Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1

 #72569   Sokratas
 19 Rgs 2008 21:19
Tai gal ruduo- salačių metas? Ech, kad taip man :)... dar nei kart neteko čiupinėti tokios žuvies...

 #72572   Vitolis
 19 Rgs 2008 21:32
Klasishkas laimikis. Mane irgi chebra ryt vadino varyt i Neri Salaciu pamedziot. Bet ishvarau i kupishki ir sekmadieni prie mariu mini meetas. Tai irgi pabandysim pastarkiaut. Manau dar turesiu proga ir ash nulekt salaciu pakirkint.

 #72579   Sokratas
 20 Rgs 2008 08:41
...sakai, reiktų keisti avatarą :)
Specialiai jų nesu žvejojęs, ir pjautinės blizgės nesu turėjęs, o sukrę yra griebęs, bet, kaip ir šapalas dažniausiai, sugebėjo kablio išvengti...

 #72619   DainiusM
 20 Rgs 2008 17:04
Vegys rašė:Siandien po darbo reikejo "aplankyt" statoma nama salia Antaviliu. Nuo ten iki Neries - "rukoj padat' ". Pasiplaunu 30 min anksciau is darbo, nuvaziuoju i namus, persirengiu, ciumpu spininga. Noriu imt fotika, ale prisimenu, kad GPS'e ner bateriju. Nafig tas fotikas, vistiek nieko nesugausiu, GPS svarbiau - su juo bent jau matysiu kaip arciau Neries privaziuot. Apie 18.30 reikalai name baigti, vaziuojam prie upes. Uz 10 km as jau vietoje. Toje vietoje upe daro dideli posuki. As - isorinej pusej. Dedu KIBS'a, metau - nieko. Uz penkiu metru kazkas issimeta. Kas tai - lydeka / salatis ar sapalas ar dar koks nors velnias - nezinau, neatskiriu. Zinau tik tiek, kad ne auksle ir ne kuoja :lol: Keiciu i kita blizge - nieko. Pasirodo kitas spiningautojas, tik jis - kitam krante. Dedu vakar pirkta rusiska blizge. Svoris 16 g, ale lekia smagiai, iki kito kranto nedaug tetruko. Pradedu sukt rite - sunkumas. Speju, kad saka arba siaip zoliu kuokstas. Nu va, 20 Lt paliksiu pirmu metimu. Keiksnoju .... Likus trauks kokia 10 m, ziuriu kazkaip keistai ta "zole" plaukioja. Vis dar netikiu kad zuvis, sakau ryskiai bus valas per kabliukus persimetes. Patikiu, kad kitam gale ne zole tik tada, kai pamatau peleka :) Salatis. Tada zuvis atkunta, pradeda spardytis. Po minutes ji jau ant kranto. Tada ir blizge atsikabina :) Pasveriam / pamatuojam - 60 cm, 1.91 kg (namuose dar kart pasverus - 1.98 kg). Pasigailiu, kad nepasiemiau fotiko, juk batareikes reikalui esant galima is GPS isimt ir i fotika idet. Namuose nedashilo .... :oops: fotkinu su mobiliu, kokybe aisku atitinkama (del to nesmerkit per daug) :
Paveikslėlis
Ka tu ten per spininga turi, kad beveik 2 kg salacio nepajutai??? :shock:

 #72626   Vegys
 20 Rgs 2008 17:23
niuxa rašė:Ka tu ten per spininga turi, kad beveik 2 kg salacio nepajutai??? :shock:
Spiningas - Dragon Pro Team 2.90 m, 10-28 g, x-fast. Kibimas buvo per visa metima, ty uzkibo kitam Neries krante. Bet smugiu tikrai jokiu nebuvo, tik svoris .... Kitas, dazniau gaudantis ir sugaunantis upej gal butu ir suprates del kibimo. O kai as tokioj upej beveik negaudau ir nieko nesugaunu :lol: , tai nieko (ishskyrus svori) nejauciau. Nemune pamenu su paraboliku kai gaudzciau, tai salacio kibimas - kaip elektra 220 i rankas :) O cia - nieko ...

 #72627   DainiusM
 20 Rgs 2008 17:26
Na xfastas elektros turi duot gerokai daugiau negu parabolikas... as ant salaciu nesispecializuoju, bet yra teke istraukt ne viena, tai virs 1,5kg zuvinai kiek tik esu pagaves visi sake atiduok spininga ir tokiais astriais pareiskimais, kad neimanoma sumaisyt su negyvu daiktu niekaip... interesnai cia tau gavosi. :roll:

 #72633   Vegys
 20 Rgs 2008 21:31
Mano supratimu taip ir turėjo būt kaip tu nupasakojai. Bet nebuvo. Sakiau, gal valas koks nors super tamprus. Ka tik pažiurėjau (patampiau) - pusė velnio. Gaudziau su Awa-shima valu. Pagal subjektyvius pojucius - tamprumas panasus i Owner'io. Siaip Awa-Shima nepatiko, nelaiko mazgu, silpnas, nors ir uzrasyta 5,4 kg ant 0,2 valo. Su Owner ner ko lygint (nezinau kiek tas "ant popieriaus" laiko). Aisku, kainu kategorija irgi kita ... ~ 7,5 Lt vs ~ 17 LT. Gaudant tose vietose, kur nesiruosiama nutraukinet valo, zymiai geriau rinktis rimtesni vala ...

Tęsiant tema apie Neri - siandien ~6.30 as jau prie Neries, viduryje Vilniaus, kur iteka Vilnele. Randu jau keleta zveju. Dar keletas prisistato po kazkiek tai laiko. Visad maniau, kad mieste gaudo tik bomzai, ale pagal gaudancius zvejus to nepasakyciau. Visi (iškyrus viena) gaudo nuo sportrumio puses. Tas, kitam krante, apturi kibima. Zuvis soka virs vandens, daro zvake. Is zveju puses pasipila komentarai - tu taip daryk, tu zvejot nemoki, tu toks, tu anoks :) Zvejys siaip ne taip zuvi istraukia, deda i maisa ir .... i kojas ! Aisku, sugavo kazka is lasisiniu gimines. Slakis ar lasisa - ne taip jau ir svarbu. Pagal vietiniu komentarus - 2-3 kg. Zvejys gryzo kazkur tai po 1 valandos ir toliau droze upe :) Zvejoti mieste (kolukyje) ner labai malonu, ale uztat galima pazvejoti kai ner laiko ilgesniai isvykai (pvz pries/po darbo).

 #73044   Skridžas
 23 Rgs 2008 14:14
idomiu šuo metu galima nerije karšokia suviloti kur netoli vilnaus? :roll:

 #73143   Gedasas
 23 Rgs 2008 22:37
skridzas rašė:idomiu šuo metu galima nerije karšokia suviloti kur netoli vilnaus? :roll:
del karsiu nezinau, bet meksrai pradeda jamc ant pravodkes, tep kad jamk batono ir perlovkes ir turesi voblos :lol:

 #73144   Skridžas
 23 Rgs 2008 22:40
mane domina žuklė dugnyne :roll:

 #73199   Gedasas
 24 Rgs 2008 08:47
skridzas rašė:mane domina žuklė dugnyne :roll:
plude pakeli du kart auksciau nei upes gylis zvejojamoj vietoj, uzmeti, plude atsistoja pasroviu ... va tau ir dugine, matosi kiekvienas zuvies pirstelejimas :cool:

 #73201   Skridžas
 24 Rgs 2008 08:50
Gedasas rašė:
skridzas rašė:mane domina žuklė dugnyne :roll:
plude pakeli du kart auksciau nei upes gylis zvejojamoj vietoj, uzmeti, plude atsistoja pasroviu ... va tau ir dugine, matosi kiekvienas zuvies pirstelejimas :cool:

Gedasai man nepiršk tos pliudės,aš fideri nesenai nusipirkau tai man nerupi dabar jokios pliudės :roll:

 #73215   Kairys
 24 Rgs 2008 09:56
Įdomu, o ką dabar gaudo Vliniuje Neryje, ties sportrūmiu, daugiau toje pusėje, kur Vilnelė įteka? Teko pravažiuot Mindaugo tiltu prieš kelias dienas, tai žvejų tikrai keliolika matėsi. Kad spiningautų nelabai panašu, nes vienoje vietoje sėdi dauguma, nors pasak Vėgio supratau, kad ir spiningaujančių atsiranda. Negi kuojas ar kažkokią kitą baltą žuvį jama? Skridžai, gal į žvalgybą nulėksi, apsižiūrėsi fideriui gerą vietą, ir info surinksi... ;-)

 #73219   Skridžas
 24 Rgs 2008 10:08
AŠ mieste nenoriu važuosiu kur mažiau trukšmo man reikia gamtios,beje kairy gal nori i kompanija? :roll:

 #73220   gelmės
 24 Rgs 2008 10:10
Seniau, studentas kai buvau, tai kuojas vietiniai gaudydavo. Plukdo batončiką ir ką tu jiems. Nelabai kas turėtų pasikeisti ir dabar. Bet gal.

 #73232   Kairys
 24 Rgs 2008 10:35
skridzas rašė:AŠ mieste nenoriu važuosiu kur mažiau trukšmo man reikia gamtios,beje kairy gal nori i kompanija? :roll:
Suprantamas tavo noras, ir teisingas turbūt, geriau, kai nereikia nugaromis stumdytis. ;-) Už kvietimą dėkui, bet kol kas vis dar stabdau, tai darbai visą savaitę, tai vaiko dabojimas, jiems pasibaigus bulvės kaime, obuoliai Kupišky, žodžiu, "polnyj atas", sau laiko beveik nebelieka. O ir upėse aš žuvaut nemoku. :oops:

 #73330   Sokratas
 24 Rgs 2008 18:04
Ar tik ne lašišas ten gaudo ...

 #73428   djxz
 25 Rgs 2008 12:28
kuojas, auksles ten gaudo

 #73471   MatasM
 25 Rgs 2008 18:35
Vienam krante lasisos, kitam kuojos

 #73472   Gintasas1
 25 Rgs 2008 18:38
o per viduri eseriai :-D

 #76526   Judokas
 18 Spa 2008 19:39
Vyrai, kas dedasi Neryje kad tiek zveju. Siandien 18h tarp Zaliojo ir Baltojo tiltu Vilniaus centre suskaiciavau 9 spiningautojus. Visi gaudo ryskiai vobleriai. gal zinot ka gaudo?

 #76531   diego
 18 Spa 2008 19:57
Judokas rašė:Vyrai, kas dedasi Neryje kad tiek zveju. Siandien 18h tarp Zaliojo ir Baltojo tiltu Vilniaus centre suskaiciavau 9 spiningautojus. Visi gaudo ryskiai vobleriai. gal zinot ka gaudo?
ciuju kad viska, bet tik ne lasiakus ir slakius :lol:

 #76702   Judokas
 20 Spa 2008 09:05
Na kad per dideli tie ju vobleriai eseriam...visi po kokius 7cm.

 #76713   Vegys
 20 Spa 2008 10:02
Judokas, esi naivus ir nesupranti ka jie gaudo :) ar vistik tik apsimeti ? :)
P.S. Tu tik neisizeisk.

 #76802   Jara
 20 Spa 2008 19:22
Blin, idomus dalykai vyksta :roll: GA gaudo brakusas, kurie gaudo lasisas ir slakius. Kazkur varyneja po miskus, laukus ir dar bala zina kur, iesko brakusu kaip adatos kupetoj sieno. :evil: Ateitu pasivaiksciuot Neries krantine ;-) , ir padarytu tikrai daugiau geru darbu: sutaupytu kuro ;-) , pagautu pora brakusu :grin: o ko nepagautu, tai nors pavaikytu, ziurek gal pasisektu ir maziau nukentetu zuvys :) Manau tikrai tada nustotu kibe eseriai, upes vidury, ant tu spalvotu 7cm vobleriu. :lol:

 #76840   Vegys
 20 Spa 2008 20:25
Jara, cia sudetingas reikalas as itariu. Zvejot tipo "eserius" Neryje (net ir spalvotu 7cm vobleriu) niekas nedraudzia, ty isvaikyt zvejojanciu - neturi teises. Jei netyciom uzkibo neleistina zuvis - ja turi paleist. Todel GA gali baust tik tada, kai pamato, kad zuvi paimi. Cia kazkuriam forume rase, kad GA vienoje populiarioje vietoje ant kranto tupejo. Zvejai pagave lasisa/slaki - paleisdavo (baudos niekas nenori moket). Is vienos puses - viskas ok. Ale prie kiekvieno zvejo po GA darbuotoja nepatupdysi.

Siemet kai pirkau licenzija lasisai/slakiui (beje, taip ir liko nepanaudota), siek tiek pakalbejom su GA darbuotoju. Tas butent tai ir akcentavo, kad net lasisu nerstavietese zvejojanciu zveju nubausti negali, nes jie nepazeidzia taisykliu. Islaukt momenta, kol anie pagaut ir paims zuvi - ner taip paprasta.

As manau, niekas nepasikeis tol, kol arba patys zmones nesupras kad nepridera taip elgtis (nemanau, kad to greit sulauksim) arba kol vel nebus draudimo zvejot rudeni Neryje ir panasiose upese ....

 #77003   Judokas
 21 Spa 2008 20:37
Vegys rašė:Judokas, esi naivus ir nesupranti ka jie gaudo :) ar vistik tik apsimeti ? :)
P.S. Tu tik neisizeisk.
As nespiningauju ir tuo labiau Nerija ir tikrai nezinau ka ten galima pagauti tokiu metu laiku...nes po viena kita zveja ten visada matydavau bet ne tokiais kiekiais.

 #77282   plexniauskas
 22 Spa 2008 20:37
kos normalus zvejys zvejoja viduri miesto? Tik tas kuris tempia namo viska kas uzkimba. Po keliu kartu gal ir ateis zmonem i prota kad zuvos ne is dangaus krenta o reikia nemazai metu jai uzaugt, o isgaudyti galima per vienerius metus

 #77310   lydekiukstis
 22 Spa 2008 21:31
plexniauskas rašė:kos normalus zvejys zvejoja viduri miesto?
AS :!: Ir laikau save normaliu. Zinotumet kiek zuvies plaukioja civilizuotose vietose, tai akys ne tik is kaktos issoktu... Cia aisku biski ne i tema, nes kalbu apskritai apie gaudyma mieste, o ne "lasisavima". Tik siaip biskuteli papiktino toks pasisakymas. Pazystu N kietu zveju, kurie mieste sugauna isties ispudingus laimikius.

 #77330   Jackfish
 23 Spa 2008 05:50
As esu is tu zmoniu, kurie visa zuvi leidzia atgal, o gaudziau siemet didziaja dali laiko taip pat mieste ir tikrai jame galima sutikti ne viena rimta zeji.
Ps t.p. laikau save normaliu zveju :grin:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 174
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė