Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #276541   Donasssss
 21 Bal 2011 19:48
nukritusi jura jau,del sapalu nezinau,bet ziobriukai tai juda pilnumoi
 #299664   beveik zvejys
 20 Rgp 2011 20:32
čia prie užtvankos, kur tas didelis išplatėjimas yra....baksnu tvenkinys ar kaip jis ten vadinamas, prie didkiemio arčiau.
 #313924   Tironas
 25 Spa 2011 19:17
o taisykles pasiskaityt zapadlo? paskui paklausi apie kita upe, dar apie kita ir taip po viena po viena zek ir bus galima pirmojoi zvejot
 #314193   Andrius0522
 26 Spa 2011 18:24
Tironas rašė:o taisykles pasiskaityt zapadlo? paskui paklausi apie kita upe, dar apie kita ir taip po viena po viena zek ir bus galima pirmojoi zvejot
nepulk ant zmogaus,matai naujokas yra pas mus,nors as irgi cia ne Asas,sunku kol susigaudai kas ir kaip cia puslapyje...
 #314194   Andrius0522
 26 Spa 2011 18:25
neskaiciau taisykliu,bet man rodos negalima db,lasisos siaucia,slakiai ;),jei dar yra kam siausti,nes kalbos eina kad elektrikai siemet ytin darbstus :-ug
 #314312   audrius.
 27 Spa 2011 08:56
Ziurejau tas taisykles, tai jei gerai supratau, galima nuo taurages uztvankos i virsu, link balsku... KAdangi nebuvau uztikrintas i aplikos apsauga paskambinau, sake galima. bet paziurejau, kad is juros isteka lokysta, kurioj zvejot negalima :D Vienu zodziu pievos cia...
 #314313   Andrius0522
 27 Spa 2011 08:58
audrius. rašė:Ziurejau tas taisykles, tai jei gerai supratau, galima nuo taurages uztvankos i virsu, link balsku... KAdangi nebuvau uztikrintas i aplikos apsauga paskambinau, sake galima. bet paziurejau, kad is juros isteka lokysta, kurioj zvejot negalima :D Vienu zodziu pievos cia...
aukstyn tai jo-galima
 #314344   romas100
 27 Spa 2011 10:13
Aukciau Bausku uztvankos nersia upetakiai, tai upe uzdaryta( isskyrus pacia uztvanka),nebent turi laiko pasivaiksciot pakrantem be meskerykociu ir niekadejus pavaikyt ;-)
 #314350   Lydeka
 27 Spa 2011 10:27
audrius. rašė:Ziurejau tas taisykles, tai jei gerai supratau, galima nuo taurages uztvankos i virsu, link balsku... KAdangi nebuvau uztikrintas i aplikos apsauga paskambinau, sake galima. bet paziurejau, kad is juros isteka lokysta, kurioj zvejot negalima :D Vienu zodziu pievos cia...
Šitas draudimas nesamonė, įtraukta viskas kas pakliuvo po ranka, nežiūrint ar toje upėje, ar ruože yra saugomų žuvų.
 #314358   senuks
 27 Spa 2011 10:59
Vienžo-nuo Nemuno iki Tauragės užtvankos negalima,nuo Tauragės užtvankos iki Balskų užtvankos galima(ir pačioj užtvankoj galima,tik leidimą atskirą reik turėt).Tose upėse,kurios įteka į Jūra(nuo Tauragės užtvankos iki Balskų užtv.ruože-Šunija,Akmena)negalima,jau nuo spalio 1-osios.Taip sakant,tas ruožas paliktas žvejams,turbūt todėl,kad šlakių minimumas užeina,upėtakių irgi neprūdai. :? Ale tame ruože už tatais kilagraminį ešerį buvau pagavęs :-D ir ledekų yr :)
 #314560   audrius.
 27 Spa 2011 18:13
Buvau uzlekes i gamtos apsauga, tai sake negalima zvejot septyniuose upese (akmena, lokysta, sesuvia...) kurios isteka is juros, o pacioj juros upej galima. (Cia klausiau apie Pajurio puse, turbut todel, neminejo apie ruoza, ziotys - taurages uztvaka). Tai buvom nuleke siandien, apsoliuciai jokio kibimo, kaip sulini... Viena sutikom, sake ant gyvos paeme viena lydeka ir viskas. Kas tom zuvim pasidare, kur vaziuoji, niekur nekimba. Jau reikes dziaut spinigus, vylti, ka nors pagaut, baigiu prarast :(
 #314681   romas100
 27 Spa 2011 20:41
audrius. rašė:Buvau uzlekes i gamtos apsauga, tai sake negalima zvejot septyniuose upese (akmena, lokysta, sesuvia...) kurios isteka is juros, o pacioj juros upej galima. (Cia klausiau apie Pajurio puse, turbut todel, neminejo apie ruoza, ziotys - taurages uztvaka). Tai buvom nuleke siandien, apsoliuciai jokio kibimo, kaip sulini... Viena sutikom, sake ant gyvos paeme viena lydeka ir viskas. Kas tom zuvim pasidare, kur vaziuoji, niekur nekimba. Jau reikes dziaut spinigus, vylti, ka nors pagaut, baigiu prarast :(
"kurios isteka is juros" - gal iteka i Jura
;-)
 #314776   Andrius0522
 27 Spa 2011 22:54
audrius. rašė:Buvau uzlekes i gamtos apsauga, tai sake negalima zvejot septyniuose upese (akmena, lokysta, sesuvia...) kurios isteka is juros, o pacioj juros upej galima. (Cia klausiau apie Pajurio puse, turbut todel, neminejo apie ruoza, ziotys - taurages uztvaka). Tai buvom nuleke siandien, apsoliuciai jokio kibimo, kaip sulini... Viena sutikom, sake ant gyvos paeme viena lydeka ir viskas. Kas tom zuvim pasidare, kur vaziuoji, niekur nekimba. Jau reikes dziaut spinigus, vylti, ka nors pagaut, baigiu prarast :(
per geri orai ir vanduo krites kaip kad turetu rudeni aukstesnis buti
 #341000   arkyfa
 10 Vas 2012 11:08
Su šita upe tai košmar. :!: vien tinklai ir baidarininkai :-ug
 #341008   zemaytis
 10 Vas 2012 11:29
Bet smagu sapaliukus traukti :)
 #341293   arkyfa
 11 Vas 2012 11:26
:lol: Šeip baidarės yra gėris,dėl manes gali plaukt kad ir su vonia :) žuvauju sau fyderi užmetes,su kita kilbukus gaudau, girdžiu parein nuo autostrados karavanas,2valandas žoles gaudžiau :grin:
 #352365   modzius
 18 Kov 2012 19:03
jo gaudem nuo ledo:) bet nieko ipatingo...o dabar tai liux,ziobriukai eina biski ;) nors zweju daugiau negu ziobriu :D
 #490985   Daugirdas
 02 Lie 2013 09:15
Sveiki, drabo reikalais savaitėlę būnu Tauragėje. Gal kas patars kur geriau Jūros upėje spiningą pamirkyti, nes šiose vietose galima sakyti pirmą kartą.
 #491418   Andrius0522
 03 Lie 2013 14:21
Daugirdas rašė:Na kadangi Tauragės "ribokai" patarimais nesižarsto, teko pačiam blūdint :) Vakar vakare, po lietaus buvau čia:
http://maps.lt/map/default.aspx?lang=lt ... tops,zebra
Vanduo mūtnas, vietos gražios, bet be bridkelnių būtų !:nujop...! Per porą valandžikių 6 dryžuočius teiškrapščiau. Aišku plaukioja toliau :)
buciau patarimu daves :),bet blokuotas buvau :)
kai tavo vieta pazymeta,tai kita karta leiskis dar zemiau apie 4-5 km,panasiai ties Vilkyskiais-auksciau Vilkyskiu ten krantai geresni biskiuka bus,ir lydekioku pasigauna normalesniu...mepsu nepamirsk,sapalu vietu ten rasi neblogu.nesenai su baidarem praplaukem tem su draugais,tai nagus kramciaus,kad spiningo nepasiemes buvau '''bum
 #491521   Donasssss
 03 Lie 2013 22:37
Daugirdas rašė:Na kadangi Tauragės "ribokai" patarimais nesižarsto, teko pačiam blūdint :) Vakar vakare, po lietaus buvau čia:
http://maps.lt/map/default.aspx?lang=lt ... tops,zebra
Vanduo mūtnas, vietos gražios, bet be bridkelnių būtų !:nujop...! Per porą valandžikių 6 dryžuočius teiškrapščiau. Aišku plaukioja toliau :)
cia kur buvai,sapalus gerai gaudo ant kukuruzo ir karkvabalio,o pavasari jei patakai tai ziobriu norma geli be problemu per valanda pagauti
 #491818   Daugirdas
 05 Lie 2013 07:15
Dėkui visiems už patarimus :/brazasista Vakar vakare prasimaliau nemažai. Buvau Jūroj keliose taškuose, - vėl tik ešeriai. Tada nusprendžiau dar patikrinti Jūros intaką Šešuvį. Neklydau. iš pradžių atvažiavus jau norėjau suktis, bet nu negi taip ir nė karto neįmerksi kokio juozuko ar "čiubio". Ir tada akys vos neįšoko pro akinių rėmus. Toookių šapalų ganosi... :/nu/n/x Bet įnoringi, beleko neima. Tai galiausiai vienoj rėvoj neatsispyrė Salmo Tiny karkvabalio imitacijai. Toks apie 700g. Aišku daugiau toje vietoje nekibo, bet po pusvalandžio vėl turėjau gerą smūgį, tik plačiaburnis nepataikė.
 #491834   Andrius0522
 05 Lie 2013 08:05
Daugirdas rašė:Dėkui visiems už patarimus :/brazasista Vakar vakare prasimaliau nemažai. Buvau Jūroj keliose taškuose, - vėl tik ešeriai. Tada nusprendžiau dar patikrinti Jūros intaką Šešuvį. Neklydau. iš pradžių atvažiavus jau norėjau suktis, bet nu negi taip ir nė karto neįmerksi kokio juozuko ar "čiubio". Ir tada akys vos neįšoko pro akinių rėmus. Toookių šapalų ganosi... :/nu/n/x Bet įnoringi, beleko neima. Tai galiausiai vienoj rėvoj neatsispyrė Salmo Tiny karkvabalio imitacijai. Toks apie 700g. Aišku daugiau toje vietoje nekibo, bet po pusvalandžio vėl turėjau gerą smūgį, tik plačiaburnis nepataikė.
bent jau pacioj Sesuvy is valciu zmones peiliuku po 20 pagaudavo,stambesnio kazko reciau...o Juroj sapalu tirsta,o ypac aukstyn uztvankos,ties bokstu ir panasiai
 #492022   Outsider
 05 Lie 2013 14:28
jo uz boksto ties paciais norkaiciai yra geru duobiu, tai sapalu ten vaikas budamas jau pagaudavau
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė