasidėjus lietui, tiltas kuo puikiausiai mane saugojo:
Paveikslėlis Paveikslėlis
Lijo apie 20 minučių ir vėl galima buvo plaukti toliau:
Paveikslėlis
Neužilgo vėl pasigirdo tolimas grūmėjimas. Pradėjau pasroviui plaukdamas vėl artėti prie savo ,,slėptuvės". Ir prasidėjo. Iš pradžių dar slėpiausi po tiltu, bet kai sustiprėjo vėjas, jisai manęs nebesaugojo. Nešiau kudašių link mašinos. Pradėjo semti užpakalį. Nesaugojo nei celofaninis ploščius. Pylė gerą pusvalandį kaip iš kibiro. Vanduo Ventoje taip susidrumstė, kad žvejyba tapo beprasmiška. Iki liūties, tik pradėjęs žvejybą, ištraukiau vieną peiliuką:
Paveikslėlis
Dar vienas atsikabino nespėjus nei pamatyti...

 #37988   Sokratas
 04 Rgs 2007 20:57
Aš šį vakarą plaukiojau po Ventą. Tik tiek, kad plaukiojau, neturėjau nei vieno stuktelėjimo. Sutikau vyruką beparplaukiantį su dama ir spiningu. Sako, per 4-ias valandas pagavom vieną ešeriuką. Sako, kalta saulė. Gal...
Vėliau, plaukiant į kitą pusę, už nugaros per kokius 10 metrų pasigirdo toks trenksmas, kad negalėjau patikėti, kad tai gali būti žuvis. Pradėjau akimis ieškoti, kur čia stovi kas ir svaido rąstus į vandenį. Bet taip nieko ir nepamačiau. Tada pagalvojau, ar nebūsiu bebrą išgąsdinęs, o tas nerdamas ir trenkė su uodega....
Plaukiant atgalios, toje pačioje vietoje pamačiau, kaip lekia žuvytės oru. Ir toks vaizdelis per 2 valandas žvejybos pasirodė pirmą kartą. Tada pradėjau galvoti, kad gal visgi tenais lydeka trenkė. Užsiinkaravau ir darbavaus 0,5 valandos, bet veltui....
Jei tas sukeltas garsas vis dėlto buvo žuvies darbas, tai jinai turėtų būti maždaug krokodilo didumo :)

 #39092   Sokratas
 24 Rgs 2007 16:45
Kaip rašiau fotoreprtažuose, šeštadienį 4,5 kg lydeka, o sekmadienį nuo 10 iki 15 val nei vieno stuktelėjimo. Žvejojo diedukas su bobute ant slieko, tai mačiau, kaip pagavo tik 2 ešerius ir dar, paėmusį slieką ešeriuką sugriebė lydeka virš puskilio. Išmetė į krantą, o ta ir nuriedėjo atgal į upę :). Kuojų nebandžiau, neturėjau pasiėmęs meškerės normalios, dėl ko gailėjausi.

 #51321   Sokratas
 23 Vas 2008 17:13
Jo, vandens nemažai ir ties Mažeikiais. Pats nežvejojau ir žvejų nesutikau:
Paveikslėlis Paveikslėlis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 42
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė