Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #29480   senuks
 19 Bal 2007 08:39
Nu pasakyčiau,kad joje šapalai labai įnoringi.Su vobleriuku ar sukrike sugundyti yra reikalų.Džiaugiuosi,kad vanduo labai prašvarėjo,bo upėtakių tikrai padaugėjo,kas anksčiau buvo retenybė.Tiesa lydžių jau reik paieškoti,nors netol mano hatos vietinis rudeny truktelėjo 8kg :superšokas Gal kas nori pasidalint patirtimi,kas liečia šią upikę.

 #29496   senuks
 19 Bal 2007 09:09
Alink Tauragę,bo ji teka 100m nuo mano hatikes.Tenka pavažiuot ir į žemupį.A vot aukštupį dar neteko bandyt. :-D Ėh,grįžtu iš darbo,capt už spino ir prasieinu valandžikę :cool: Nu tik dabar pro žiobrinius sunku prasibrauti,užėmę visas mano duobikes :evil:

 #32328   cesius
 24 Geg 2007 08:15
Kad ish tos upes Tauraginiai autostrada padare, sunku surast nenutryptu ruozu.Zinau auksciau autostrados heba zvejoja, laimikiais nesiskundzia.Pazystu Jura nuo Rietavo iki Shereitlaukio. :-D

 #37365   senuks
 25 Rgp 2007 21:12
Sakau, gal kam bus įdomu,atsirado jūroje baisingai daug lydekų.Hebra pasileidžia žem Tauragės su valtimi 3val a lot of kibimų nu ir lydzekų tože.Kad ir aš pats ties namais vos ne kas dien einu valandžikei pasvaidyt,beveik kas kart patraukiu lydy ir ne vieną.O ir žių vieną vakarą ir salalčiai apsireiškė.Tai pamislyjau- atsigauna ta mūsų upė.Ar savosiose upėse kolegos matot kokių pakitimų į gerą pusę? :cool:

 #39439   senuks
 01 Spa 2007 07:00
Labaryt,užvakar sakiau nebesiskusiu barzdos,kol nepaimsiu padoraus lydeko,o tai 3kartus prieš tai buvau po valandžikę-nothing.Vakar nuėjau žinimon duobėn,valandos bėgyje 1,5kg lydžiuks ant shad rapo česiaus padovanoto :-D i daugiau nieka.Tiesa dar mačiau šlakių įšėjimus.Dailiai velniai atrodo :-D

 #39507   senuks
 01 Spa 2007 16:36
Gink die česiau,mane tik lydžiai domina :-D A vot,pas mumi aplinkosaugininkai gan intensyviai zuja,na žinai lošiša 2007.Tik kažkodėl prie dambos suskiai su kapokliais naktimis darbuojasi,a vot sekmadienį vidur dienos enspektuoriai atseit vaikšto ir čekina.Nu bliamba,turėtų kožną naktį pasalas daryt :evil: Pats žinai kas dedasi šlakių prie bangos(kavinės)ir kaip dailiai jie šokinėja :neutral: Vat kas fotkina profesonaliai,galėtų dau foto gerų padaryt. :roll:

 #41488   senuks
 28 Spa 2007 19:52
Good evening.Po labai įdomios ir kartu įtemtos savaitės,gimus mano dukrikei ir praėjus po gimimo 6dienom,aš vėl rezgu mintį bisky,nors porai valandžikių ištrūkt prie upės.Tikrąją ta žodžio prasme-žvejybinis rankadrebis.Gavus palaiminimą iš aukščiau :-D šį ryt jau leku lyg akis išdegęs ,kaip aš ,kad sakau-žinomon duobėn.Tik dabar jau prigriebiau lengvąjį spiną,upėje monstrams jerkams ,sakyčiau ne vieta,labai vanduo kritęs ir clear water.Anava jau leidžiuos kalneliu,toks jausmas,kad nežvejyjau celūjų večnost(tik savaitė tepraėjo :-D )Aha,rybakų nėr-smagu.Sakau pabandysiu gi savo puikų salmo butcher 5cm sinking BE spalv,nusipirkau prieš porą dienų.Vasarą jis man čiūdus rodė,ale buvo floating.Nu tai galvoju,pac tas razas-čia gi duobė apie 3m.Apsvaidau duobę-šūda,nieks neim,sakau mestelsiu palei kerą į tokią ramumikę,lėtai traukiu-p..st,nejaugi keras-ahoy brolyti ka pradėjo draskytis anam gale.Bliaka vals pintas,ale 0,10mm-mislyju išlaikys.Upinis lydzys matau puikus,žvakių nedaro,bet spinings ein cybdams(5-20gr).Ilgai nesibovyjau,pritraukiau prie kranto,už čiuprynos y psio.Matau, mūsų upėje neeilinis laimikis,sveriu-4kg500gr,matuojant ant 80cm žymos.Pradedu nesuprast, chu...yš man čia taip pastaruoju metu sekasi.Prieš savaitę 11kg,dabar šita.Vasarą kiek drožiau,didesnės kaip 2kg nepasitaikė.Gal pradėjau nujaust karmines dienas :-D ,o gal sėkmingą kepurėlę nešioju-mistika kažkokia tai :-D
PS.Foto rytoj,mano laimikiuose

 #41502   Kairys
 28 Spa 2007 22:02
Nu sveikinu, senuks, kai sekas tai sekas. Negana to, kad dukrą, kiek supratau, sugavai, tai čia dar ir žuvys gerbt pradėjo, gražus egzempliorus, jau nekalbant apie tą ankstesniąją, ten tai monstras, nemažai žiemų ir vasarų matęs. :grin:
Patiko tavo pasakymas dėl rankadrebio, na, kai labai į žvejybą norisi, patirtas jausmas. Beje, o traukiant tokius rimtus aparatus iš vandens ir kojos tikriausiai turėtų drebėti, ne kitaip. :grin:
Taigi ilgai nedelsk, už kelių dienų vėl į žvejybą, kaip matai, žvaigždės tau palankios. :-D

 #41653   tench
 30 Spa 2007 20:10
Va atvažiavau Tauragėn pas uošvius. Buvau vakare savo mėgstamoj vietoj už Norkaičių. Pradžioj su pludine bovijausi — nieko. Paskui man nusibodo, užmečiau fyderį ir gerdamas arbatą grožėjausi rudenine gamta. Paskui jau prietemoj važioju su mašina ir tokis sentimentas manį užplūdo — prisiminiau kaip prieš kokius 10 metų tuo pačiu lauko keliuku važiuodavau iš žvejybos su dviračiu ir koks laimingas tada budavau...

 #45472   senuks
 17 Gru 2007 10:01
Labadiena.Vakar puikus oras tvyrojo,tai ir pabandžiau su spinigaičiu pakrantėm praeit.Nu ir porą valandžikių-viena lydekaitė 1,5kg ir viens kibims.Kibo ant guminio 10cm,kokios tai surogatinės spalvos.Ale baisiai lėtai reik traukti,kitaip nifyg neimtų :-D Ėh smagu dar pajust anam gale ką norens tai :-D

 #55908   senuks
 03 Bal 2008 08:56
Labadiena,vakar buvau ties namais pračekinti su spinaičiu.Plūdininkų a lot of,vanduo skaidrus,pakritęs gan stipriai.Aceit šapalą gaudžiau.Nu tai ir nei spakt.Kai kur matėsi,kad žuvis jau juda paviršiais.Vnž.vakarų fronte, nieko naujo :cool:

 #57383   senuks
 14 Bal 2008 10:42
Labadien,pasirodo Juroj egzotikos yr :-D Ar tai mekne :?: Jei taip,tai mano pirmoji :-D
Paveikslėlis

 #57388   audrutis
 14 Bal 2008 12:22
Mekne pakankamai nelengvai atpazystama zuvis po velniu. Nemunelyje pagaunamos meknes panasios i sapalus. O stai kai pagavau mekne Minijoje prie Gargzdu, tai teko ja vezt pazystamiem zvejam rodyt, kad identifikuotu. Buvo absoliuciai nepanasi i mekne. Visa geltona, jokiu rausvu peleku, apvaloka. Gal net sakyciau i karosa panasi :-D O cia jei ne mekne, tai tada neisivaizduoju kas dar :roll:

Senuks. Turiu klausimuka apie vobleriuka. Si modeli esu mates ne pas viena, bet Panevezyje tokio nerandu pirkt. Kas sio vobleriuko gamintojas? Zinant gamintoja lengvesnes paieskos :-D

Atsiprasau uz temos tersima :roll:

 #57390   spiridonas
 14 Bal 2008 12:28
senuks rašė: Paveikslėlis
ka tu cia toki pagavai??? :shock:

 #57405   gelmės
 14 Bal 2008 12:51
Hibridas. :grin: Kuojos ir karšio. Tiek iš nuotraukos tesimato. :oops:

 #57416   kamstis
 14 Bal 2008 13:31
Manyciau ,kad mekne,palyginimui idesiu tikra mekne ;-)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Na dabar ekspertai lai sprendzia :-D

 #57464   Vitolis
 14 Bal 2008 20:14
audrutis rašė:Mekne pakankamai nelengvai atpazystama zuvis po velniu. Nemunelyje pagaunamos meknes panasios i sapalus. O stai kai pagavau mekne Minijoje prie Gargzdu, tai teko ja vezt pazystamiem zvejam rodyt, kad identifikuotu. Buvo absoliuciai nepanasi i mekne. Visa geltona, jokiu rausvu peleku, apvaloka. Gal net sakyciau i karosa panasi :-D O cia jei ne mekne, tai tada neisivaizduoju kas dar :roll:

Senuks. Turiu klausimuka apie vobleriuka. Si modeli esu mates ne pas viena, bet Panevezyje tokio nerandu pirkt. Kas sio vobleriuko gamintojas? Zinant gamintoja lengvesnes paieskos :-D

Atsiprasau uz temos tersima :roll:
Man irgi atrodo, kad cia Mekne. Apie voblika, ju temoje.

 #58632   senuks
 25 Bal 2008 11:26
Vakar bandžiau palei namus prasisvaidyti.Vanduo smarkiai kritęs,skaidrus.Apturėjau smagų kibimą,ne lydekinį,o vėlialiau šapalaitį apie700gr išprašiau krantan ant l-minow 44.Jaučiasi,kad jie jau prie srovių būriuojasi.Na,šiais metai pirmas šapalaitis-kai saka-atsidariau.Mašalų virš vandens jau apstu.Krč.pavasaris :cool:

 #59724   Pjovejas
 12 Geg 2008 07:57
senuks, apsviesk kokia situacija sendien juroj? ar sapalai jau duodasi pavirsiuje ar dar tylu, bo alyvos jau zydi ir karkvabaliai maciau skraido...
Tadas

 #59769   senuks
 12 Geg 2008 11:57
Buvome Dauglauky penkt.2galingi kibimai,ale nepasikirto,hebra gaudo ant vingiulio,niekam ten nerūp,kad ant jų negali rybačinti,bet pagauna smagių šapalų,grambbuoliai iš protuko eina,afigienai jų daug.Krč.šapalai pilnumoj atkutę,tik su spinu sunkėliau sugundyt :cool:

 #60625   senuks
 20 Geg 2008 09:42
Reiškias vakar nubėgau prie namų,ledeką norėjau pajust,nu ir po valandžikės svaidymo,smūgiuks.Iš akies minimum 2kg turėjo būt,prisitempiau aš janją per rankos actumą,nu ir kaip visad su guminukais būna,fyst ir išspjovė,matėsi,kad už lūpiks tebuvo įkibus.Tai tik,tiek smagu buvo,kad guminukai su laisva pakaba(čeburaškos) dailiau dirba už stacionarius galvakablius.Čia mano nuomonė :-D

 #61346   senuks
 27 Geg 2008 07:32
Rytas su voblerius jūzuri,taip pavadinčiau ryto trumpike žvejybėlę prieš darbą :-D Pora lydžių kilinių išprašiau,pora kibimų-visa tai ant 66mm japoniškojo jūzurio :lol: ir visą tai kerštas starkiams :evil: Daba būsiu kiaršco dzemonas,esti pikc :lol:

 #61349   senuks
 27 Geg 2008 07:57
Pamiršau paminėti,bandžiau atseit šapalą da pavilioti,visiškas ignoras ir tiny ir juzury ir slavko bug i vivingros vabalui,nors plaukioja svarūs egzemplioriai,šūda dara jie iš mano pastangų,kažko primena starkius,tik šapalai dar maivosi už kelių metrų :lol: :twisted:

 #61562   senuks
 29 Geg 2008 09:04
Vaje,prie Jūros bruzdesys jaučiamas :shock: Nu jūs ten žiūrėket,palikit man nors šlakelį(šapalus turiu uomeny :-D )Jūra dabar yr seklesnė ,negu sekliau :lol:Pridarė Balskus,tai upeliu pavirto,manyč su muselka,bardzo patogu bus jumi prabrist :cool:

 #61782   senuks
 02 Bir 2008 08:55
Vakaras su YO'zu ir Zuriu,kilinis lydeks ir pora stalavinių matrosų :cool: Prieš tai bandžiau aceit šapalą paimt,kaip visad baranka :evil: Dėjau pavadoką ant 0,16mono,juozą 66mm.Jau spėjusį prasimušti į kibiausių trejetuką ir bac :shock: Piuruetai,ritukės zyzims,kaip man visa tai patinka :-D Na ir ešeraičiai ant juozuko ima nešpietni,apie pirskius net nekalbu.Nerandu inete,aš tosios zurio spalvos,parodyčiau :?

 #61790   senuks
 02 Bir 2008 11:14
Štai tokio artikulo anas
YO-ZURI F200-M92 L Minnow 66mm

 #61791   blight
 02 Bir 2008 11:26
senuks rašė:Štai tokio artikulo anas
YO-ZURI F200-M92 L Minnow 66mm
Aha shic neblogas, ash pernai toki tik 44mm isigijau. Bet su padengimo kokybe tai nekas, kelios lydekos dantim pabruzino ir visas kaip apsilupes atrodo :? Nesuprantu ar cia ju kokybe pablogejo, ar uzhtaikiau ant kokio neaishkaus.. nes dar seniau pirkti kur kas patvariau dantu galandinima atlaiko :roll:

 #61804   senuks
 02 Bir 2008 12:18
Javol blaitai,ans jau daba atsilupo,po 2kliovų ir po3 ledekų.Nu ,bet Jūrai ans įtiko :cool:

 #61829   Pjovejas
 02 Bir 2008 19:50
juroj buvo gerai sekmadieni.....kol neatvaziavo sasiskininkai su vaikais, pradejo maudytis, degintis, rekauti, bei kitaip leisti laika.....
nu bet laiko uzteko, sapalai jau aktyvus - pagauta virs 10 sapalu, dauguma nuo 33 cm iki 40 cm. tikekimes kad visi nersia toliau.....

 #61833   Airis
 02 Bir 2008 20:53
senuks rašė:Štai tokio artikulo anas
YO-ZURI F200-M92 L Minnow 66mm
ant tokiu sapalai dar kimba??
man jau ir 33 didelis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė