Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #616898   nerka1977
 06 Kov 2015 09:25
kovo 5buvom vanduo pakiles srove didziule 100g slyva nesa laisvai.nuo ryto iki 12 viena plaki pagavau ir namo.pirma karta gyvenima toks laimikis!640km pravaziavom:) del to auksinio plakiuko:)
 #616903   romas100
 06 Kov 2015 10:23
nerka1977 rašė:kovo 5buvom vanduo pakiles srove didziule 100g slyva nesa laisvai.nuo ryto iki 12 viena plaki pagavau ir namo.pirma karta gyvenima toks laimikis!640km pravaziavom:) del to auksinio plakiuko:)
Nevaziuokit i ta zemupi, ner zuvies pas mus , tikrai ner :grin:
 #616955   bachuras
 06 Kov 2015 18:13
jonas24 rašė:Jei kas tik turesit ziniu kaip ten vanduo ar krenta praneskit. busiu dekingas :grin:
Prasom ponuli , studijuokit
minija.jpg
minija.jpg (74.29 KiB) Peržiūrėta 8757 kartus(ų)

Na o ar verta is toliau vaziuot, tai jau paciam sprest. As susilaikyciau. ::hai-bai
 #617025   Raupsuotas
 07 Kov 2015 07:24
Vieni važiuo ja į žemupį, o kiti iš ten į Kauno marias. Štai taip ir verda tas žvejų katilas - vieni ten kiti šen. Taip radome, taip yra, taip paliksime po mirties savo anūkams. Šiaip pas mus irgi merkia lietutis tai net nesinori nosies laukan kišti. Palauksime sinoptikų žadėto saulėto ir šilto sekmadienio :/braj;
 #617046   Bildukas
 07 Kov 2015 12:36
Beda ne tame kad vaziuoja,o tame kokiais kiekeis issiveza. Ne su vienu tokiu teko bendraut:
-bulvini maisa neprigaudes nevaziuosiu namo.
- O kam tau tiek zuvies?
-O tu ka siulai atvarius 100km (ir daugiau) tik su penkiom zuvim namo vaziuot. Taigi neapsimoka.
-Kur tiek desi?
-BBZ da nesugalvojau

Toliau eidavo kalba rusiskais budvardziais
 #617047   Bildukas
 07 Kov 2015 12:40
Neperseniausiai cia toks vienas mazeikiski gryzes is minges (bent jau jis teigia kad legalus kiekis buvo) per feibuka zuvi dalino. As nesuprantu tokios logiko kam temt zuvi kai pats nevalgai o po to metyt. Tai paimk ir paleis
 #617071   Bildukas
 07 Kov 2015 17:05
tunas rašė:Esme ne maisais temti zuvi, o megautis zvejyba, paciu procesu ''plot
Deja 90% is tu kurie atvyko i deltos parka is toliau nei 80 km tau nepritartu :neutral:
 #617089   Bildukas
 07 Kov 2015 19:11
Airiu istatymas man patinka. Paimt galima 1 lydeka ir/arba (tiksliai nesupratau) 4 taikios zuvys per Diena o ne per zvejyba
 #617158   mangis
 08 Kov 2015 07:45
Jei pas Jus tokia situacija, tai turetu isikisti GA. Kas virs 5kg, jau kaip zala gamtai butu galima skaiciuoti. Po keliu reidu sumazetu tu su bulviniais maisais.
 #617160   Raupsuotas
 08 Kov 2015 08:48
Tarkim, aš irgi stengiuosi pilną normą netik sužvejoti, bet ir parsivežti nes............ žuvį labai mėgsta žmona, dukra, žentas, sūnus ir aš. Valgome keptą, marinuot, rūkytą ir konservuotą.Nemėgstu tik vytintos nes daug druskos. Tačiau aš stengiuosi imti vertingą, didesnę žuvį, o ne maišais iš eilės viską tempti. Na, o jei skaičiuoti dešrą, kurą, degtinę, jaukus, masalus ir viešbutį tai gautųsi kelios dešimtys eurų, bet tuomet kas taip skaičiuoja, patarimas pirkti žuvį žuvies parduotuvėse.
Namuose aš irgi valgau, žmona gerti irgi leidžia, o mašina eksplotuoju ir nežvejodamas todėl man tokia aritmetika nepriimtina. Žodžiu kas važiavo tas ir važiuos, o kas v ilko maišais tas toliau vilks.Kitas nei žuvytės neima tai irgi variantas. Na, o jei gamtosauga dar aktyviau dirbtų tai blogiau nebū tų nes reikalai taisosi (tegul ir lėtai) tik tuomet kada žmogus jaučia kontrolę ir pažeidimo baudžiamumo neišvengiamumą.
Kitą savaitę gal ir aš su komanda važiuosiu į Mingę, o kolkas gerai ir savoje baloje :/braj;
 #617192   Bildukas
 08 Kov 2015 14:37
Raupsuotas rašė:Tarkim, aš irgi stengiuosi pilną normą netik sužvejoti, bet ir parsivežti nes............ žuvį labai mėgsta žmona, dukra, žentas, sūnus ir aš. Valgome keptą, marinuot, rūkytą ir konservuotą.Nemėgstu tik vytintos nes daug druskos. Tačiau aš stengiuosi imti vertingą, didesnę žuvį, o ne maišais iš eilės viską tempti. Na, o jei skaičiuoti dešrą, kurą, degtinę, jaukus, masalus ir viešbutį tai gautųsi kelios dešimtys eurų, bet tuomet kas taip skaičiuoja, patarimas pirkti žuvį žuvies parduotuvėse.
Namuose aš irgi valgau, žmona gerti irgi leidžia, o mašina eksplotuoju ir nežvejodamas todėl man tokia aritmetika nepriimtina. Žodžiu kas važiavo tas ir važiuos, o kas v ilko maišais tas toliau vilks.Kitas nei žuvytės neima tai irgi variantas. Na, o jei gamtosauga dar aktyviau dirbtų tai blogiau nebū tų nes reikalai taisosi (tegul ir lėtai) tik tuomet kada žmogus jaučia kontrolę ir pažeidimo baudžiamumo neišvengiamumą.
Kitą savaitę gal ir aš su komanda važiuosiu į Mingę, o kolkas gerai ir savoje baloje :/braj;
Man tikrai negaila kad vaziuoja tokie kaip tu, bet tai vienetai. O GA tik leidimus tikrina nepasivargina paziuret kiek prigaude ir panasiai. Vienai kompanijai buvom iskviete per valanda nesugebejau atvykt.
 #617445   PauliuSS
 09 Kov 2015 18:17
Kazkas buvo labai informatyvu grafika imetes, gal galetumete imesti ir nuoroda is kur tuos grafikus gauti savarankiskai. Kalbu apie vandens lygio stebejima.

Is anksto aciu
 #617866   Urlys
 11 Kov 2015 20:02
Buvom, pirmoje dienos pusėje kibo viskas: žiobriai, kuojos, plakiai, pūgžliai ir net viena lydeka bandė pūgžlį atimti, deja per anksti persigalvojo :grin: . Link vakaro kibimai baigėsi.
 #618018   Deivysz
 12 Kov 2015 11:00
Urlys rašė:Buvom, pirmoje dienos pusėje kibo viskas: žiobriai, kuojos, plakiai, pūgžliai ir net viena lydeka bandė pūgžlį atimti, deja per anksti persigalvojo :grin: . Link vakaro kibimai baigėsi.
Apie sakucius cia kalebjai, jei taip ryt reik meginti aplankyt, bent kuoju kelias pagauti :)
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 56
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė