Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #9327   Aukstaitis
 21 Bir 2006 14:55
Sveiki,
gal kam teko žvejoti šioje upėje :?:
Nuo Vilniaus ne taip ir toli,privažiavimų irgi lyg ir yra.
Domina kokios ten žuvelės kimba :oops: :lol:
Keletą kartų važiuojant pro šalį buvau sustojęs prie upės.Paviršiuje nemažai šapaliukų,aukšlių.Palei dugną plaukioja kuojų būreliai.Vienas pažistamas sakė,kad iš guminės valties žvejoja lydekas,tai labai neblogai pagauna,tik nedidelės ( iki 2kg).
galvoju gal savaitgalį pavažiuoti link jos,bet neapsisprendžiu ar plūdinė,ar dugninė,ar spiningas geriau tiktų :oops: :lol:

 #15658   žVYNAS
 04 Lap 2006 20:19
Kazkada kai ieskojau upetakiu tai buvau patikrines pora Sventosios intaku, po to radau literaturoje, kad ju pagauna ir pacios upes aukstupyje, veliau girdejau, kad Sventojoje zmones pagauna ir neblogu usoriu, bet visas veiksmas vyksta aplink Jonava, gal kas zino ar ju papuola auksciau Kavarsko ?

 #28299   Vitolis
 06 Bal 2007 16:44
Kad Sventosios aukstupi butu Usoriu - neteko girdeti. Vot kad kai kuriuose ruozose yra Upetakiu, tai teko ir man sumedzioti. Sapalu yra. Ziobriu, kiek zinau, tai tik zemiau Kavarsko

 #28496   djxz
 10 Bal 2007 14:05
buvau apie 10km~ nuo ten kur ji pradeda savo kelia tai apie 10 kuoju sprindiniu :lol:

 #31588   Vitolis
 15 Geg 2007 12:14
Praeita sestadieni bandeme suvylioti ziobri ties Kavarsku. Sesiese neturejome nei vieno kibimo. Tiesa vienam ribokui kazkoks gigantas buvo paemes, taciau nesusitvarke su juo ir nuejo savo keliais su visu kabli. Ytarem, kad galejo buti Lydeka, arba Usorius. Daugiau nieko. Matomai dar iki ten jie nepakile. Be to po lietu zenkliai pakiles vanduo ir purvinas. Siandien vaziuojam vel pabandyt. Dienos liko siltesnes, gal ka ir pagausim. Kaip sekesi, parasysiu.

 #31724   Vitolis
 16 Geg 2007 17:35
Na va. Vakar apie 16 val. nuvykom i Sventaja pamegint suviliot Ziobri. Vanduo upeje stipriai pakiles, taciau jau ne toks drumstas, kaip sestadieni. Priejus prie zinomos duobes, pastebejom, kad zuvis juda, nes laiks nuo laiko sokineja Ziobriams budingu suoliuku. Pasiruosem meskeres, uzdejom kuoksta uodo truklio lervu ir pirmyn. Srove tikrai didele ir svareli 7 gr. rideno dugnu greit. Pirmo kibimo laukti ilgai nereikejo. Taciau mano kolegai nesiseke. As Ziobriu zukleje tikrai naujokas, taciau biciulis tikras profas, bet si karta laime lydejo mane.

 #31725   Vitolis
 16 Geg 2007 17:39
Nesupratau..... kazko neatsidaro nuotraukos. Bandysiu dar karta

Algis ruosia artilerija
Paveikslėlis
Cia mano pirmas Ziobris ir ta vieta Sventojoje, kur buvo zvejojama. Vandenyje matosi vietiniu zveju ismeigti kuoliukai. Tai jie sestadieni buvo neapsemti. Srove galinga
Paveikslėlis

Grazuolis trofejus is arciau
Paveikslėlis
Kadangi visi trys pagauti buvo panasaus dydzio, daugiau foto nedariau. Visi trofejai gyvena toliau. Zvejojom iki 21 val., taciau daugiau kibimu nebuvo.

 #35350   Vitolis
 13 Lie 2007 21:55
Siandien po darbo nulekiau i Sventaja. Ir buvau maloniai nustebintas, nes ant Yo zuri vobliko ikirtau nebloga kirshli. Ruoze tarp Vyzuonu ir Zaliosios tilto jei kas zinot. Siame ruoze dar nebuvau Kirshlio sugaves. Dar du neblogi shapalai papilde trofeju sarasha. Vot jums ir penktadienis ir 13 diena.

 #35430   Vitolis
 15 Lie 2007 20:40
Shiandien uo pat ankstyvo ryto, vos tik prapleshiu akis, matau kad SH...ne isheigine. Lietus ish pat ryto. Negerai. O dar zmona ipareigojo sode veja sutvarkyt. Na galvoju jei maziau lynotu, tai zole ir po darbo nupjausiu o dabar greiciau prie upes. Kol nusiprausiu, pavalgau, lyt nustojo. Na tai ka tada i soda. Apie pietus zmona skambija:
- Na ar nelabai shlapia?
- Ne sakau jau baigiu visus darbus.
-Tai gal zvejot leksi?
- Zinoma, ash jau ir spiningeli mashinoj turiu.
Zmona:
-O kada nors jis kitur buvo?
Tikra tiesa. Mano UL visuomet su manimi. Dziaugsme ar liudesy.,
Varau prie Shventosios. I ta pacia vietak kur uzvakar buvau. Tik susidejau spiningeli, uzkabinau voblika, pirmas metimas ir smugis. Tik ne toks jau galingas kokio tikejausi. Shapaliokas varo tiesiai i zoles. Toje vietoje upe daro vingi ir ash azarte nieko nemaciau, tik girdziu:-zilkos nesupinsim? atsisuku....Jop.....at. tik ju man ir betruko. Baidarininkai nelaimingi. Ir Shapaliokas nuejo ir shitie dar cia nuotaika gadina. Klausia:
_ar kimba kas? -kibs cia kas kai tokie cia plaukioja. Mergos juokiasi, bernai pakale matosi. Kas jiems. Atsisedau ant ishplauto medzio, prisikimshau pipkute, patraukiau duma, sakau pyktis praeis, pasedesiu koki 20 min. zuvis apsiramins, gal vel ka nors ikirsiu. Tik jau ruoshiausi vel uzmest, girdziu vel karavanas atvaro. Ir taip keleta kartu i valanda. Na gana galvoju. Vistiek shjiandien nenuskilo. Ka jau padarysi. Kai pagalvoji ir ash gi jaunas budamas ta pati dariau. Ner cia ka labai ir pykt. Tiesa diena dar bunant sode taip ishsitaise - pasaka. Ne taip kai vakar Alauso ezere sushalau i raga.

 #35786   Fiskius
 24 Lie 2007 08:32
Vitolis rašė:Siandien po darbo nulekiau i Sventaja. Ir buvau maloniai nustebintas, nes ant Yo zuri vobliko ikirtau nebloga kirshli. Ruoze tarp Vyzuonu ir Zaliosios tilto jei kas zinot. Siame ruoze dar nebuvau Kirshlio sugaves. Dar du neblogi shapalai papilde trofeju sarasha. Vot jums ir penktadienis ir 13 diena.
Per ta tilta labai daznai vaziuoju, tik rimtai pazvejot vis ner kada :cry:
Tame ruoze i sventaja iteka toks upeliukas Nasve berods, gal girdejai ar jame yra koks margasis? Pavasari tikrinau, arba ner ten nieko apart rainiu, arba man tiesiog nekibo :roll:

 #35809   Vitolis
 24 Lie 2007 17:08
blight rašė:Ash rugseju galvoju irgi shventaja plaukt, tai reix pasiderint kada Vitolis veja pjaus :grin:
O koki cia Zurika taip valgo? Gal snap beana?
Na tai Shapalu turetum paimti neblogu, tik jau tam reikia atsideti. Gerai kai uzpakali baidareje sedi neishrankus ir ypatingai kantrus kompanijonas.
Ta diena naudojau ir L-Minou ir kitokius, ne vien Yo-zuri, bet ir Rapalos ir Salmo boblikus. Bet geriausias ta kart buvo Zurikas ArmsCrankMic F315

 #35810   Vitolis
 24 Lie 2007 17:19
Fiskius rašė:
Vitolis rašė:Siandien po darbo nulekiau i Sventaja. Ir buvau maloniai nustebintas, nes ant Yo zuri vobliko ikirtau nebloga kirshli. Ruoze tarp Vyzuonu ir Zaliosios tilto jei kas zinot. Siame ruoze dar nebuvau Kirshlio sugaves. Dar du neblogi shapalai papilde trofeju sarasha. Vot jums ir penktadienis ir 13 diena.
Per ta tilta labai daznai vaziuoju, tik rimtai pazvejot vis ner kada :cry:
Tame ruoze i sventaja iteka toks upeliukas Nasve berods, gal girdejai ar jame yra koks margasis? Pavasari tikrinau, arba ner ten nieko apart rainiu, arba man tiesiog nekibo :roll:
Tame ruoze ne vien Nasve iteka. Dar didesnis intakas Vyzuona. Nasvej marguju nerasta. Apart shapalioku neuzaugu ir keleto esheriuku joje nieko nesu sugaves. Shiuo metu laiku Nasve beveik ishdziuna. Vandens iki kulkshniu. Seniau buvau sugaves geresniu shapalioku, taciau nieko idomaus. Vyzuona, jau po truputi pradeda atsigaut po jos nezmonishko tershimo praeityje. Jau yra ir vienas kitas kirshliukas atplaukiantis ish Shventosios, taciau margiu irgi nerasta. Daznai ja aplanko brakushos, tai pasiaubia kaip reikiant. Vietiniai Vyzuonu "Bambalistai" baigia nusilakt, tai tik ish zuvies ir verciasi.

 #35825   Fiskius
 25 Lie 2007 08:36
Vitolis rašė: Tame ruoze ne vien Nasve iteka. Dar didesnis intakas Vyzuona. Nasvej marguju nerasta. Apart shapalioku neuzaugu ir keleto esheriuku joje nieko nesu sugaves. Shiuo metu laiku Nasve beveik ishdziuna. Vandens iki kulkshniu. Seniau buvau sugaves geresniu shapalioku, taciau nieko idomaus. Vyzuona, jau po truputi pradeda atsigaut po jos nezmonishko tershimo praeityje. Jau yra ir vienas kitas kirshliukas atplaukiantis ish Shventosios, taciau margiu irgi nerasta. Daznai ja aplanko brakushos, tai pasiaubia kaip reikiant. Vietiniai Vyzuonu "Bambalistai" baigia nusilakt, tai tik ish zuvies ir verciasi.
Aciu Vitoli :beer'2 shkias nebegaishiu ten laiko. Mat tik rudeni ir pavasari buvau prie tos upeles sustojes, vasara dar neprisiruoshiau uzsukti. Tai ir nebesuksiu :grin:
O apskritai aplink Utena yra bent kokia upele kurioje butu marguju zvaigzdunu? Ar net neverta ieskoti? Zinau kad sventosios aukstupy yra kazkiek, bet kiek praziurejau to krasto sventosios intakelius, nieko perspektyvaus kol kas neradau.
Na su vyzhuona tai viskas aisku, jei tik upele teka per miesta ar miesteli, nieko gero jame nelieka :? Ir nuo tershalu ir nuo bambalistu :'blud;/

 #35844   Vitolis
 25 Lie 2007 17:27
Apie Utena Margiu nerasta. Gal geriau pasizvalgom apie visa apskriti. Shventojoj yra ir pagauna gana neblogu egz. Pacioje Antaliepteje zemiau uztvankos. Nors ten pats nesu gaudes, taciau pasakojimu girdziu ir ne viena. Praktishkai miestelio teritorijoj, nes kiek zemiau, jau prasideda Shventosios patvenkimas (vandens saugykla Vasaknu zuvininkystes ukio tvenkiniams papildyti. Zemiau uztvankos irgi karta esu ikirtes nebloga, taciau kad ju butu masishkai, tai tikrai ne. Ten dabar neprieisi, nes zuvininkystes teritorija ir visur aptverta. Be to jie augina irgi upetakius. Gal vienas kitas pabega? ka ash zinau. Man geriau patinka ten, kur maziau judesio, kur 100% laukine gamta. Bet deja apie Utena tokiu vietu nera. Esu patikrines visokius intakelius, net ir tokiuos, kurie uz Nasve mazesni, taciau nieko nerasta, tik dygles.
Tiesa Antalieptes mariose ju tikrai yra ir kai daugiau vandens Shventojoj buna, tai suvilioju viena kita ties tiltu vaziuojant i Salaka. Bet shiemet deja labai seklu ir sroves praktishkai nera, tai ir jie pasitrauke kazkur. Ten dabar galima viena kita nebloga esheri paimt. Bet apie kitus upelius, kurie nera Shventosios baseine, cia rashyti nera kaip. Laikausi gerb. Moderatoriu nurodymu. Bet kur rashyti apie Leveni, net nezinau. Nauja tema uzvesti- lyg ir neapsimoka, nes daug apie ja nera ka rashyt. Gerai saket, kad jis virtes beveik stovinciu, uzaugusiu grioviu. Gal sakau prie Mushos, nes jis yra Mushos intakas? O apie Margius ir Leveni, tai kazkas ish fantastikos pasaulio. Ten spiningavau nuo pat to laiko, kiek save atsimenu ir iki 1980 m. kol ishvykau i Utena. Shapalu, mekniu, lydeku ir kitos baltos zuvies tikrai budavo nemazai. O kad Upetakiu...... na nezinau.

 #35873   gelmės
 26 Lie 2007 07:23
rocke rašė:Na,Fiskaiu,meluot man nera jokio tikslo,tik apie laikotarpi galiu klyst :roll: ,na sakykim arciau tiesos bus10-15 metu.Dar net atsimenu kokie vobleriukai pas dieduka buvo,labai nustebes buvau kaip jis toki uzmeta :eek: ,as tokiu net parduotuvej nebuvau mates.O sutikau as ji prie taip vadinamo naujo Karsakiskio tilto,tai kazkur netoliese ir pagavo :) ,bet kad Levuo dabar visai kitoks nei buvo,tai neaisku kaip ten su margiais reikalai.O markes ju t.y.upetakiu, tikrai nepasakysiu :oops:
Nuo 1980 metų dibau Tiltagaliuose vasarą. Išvariau virš 15 metų. Ir man apie upėtakius neteko nieko :shock:

 #35881   Fiskius
 26 Lie 2007 08:52
Vitolis rašė:Apie Utena Margiu nerasta....
Aciu Vitoli, zinosiu kad neverta gaisti laiko bastantis nezinomu upeliuksciu krantais. Mat daznai vaziuoju i ar pro utena darbo reikalais, tai tikejausi ir tame kraste rasti koki upetakini upeliuksti, kad butu pakeliui. Zinosiu, kad nebent antalieptej verta sustoti tuo tikslu ;-)
Labiausiai dziaugiuosi kai darbai buna i anyksciu ar ukmerges puse, tada zinau kad susitiksiu su margaisiais grazuoliais ''plot
O paciose antalieptes mariose, skaiciau F.F. forume, kad i jas prileido kazkokio porushio lyg vaivorykstiniu upetakiu, ir gan nemaza kieki. Daro eksperimenta, ziures ar is antalieptes mariu jie kils i sventosios aukstupi nershti. Bet vietiniai pajute gerai kimbancia zuvi, pirmosiomis dienomis po suleidimo, tose vietose maishais upetakiukus tempe. :?
O tu ten pagauni vietinius marguosius upetakius? :roll: As kiek per ta tilta vaziavau, net nekilo ideja, kad ten butu galima upetaki pajamt :grin:

O apie leveni tai rimtai pirma karta girdziu is Rockes apie upetakius leveny. Girdejau kazka kad mushos aukstupy caro laikais lyg budave, ir lashishos atplaukdave. Girdejau kad nemunely budave, ir kad latviai bande ar tebebando savo pusej atkurti upetakiu populiacija nemunelyje.
Na gal reikia visgi uzsiimti tuo reikalu, tyrinejimais :che-he:

 #37415   gelmės
 27 Rgp 2007 07:04
Šiek tiek teko paatostogauti prie Šventosios upės. Kaip ir pernai vien aukšlės. Viską beveik išbandžiau-nieko. Toje vietoje yra labai negilu ir smėliukas. Norint paėėti tolėliau reikia brautis per bruzgynus, o tai nesinorėjo.... :oops:
Bet vieną taurią žuvį vis dėl to suviliojau. Ant žiogo susigundė kiršliokas. Nedickas-250-300 gr. Keista tik tiek, kad tai pirmoji tokia mano žuvis (mūsų kraštuose tokių nėra), ir, kad žiogą griebė visai netoli manęs. Pasidžiaugėme su žmona ir į namus paleidome. Žuvienės gi nevirsi iš jos ;-)

 #38010   Fiskius
 05 Rgs 2007 09:30
Vakar bandziau laime sventosios aukstupy.Tikslas pazintinis :)
Pradejau nuo antalieptes hidroelektrines. Prie pat tos vietos kur isteka vanduo, stovi burelis gan graziu eseriu. Vanduo kaip krikstolas, jie matyt puikiai viska mato ir nereaguoja i jokius siulomus masalus. Arba apkvaite nuo to elektrines burzgimo, kuris ir mane gera puskilometri labai nervino :neutral:
Taigi, upe laaabai svari, skaidri, bet laaabai prizelusi zoliu. Praktiskai nerasta vietos, kad matytusi dugnas. Masalus pravesti iseina tik paciu pavirsiumi. Is po nuvirtusio medzio mano voblika atakavo nedidukas upetakis. Nepataike... ir gerai kad nepataike :)
Paejes toliau, matau kitam krante itekanti kazkoki intaka, kuris nesa labai drumzta vandeni. Nuo tos vietos upe padalinta i dvi dalis. Mano krante skaidrus vandenelis, kitam krante pilkas. Is tos vandens sankirtos mano voblika atseka kirslys, bes jamti nenori. Keiciu masalus, o jis tik atseka, bet negriebia. :?
Kabinu 3nr sidabrine sukre, juodais taskais ir svysteliu pries srove.. .smugis... tipinis eserinis :) Taigi istraukiu 18 cm kupriu. Bet kokio spalvingumo!!! :eek: Raudoni pelekai net svyti. Paleidziu ir keliauju toliau. Vel kartojasi tas pats. Dar vienas labai grazus eserys. Paleidziu ir ta.
Praktiskai ties baznycia, mesteliu sukre po pasvirusiu medziu, smugis... smarkiai priesinasi, bet mano nuostabai nediduke dantytoji. 45cm. Paleidziu ir is tos pacios vietos istraukiu dar viena matroskina :)
Saulela vakarop, metas namo.

Upe grazi, graziu zuvu esama, bet ziauriai uzzelusi :roll:

 #44944   Vitolis
 09 Gru 2007 19:43
Ne oras o pasaka. Vejelio nera, saulute ir +3,5 C. Ryte, paziurejes Korsako laida, sedau i auto ir i Romada nusipirkt dzykuciu ir slieku. Galvojau pabandyt uzmest dugninuke ir pasilepint Gruodzio shiluma vienoje ish zinomu Shventosios duobiu. Tik deja atsiminiau kad shiandien sekmadienis ir masalo negausiu, nes parde uzdara. Belieka sukriukes, mikro masaliukai, vobleriukai ir lengvas spiningelis.
Kad ir kiek bandziau yvairius masalus, kliovo taip ir nesulaukiau. Taciau pasidziaugiau puikia diena, pailsejau graziame pushyne ant upes kranto, pasivaikshciojau ir buvau patenkintas. Manau, kad dar bus ne viena tokia diena. Prognozes palankios. O ir va Audrutis pastebi, kad ant lango uodai pasirode. Gal tuoj pavasaris ir ledo nesulauksim? Bus manau dar visko ir ziema savo parodys.
Shventosios vingiai
Paveikslėlis Paveikslėlis

 #50517   Vegys
 13 Vas 2008 09:54
Nu pats pagalvok, kokio cia dydzio tie vobleriai gali but. Lydeku gaudyt negalima. Slakius/lasisas tik pagal licenzijas ir tai nezinau ar Sventojoj galima ar ne (negaudau ju). Starkiu ten manau ner :) Kas lieka ? Lieka zuvys (eseriai, upetakiai, etc), kurias geriausiai gaudyt iki 5 cm vobleriais (na max 6-7 cm). O kai kurias (pvz kuojas :lol: ) ir dar mazesniais. ;)

 #50537   Vitolis
 13 Vas 2008 13:49
nerjus rašė:nu tai suprantu kad ne su elektra :) bet kokio dydzio kokius vobleriukus ar sukres geriau naudot?ir ar ten prie zaliosios tilto mazdaug ar zemiau kavarsko uztvankos patartum geriau bandyt?
Na apie masalus mazdaug gavai info. Dar prideciau mikro masalelius, mazas (1, 0,00) sukres. Eksperimentuok. O pvz. kokiose vietose, tai cia tau tikrai niekas nepasakys. Ieskok. Na jei prie Kavarsko užtvankos, tai ten apskritai draudziama. pasiskaityk taisykles. Žemiau yra geru vietu. O ir aukshciau taipogi.

 #52785   wincaz
 10 Kov 2008 03:06
tamoshiukas rašė:sveiki, gal kas zvejoje sventojoje ties anyksciais? (+/- 25 km apie) :roll:


as bet apie 10km + -.

 #52818   Vitolis
 10 Kov 2008 18:28
Shiandien vienoje ish Shventosios duobiu bandziau zvejishka laime su dugninuke. Kibimu nedaug. Taciau pora neblogu Shapalu paemiau. Cia vienas ish ju. Pirmas jau buvo ishdarinetas, kai supratau, kad mashinoj turiu fotika. Tai antra ir iamzinau. Dar du nerealizuoti kliovai. Ryt leksiu vel, jei pagada bus.
Paveikslėlis

 #52824   Vitolis
 10 Kov 2008 19:47
Kuokshtelis sliekuciu ir stoporui pora dzykeliu. I sheriklele kazkokio lenkishko pasharo prikimshau. Pavadinimo net neskaiciau. Paprashiau Romadoj kuojom tamsaus, padave, tai ta ir naudojau.

 #52884   Vitolis
 11 Kov 2008 22:48
Shiandien iki pietu O kibomu. Nei donke, nei voblikais. Reiks jamt mazesnius upelius, nes Shventoji "neshcia" vandeneliu.

 #53674   Vitolis
 17 Kov 2008 15:25
Vakar Shventoji. Dugnine pora sprindiniu kuojycių ir viskas. Po to vaziavau i keleta perspektyviu vietu su voblikais. Apskritas "0".

 #54663   nerjus
 26 Kov 2008 10:29
Jis uzkibo ant aglia mepso, ir aisku buwo paleistas ;-)

 #55405   Vitolis
 30 Kov 2008 18:30
Rytas, krapnoja pamazu lietutis. Rytas palygint shiltas ir nevejuotas. Tikslas Shventoji ir Shapalai. Pradzioj bandau, ar i duobe neatejo esheriai, taigi uzsidedu tvisteriuka tepalo spalvos ir shvyst i sraunuma, kad ji lanku, nuneshtu masala kaip tik prie duobes skardzio. Pirmi dziginiai patraukimai ir smugis. Taciau jauciu, kad ne esherio darbas. Spaudzia prie dugno, taciau palengva pumpuojant eina link kranto. Va ir jo didenybe shapalas. Grazus velniokas, taciau jau matau, kad vargu ar ash ji mpasiimsiu, galvakablio kabliukas vos, vos lupos krashte isiseges. Neforsuoju, duodu nueit vel i giluma. Eilini karta prisitraukiu ir..... prie pat mano nosies lengvai atsikabina, dar kuri laika pastovi vietoje, duoda man juo pasigrozet ir pamazu dingsta gelmej. Buvo tikrai ispudingas egz. kiek galejo svert, tai ka gali zinot, taciau mazdaug apie du kg. turejo but nesunkiai. Po to masalu keitimas, eiline duobe ir vel smugis. 0,75kg. yra. Dar po geru dvieju valandu paimu jau kur kas geresni. Tas lygiai 1,6 kg. Toliau dar du kliovai nerealizuoti. Tuom sekmadienine zvejyba baigta. Abu pagavau su Lenku firmos Siek-M vobliku. Nuotraukoje matosi.
Paveikslėlis

 #55449   gelmės
 31 Kov 2008 06:38
Jo. tas 1,6 kg, tai jau liuksusinis. Aš vasarą Šventojoje pabandau, bet.... be aukšlių nieko. :oops: Tik praeitą, atostogaudamas, pagavau kiršlį ir vsio. :oops: Tiesa, masalas, tai ne voblikai. ;-)

 #55682   wincaz
 01 Bal 2008 14:03
sveikinu tamsta su graziu laimikiu, na as ir jau pasiruoses tik laisvo laiko bus ir i sventaja lekiu ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 30
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė