Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #27268   Mike
 25 Kov 2007 14:14
Ką tik nuo Strėvos. Gaudžiau palei Bačkonis pora valandų. Vandens lygis pats tas, kad toks vasarą būtų tai nors gaudyt būtų realu, skaidrumas irgi geras. Tik žuvies :!fig! , arba žvejys :mhu . Nieko nepagavau, nieko ir nesitikėjau pagauti. Anot vietinio, bandžiusio gaudyti plūdine, "žuvytė dar prieš srovę nepradėjo eiti". Ant kelmo palikau yo-zuriką [oj-me: (juokis, Sačiokai, juokis!!!), bet žinau ant kurio kelmo, jei niekas nenuims, kai vanduo pakris, pats nusiimsiu.

 #28500   Gerietis
 10 Bal 2007 15:08
Siandien nuo 10:30 iki 14val. Strevoje prie Ilges ez. (ilgio). Nieko nepagavome. Gaudem: plude, donke. Masalas: sliekas,dzikas.
As beveik pora val. su spinu mosikavau, bet nieko :-|

 #61329   briedux
 26 Geg 2008 21:09
Aplankem savaitgali sita upeli, padetis ne kokia (vanduo kakava ir aukstas), kibimu nulis išskyrus aukšles :lol:
Gal kam nors geriau pasisekė :?:

 #61573   lauris u
 29 Geg 2008 12:51
su pludine buvai ? :roll:

 #61596   briedux
 29 Geg 2008 21:06
museline

 #64517   lauris u
 09 Lie 2008 08:31
nu va as ir kaiptik galvoju kokiu zuvelioku ten su museline galima suvilioti? :roll:

 #74143   Evaldas Z
 02 Spa 2008 10:28
Paskutinius tris 6dienius sedejau prie strevos ir dar karta pasitvirtino ne karta girdeta nuomone, jog tai sunkiai perprantama ir kaprizinga upe. Taigi...
1 6dienis. Stoviu prie upes. Rankoj spiningas, mintyse lydekos. Vanduo gana aukstas. Vos pradejus zukle pastebiu, jog tai vienur, tai kitur pavirsiuje pazyra mailiukas. Eseriai puotauja net nugaras iskisdami, o as neturiu jokio tinkamo masalo. Visgi bandau. Siaip ne taip per valanda sugundau 4 eserius ant 7cm riperio. Tokie rezultatai nelabai tenkina, todel ieskau to, ko ir atvykau - lydeku. Taciau per likusi laika sulaukiu tik pora atsargiu grybstelejimu...
2 6dienis. Stoviu prie upes. Rankoj pludine ir dugnine, mintyse eseriai, krepsyje naktiniai ir paprasti sliekai, kibirelyje mailiukas. Taciau... vanduo nukrites kokiu pusmetru, beveik visur dugnas matos, eseriu ne kvapo...susirades duobe visgi bandau zvejot. Pagaunu keleta kuoju, sapaliuku, pajama ir vienas virs puskilio. Staiga beveik vienu metu ir ant pludines ir ant dugnines pajama po eseri. Taip per keleta min. istraukiu 11 graziu eseriu ir vel ramu. Po kiek laiko suvirpejusi rimtai uzlinksta dugnines virsune ir pamanau, jog naktiniu slieku susidomejo padoresnis sapalas. Pakirtes suprantu, jog zuvis stambi. Ji ima letai suktis ratu, nekyla pries srove ir nebando begti pasroviui. Pavadelis 0.16 vercia elgtis atsargiai. Po kiek laiko zuvis pagaliau pasirodo pavirsiuje. Ir mano itarimas, jog tai ne sapalas pasitvirtina. Kokiu 3kg lydeka pasiziurejus i mane vel neria gilyn, apsivynioja kazkokia sakni ir viskas baigta... rukau...
Susirises viska, uzmetu. Vel kibimas. Kertu ir istraukiu nupjauto valo gala...Pagaves dar kaleta sapaliuku susiriuosiu namo. Traukiant dugnine pajuntu smugi ir neuzilgo pamatau apie 1kg lydi, kuris pasimuistes vel nukanda vala. Taigi, 3 lydekos vienoj duobej ant naktinio slieko.
3 6dienis. Stoviu prie upes. Rankoj dugnine, kibirelyj varliukai ir naktiniai sliekai. Taikinys - sapalai. Si kart nieko ispudingo. Pagaunu sapalu, bet tik trys is ju virsija puskili. Uzkimba 6 esriai.
Isvada persasi, jog prie sios upes reikia gabentis visa turima iranga, nes daznai buna, jog kimba visos zuvys, tik ne tos, kuriu issiriuosiai gaudyt.

 #74158   audrutis
 02 Spa 2008 11:55
Geras :-D Nu tikrai idomi upe ;-)

 #74186   lauris u
 02 Spa 2008 15:40
as bandziau ten pries koki menesi strevoj ties Salomiskem su museline , tai sapalai visai nesirode :neutral: beto vanduo labai staigiai nukrito :evil: tiesa , kai is masinos issitraukiau spininga sapalai pradejo vaikit laumzirgius :roll:

 #74255   Evaldas Z
 03 Spa 2008 07:47
o sapalaus gaudant lydekos zuveliu nevaike ? :lol:

 #80536   Evaldas Z
 07 Lap 2008 14:33
Buvau praeita savaitgali strevoj, gaudziau naktiniu slieku ir varlytem. Sprindiniu sapaliuku kiekvienoj duobelej yra, o rimtesni kazkur dingo. Taciau nevaisingas sapalu paieskas kompensavo 2.5kg lydys, uzkibes man jau tradiciskai ant slieko :grin: :cool:

 #84484   Razbainykas
 29 Lap 2008 13:11
Siandien Strevoj ir ant sieko ir ant kviecio visiskas nulis. Zuvies jusdejimo nematyt. Toliau keliavom i Dovainoniu ilanka. Gaudem mariu pusej, taip pat tuscia visiskai. Kitoj pusej (ten kur upelis iteka) vietus net atsistot kur nebuvo. Kimba kuojytes, plakiukai.. Bet tokia minia ne man :)

 #118666   Vegys
 20 Geg 2009 08:20
Manyciau kad upelei pakankamas monstras ! Sveikinu. Pavydziu. :)

 #126006   Matas
 27 Bir 2009 21:58
Neblogas eseriokas :)

 #126995   Evaldas Z
 01 Lie 2009 08:09
na gerai, gal ir neblogas :cool:
buvau preita 6dieni vel bandyt sugaut ka an lengvos donkes. papuole keletas sapaleku, eseriu nebuvo ne zenklo.
vienoj gana sraunioj vietelej tarp ivirtusiu medziu pastebejau sapaleka, mestelejau ton vieton ir jis iskart griebe skestanti besiraitanti naktinuka, nors as to ir nesitikejau (visgi budejo jis po palinkusiomis medziu sakomis, is kuriu sliekai turbut nekrenta). siaip taip isprases is po skenduoliu medziu ir sugriebes uz sprando nustembu placioje jo burnoje isvydes du kablius...matyt pajutes jog mano demesys akimirkai sutelktas kitur, sapalekas staigiai pasimuisto, ir jo sprandas isslysta man is ranku. mano kablys isplysta is lupos ir lieka man, o jo "trofejus"lieka jam. laimes kudikis matyt, antra kart pasprunka nuo zvejo. gaila tik, kad kablys tas liko jam.
vel uzmetu tarp nuskendusiu medziu ir kibimo laukt ilgai netenka. kirtimas ir pasikartoja praeito rudens istorija su lydeka ant slieko...gerai, kad praryt slieko nespejo, atsikabina beveik iskart, bet pamatyti speju. audziu minti kaip ja iskrapstyt ir krepsyje randu keleta mikriku, bei plonyti metalini pavadeli. kabinu salotini kirmeliuka ir antru metimu valas be jokio smugio, kazkaip pradeda slysti i sona, po skenduolio kamienu. kertu ir pajuntu besimuistanti lidekioka. vargo jau daugiau nei su sapalioku, bet mane lydi sekme ir apie 2kg (is akies) plesrune pagaliau atsiduria krante. tuo savo zukle tadien ir baigiau.
savaime suprantama, 7dieni varau su spinu, bet deja tusciai...

 #137150   Evaldas Z
 01 Rgs 2009 15:19
kadangi jau pamazu rudeneja, 6dieni nusprenzdiau patikrinti streva, su jau tradiciniu rudens masalu - naktiniu slieku ant lengvos donkes kablio. nieko gero nesitikejau, bet neskaitant lietaus, zvejyba gavos gan smagi. kabaliojos nedideli eseriokai, o sapalas slieku susigunde tik vienas... uztat uzkabinus maza varlyte reikalai iskart pagerejo - per likusi laika pagavau dar 5 sapaliokus. ir nors ne vienas nevirsijo puskilio, traukti juos tikrai smagu. o dar smagiau tai, jog rudenejant zuvys jau sukruto ir vis godziau griebs koki riebesni kasneli :twisted:

 #144332   Evaldas Z
 03 Spa 2009 22:15
tai va, sian po ilgokos pertraukos spiningavau x sios upes atkarpoje...per 3h 2 lydekiokai nepasikirto (abu maciau...) 2 lydekiokai atsipurteno ir 1 iskrapsciau apie 400gr visa delem aplipusi... taip kad lydekiokai neaktyvus, vanduo aukstas labai, o zoliu visdar daug...matyt poveiki padare staigi oru, o ypac vejo, kaita. :(
ps. negi nieks is esansiu forume sioj upej nezvejoja, kad as cia vienas rasineju...?
 #174085   Gerietis
 22 Vas 2010 14:13
Galvoju gal kovo pradzioj aplankyti sia upe, kaip manot jau bus atviro vandens? :mėlynvarla
 #174211   audrutis
 23 Vas 2010 08:35
Nu tu ir uzklausei :) Cia gi paprasti mirtingieji renkasi, o ne ponas Dievas ;-)
 #174365   Wytux
 23 Vas 2010 17:19
Reiketu Sulijos paklausti .... :)
 #175545   Evaldas Z
 01 Kov 2010 12:56
Gerietis rašė:Galvoju gal kovo pradzioj aplankyti sia upe, kaip manot jau bus atviro vandens? :mėlynvarla
i kuria atkarpa taikai mazdaug ir ka tikiesi pagaut ? savaitgali teko pro Ziezmarius pravaziuot, tai ten ledo ne kvapo, o ir per zieme nelaibe ten jo buvo...
 #176022   Gerietis
 03 Kov 2010 14:10
As, galvoju apie dvi atkarpas: Liutonys kur is Ilgio isteka ir Backonys nuo MHE zemyn.
Pagaut, gal koki eserioka ant mikriuko :/braj; bet kadangi vel ziema ateina....
 #176188   Evaldas Z
 04 Kov 2010 11:46
kad tu eseriu strevoj ner daug. didziausius ir daugiausiai esu pagaves ant donkes gaudydamas sapalus rudeni su naktiniu slieku. bet rudeniui artejant i pabaiga kibimu vis mazeja, kol visai nebekimba. pavasari, tarkim atkarpoj nuo backoniu HE iki bubliu HE, pirmieji laiminiai (kuojos) zvejus pradeda dziugint ties bubliais ir su kiekviena diena zuvys kyla pries srove aukstyn, kol visi pludininkai susigruda ties istekejimu is backoniu uztvankos. kiek veliau tas pats kartojasi su sapalais - pirmuosius sugauna ties bubliais. panasiai vyksta ir atkarpoj tarp ilgio ir backoniu. taigi, manau, jog upeje ziemoti zuvis nepasilieka arba pasilieka nedidele dalis. cia tik mano pamastymai. gal kas ka daugiau gali paporint. :?:
 #176199   Gerietis
 04 Kov 2010 12:15
Backonyse kaskada eseriu tikrai budavo ir graziu, pastaruoju metu ~3 metus atgal kaskur visi eseriai dingo ir aplamai upe labai suprastejo...gal brakonieriai.... gal..... nu velnias zino.

Seip teko sioje upeja zvejojant kuojas pagauti lynu, karosu ir keleta karpiuku.
 #178745   kaspysius
 17 Kov 2010 10:32
Sveiki kolegos ;uolrait Gal kas jau bandė šį upeliūkštį? kaip ten situacija?
 #178750   Gerietis
 17 Kov 2010 10:44
Bandziau, vanduo aukstas ir labai sraidrus...manau 2-3 savaites dar sia upe reiks pamirst
 #181188   kaspysius
 26 Kov 2010 13:57
gal jau kaskas buvo nulekes kaip vandenukas gal krenta po truputi?
 #181212   Evaldas Z
 26 Kov 2010 15:52
ryt arba sekmadieni tikiuosi nuvaryt paslampinet, nieko nesitikiu, bus zvalgyba, pranesiu grizes ;-)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė