Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #10311   Vegys
 17 Lie 2006 13:51
Sestadieni apie 18.30 as prie Nemuno, netoli Druskininku. Nemunas velniskai nusekes. Ten kur pries 2-3 savaites su draugu isibrisdavom iki kiausu ir salacius viliojom, dabar iki tos vietos galima nueit su tapkem. Pagaudziau salacius - nulis. Bet veiksmas vyko, kokia 15 suoliuku.
 #18675   Gedasas
 17 Gru 2006 19:46
šeštadienį smaugėm kuojas su plūdinėm nemune prie Alytaus. Kibo tikrai smagiai......, standartas apie 150 gr, bet pasitaikė ir gerų "mamyčių". Pakliuvo ir žiobriai....., dar pagavom po kelis karšiukus ir strepečius. Žmonių buvo daug, tikras kolchozas, bet rudenį jau taip yra..... Dabar namuose vėl atidariau voblos vytininimo fabriką :-D
 #19521   Gedasas
 31 Gru 2006 16:13
Tai va...... :lol:

šiandien nuo ankstaus ryto vėl jamėm Nemuno aukštupį prie dzūkijos sostinės Alytaus...
Išvažiavom su kompanija iš Vilniaus 6 val. ryte, vietoje buvom 7.30, buvo dar tamsu, bet "kolchozas" jau buvo susirinkęs...., vos radom vietą kur atsistot. Kadangi 7.30 ryto dar tamsu....., o žvejybos vietą reikia saugot, tai kad vėliau neeikvot tuščiai laiko, mūsų kompanija papusryčiavo..... :beer'2 :lol: , kai prašvito, mes puolėme surinkinėti savo meškeres ir pradėjome žvejoti.... . Iš pradžių kibo vangiai..... :? , vėliau dar blogiau :shock: , po to visai nustojo :jop-mat , pataikėme per nekibos dieną... :? , kai kuriems žvejams pasisekė..., jie pataikė atsistot prie duobės krašto, kur dar laikėsi šiek tiek alkanos kuojos. Šiaip oras buvo neblogas......, prieš pietus pradėjo kibt ir mums .... ;-var-var. , aš buvau pasiėmęs portatyvinę dujinę vyryklę, tai "saabrazil" iš ką tik pagautos žuvies žuvienę :lol: , kaimynai žvejai vos neprimušė .... :lol: , sakė kad negalima gryname ore alkaniems žmonėms uostyt verdamos žuvienės kvapo .... :twisted: . Po skanių pietų vėl ėmėmės !-kliovas-! , vėjas buvo pasroviui ir su plūdine buvo gan sudėtinga žvejot...., bet į vakarą šiek tiek pagavom. Kibo kuojos ir nemažos :!: ,kadangi skanios žiobrių ir kuojų voblos namuose jau turiu , tai su namiškiais nusprendėm iš kuojų padaryt file ir ją sumalt....., naujiesiems metams vakarienei svečius vaišinsim sultingais , labais skaniais žuvies kotletais :D :) , beje gryno žuvies faršo iš šiandienos žvejybos gavosi geras kilogramas..., neskaitant, kad uošviui atidaviau 2 kg šviežios dzūkiškos naujametinės žuvies :lol: [/quote]

 #27365   Edosius
 26 Kov 2007 09:32
Sestadeini Druskininkuose. Masalas dzikai, sliekai. Sioks toks pasaras. Kibimas labai atsargus. Pagrindas plakiai, karsiokai ir kuojos. Vienas ziobriukas pasitaike. Standartas 250gr. Per 5 val virs 5kg zuvies is kuriu beveik visos keliavo atgalios. Atviro vandens sezonas atidarytas ''plot
 #28910   ARVIS
 15 Bal 2007 14:09
Edosius rašė:Sestadeini Druskininkuose. Masalas dzikai, sliekai. Sioks toks pasaras. Kibimas labai atsargus. Pagrindas plakiai, karsiokai ir kuojos. Vienas ziobriukas pasitaike. Standartas 250gr. Per 5 val virs 5kg zuvies is kuriu beveik visos keliavo atgalios. Atviro vandens sezonas atidarytas ''plot
Esu Druskininkuose tad Nemunas visai pašonėje 5 min kelio :0 kolkas kimba nekaip , už savaitės prasidės karosų žūklė , o vėliau šapalų medžioklė , jai kam idomi kokia info , rašykite :))) esu muselinės meškerės gerbėjas , jai kas sumastysite dzukijoje sušlapinti museles mielai sudalyvausim :))

 #29699   Dzukeliz
 21 Bal 2007 18:10
priesh pora val gryzhau nuo Nemuno su draugeliu sezona atidarem :-D ikirtau dvi po puskili abi gyvena toliau ;-) , draugelis 4-ias trys streilkos gyvena toliau viena api 2kg parsivezhe namo :V :cool: dar keletas nuejimu ir nerealizuotu kibimu
ryte lydekos aktyvumo beveik nerode :roll:

 #30317   Mike
 27 Bal 2007 21:20
Ne apie aukštupį, bet ir ne apie žemupį.
Sugalvojom šiandien su žmona nuvažiuoti į Nemuną netoli santakos su Nevėžiu paspiningauti. Žmona kartais mėgsta spiningu pamojuoti, tik kad retai aš ją į žvejybą imu. Sėdom į mašiną ir 18.15 val. Jau prie vandens. Nueinam iki artimiausios dambutės, sumontuoju aš jai spiningą, užrišu volframinį pavadėlį, užkabinu 7 cm salotinę su juoda nugara Kopyto, duodu į rankas dar dėžutę su kitom gumom, parodau kurias verta kabinti, ir dar parodau kur maždaug mesti reikia. Lydekos dabar, sakau, netoli kranto laikosi, bo mailiukas šiltą vandenį mėgsta, tai ir jos paskui plaukioja. Nu ir mėtyk, sakau, čia į priešdambį, kur negilu, į srovę nemesk. Nu ir mėto ji, spiningą taigi ne pirmą kartą laiko rankose.
http://img339.imageshack.us/my.php?imag ... 027hq0.jpg
O aš užsikabinu vobleriuką ir varau į srovę. Po kokio trečio metimo jaučiu, kad ko tai valas pintis man pradėjo. Pasižiūriu – nugi ritės valo klojiklis nedirba, visas valas vienoje būgnelio vietoje gula. Susinervinu visas – žvejyba juk jau kaip ir sugadinta, nes kitos ritės neturiu. Žmonai liepiu ir toliau mėtyti ten kur parodžiau (o ji jau į uždambį perėjo), o aš, sakau, einu iki mašinos, gal ten kokį atsuktuvą rasiu, pažiūrėsiu kas tai ritei yra (mechanikas iš manęs – blogesnių nebūna). Nu ir palieku aš ją, o pats lik mašinos.Ten šiaip ne taip atsidarau tą ritę, bet kadangi nieko ten viduj nesuprantu, tai kol daugiau neprigadinau, vėl užsuku, palieku mašinoje spiningą, ir varau pas žmoną, nors pafotografuosiu Nemuno vaizdų. Jau iš tolo matau, kad žmona vėl į priešdambį perėjusi. Rėkia, kad turi. Nu gerai, galvoju, turi tai turi, ne pirma lydeka gyvenime. Jau arčiau priėjus rėkia, kad dabar traukia žuvį. Paspartinu žingsnį, bo gal kokios pagalbos prireiks, gal padėti žuvį iš vandens išimti, nes ji ant tokio dalyko nelabai gabi. Jau lipu ant dambos ir pamatau žmonos rankose perlinkusį spiningą ir girdžiu zyziantį gan kietai priveržtą ritės stabdį bei vandenyje didelius ratilus. Suprantu, kad žuvis nestandartinė. Kai žmona šiaip ne taip vėl pritempia žuvį į matomumo ribas, mano akys išsiplečia – joooooooo, trauk, ją trauk. Iš pirmo karto išimti nepavyksta, lydeka (o tai lydeka) apsisuka ir vėl paprašo kokia 10 metrų valo. Pliusas tik tas, kad įrijusi gerai, iš nasrų kyšo tik pusė pavadėlio. Bijau tik, kad iš priešdambio neišeitų į srovę, nes dambos galo apeiti nepavyks, ten krūmynai, o ir žmona ne profesionalė. Pagaliau iš kažkelinto karto išimu lydeką iš vandens – gerulė. Aš tokios neesu pagavęs. Rankos ir kojos dreba, žmona šokinėja iš džiaugsmo ir rėkia, kad neščiau kuo toliau nuo vandens. Bandau iškabinti masalą. Žmona aiškina, kad jai atsibodo su anuo, mano užkabintu gaudyti, tai ji pakeitė į kitą. Šiaip ne taip su skėtikliu praveriu žabtus. Matau riperį, matau jau atsikabinusį karabiną. Su replytėm ištraukiu masalą. Matuojam, sveriam. Buvau teisus, aš tokios nepagavęs. Trumpa, bet stora. 84 cm, 4,42 kg. Va tai tau ir žmona, va tai tau ir lydeka.
http://img339.imageshack.us/my.php?imag ... 034ve9.jpg
http://img137.imageshack.us/my.php?imag ... 037xs0.jpg
http://img339.imageshack.us/my.php?imag ... 038wg5.jpg
Spiningas - Romada Premier (beje, kažkada laimėtas spiningavimo varžybose) 5-20 gr, 240 cm, ritė - Zebco Topic, valas - 0,22 mm, vasalas 6 cm riperis Kopyto.
Kaip reiks toliau gyvent - nežinau.

 #31235   ARVIS
 11 Geg 2007 16:08
Labas :) na kokia info is nnemuno tėvelio ":) gal kas bandėte zvejoti , vat Ancios upelyje jau karosai pajudėjo , na bet ten ir kalkozas , vietas uzimti reikia 3 nakties .

 #32061   Mike
 21 Geg 2007 08:05
Nuvažiuojam sekmadienį vakare su žmona vėl į Nemuną šiek tiek žemiau Kauno. Žmonos "legendinė" damba užimta, tai einam ant kitos. Vėl sumontuoju jai spiningą, jau pati išsirenka guminuką, ir vėl pradeda mėtyti į priešdambį. Aš pasimėgaudamas susimontuoju tik šeštadeinį įsigytą GL, užsidedu tik praėjusią savaitę įsigytą Shimano Stradic, užsikabinu voblerį ir pimas metimas. Žmona jau rėkia, kad turi. Prisitraukia prie kranto, ten žolytės, įsibrendu, matau, kad tokia "ant legalumo ribos". Ir staiga nutrūksta. Nesuprantu kodėl, nes valas neblogas, įrijusi lyg ir gerai buvo. Apžiūriu valo galą. O ten likęs tik pavadėlio suktukas. Pasirodo, volframo pavadėlis nutrūko ties suktuku (beje per sekantį "zacepą" toks pats pavadėlis nutrūko per tą pačią vietą). Gaudom toliau, keičiam dambas. Viename priešdambyje, atsargiai prisėlinęs ir mestelėjęs link dambos liežuvio ant Duel 3D Flat crank turiu smūgį. Gal salatis, gal šapalas, bet nepasikerta.
Jau temstant ant Salmo Bullhead 4 cm ištraukiu dvi apie 35 cm lydekaites. Žmonos guminukas visas sukandžiotas, bet kliovo sakosi neturėjusi, gal taip ir nepajuto smulkmės, įpratusi monstrines lydekas traukti. Žuvis vandens paviršiuje faktiškai nejuda, salačių mušimo visai nėra.
GL, nu ką aš galiu pasakyti. Nieko. Ju juo viskas gerai.

 #32446   Mike
 25 Geg 2007 07:42
Atsikėliau šiandien anksti, tai jau 4.30 val. buvau prie Nemuno. Rūkas toks, kad už 30 m nieko nematyti. Nu galvoju, salačiai, nieko nematys, nesibaidys, tai pagausiu. Prie dambos išgąsdinu plaukiančią žiurkę, ta pliaukšteli taip, kad salačiams apetitas 1 kilometro spinduliu 2 valandoms dingsta. Susimontuoju spiningą, o čia iš už krūmo jau ir seniokas su dviračiu išlenda. Spiningas su pjautine prie dviračio pririštas. Pasilabinam. Klausiu, ar pagauna čia. Tas pasibėdavoja, kad dėl ch****o pavasario šiemet tik kokia 10 salačių pagavo, ir tie visi nuo 1 kg iki 1,5 kg, o anksčiau standartas buvo tarp 2 kg ir 2,5 kg. Dar paaiškina, kad visą savaitę buvo aukštas vanduo, o per paskutinę parą nukrito beveik pusmetrį. Palyginus su sekmadieniu, kad paskutinį kartą gaudžiau, tai man vanduo ir taip aukštas. Nulinguoja jis toliau su dviračiu. Bandau gaudyti, salačiai vandens paviršiuje nejuda. Galiausiai prieš pat dambos liežuvį, kuris, beje, apsemtas, kažkas neblogai kala ir jaučiu pasipriešinimą. Žuvis nedidelė, tai ir spėlioju ar salačiukas, ar šapalas, o gal ir meknė. Pasvajoti. :twisted: Iškyla spygliuotas pelekas, ir parsitraukiu pamėlusį ešerį. Tai ir visas 2 valandų laimikis, 6.30 val. susisuku ir varau namo, nes 8 val. jau darbe turiu būti. Sakiau, kad ta plaukiojanti žiurkė salačius išbaidė.

 #36456   lydekiukstis
 04 Rgp 2007 21:15
Vakar kaip ir minejau patraukeme i aukstupi su Romu. Oras ir vel nekoks, nes saule kaitriais spinduliais spigina nuo ankstaus ryto. Pasirinkom ruozus gerokai auksciau Merkines :roll: Pora metimu ir ant "tasmanijos velniuko" parsitraukiu neuzauga salaciuka. Kuri laika tylu. Daug laiko praleidziu beiskodamas patogesniu vieteliu, nes daug kur nepraeinami zolynai...
Vienoje vieteleje pagaliau sugundau imama lydekele. Masalas. http://img170.imageshack.us/my.php?imag ... itexp2.jpg
Paskui nedidukai sapaliukai baksnoja " strike pro" vobleriukus. Sutinku Roma. Sis kaip visuomet nepescias : lydeka nusinesa vobleri, o ant 4 cm. japoniuko isege... grazuoli 2,2 kg sapala. :cool:
Pasistiprine vel sturmuojam upe. Ikabinu gero puskilio sapalioka ant salmo " bullhead'o" Sulaukiu dar nemenko smugio. Kitoje vieteleje dedu sia "aukslyte" http://img301.imageshack.us/my.php?image=salatispj9.jpg Tvicinguoju palei rieduli. Bumt :!: :!: :!: Sedi... :cig. Po kiek laiko zuvis aprimsta ir krantan parkeliauja salatis...Smagu. Dar kiek pamete, nutariam baigt zukle, nes dangus pasidaro pilkas ir gali pradet bet kada lyti.

 #39373   lydekiukstis
 29 Rgs 2007 19:03
Siandien buvau i aukstupi nulekes pasizvalgyti. Vanduo...tragiskai zemas... :evil: Priekrantes absoliuciai tuscios, matyt zvynuotosios patraukusios i vaga...Ir siaip susidaro ispudis jog gyvybes nera, vos vienas salatis karta issiverte ir viskas. Vienintele paguoda - parsitemptas " yo-zuris" is Nemuno platybiu :lol: Dar gryztant sustojome prie Balbieriskio, susiradau duobute ir ten keisdamas masalus viena po kito kantriai sedejau. Deja... Nepamenu kada absoliuciai nieko nepagaves buciau :lol: :-D

 #40879   Vegys
 22 Spa 2007 09:00
Sekmadieni su draugu Nemune palei Merkine bandem suviliot salati. Zvejojom nuo 9.00 iki 12.00. Apie 11 val. kibimas. Ale keistas kazkoks - jokio smugio. Pagalvojau kad uz dugno blizge uzkibo, ale pakirtes maciau kad subaltavo zuvis. Bet - iskart atsikabino. Dar po kokia 10 min toje pat vietoje vel toks pats kibimas. "Keistas tas salatis" pagalvojau. Traukiu, ale jokiu smugiu. Draugas sako "o ko jis nesispardo?" Pasitraukus arciau paasikejo kad tai visai ne salatis, o 1.4 kg lydekis. Griebe pjautine. Pasiseke kad nenukando valo, nes visa blizge buvo burnoje, o pavadelio aisku kad nebuvo. Daugiua kibimu nebuvo.

Po zukles - grybaut ! Ale cia sekesi irgi ne kaip. Grybu nedaug or ir tie patys apdziuve, apesti ir tt. Ale vakarienei uzteks. Pliusiuka uzsidejau ir grybavime :)

 #42601   saniokas
 11 Lap 2007 17:30
Vakar Nemunas/Druskininkai,paciam mieste ant betono,kibimu labai mazai,kuojos tik i zyvca. O Viniuje chebra motininiu po 5-7kg pagavo, visi po 200-400 gr.

 #47544   saniokas
 09 Sau 2008 20:27
Ka tik is Darsuniskiu,oras super ryboku daug,BET baltos zuvies labai sunku pagauti. Visai nera sroves visam nemune :evil:......gaudem paciose Darsuniskese...masina palikom prie Koplicios,
Po piet,radom vieta prie kranto gylis apie 1 mtr :lol: eseriai ant mormiskes kaip isproteje kibo 50gr-200 gr......
Kas stiprai ieskojo plotkiu labai sunkiai pagavo ant mazu avizieliu viduri Nemuno 10-20 kuoju iki 150 gr...

 #54429   Scorpas
 24 Kov 2008 17:39
Gal kas per šv.Velykas bandėte aplink Alytų prie tiltų piktų miakšrų ar šapalų pasigauti? :-D :?:

 #54496   PauliuS
 25 Kov 2008 12:37
Sveiki zvejai... Kokia situacija su karsiais gal buvot kas, savaitgali + 10 aktyviai ieskom vietos...

 #55373   Mike
 30 Kov 2008 10:28
Vėlgi ne visai apie aukštupį. Papsakojo man, kad Nemune Kaune pajudėjo meknės. Nu ir nuvažiavau vakar ryte. Vietoje apie 7.15 val. buvau. Tryse jau stovi. Ateinu arčiau, vienas kaip tik traukia. Nedidelė, šiek tiek virš puskilio. Nu ir aš šalia stojau. Gaudymas gan paprastas. Tolimo užmetimo meškerykotis, apie 10 gr. plūdė, svarelis-slyvutė, ilgas apie 70 cm pavadėlis ir kabliukas su slieku. Metimas apie 25-30 m., gylis apie 120-140. Nu ir "pravodkė". Kol susirinkau meškerę, dar vienas ištraukė, vėl tokią pačią. Pagalvojau, kad ir į mano kiemą šventė atėjo, pagaliau "ant kibimo" pataikiau. Po penkių minučių vienas iš gaudžiusių dar vieną pakirto, prie pat kranto atsikabino. Tuo kybis ir baigėsi - pasimaitino žuvis visas 15-20 min. Prisirinko daugiau žvejų, anei bum nei pas vieną. Apie 11 val. sukilo baisus vėjas, tokiu atstumu tapo neįmanoma gaudyti, visi išsiskirstė. Taip ir likau be meknės.

 #56445   sonca
 07 Bal 2008 21:45
Sestadieni Persekej zveju kaip trule piko metu :-D Tiesa nuvaziavom velai apie 14:30, bet auksles kibo neblogai :grin: Slieko nelabai eme, bet ant apariko kibo gerai :) pagaudem pora valandikiu nuejom i nemuna dugniniu pabandyt, srove stipri, kazkas dauze bet taip ir nepavyko pagaut :( draugeliui (pradedanciam zvejui) atsibodo tai ikalbejo vaziuot namo apie 17:00 :( oras buvo geras tai smagiai gamtoj pasedejom :-D

 #56448   Sokratas
 08 Bal 2008 06:13
Kitą kartą tokius draugelius palik namie ...Jie tik zysti moka, o naudos... Ar ne ? :)

 #56570   sonca
 08 Bal 2008 18:21
Tai as jau nuspredziau i sekancia zukle geriau vienas varysiu :grin:
Ne taip linksma vienam :( bet uztat leksiu namo kai uzsimanysiu :-D o dabar sedi ant upes kranto :shock: geras oras viska te ir setau varom namo :twisted:

 #56643   jarwa
 09 Bal 2008 09:57
Joo...draugą - žvejyboje pažinsi :lol:. Buvo ir mano gyvenime tokių,kuriems "būtinai reikėdavo grįžti arba važiuoti į kitą vietą",kai man pradėdavo kibti ;-) .Su tokiais daugiau 2 kartų nevažiuoju...(antras kartas-įsitikinimui,kad taip yra iš tikrųjų :lol: )

 #57064   kamstis
 11 Bal 2008 17:45
Siandien ,atsiradus porai valandu laisvo laiko,su pludinuke,vidury miesto ;-)
Paveikslėlis

 #57065   Vegys
 11 Bal 2008 17:48
eee, nenervuok, svori sakyk ! :) Sveikinu - liuks laimikis.

 #57069   kamstis
 11 Bal 2008 17:59
Nedidele apie 1kg. gal ciut didesne,bet kol istraukiau tris zvakes padare ;-)

 #57078   Vegys
 11 Bal 2008 18:33
Ale gerai gyvena zmones siais laikais. 1 kg zuvis - nedidele. Kad man taip :)

 #57080   kamstis
 11 Bal 2008 18:37
Atvaziuok i Kauna parodysiu kur kimba,tikrai didesniu galima pagaut ir nemazai,tik reikia ora pagaut geresni ir kad vandens lygis butu reikiamas ;-)

 #58814   upelis
 28 Bal 2008 09:37
Gal kas esant apie Birštoną spiningavę?
Galvoju nulėkt per išeigines, tik kad nė kart ten nebuvęs, vietų nežinau.
Nieks kokios duobės neišduos? :roll:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 31
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė