Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1

 #77375   Skersnukis
 23 Spa 2008 09:16
Panasu kad Lietuvoje vis delto nepasiteisina draudimu palikimas zveju sazinei - ko gero pagal pastaruju metu rezultatus norint issaugoti lasisas ir slakius reiktu grizti vel prie totaliu draudimu zvejoti tam tikrose upese. Arba rizikuoti ir dar palaukti pora metu - stebint ar pasikeis zveju morale.

Cia info is aplinkos ministerijos apie siandien vykstancia akcija ant Baltojo tilto Vilniuje http://www.am.lt/VI/index.php#a/8105

 #77377   hamis
 23 Spa 2008 09:19
nelabai tikiu, kad morale pasikeis. kam siais metai pasiseke kitais tikesis dar geriau prisiplesti ir t.t. jeigu jau taip drastiskai tai reiktu ju nersto metu uzdrausti zvejyba tose upese, bet tada kentetu tikri zvejai.

 #77439   DainiusM
 23 Spa 2008 13:25
NERA jokio skirtumo leis ar draus... uzdraudus bus tik maziau saziningu zveju prie upes ir tiek, viskas susiveda i tai, kad kol nebus armijos kontroliuojanciu keturkampu vyruku galinciu apdalinti sugautus gamtos vagis triju nuliu baudomis, tol niekas ir nesikeis... salia baudu butu labai teigiamas paru ir visuomeniniu darbu skyrimas, bei afisavimas per ziniasklaida. Kol to nera, visa kita tik juokingi postringavimai... :roll:

 #77457   plexniauskas
 23 Spa 2008 16:44
Atsiprasau vyrai kad izeidziau, malonu kad jus tuos brakusas pravaikot. Zinau kad miestuose zuvu daug, bet man ne prie sirdies stovet ant betono, dar su kaskuo stumdytis, ar kai salia jaunimas geria. Viena karta buvau nuo ryto pasivaiksiot, tai ispudi bloga susidariau. Visi tyliai sau kaska pagauna, maximos maiseliuose brazda, veidukai alkoholio subjauroti.

O kas lieca zuvu apsauga, kol nepasikeis zmoniu mastysena tol galesi kad ir su tanku pakrante vazinet, vistiek brakonieriaus. Kai ismirs visi seno kirpimo, tada gal kas ir pasikeis

 #77459   DainiusM
 23 Spa 2008 17:22
Jio, tada niekas nieko nebeims namo is upes... nes nebus ka imti... :neutral:

 #77526   Judokas
 23 Spa 2008 22:55
hmmm, vaizdelis tikrai ne koks...bet ar pastebejote tai kad kai buvo maziau Lasisu, buvo ir maziau ju gaudanciu...Siaip kaip kariskis galiu pasakyti kad gaudant tokius brakonierius tikrai labai veiksmingas yra kariuomenes isikisimas i Lasisu nersto metu vykdomas akcijas. Manau aplinkosaugininkai daugiau turetu bendradarbiauti su kitomis institucijomis o ne vien pasikliauti savo jegomis.

 #77545   DainiusM
 24 Spa 2008 08:02
100% pritariu, butu kelis kart sunim uzpjudyti tai gal ir to noro brakonieriaut maziau butu (cia tik nesumastykit, kad siulau visus esancius prie upes sunimis uzleisti :-D neee tik begancius nuo pareigunu...) :roll:

 #77641   Jara
 24 Spa 2008 14:09
As manau, kad vienas kitas GA darbuotojas galetu apsirenk kaip eilinis ,,Ribokas-brakonierius". Prisijungt prie grupeles zveju :mhu :'blud;/ ar panasiai(nors ir paciam VLN) ir zvejot kaip visi !-kliovas-! (tiksliau stebet kas ka pagauna ir ka pajama namo). Kazkas pagavo lasisa ar slaki, idejo i maisair nesa kudasiu namo , tai pastebejo GA zvejys, pranese savo kolegom, o tie jau sutvarko reikalus su baudom ;-read! ir viskas baigta. Tokiu budu kelis pagave, manau kiti jau pagalvotu ar verta rizikot. :roll:

Svarbiausiai, kad tokie zvejai nematytu ir arti upes GA automobiliu, kad visai nesukeltu zvejams itarimu, kad kazkur salia yra GA darbuotojai. ;-)
O tai aisku, kai GA atvaro prie upes, visi juos pamato, ir visi tampa :[anuol zvejais ir ziurek gaudo kokias auksles.

Aisku, samprotavimas gal ir vaikiskas atrodo, bet manau pabandyt vistiek galima butu :oops:
Paskutinį kartą redagavo 1 Jara. Iš viso redaguota 24 kartus.

 #77654   audrutis
 24 Spa 2008 14:24
Infiltruotieji :!: Bet ideja gal ir nieko :roll:

 #81508   rytukas
 13 Lap 2008 12:01
nieko čia vaikiško. dalis darbo atliekama būtent taip. bet yra vienas bet...

jaučias kad GA dirba šioje vietoje (lašiša 2008), kartą ar du
per savaitę (žvejoju 6-7 kart per savaitę) tenka susidurti arba su
inspektoriais arba su policijos pareigūnais, pastarieji tai su asmens
krata neretai prasisuka, bet prie manęs kratė tik girtus ir per garsiai
besireiškiančius, o patikros pabaiga neretai pasibaigia pokalbiu apie
įrankius ir masalus bei perspektyvesnes vietas ir laiką raudonos žuvies
žūklei.
vakar beje antrą kartą teko susidurti su pareigūnų, kuris kaip žvejas
prie upės dežuruoja. bet kažkaip visi rybokai momentaliai pajaučia
"inflirtuotus" ir gandas per suskaičiuotas minutes nuskrenda dešimtimis
kilometrų upės pakrantės.
trumpiau tariant, pas inspektorių ant kaktos parašyta, kad jis inspektorius.
nors vienas ant kurio pats buvau užsirovęs, tai krėn atpažinsi. prieina bičas, nosis sugūrinta, žandikaulis atsikišęs - grynas banditas praeityje. su spiningėliu, apsirengęs biliakaip, nu tikras murzius. pora klausimų man, persimetam standartinėm žvejų bendravimo ir pažinties pradžios frazėm ir čia bac - GA pažymėjimas, aš jam BAC - žvejo bilietas. ir čia visogero.




Jara rašė:As manau, kad vienas kitas GA darbuotojas galetu apsirenk kaip eilinis ,,Ribokas-brakonierius". Prisijungt prie grupeles zveju :mhu :'blud;/ ar panasiai(nors ir paciam VLN) ir zvejot kaip visi !-kliovas-! (tiksliau stebet kas ka pagauna ir ka pajama namo). Kazkas pagavo lasisa ar slaki, idejo i maisair nesa kudasiu namo , tai pastebejo GA zvejys, pranese savo kolegom, o tie jau sutvarko reikalus su baudom ;-read! ir viskas baigta. Tokiu budu kelis pagave, manau kiti jau pagalvotu ar verta rizikot. :roll:

Svarbiausiai, kad tokie zvejai nematytu ir arti upes GA automobiliu, kad visai nesukeltu zvejams itarimu, kad kazkur salia yra GA darbuotojai. ;-)
O tai aisku, kai GA atvaro prie upes, visi juos pamato, ir visi tampa :[anuol zvejais ir ziurek gaudo kokias auksles.

Aisku, samprotavimas gal ir vaikiskas atrodo, bet manau pabandyt vistiek galima butu :oops:

 #87354   Zaicinis
 19 Gru 2008 22:05
Sveiki, gal kas gaudo nery??
Ir isvis tokiu metu galima ka nors pagauti???
Kadangi esu jaunas zvejys tai nelabai zinau ka tikslingai tokiu metu laiku zvejoti.
Bukit mieli, patarkit ka nors......
Irankis: spiningas :)

 #87376   audrutis
 20 Gru 2008 10:47
Zaicinis rašė:Sveiki, gal kas gaudo nery??
Ir isvis tokiu metu galima ka nors pagauti???
Kadangi esu jaunas zvejys tai nelabai zinau ka tikslingai tokiu metu laiku zvejoti.
Bukit mieli, patarkit ka nors......
Irankis: spiningas :)
Situacija manau ne is palankiuju. Siaip nesu Neries zinovas, bet biski galiu patart. Zodziu taip. Visu pirma nepamirsk, kad iki sausio 1 dienos lasisoms ir slakiams galioja draudimas, nes ju Neryje siuo metu tikrai yra. O ir pagautu po sausio 1 dienos imt negalima, jei neturi licenzijos.
Ka is legaliu laimikiu galima pagaut. Manau kaip visada galima pagaut lydeka, taciau ziema jos tikrai ne is aktyviuju. Viena kita eseriuka taip pat gali suviliot, bet kad ju Neryje tikrai nedaug. Dar gali pagaut salati ir sapalioka, taciau velgi tikimybe nera didele. O ir ieskoti siu zuvu reiktu ne tipiskose vasarinese vietose - sroveje, o ten, kur srove mazesne. Prognozes tikrai nera dziuginancios, taciau bandyt galima.
Gal Neries ekspertai pridetu kazka prie mano teoriniu sapalioniu :roll:

 #87390   Edosius
 20 Gru 2008 14:20
10 metų prasitryniau Vilniuje bet apie Neries subtilybes taip ir neisikirtau. Su spinu nebent gali palekt iki Pabrades. Esu gaudes ir prie Gariunu, ten salacioka esu pagaves, vienas dar atsikabino nemazas, kazkoks vietinis prie manes is kuprines isverte du panasiai po tris kg, bet cia po nersto pavasari, kiek kalbejau su juo tai prie gariunu pasigauna ir lydeku ir sapalu, be tik tam tikrais laikotarpiais, tad is savo puses galiu pasakyti kad man si upe buvo misle :neutral:

 #87415   Fiskius
 20 Gru 2008 19:25
Jo, neris is tikro mistine upe, ypac mums, kurie priprate prie cebureku krasto upiu...
Pries keleta metu, kai darbinausi i dabartini darba, teko vilniuj savaitele praleisti, pasimokinti :roll: Aisku po darbo, nu ku veikt, varau prie neries :shock: Ir kuuu, ziurau ir nezinau ka daryt su savo turimais irankiais ir 6gr galvakabliais bei 2nr mepsais :-D
Buvau kazkur ties verkiais tik kitam krante. Tai visgi sugebejau ilankelese pora margasoniu suvilioti. Kita diena nusispjoviau ir nulekiau upetakiu ieskoti ;-)
Manau yra ten tos zuvies ir sroveje vasara, tik biski kitu irankiu reikia ;-)

 #87703   Zaicinis
 22 Gru 2008 21:27
Dekuj xebryte uz patarimus....
Sekmadieni neistveriau ir islekiau i kaima spininga pametyi :) oras geras, nesalta, siek tiek dregnoka, bet nebeda :)
Zodziu troskuli numalsinau :D nors ir nesitikejau kazka pagauti, o gal be reikalo?? :) kaip sakoma svarbiausi tiketi!!!
Nors ten upes ruozas sraunus ir seklus, duobiu nera ir vien judejimas. Matyt ziema ten nera ko ieskoti.....
O jums dar karta aciu :!: :!: :!:

 #87806   f'eD
 23 Gru 2008 22:25
Edosius rašė:10 metų prasitryniau Vilniuje bet apie Neries subtilybes taip ir neisikirtau. Su spinu nebent gali palekt iki Pabrades. Esu gaudes ir prie Gariunu...
kolega, o kur jus Pabradej Nery radote? :)

 #97377   kleckas
 17 Vas 2009 00:45
gal kas bandot jau po truputi atvirojo vandens sezona neryje ties Kaunu pradeti? :roll: sitoj upej nezvejoju, tik karta gaudziau eserius, kuojas... idomu ar juos jau imanoma butu pagriebti dugnine arba pludine meskere... nes kiek maciau, ledo nebera...

 #99567   mepps
 25 Vas 2009 12:36
kada kas pradeda atvira sezona neryje vilniuje?ka gaudot?ant ko? gal galit pasakyti daugmaz kokiose vietose zvejojat?

 #100303   mepps
 27 Vas 2009 18:33
tai nejau niekas negaudo neryje?

 #100305   gelmės
 27 Vas 2009 18:39
Atsiras kas gaudo ir parašys. Nesinervuok. ;-) Gal šiom dienom neprisijungė.

 #100364   kleckas
 27 Vas 2009 20:13
Vilniuj ne, bet Kaune bandysiu si savaitgali ka nors pazvejot jei kas nesutrukdys :)

 #100543   mepps
 01 Kov 2009 15:14
na kaip kleckas ar buvai savaitgali zvejyboj?
jei buvai tai kaip ispudziai?

 #100580   kleckas
 01 Kov 2009 18:38
nebuvau si savaitgali, nes patikejau kad dar ledo yra normaliai... ir siaip mano manymu ankstoka dar kazka gaudyt dugnine... visgi dar ne pavasaris... :cry: :cry:
gal tamsta buvai? :shock:

 #100624   mepps
 01 Kov 2009 22:55
ne nebuvau:) neri sturmuosiu kai orai normaliai atsils, nes buvau sian pasivaiksciot palei upeli salia namu su spiningu, turejau du kliovus, bet nevaisungi buvo.Tai galvoju reik siltesniu oru palaukt :grin:

 #102194   Skridžas
 10 Kov 2009 09:06
Gal vilniečiai stratėgyniu vietu žino neryje?Vakar verkiu rajone pasivaikščojau pora valandėliu iki sutemu,tei visur tokia srovė ir gylis ne labai koks apie 1 mėtra vanduo pusau skaidrus,tai teip ir neaisku ar ira tos žuvies ar ne,mačiau bėbra vieninteli gyvasty...O :-D Tai va sakau gal kas patars kur ramesne vietele rasty ir gylio padoraus bent 2-3 mėtrus?

 #102205   Vegys
 10 Kov 2009 09:43
Skridžai, a ka gaudysi ? Cia su spiningu, jei teisingai supratau .... ? Cia klausiu daugiau del smalsumo, nes is manes ne koks patarejas Neries klausimais :)

 #102206   Skridžas
 10 Kov 2009 09:46
Ne su siningu nėr kas veikt dabar,draudimai visokie...Aš galvojiu koki mekšruiuka paviloti dugnine :? Tai ir noriu tokios ramesnės vietėles...Bet visu pašėlusi srovė.. :(

 #102222   Vegys
 10 Kov 2009 10:43
http://www.maps.lt/map/query.aspx?actio ... 554791caa7 - gan rami vieta. Visas posukis man pasirode ramus. Tiesa, as pats gaudziau spiningu, tai ar kimba kas nors su dugnine - nezinau. Tik ten krantai status - atsargiai ! :)

Dar viena rami viecike http://www.maps.lt/map/query.aspx?actio ... ace7f07526 - ale cia tik apytiksliai. Jei domina, galeciau papasakot kaip davaziuot. Tik velgi, apie kibima nieko pasakyt negaliu - kelis kart bandziau siltuoju metu laiku, tai keli pugzliukai ir aukslytes ... Ale as tai zvejot nemoku. Nieko keisto kad nesugavau :lol: Zinau tik kad duobike yra, sroves beveik nera.

http://www.maps.lt/map/query.aspx?actio ... 9c9c596c07 - uz salos, srove gal ir ner maza, ale cia yr sugauta visokiu zuvu : usoriai/samukai/unguriai/karsiai/kirsliai/etc. Gaudyta pries keleta metu. As pats asmeniskai nieko doro nesugavau, ale zinau kas sugavo. Tik vieta ner maloni, miestas vistik ....

O siaip tai speju kur tu begaudytum, vistiek nieko nesugausi. Netikiu as Nerim kaip upe. Ypac ziema su dugnine :) Nebent kokiam nors zatone, ten gal ir kimba. Ale ziema jis gal uzsales ? :)

 #102234   Skridžas
 10 Kov 2009 11:32
Ačiu vegi antros nuorodos atkarpa reikės patykrinti patrauklausia inai man ;-)

 #102243   Vegys
 10 Kov 2009 13:27
Gyvenu netoli. Jei vaziuosi - duok zinot, parodysiu kaip privaziuot tiksliai i ta vieta.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 174
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė