Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #646405   DiCarpis
 12 Gru 2015 23:42
Siandie kibimas kiek prastesnis, 10 viso buvo, su penkiom susipazinau. Su viena ir mano zmona beigi vaikai susipazino- 2 kg be keliu gramu. Kitos silkes tokios ant legalumo ribos ar keliais cm nesiekiancios. Buvo kazkoks baisinis smugis, bet atsikabino, matomai del atsipusio kablio. Nemune kai daug akmenu, tei nesunku atsipinti.
Gal be reikalo sedejau savo koronnoj vietoj, per 2 valandas vos 3 kibimai. Isejau nauju vietu ieskoti- na tenai "karta i pashla".
 #649761   ahaa69
 17 Sau 2016 17:55
Ledas yra,bet zveju nemaciau nei vieno(cia penktadienio naujienos tokios :grin: ).
 #663343   mantas60
 03 Geg 2016 15:03
Kaip
nemuno aukstupys ar jau numires? Ar likus dar kokia zuvele?
 #668768   Egas
 29 Bir 2016 19:57
Sveiki, sugalvojau pirma karta pazvejoti prie nemuno ir pasedeti su federiu.Pries keleta dienu nuvaziavau I zvalgyba ir radau tik viena privaziuojama vieta tarp Puzoniu ir Zaju is Balbieriskio puses, bet ji pasirode gan sekli ir ties upes vuduriu matosi smelio sala, nezinau ar ten tinkama vieta gaudyti mano minetu budu.Gal kas patartumete koki kita ruoza ar vieta? Tikslas sapalai ant feederio.Arba gal kas norit I zukle kartu prie nemuno ruosiuosi buti apie 05:00 ryto :)
 #678368   morduzas
 09 Spa 2016 10:29
Planuoju savaitgali vykti i birstona, gal kas gali parekomenduoti kur butu galima pasedeti su fideriuku?
 #678432   Kairys
 10 Spa 2016 12:33
Tai gal bandyk ten, kur dugninės vienas iš etapų vyko? Ten, kur rimta betoninė krantinė yra ir laivukas prikabintas stovi (arba jau stovėjo?) Tik nuo krantinės tada būtinai graibšto reikėtų, bet galima ir kiek arčiau, prieš ją, nuo įprasto daugumai kranto laimę mėginti. Tiksliai vietos, ties kuria gatve, dabar nepasakysiu, bet prireikus koordinates surasčiau. ;-)
 #679993   Jara
 25 Spa 2016 21:50
Gal kas pasakys ar verta tokiu metu list I Nemuno aukstupi? Jei tiksliau galvoju dar pabandyt ties Merkine, Punia arba Alytum.Gal kas gali rekomenduot kokia kita vieta(galima per PM). Kokie siam laikui masalai geriau tiktu?(gumos, voblai, metalas)? :roll:

Jei viskas bus gerai, planoju vaziuot sekmadieni, jei kas noretu prisijungt, galim koperotis :roll:
 #679996   DiCarpis
 25 Spa 2016 22:38
As savaitgali buvau. Kibimas nesveikas, 18 turejau per 4,5 val. Lydekos kala noriai ir ryja iki subines ;) Pagavau 12 vnt, didziausia atsikabino. Na, oficialiai nepatvirtinta, kad didziausia, nes nemaciau, bet trauke tai stipriai sakyciau. Is tu 12 pagautu speju 6 virs kg. Neplanavau tiek sugaut, tai net svarstykliu neemiau, idomu butu buve pasvert, po kiek jos trauke. 2 pasiemiau namo, kitos plaukioja toliau. Kibo ant gumos tepalines, nors manau, kad vartikle irgi butu kande (buvau palikes namie ir negaudziau ant ju). Tiesa, reikia rast vietas, kur jos sedi. Dazniausiai tai duobes ar vietos su ramesne tekme. Beje, viskas kibo labai toli nuo kranto, palei kranta vos keli kibimai.
Miskas pilnas zelionku, spanguoles jau pasale ir sunkokai renkamos. Vienzo gyvenk ir zvenk.
Veiksmas Krikstoniu apylinkese.
 #680013   Jara
 26 Spa 2016 07:44
Dikarpi tu cia rimtai ar bandai pasifizdavot?
 #680020   Rapolas
 26 Spa 2016 09:05
Dėl "zelionkų" ir spalgenų- tai rimtai ,dėl kitko- trolina :-D
 #680027   Jara
 26 Spa 2016 10:26
O rimtai kas gali pasakyt?ar verta trenktis is vln?
 #680029   Rapolas
 26 Spa 2016 10:45
Neverta :-D
Aš važiavau savaitgaly su reikalais į Dzūkiją (Seirijus ) ,tai patikrinau ir Nemuną (zaodno:D) prie jau minėtų Krikštonių.. tai veiksmo nebuvo jokio (šeštadieny /pora siliotkų) ,tai sekmadienį cik zelionkų prisigrybinau y vsio :-D
 #680036   DiCarpis
 26 Spa 2016 11:59
Na, gal ir panasu i trolinima, bet rimtai taip buvo. Veiksmas sekmadieni. Nenufotkinau, nes lietus lijo ir siaip skubejau (norejau komplekta nufotkint- lydekos, zelionos is spanguoles). Nu labai norint zmona lyg tas dvi paimtas lydekas su kate nufotkijus yra. O tas kur paleidau, tai tik atkabinau ir ate.
Kibimas vietose, kurias tiesiog zinau kaip geras. Vienoj 9 lydekos +6 kibimai, kitoj tik 3 lydekos.
Rudeni Nemunas tenai ir geras tuo, kad lydekos susitelkia i konkrecias vietas. Gal tenai kibimas ir nera stebuklingas, bet kai ju daug, tai vistiek pasikabina. Vasara tenai kiek bandziau, tai vargo vakariene, nes issiskirsto lydekos po visa upe ir sunku jas surast.
Buvo mano straipsnis apie sita zvejyba lyg zuklej+ pries kokius 3 metus, paskutinis to zurnalo numeris buvo. Kai skeliau straipsni, tai net zurnalas suprato, kad ner ka bepridet ir uzsidare :D
 #680040   Rapolas
 26 Spa 2016 12:44
DiCarpis rašė:... Kai skeliau straipsni, tai net zurnalas suprato, kad ner ka bepridet ir uzsidare :D
:-D kiets lygis :gutgut musiau žurnals persikvalifikavo iš Ž+ y kokį G- :-D
 #680464   DiCarpis
 30 Spa 2016 17:28
Na va, grizau po zvejybos. Viso 13 kibimu, 9 istrauktos. Didziausios 3,40 ir 1,58 kg. Kibimas silpnesnis, nei pries savaite. Zveju nemazai, taciau kad kiti labai luptu- nepasakyciau. Tiesa pasakius- paziurejus, kaip kiti gaudo, tai nestebina, pvz gaudo ant koki metra neriancio voblerio 4 metru gylio duobej. Vieniem zyvcininkams buvo keli kibimai man prie akiu. Galu gale vienas susipakavo, sakau davaj pramesiu sicia, kad jau eini. Tai konkreciai vietoj, kur jo plude katik mirko bac- ir yra silke :)
 #680478   Daxidas
 30 Spa 2016 19:08
gal kas pasakytu kur prie alytaus vegeliu pasedet butu galima,jei ka galit ir pm,
aciu.
 #680486   Jara
 30 Spa 2016 20:11
DiCarpis rašė:Na va, grizau po zvejybos. Viso 13 kibimu, 9 istrauktos. Didziausios 3,40 ir 1,58 kg. Kibimas silpnesnis, nei pries savaite. Zveju nemazai, taciau kad kiti labai luptu- nepasakyciau. Tiesa pasakius- paziurejus, kaip kiti gaudo, tai nestebina, pvz gaudo ant koki metra neriancio voblerio 4 metru gylio duobej. Vieniem zyvcininkams buvo keli kibimai man prie akiu. Galu gale vienas susipakavo, sakau davaj pramesiu sicia, kad jau eini. Tai konkreciai vietoj, kur jo plude katik mirko bac- ir yra silke :)
Paimk mane kada su savim ;-) sian buvau prie Merkinej, tai viso 2 kliovai: vienas ant LJ guminuko su zydra nugara sidabriniu sonu su blizguciais dziagaujant, antras ant varines vartikles, atsikabino prie kranto. :(
 #680505   Ruonis
 30 Spa 2016 22:48
DiCarpis rašė:Na va, grizau po zvejybos. Viso 13 kibimu, 9 istrauktos. Didziausios 3,40 ir 1,58 kg. Kibimas silpnesnis, nei pries savaite. Zveju nemazai, taciau kad kiti labai luptu- nepasakyciau. Tiesa pasakius- paziurejus, kaip kiti gaudo, tai nestebina, pvz gaudo ant koki metra neriancio voblerio 4 metru gylio duobej. Vieniem zyvcininkams buvo keli kibimai man prie akiu. Galu gale vienas susipakavo, sakau davaj pramesiu sicia, kad jau eini. Tai konkreciai vietoj, kur jo plude katik mirko bac- ir yra silke :)
Idomei tau vis gaunasi.. Tų vietų patyrę žvejai,kur gaudo n metųir n kartų per saw,nieko gero nepagauna,o apie trylika kliovų net nesapnuoja... O tu varai kaip iš patrankos... :?: :grin:
 #680506   DiCarpis
 30 Spa 2016 23:01
Matai as varau i konkrecias vietas ir negaistu laiko paieskoms. Tiesiog zinau, kad ten yra zuvis. Nekimba ar nugaudau- varau kitur. Sian nauja vieta aptikau, tai nemaniau, kad gali is niekur tose vietose tokio gylio duobes susiformuot. Dugna radau tik su kokiu 18 gramu galva. Speciau, kokie 7 metrai gylio kaip nieko. Nu tai toj duobej vien 3 pasikabino ir viena atsikrate.
 #680963   DiCarpis
 05 Lap 2016 20:38
Sian daug reikalu buvo, tai bandziau 1,5 val ryte ir 1,5 val vakare. Ryte tai nekazka, tik vienas kibimas, istraukiau tokia ant legalumo ribos.
Vakare atvariau, sutikau lenkus, kurie sake kibimo nemate per diena. Sakau baikit juokus, einam, parodysiu kur duobe, gal pakibs kas. Nuejom- man gal 5 metimu kokiu ~1,5 kg (lenkai pamatavo, buvo apie 58 cm). Tai tie biski apake buvo. Nu kas nuostabaus, jie gaude su 3 gramu galva nesveikai pakilusiam vandeny. Tai nupasakojau kas kaip, jie isvaziavo, o as dar viena ant legalumo ribos sugavau.
Tai 3 val- 3 kibimai, visi realizuoti. Na, rudeneja ir prasteja kibimas, nieko nuostabaus. be to, oras prastokas buvo.
 #690187   Wytux
 18 Vas 2017 20:16
Egidijus123456789 rašė:sveiki gal kas galetu isduoti kokia vieta kur butu galima nuvaziuoti vasara su feederiu pasedeti kazkur ties druskininkais
Kad ir cia:

http://maps.lt/map/default.aspx?lang=lt ... tops,zebra

http://maps.lt/map/default.aspx?lang=lt ... tops,zebra

http://maps.lt/map/default.aspx?lang=lt ... tops,zebra
 #690217   Sokratas
 19 Vas 2017 13:18
apetitas kyla bevalgant, norėjai tik pasėdėt, dabar jau pagauti užsimanei.... :-D
 #690219   Wytux
 19 Vas 2017 14:02
Tai kad cia praktiskai mieste :-D su palatkem tai ne, zmona su vaikais nebent ant kranto pasedet, nes vietos orentuotos i zvejyba, ne i rekreacija :-D pirma ir paskutine nuorodos- ten duobes, vidurine - vietiniai gaudo ir seria ant suletejimo- krasiai/kuojos repertuare.
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė