Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1

 #72659   makaulė
 21 Rgs 2008 18:52
zinai,todel,kad viskas ish shirdies,nebemoku kitaip,bet kai paskaitau apie jusu mitus...va ten tai sheima,ten tikra.Labai pavydziu,geraja prasme ir labai dziaugiuosi,kad tokiu kaip Jus yra ne knygose ir rashiniuose.Del knygos-ankstoka dar man,nors zinoma medziagos galvoj-tona,bet dar noris judet,keliaut,matyt,ishsiaiskint kas tikra,nemeluot sau=svarbiausia. n uotraukos bus koki ketvirtadieny,ale turesit padet sukelt chion,ba sakeu,kad kompas-ne man.
Prisidirbu-daznokai,va pamenu,kai lekiau uolom paskui lashisha....valo 20 metru belike,o anam gale-traukinys....kilas uolom mushant visus Zadneprovskio rezultatus,pasishpaguojant su meshkom,perplaukiant upe....ale chia jau kita istorija...

 #72662   Kairys
 21 Rgs 2008 18:59
Makaule, liuks pasakojimas, ką daugiau bepridursi, iš visos širdies rėžtelėjai, ypač pabaiga patiko: "Aciu tribunai,kurioj galejau parashyt,nerasau beveik niekur,cia-jauku". Taigi, už jaukumą. ::liux -:saliut

 #72704   gelmės
 22 Rgs 2008 07:38
Tikrai šaunus reportažas. Liuksiukas.
::liux

 #72711   eLPi
 22 Rgs 2008 08:34
Vau ..... :ks> , Makaule, tu cia pavarei... super ''plot
"...prisidirbau ..." :jeheje: ::liux

 #72771   senuks
 22 Rgs 2008 15:07
Zauber aprąšymuks makaule,dievo pirštas tau palankus :-D

 #72777   Edosius
 22 Rgs 2008 15:19
Paskaiciau, atsigavau, ačiū :!: ;-var-var.

 #72783   senelis
 22 Rgs 2008 15:52
makaule,gal galetum dazniau parasyt ../;nzv Ir turi gi zmones Dievo dovana.... :roll: Na tiesiog malonu skaityti...
Ir dar,makaule,geletum nepasididziuot ir atvaziuot i meeta ;-) Patirties turi daug taigi galetum pasidalint su kitais ZT sheimos nariais ;-)

 #72793   Airis
 22 Rgs 2008 16:39
paskaitai ir supranti, kad nemoki zmogus(cia as apie save) :grin: nei rasyti, nei zvejoti.
super

 #72823   Skridžas
 22 Rgs 2008 19:09
nu velnas :shock: jaučuosi netik kad ne pirmokas o darželiniukas :eek: (čia žvejybos klausimais ir patirtimi)Jo gerau ir aš nemukėčiau kuntuperiu naudotis,bet ispudžiai tokie kompencuotu norėčiau patyrti :roll: Einiu pirkti lemputės...ar ateiviio kaip jis ten ../;nzv

 #72842   makaulė
 22 Rgs 2008 22:37
aciu uz gera zody.Nemanau,kad geresnis esu negu Jus,kaip rybokas.Visi esam tokie patys,nes tai darom,che ne formule,pas ka geresnis bolidas.Kruva kartu yra apgaude paprasti,vietiniai,su yrankais ne uz ,,milijonus,,.Nesigiriu,net nenoriu ir nesuprantu,kurie pasakoja- mano spiningas tox,feederis kitoks.Tiesiog,tai man(kaip nebutu liudna)darbo priemone,kuri turetu nevargint....Seneliu istoriju-,,kaip graziai kyla rukas virsh mano mylimo ezeriuko...,,laikas baiges.Turiu minty literaturine prasme.Todel juokinga ir grazu skaityt skridzio naujadarus,kaip ir ydomiausia dabar nebe klasika,o japonas Murakami,perspektyviausias shiuolaikinis rashytojas pasauly(38).Todel,kad keiciasi kalba ir supratimas.Jei ne mes-kas gi istorija prates,literaturoj,matematikoj,zhulej ir kulturoj....
MEETE tikrai jaukiai sudalyvauciau,tik pakvieskit...nemanau kad kazko zhuklej ishmokyciau,ale apie meshkas prie lauzho-neuzhsichiaupciau,o ir zmones geri visad vienas-kita sugeba papildyt,kaip ir stiklines...

 #72844   makaulė
 22 Rgs 2008 22:43
skridziui-del lemputes,nelabai isheis,ba technologishkai neapsimoka leist prekybon,kainuotu-ziauriai.Bet.....gali gaut dovanu,ir tai visishkai realu,jei niekam nesakysi......

 #72846   Gintasas1
 22 Rgs 2008 22:50
As nieko negirdejau :ruko :-mhm , jei ir...na mane supratot :-blablab-: :[anuol

 #72847   Agis
 22 Rgs 2008 22:58
Ir kaip cia dabar viska vieton sudejus su visais komentarais :roll: Makaule tai prisidirbo Minijoje :lol: dar netycia kasneperskaitys apie ka reportazas, tai Ventai galas, ne tik mazekiskiai, bet ir ten gyvenantys lenkai apses Ventos krantus :-D

 #72849   makaulė
 22 Rgs 2008 23:07
prasideda.....kiek realiai reik?Sutariam-zmogui-po viena,nes nenoriu prisikalbet,technologija ziauriai sunki,nu nelimpa tas fosforas prie jooblerio nors ymanoma.Ir tai gausit-tik po ziemos,ba bus gaminama ilgais ziemos vakarais,pavasary-kapiec lydekom ytariu.O dar-ne yrankis,o zmogus gaudo zhuvy.Kiekvieno fantazija,koks pasharas,kaip kruopa ishvirt,koky kably ir masala pasirinkt,kur mest,kur gylio perkritimas,kaip voblery pashokdint,guminuka paskandint,dugne dumbliuka sukelt ir t.t ir t.t...Tam ir esam,kad mastyt,pagaut,ishsishiept,paleist,nurimt ir visa savaite zhvengt ish ofiso bendradarbiu-kurie taip nemoka.mes-dievai,mokantys skaityt po vandeniu....

 #72850   Gintasas1
 22 Rgs 2008 23:15
:-ou-je :beer'2

 #72852   Agis
 22 Rgs 2008 23:21
Chebrike, uzjauskit mane ir neprikraukit papildomo darbo.Apie visus masalus ir ju pribumbasus tam skirtoje temoje.Cia Venta, cia tik apie ja.

 #76982   Sokratas
 21 Spa 2008 17:17
Apsigydžiau šiek tiek ligas ir po ilgesnės pertraukos išlėkiau pažvejoti.
Pasirinkau šias vietas:
PaveikslėlisPaveikslėlis
Jokių ypatingų nuotykių nenutiko, tik tiek, kad nekibo.
Per 4-ias žvejybos valandas vienas vieninelis kibimas ir parsitraukiau tokią lydekaitę:
PaveikslėlisPaveikslėlis
Pasidžiaugęs, paleidau. Nelabai kaip pasisekė tai įamžinti:
PaveikslėlisPaveikslėlis PaveikslėlisPaveikslėlis
Ešeriai iš vis nieko nenorėjo, nors atrodytų šiandien jų diena turėjo būti. Gal dėl to, kad vanduo drumstokas. Už 40-ties cm jau nieko nematyti...

 #88066   Suiram
 27 Gru 2008 17:16
Kalėdu antra ryta, atmovem su draugeliu prie romuciu i venta, masinu nėra, žveju nė kvapo, sniege pedos neivienos, priejom kranta, visem gerai zinoma ilanka, ogi ziu ziu prie sakociuko kazkoks sniuras, sakau gal veziauja ar ant lydeku koks itaiselis, patempiu o ten trubicas :evil: :twisted: , na draugelis i zvalgyba, išžvalgėm teritorija nė kvapo nieko nera, GA nusprendėm neskambinti, visgi kalėdu antra diena sunku tiketis kad atvaziuos ir tykos brakusu. Todėl nusprendžiau paleisti i darba 25 cm rusisko plieno Medtex peiliuka, islaisvinom apie 3 kg salati, 2 kg sapala, apie kilo eseri ir karsiuka, is zuvies isipainiojimo sprenziu kad trubiciukas mirko neilgiau kaip pora val.
Manau kad buvo nevienas, bet kitu neradom, na o trubiciuka tai sudraskiau i skutelius. Labiausiai nustebino kad tokiu salaciu yra ventoje, esu girdejes kad atsitiktinai pagauna.
Kazi ar butu protinga juos tikslingai gaudyti ventoje ar taspats kas adatos sieno kupetoj ieskoti, na bent jau zinau kad vienas trikilogramis plaukioja dar :)
Paskutinį kartą redagavo 1 Suiram. Iš viso redaguota 28 kartus.

 #88094   peilis
 27 Gru 2008 22:35
suiram, su kaledom :grin:

 #88098   Sokratas
 28 Gru 2008 00:23
Gerą darbą padarėt... O kaip ant meškerės kibo, taip ir liko neaišku... :)

 #88124   Suiram
 28 Gru 2008 10:43
Su sventem ir jus.
Kaip cia bekibs ant tos meškerės, kalba tik ejo, o meškerės kalėdas šventė. nieko nepagavom.
 #100261   Suiram
 27 Vas 2009 17:56
Sveiki, na siand atidariau atviro vandens sezona, buvau patikrinti situacija Ventos upėje.
Ties romuciu duobėm:

Paveikslėlis


Paveikslėlis
O va štai kur srauniau, jau pilnu chodu galima spiningėli mėtyti, bandžiau vietas kur tukėjaus aptikti koki žiemos salati, bet nieko nepagavau. Nedaug gyvybės dar vandens paviršiuje, ir oras ne geriausias, lijo beveik visa diena. Turbut reikia laukti saulėtos dienos.

Na bet smagu buvo ikvėpti upės kvapa, visa tokia pavargusi atrodo po žiemos.

Štai masalas kuri bandžiau isiulyti: Paveikslėlis

Ir žvejybos gale išlydėjes draugas :grin:
Paveikslėlis

 #100275   gelmės
 27 Vas 2009 18:09
Iš kur žinai, kad draugas. Mysliju- čia draugė. :lol:

 #100317   Suiram
 27 Vas 2009 19:18
gal ir taip :) , tiesa dar maciau kaip kazkoks juodas žvėrelis perplaukė upe ir nubėgo kitam krante ledu. Draugeliai :-D

 #100402   Suiram
 27 Vas 2009 21:57
Kaip manot ventiškiai ar tikslinga dabar butu iki balandzio 1 (neršto) bandyti atkirsti koki salati ventoj, vasara lyg ir teko matyti kaip vaiko kazkas aukšles bet nesu tikras 100 proc kad salatis, bet jei tai butu lydekos tai manau butu ėmusios masala. Na kad salaciu yra tai tikrai.
Gal kas koki patarima koki masala dabar naudoti, galvoju blizgutes ir yozuri voblikus 4 cm?
Ps. nelabai gaudausi kokiose vietuose dabar ju ieškoti :oops:

 #105004   Sukriuke
 22 Kov 2009 11:33
Gal kas girdet apie Venta?

 #105108   Marius D.
 22 Kov 2009 22:21
sestadieny buvau sumetes dugnines pora kartu sujudino bet nieko neikirtau :( ... dar 1 2 savaites ir jau prades judet po bisk..

 #105340   mindaugasmzk
 23 Kov 2009 13:50
o kurioje vietoje cia gaudei?prie mazeikiu ar kur ant naftos vaziujant netoli tilto?vanduo maciau labai pakiles

 #105400   Marius D.
 23 Kov 2009 18:16
prie naikiu tilto ant krakiu einant i ta puse... tokia vieta ira gera kur srove nera didele.. preita pavasari tikrai gerai kibo jau tokiu laiku.. bet ir ziemos tokiosnebuvo..

 #105403   mindaugasmzk
 23 Kov 2009 18:50
na as tai dazniausiai prie tilto ant naftos avziuojant zvejoju,teisingaiu zvejojau,nes dabar kazkaip nieka nebeina ten pagauti.si sekmad zadejau vaziuoti pabandyti,bet galvoju peransti dar ,tad namie pratupejau,kita sekmad arba i venta reiks pameginti,nors stebuklu nesitikiu tikrai.jei kur laime bandysi duok zinoti,as irgi parasysiu po sekmadienio kur buvau ir kaip sekesi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 42
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė